בר עם יזמות

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

בר עם יזמות
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: הרוקמים 26, מרכז עזריאלי חולון
טלפון: 03-5115055
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.baram.group
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דניאל בר

  דניאל בר

  יו"ר

  בר עם יזמות

 • יעל בר

  יעל בר

  מנכ"לית משותפת

  בר עם יזמות

 • דוד א.עמרם

  עו"ד דוד א.עמרם

  מנכ"ל משותף

  בר עם יזמות

  יהונתן עמרם מנהל תפעול
  שלום ב.מוזס מנהל קשרי לקוחות
אייקון אודות

אודות בר עם יזמות

חברת היזמות בר-עם הינה חברה מובילה העוסקת ביזום פרויקטי התחדשות עירונית – תמ"א 38 ופינוי בינוי באזור מרכז הארץ. החברה מתמחה באיתור והשבחת בניינים פוטנציאליים להתחדשות תוך איגוד ושיתוף פעולה מלא עם הדיירים השונים, קידום הזכויות הניתנות מול העירייה ויתר הגורמים הרלוונטיים. חברת בר-עם דוגלת בשקיפות ואמינות וצועדת עם לקוחותיה משלב ההיכרות עם הדיירים ובעלי הזכויות, ועד לסיום העסקה, במעטפת של יחס אישי, הכוונה ויעוץ בכל שלב בתהליך.
החברה נהנית מחוסן ואיתנות פיננסית המאפשרים לה לקדם את כלל הפרויקטים עליהם היא חתומה. איתנות פיננסית זו זוכה להכרה גם מצד המערכת הבנקאית המעניקה לבר-עם דירוג אשראי בנקאי גבוה. לקוחות החברה יודעים אפוא כי החברה בעלת מסוגלות מקצועית ופיננסית לקדם את הפרויקט ולהגשים את חלומם לזכות בדירה משודרגת או חדשה לגמרי.

הנהלת החברה

דניאל בר, יו"ר החברה
דניאל הינו פעיל בכיר בעולם הפיננסי ומכהן כיו"ר וחבר דירקטוריון במספר חברות מובילות במשק, בתחומי השקעות פיננסים ונדל"ן בישראל ובעולם.
יעל בר, מנכ"לית משותפת
יעל הינה יזמית מובילה המתמחה בנדל"ן למגורים ומשרדים למעלה מעשור. במהלך השנים הובילה עסקאות משמעותיות וצברה ניסיון עשיר ושם מוביל בתחום הנדל"ן. יעל מקצוענית, ניחנה ביכולת לרדת לפרטים הקטנים ביותר ומביאה עימה לתפקיד דייקנות ויעילות רבה.
עו"ד דוד א. עמרם, מנכ"ל משותף
דוד אחראי לפיתוח יזמות ועסקים. בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני בניהול, יישוב סכסוכים ומשא ומתן וכן בעל ניסיון מקצועי רב שנים. שילוב זה מאפשר לדוד לקדם את הפרויקטים ברמת הרשויות וועדות התכנון והן לפשר בין בעלי הזכויות ולהגיע ביניהם להסכמות המאפשרות לקדם את הפרויקט.
יהונתן עמרם, מנהל תפעול
יהונתן בעל חשיבה מחוץ לקופסא, יצירתיות ומחשבה חדשנית בתחום השיווק וניהול כוח אדם בתחום הנדל"ן. בהשכלתו בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בשיווק ותקשורת מאוניברסיטת ת"א.
שלום ב. מוזס, מנהל קשרי לקוחות
שלום ניחן ביכולות בין אישיות גבוהות והוא מלווה ומשמש כאוזן קשבת ללקוחותיה הרבים של החברה. שלום אחראי על גיבוש הדיירים, מינוי נציגות וליווי בכל שלבי המשא ומתן, עד לסיום הפרויקט וקבלת המפתח.

שיתוף פעולה ושיח פורה עם בעלי הדירות

חברת בר-עם מתמחה בייזום פרויקטים של התחדשות עירונית על כל גווניה. החברה רואה בדיירים ובבעלי הזכויות בפרויקטים אותם היא מקדמת כשותפים לדרך ומתייחסת אליהם בהתאם לכך. מתוך הכרת השטח והראיה הציבורית הכוללת מאמינה החברה בשיתוף פעולה, שקיפות מרבית וקיום שיח פורה הן עם בעלי הדירות והן עם הרשות המקומית. שיתוף פעולה מקסימלי זה מספק מענה לצרכיהם הייחודיים של שני הצדדים בכל פרויקט אליו ניגשת החברה. הדבר גם מייעל את תהליך הרישוי ומקל על החברה לקבל היתרי בניה לפרויקטים מתוך הפנמת נציגי הרשות המקומית כי החברה מבינה גם את צרכי הרשות. החברה נהנית מצמיחה והצלחה הודות לצוות מנוסה ומקצועי מתחומי הפיננסים, המשפט, התכנון, הבניה והשיווק הפועלים בסינרגיה מושלמת למקסם ולמצות את הפוטנציאל בכל פרויקט.

ניתוח נכון של המפה הנדל"נית ושדרוג אזורים שלמים

דוד ויעל מנכ"לי החברה ניחנו ביכולת לנתח ולזהות אזורים בעלי פוטנציאל להשבחה וכך בין היתר הם היו בין הראשונים שזיהו את פוטנציאל ההתחדשות של אזור דרום תל אביב בו פועלת החברה בצורה משמעותית. נכון להיום החברה מקדמת מעל ל-500 יחידות דיור במספר פרויקטים הנמצאים בשלבי החתמות/תכנון מתקדמים במרכז הארץ.
החברה מסננת בקפידה את הפרויקטים אותם היא לוקחת על עצמה וזאת מתוך יכולתה של ההנהלה להבין אילו פרויקטים ישביחו את האזור, ואילו לא. יתירה מכך, בכל מקום בו החברה פועלת היא מקדמת מספר פרויקטים במקביל במטרה לשדרג ולחדש אזור שלם ולא רק בניין בודד.

עוצמה של חברה גדולה לצד יחס בוטיקי ואישי

לקוחות בר-עם יזמות נהנים מכל העולמות: מצד אחד חברה מבוססת, בעלת חוסן פיננסי ושדרת ניהול בעלת ניסיון של עשרות שנים בשוק הנדל"ן הישראלי ובפרויקטי התחדשות עירונית בפרט, ומצד שני מערך ליווי ושירות לקוחות התואם חברות בוטיק קטנות. כך, לקוחות החברה זוכים לקבל יחס אישי, נעים ומכבד לכל דרישותיהם ובקשותיהם תוך זמינות ונגישות מקסימליים.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

  בזמן שמדינות רבות פועלות לאסדרת השימוש ב-AI והשוק הפרטי מקדם רגולציה עצמית, בישראל עדיין לא ננקטו צעדים משמעותיים בנושא. מדינת ישראל צריכה להקים תשתית רגולטורית מספקת להסדרת בינה מלאכותית, אחרת היא עלולה למצוא את עצמה בפער טכנולוגי וכלכלי בלתי ניתן לגישור

  אסדרת רגולציה על בינה מלאכותית בישראל

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • צילום עדי מילר

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

  בוחן פטנטים אמריקאי אנונימי חיווה את דעתו השלילית על ישראל במסגרת בחינת פטנט של חברה ביטחונית ישראלית. אסור לנרמל תופעה שבה מערבבים שיקולים פוליטיים ואידיאולוגיים בתהליכים מקצועיים מובהקים, שכן מעבר לצד המוסרי והערכי גלומה בכך סכנה מוחשית לכלכלה העולמית, הנשענת על תהליכי בדיקה ובחינה אובייקטיביים

  עירוב שיקולים פוליטיים בתהליכים מקצועיים – סכנה ממשית לכלכלה העולמית

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל