ברקמן וקסלר בלום ושות’ עורכי-דין

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1990
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: מרכז עזריאלי 1, תל אביב 6702101
טלפון: 03-6072222
פקס: 03-6072220
אימייל: bwb@bwb.co.il
אתר החברה: http://www.bwb.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • רון ברקמן

  רון ברקמן

  שותף מייסד, מנהל מחלקת ליטיגציה

  ברקמן וקסלר בלום ושות’ עורכי-דין

  לפרופיל המלא

  רון ברקמן
 • ארי וקסלר

  ארי וקסלר

  שותף מייסד, מנהל מחלקת הנדל”ן ושותף מנהל

  ברקמן וקסלר בלום ושות’ עורכי-דין

  לפרופיל המלא

  ארי וקסלר
 • אופיר בלום

  אופיר בלום

  שותף מייסד

  ברקמן וקסלר בלום ושות’ עורכי-דין

  לפרופיל המלא

  אופיר בלום

שותפים נוספים לפי א-ב

  לפי סדר א-ב:


  ערן אורבך
  דקלה בצלאל
  דודי זילברבוים
  אלעד חן
  יאיר לדר
  גילעד פורת
  שמואל פלגר
  נחום קובובסקי
  דותן רוזן
  ליאת שכטר


  עורכי דין
  רותם אורן קרן
  אושרת אלבין-חרמון
  ניב אמיתי
  יהל באומל
  הילה בוסקילה
  קרן בירנהק
  שירה בלום וולף
  תמיר ברנשטיין
  חן גליק
  הילה דוד
  רעות הדר
  יסמין הרמן
  דרורית וייזר
  רותם יוגב
  דיני כספי
  שמואל מדהני
  לירון מזרחי
  יפעת מרום
  שרון מרקוביץ
  אליה עגיב
  יעל קדה
  אנה קופרמן
  חן שושן
  הילה שינדלר
אייקון אודות

אודות ברקמן וקסלר בלום ושות’ עורכי-דין

ברקמן וקסלר בלום ושות' הינו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומי הליטיגציה והנדל"ן. צוות המשרד, בראשותם של עורכי הדין רון ברקמן, ארי וקסלר ואופיר בלום, מאגד עורכי דין מהמובילים והמנוסים בתחומי עיסוק אלה. החל מראשית פעילותו, הפגין ברקמן וקסלר בלום ושות' חשיבה יצירתית ואיכות מקצועית גבוהה ביותר, אשר העניקו לו הצלחה ראויה לציון בעניינים שבטיפולו, מקום של כבוד בצמרת רשימת משרדי עורכי הדין בישראל ונאמנות ארוכת שנים מצד לקוחותיו.

פעילות המשרד, הן בתחום הליטיגציה והן בתחום הנדל"ן, זוכה בשנים האחרונות להכרה ולהערכה מצד מדריכי הדרוג הבינלאומיים והמקומיים אשר דרגו בעבר וממשיכים לדרג את המשרד כאחד המשרדים המובילים בישראל המשתייך בעיני רובם לקבוצת האיכות המצומצמת והגבוהה ביותר בתחומי העיסוק הנ"ל.

שירות מקיף ומקצועי בהתאמה אישית

בהתאם לתפיסת עולם המציבה את הלקוח במרכז, מספק ברקמן וקסלר בלום ושות', לקהל לקוחותיו ליווי אישי בכל שלב של ההליך המשפטי או העסקה המתבצעת. השירות שמעניק המשרד ללקוחותיו מתאפיין במקצועיות, ביעילות ובמהירות. כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, מתאים המשרד לכל לקוח, בכל עניין, את הצוות המטפל תוך התחשבות מירבית בכישורים הנדרשים ובניסיון הרלוונטי של עורכי הדין. כל אחד מהנושאים המטופלים על ידי המשרד, זוכה למעורבות ולפיקוח של השותפים הבכירים.

High Profile Litigation

הובלה, מקצועיות, מצוינות, שירותיות - מחלקת הליטיגציה של ברקמן וקסלר בלום ושות', בניהולם של עורכי הדין רון ברקמן ואופיר בלום, מתמחה בטיפול בתיקי High Profile Litigation מורכבים ובהיקפים גדולים, בכל אפיקי ההתדיינות האזרחית-מסחרית, והינה אחת המובילות בישראל בתחומי הטיפול והייצוג בתיקים מסוג זה.

ככזו, זוכה פעילות מחלקת הליטיגציה של ברקמן וקסלר בלום ושות' להכרה ולהערכה מתמשכת הן מצד מדריכי הדרוג המקומיים והן מצד מדריכי הדירוג הבינלאומיים אשר דרגו את המשרד כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הליטיגציה המסחרית ובתחום התובענות הייצוגיות. כך, למשל, בשנים האחרונות דורגה מחלקת הליטיגציה כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחומים אלה (Tier#1), על ידי מדריכי הדירוג דן אנד ברדסטריט (Duns 100) ו-BDI.

בין לקוחותיה של מחלקת הליטיגציה נמנים גופים ציבוריים ופרטיים, חברות היי-טק, בנקים וגופים מממנים, חברות מתחום התקשורת הסלולרית, חברות ביטוח, חברות בניה, גורמים הפעילים בשוק ההון, חברות ניהול תיקי ניירות ערך ובעלי שליטה בחברות, שותפויות ומיזמים משותפים.

לקוחות אלה נהנים משירות וליווי משפטי צמוד ומקצועי, המשלב הבנה מעמיקה הן של עולם העסקים והן של העולם המשפטי, מהתמחות בהתאמת אסטרטגיות הפעולה הטובות ביותר למקרה הרלוונטי, לצרכי הלקוח ולמטרותיו העסקיות ומאיתור והרכבת פתרונות יצירתיים "מחוץ לקופסא". באופן הזה מתאפשר ייצוגם המוצלח של לקוחות המחלקה במגוון רחב של סכסוכים, לרבות, הגנה על חברות מפני תובענות ייצוגיות, מאבקי שליטה, ייצוג בסכסוכים עסקיים ומסחריים בין חברות, סכסוכים בין בעלי מניות ושותפים, תביעות נגזרות ותביעות להסרת קיפוח, צווי מניעה וסעדים זמניים, טיפול במחלוקות הנוגעות לתחומי התקשורת, התאגידים, קניין רוחני, דיני מכרזים, ביטוח, חדלות פרעון, דיני בנקאות, וכן בעתירות מנהליות ובעתירות לבית המשפט הגבוה לצדק, באכיפת אגרות חוב, מימוש שעבודים, מכרזים ועוד. בנוסף, מלווה מחלקת הליטיגציה התדיינויות בסכסוכי שותפים ובתיקי מעמד אישי, בהם מעורבים היבטים עסקיים ומסחריים בקנה מידה משמעותי.

למחלקת הליטיגציה ניסיון רב בטיפול בכל הקשור לסכסוכים מסחריים בינלאומיים. מחלקת הליטיגציה מייצגת תובעים ונתבעים זרים בהליכים משפטיים בישראל, לרבות הליכי אכיפת פסקי דין זרים, בוררויות בינלאומיות וסיוע לגופים זרים לקבל סעדים זמניים וקבועים כנגד גורמים ישראלים. כמו כן, מייעצת המחלקה ללקוחות בינלאומיים השוקלים נקיטת הליכים משפטיים בישראל, וללקוחות מקומיים השוקלים נקיטת הליכים משפטיים בחו"ל, תוך עבודה רציפה עם משרדי עורכי הדין המייצגים אותם מחוץ לישראל.

נדל"ן מורכב בארץ ובעולם

מחלקת הנדל"ן של המשרד, בראשותו של עו"ד ארי וקסלר, השותף המנהל, מייצגת חברות בנייה ומשקיעים מובילים, יזמים, חברות מסחריות ובעלי הון פרטיים, בעסקאות נדל"ן מורכבות ורחבות היקף בארץ ובעולם.

פעילות מחלקת הנדל"ן של המשרד זכתה וזוכה בשנים האחרונות להכרה ולהערכה גם מצד מדריכי הדירוג הבינלאומיים והמקומיים אשר דרגו את המשרד כאחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום הנדל"ן. כך למשל, מדריך הדרוג LEGAL 500 ומדריכי הדרוג D&B ו-BDI דרגו את המשרד בשנים האחרונות כאחד מעשרת המשרדים המובילים בישראל בתחום הנדל"ן ("TOP 10").

מחלקת הנדל"ן מתמחה בטיפול בעסקאות נדל"ן מורכבות וגדולות מאוד מבחינת ההיקף הכספי הכרוך בהן. בכללן - עסקאות הנוגעות לנדל"ן מניב, עסקאות רכישה ומכירה של קרקעות בשלבי תכנון שונים, עסקאות רכישת קרקעות מהרשויות באמצעות מכרזים ופיתוח הקרקעות הללו, עסקאות הנוגעות לבנייה למגורים (ובעיקר לבנייני יוקרה), קבוצות רכישה והשקעה, עסקאות הנוגעות לנדל"ן מסחרי (לרבות קניונים), עסקאות קומבינציה ושיתוף, ליווי וטיפול בכל הנוגע לתאגידי השקעה בנדל"ן בארץ ובחו"ל ועוד. הטיפול בעסקאות הנ"ל כולל ייעוץ וליווי לקוחות המשרד בכל הנוגע לעיצובם המשפטי, הכלכלי והמיסוי של העסקאות השונות, לרבות בהיבטי התכנון והבנייה, הליכי הרישוי לבנייה, עריכת מכרזים, וכן בנוגע להיבטי המימון והאשראי שלהן, היבטי ניהול ההשקעות, היבטי הפיתוח, היבטים סביבתיים ועוד.

הטיפול בעסקאות הנ"ל כולל גם ליווי וייעוץ ליזמים ישראלים הפועלים בשווקים זרים, לרבות בעסקאות שבוצעו בארצות הברית ובקנדה, במדינות אירופה ומזרח אירופה, ובמדינות אמריקה הלטינית.

לצד ההתמחות בטיפול ובביצוע עסקאות נדל"ן מורכבות כמתואר לעיל, מתמחה מחלקת הנדל"ן גם בייצוג לקוחותיה בסכסוכים ובהתדיינויות (ליטיגציה) הנוגעים לנושאים שונים המשיקים למגוון תחומי הנדל"ן.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אליפות של אישה

  רגע לפני שאלונה ברקת מקבלת את אות "אישה פורצת דרך" בטקס הענקת אותות המצוינות של דן אנד ברדסטריט, שיערך ב 28.5 במוזיאון תל אביב, האישה שמיישמת את חזונו של בן גוריון בבירת הנגב, מעניקה ראיון מיוחד לאתר 100 DUN’S ומספרת על ההצלחה המקצועית החברתית והקהילתית של קבוצת הפועל באר שבע.

  אליפות של אישה

 • תובענה ייצוגית – האם הגולם קם על יוצרו?

  לאחרונה נעשים ניסיונות חקיקתיים לצמצם את השימוש במכשיר התובענה הייצוגית. מה הסיבות לכך, וכיצד ניתן למנוע ניסיונות התערבות של המחוקק, אשר יגבילו את השימוש במכשיר זה

  תובענה ייצוגית – האם הגולם קם על יוצרו?

 • DUN'S 100 2017 – דירוג חברות תעשיה קיבוצית 2017

  דירוג התעשיות הקיבוציות של Dun's 100 מראה כי היציבות בראש הדירוג נשארת, כאשר חברת נטפים מובילה גם השנה את הרשימה ■ שינוי משמעותי הוא זה של חברת מיטרוניקס, שטיפסה מהמקום ה-18 ברשימה למקום ה-22 עם שיפור של 18.8% במחזור המכירות

  DUN'S 100 2017 – דירוג חברות תעשיה קיבוצית 2017

 • דירוג DUN'S 100 ל–2016: הרצוג פוקס נאמן שומר על מקומו בצמרת

  מהלכי המיזוג בשוק עריכת הדין בשנה האחרונה והמעברים של שותפים בכירים בין המשרדים הגדולים לטובת הקמת מחלקות ייעודיות הכניסו שינויים בדירוג המשרדים הגדולים | בין השינויים: משרד ארדינסט נכנס לראשונה לדירוג (14), ומשרד רוה יצא ממנו (22)

  דירוג DUN'S 100 ל–2016: הרצוג פוקס נאמן שומר על מקומו בצמרת