בראל א.ב. הנדסה ובניה בע"מ

קבלנות ויזמות

בראל א.ב. הנדסה ובניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2003
תחום: קבלנות ויזמות
כתובת: קיבוץ אלונים, ד.נ.עמק יזרעאל
טלפון: 04-9838563
פקס: 04-9838565
דוא"ל: office@bareltd.co.il
אתר החברה: http://www.bareltd.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אריאל בבלי, בראל א.ב. הנדסה ובניה בע"מ

  אריאל בבלי

  מייסד ובעלים

  בראל א.ב. הנדסה ובניה בע"מ

  לפרופיל המלא

  אריאל בבלי
 • סאפי אלשייך, בראל א.ב. הנדסה ובניה בע"מ

  סאפי אלשייך

  סמנכ"ל הנדסה ושותף

  בראל א.ב. הנדסה ובניה בע"מ

  לפרופיל המלא

  סאפי אלשייך
אייקון אודות

אודות בראל א.ב. הנדסה ובניה בע"מ

בראל א.ב. הנדסה ובניה בע"מ, לשעבר נחלת א.מ. בניה וייזום, היא חברת בניה וייזום ותיקה ויציבה המתמחה בניהול, ביצוע וייזום מגוון פרויקטי בנייה ונדל"ן למגורים לרבות בנייה רוויה, מגדלי מגורים, מבנים צמודי קרקע ועוד.
החברה נהנית מצוות ניהולי, מקצועי ומנוסה, בעל ידע ומומחיות נרחבים בתחום הבנייה ותחומים משיקים, והיא מנהלת ומבצעת את הפרויקטים שלה באופן מקצועי ואמין, תוך הקפדה על איכות הבנייה, שמירה על בטיחות בעבודה ועמידה בלוחות הזמנים ובתקציב.
החברה ידועה בהתנהלותה השקופה מול הלקוחות, בהקפדה על בחירת לקוחותיה תוך זהירות פיננסית. הביצוע המוקפד והאיכותי, פרויקט אחר פרויקט, בנה לחברה מוניטין חזק ובסיס לקוחות נאמנים, הכולל כמה מחברות היזמות והבנייה הגדולות בישראל. הידע והמומחיות מאפשרים לחברה ליישם פתרונות טכנולוגיים חדשים ומתקדמים, לרבות אלמנטים מתועשים וטרומיים וטכנולוגיות בנייה מתקדמות, על מנת לשפר את איכות וסטנדרט הבנייה ולעמוד בלוחות זמנים צפופים.
הודות למוניטין ולאיכות הבנייה, החברה נמצאת בצמיחה וגדילה מתמידות, עם צמיחה של למעלה מ–400% במחזור העסקי במהלך שלוש השנים האחרונות, מכ–30 מיליון ₪ בשנת 2013 לכ–160 מיליון ₪ בשנת 2016, 240 מיליון ₪ ב-2017 וצפי לכ-280 מיליון ₪ ב-2018 . גם סגל העובדים הפגין צמיחה מקבילה, אשר לוותה בהתמקצעות והתמחות, קליטת כ"א מקצועי ואיכותי למטה ולניהול הפרויקטים והטמעת תהליכים ארגוניים מתקדמים, זאת לצד כניסתה המוצלחת של החברה לתחום היזמות בשנת 2016 המספקת תמיכה משמעותית לצמיחת הפעילות.
החברה שומרת על אמינות, איתנות ויציבות הן מההיבט הפיננסי והן מההיבט הפרוייקטאלי. בהיבט הפיננסי החברה מתנהלת ללא מינוף ותוך ניהול פיננסי קפדני ומאורגן של התזרים והפעילות. מההיבט הפרוייקטאלי, הניסיון הרב של החברה בתחום הנדל"ן והיכרותה עם השוק והדינאמיקות שלו מאפשר לה לצפות מראש מכשולים ותקלות פוטנציאליים, להגיע מראש להסכמה רחבה עם מזמיני העבודה, להשלים את הפרויקטים בהצלחה במסגרות שנקבעו מראש ולשמור על צמיחה מבוקרת ויציבה.

הנהלה מנוסה בעלת מומחיות בתחום הנדל"ן והיכרות מעמיקה עם השוק

המומחיות המעמיקה והידע הנרחב של מנהלי החברה בתחומי הבנייה, ההנדסה האזרחית וניהול הפרויקטים מהווים את אחד מגורמי המפתח המרכזיים להצלחתה ולצמיחתה ויתרון תחרותי משמעותי. צוות ההנהלה והבעלים מורכב ממהנדסים בהכשרתם בעלי ניסיון של כ–30 שנה בניהול וביצוע פרויקטים בתחום הנדל"ן בענפים שונים ובהיקפים מגוונים, המספק מענה לכל שלבי הבנייה. מנהלי החברה נוכחים ומעורבים בשטח על בסיס יומיומי בכל הפרויקטים וניסיונם בא לידי ביטוי בהצלחת הפרויקטים ובעמידתם ביעדים. 

ההנהלה הבכירה כוללת את:
מר אריאל בבלי – המייסד והבעלים. בוגר תואר ראשון בהנדסה אזרחית בהצטיינות. בעל ניסיון עשיר כמנהל פרויקטים בחברות קבלניות לרבות 10 שנים כמנהל פרויקטים בסולל בונה. בשנים אלו ניהל פרויקטים מגוונים בהיקפים שונים, לרבות בנייה למגורים, משרדים ובית אבות.

מר סאפי אלשייך – סמנכ"ל הנדסה ושותף בפעילות היזמות. בוגר תואר ראשון בהנדסה אזרחית, מהווה נדבך מרכזי בפעילות הקבלנית של החברה תוך שהוא מביא מניסיונו העשיר והמגוון של כ–30 שנה בתחום ההנדסה וניהול פרויקטים, לרבות בסולל בונה בה שימש כמנהל אזור. 

לקוחות

לקוחות החברה כוללים חברות יזמות גדולות ועמותות בנייה. החברה ביצעה, ומבצעת בהצלחה פרויקטים רבים עבור חברת "אשדר" (בה היא רואה לקוח אסטרטגי) בהיקף כולל של כ–750 יח"ד, וכן עבור סולל בונה, מנהלת המגורים של צה"ל, עמותת מגדל האקדמאים, חברת משולם לוינשטיין ועוד.

פרויקטים לדוגמה

בימים אלה מבצעת החברה שמונה פרויקטים בהיקף כולל של כ – 1,000 יח"ד:

 • שרונה בכפר יונה – עבור אשדר – 318 יח"ד בבנייה רוויה בשבעה מבנים עם חניון משותף.
 • נווה אור באור עקיבא – עבור אפי קפיטל – 184 יח"ד בארבעה בניינים של 13 קומות.
 • מגרש 51 בשוהם – עבור לווינשטיין – 84 יח"ד בפרויקט ייחודי עם סטנדרט בנייה גבוה.
 • אשדר 52 בטירת הכרמל – 104 יח"ד
 • מגדל האקדמאים 2 בטירת הכרמל – עבור קבוצת רכישה – 80 יח"ד
 • מגדל הפארק בנתניה – עבור חברת SCG נדל"ן – 71 יח"ד
 • Sea Tower – פרויקט יזמי של החברה, הכולל מגדל של 24 קומות וחניון בשכונת כורדני בקרית מוצקין, בהיקף של כ–113 יח"ד.
 • בתכנון – פרויקט יזמי בגדרה, שיכלול כ-153 יח"ד וצפוי להתחיל להיבנות במאי 2018
  - פרויקט עבור חברת אופק בטאן בוורדיה חיפה 76 יח"ד.
  - פרויקט אגמים בנתניה עבור אשדר 32 יח"ד
  - פרויקט יזמי בעכו, 330 יח"ד.
  -  פרויקט יזמי בקרית ים 256 יח"ד
  -  ועוד..

פעילות למען הקהילה

החברה תורמת באופן קבוע לאילן – האיגוד הישראלי לילדים נפגעים, תמיכה ביחידות צה"ל ומקדישה זמן לפעילות למען הקהילה באירועי החברה, בין היתר בהתנדבות במסגרת עמותת לקט ישראל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • כיצד להימנע מחשיפה לאחריות פלילית בתאגידים

  אם אתה בעל מניות בתאגיד, מנכ"ל, סמנכ"ל או נושא משרה בחברה כלשהי, אתה חשוף לפלילים. המשמעות היא שאתה חשוף לזימון לחקירות פליליות, חשוף למעצר, להגשת כתב אישום נגדך ואולי גם למאסר של ממש. מדריך זה יפרט בפניך את הכלים כיצד ניתן להימנע מחשיפה לאחריות פלילית הקשורה בתאגידים ובמגזר העסקי

  כיצד להימנע מחשיפה לאחריות פלילית בתאגידים

 • סוגיות מס בעסקאות מקרקעין

  השכרה, אופציה ומה שביניהן

  סוגיות מס בעסקאות מקרקעין

 • משרד שטיינמץ עמינח: "תשואות גבוהות ופטור ממס שבח הפכו את יוון ליעד נחשק להשקעה"

  הקרבה הגאוגרפית וההקלות בתחום המס הביאו הרבה משקיעים ליוון שאחרי המשבר הכלכלי. לאחרונה, הם החלו לצאת מאתונה לערים פחות מרכזיות. האם עדיין משתלם להשקיע בנדל"ן יווני, או שהשקעה בישראל עדיפה? שיחה עם רו"ח גיא ארליך ממשרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות'

  משרד שטיינמץ עמינח: "תשואות גבוהות ופטור ממס שבח הפכו את יוון ליעד נחשק להשקעה"

 • הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים

  בעקבות קריסת ברוקרים בתחילת השנה, יזמה רשות ניירות ערך הצעת חוק להסדרת פעילות הברוקר-דילר. ההצעה תגביר את ההגנה על משקיעים ותתרום לעידוד ופיתוח התחום, תוך יצירת הרמוניה חקיקתית בין ישראל לעולם

  הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים