גיל הירשמן ושות'

משרד עו”ד

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: משרד עו”ד
כתובת: רח' ברקוביץ 4, "מגדל המוזיאון"
ת.ד. 18198, תל-אביב 61181
טלפון: 03-6935277
פקס: 03-6935177
אימייל: main@gilhir.co.il
אתר החברה: http://www.gilhir.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיל הירשמן, גיל הירשמן ושות'

  גיל הירשמן

  שותף מייסד

  גיל הירשמן ושות'

  לפרופיל המלא

  גיל הירשמן
אייקון אודות

אודות גיל הירשמן ושות'

משרד עורכי דין גיל הירשמן ושות' הינו מהמשרדים הידועים והמקצועיים בתחומי משפט אזרחי ומשפט מסחרי על היבטיו המשולבים, ובהם נדל"ן, חדלות פירעון (הקפאה, פירוקים, כינוסים), ליטיגציה מסחרית, דיני חברות, משפט עסקי ועסקאות בינלאומיות.

 

המשרד מקיים פעילות ענפה בתחומי המסחר השונים, לרבות לתושבי חוץ, ומעניק פתרונות כוללים לאנשי עסקים, משקיעים ויזמים, המבקשים עוגן משפטי יציב ומהימן בישראל ונהנים משיתופי פעולה עסקיים ושירות משפטי בהיבט עסקי רחב ומהיכרות מעמיקה של זירת המסחר המקומית.

 

על המשרד

המשרד נוסד בשנת 2002 ע"י עו"ד גיל הירשמן, המנוסה בליווי משפטי של גופים מסחריים גדולים, עימם נמנים בנקים, יזמי נדל"ן, חברות ותאגידים, חברות בניה ועוד.

 

כיום המשרד מונה 11 עורכי דין, מתוכם 4 שותפים וכן צוות אדמיניסטרטיבי קשוב ומיומן – ובכך מספק קשת רחבה של שירותים משפטיים במסירות ובליווי צמוד.

 

המשרד ממוקם ב"מגדל המוזיאון", בלב הפועם של תל אביב, בסמוך לבתי המשפט.

 

בסיס לקוחות איתן

מטרת המשרד, הינה להביא להצלחת כל עסקה, בשירות אישי מסור, המותאם באופן אופטימלי לצרכיו של כל לקוח.

 

עם לקוחותיו הנאמנים והמרוצים של המשרד נמנים הבנקים הגדולים במשק, פלח שוק הולך וגדל של משקיעים תושבי חוץ, חברות בניה ונדל"ן, חברות מסחריות גדולות מקומיות וזרות, בתי מלון ורשימה מכובדת של אנשי עסקים ויזמים מובילים.

 

המשרד מקפיד הקפדה יתירה על מתן שירות משפטי ברמה גבוהה ביותר, תוך התייצבות לצידו של הלקוח וליווי צמוד החל משלב יצירת הקשר.

 

נקודת החוזק הגדולה של המשרד, מעבר למקצועיותו, נעוצה ביכולתו למצוא פתרונות יצירתיים וייחודיים, בניתוח סיכונים מושכל וזהיר והנעת פרויקטים מורכבים, וכל זאת על בסיס הניסיון הרב בתחומי העיסוק השונים.

 

תחומי התמחות

נדל"ן

מחלקת הנדל"ן מספקת ייעוץ משפטי מקיף וכולל בעסקאות נדל"ן וייזום בניה, וביניהן עסקאות קומבינציה, רכישה ומכירה, פינוי–בינוי, תהליכי בנייה, הפקעות ועוד. למחלקה היכרות מעמיקה עם דרישות הרשויות השונות, והיא מקפידה להתעדכן בשינויים המתרחשים בתחום. עורכי הדין מלווים את כלל התהליכים המשפטיים, החל מתכנון והקמת הפרויקט, סיוע באיתור משקיעים, תכנון בפועל, גיוס מימון וליווי פיננסי, אישור התוכניות והמצאת היתרי בניה ושיווק הפרויקט ועד להשלמת הרישום.

 

לעורכי הדין יכולות הנעה מרשימות, שאיפה לקדם תהליכי נדל"ן ולהביא לידי מימושם על הצד הטוב ביותר. בנוסף, מייצגת מחלקת הנדל"ן במשרד את הלקוחות בנושאי תכנון ובנייה, ייצוג בפני מוסדות תכנון, ועדות ערר ועתירות מנהליות, מיסוי מקרקעין, התנהלות מול מנהל מקרקעי ישראל, ביצוע בדיקות נאותות משפטית של נכסי מקרקעין וטיפול משפטי בנושאי מיסוי מוניציפלי. היכרות המשרד עם עולם המימון הבנקאי מחד, ומענה על דרישות מגוונות העולות מהשטח מאידך, מביאים לסינרגיה החיונית למימושן של עסקאות נדל"ן מוצלחות ויציבות.

 

לא זאת בלבד, אלא שלאור הניסיון המצטבר והתפישה העסקית הרחבה, והודות לאימון וההוקרה לה זוכה המחלקה, משמש המשרד כגוף מקשר, היוצר שיתופי פעולה בין הגורמים השונים.

 

משפט מסחרי

המחלקה המסחרית, המתאפיינת במומחיות, מיומנות ויצירתיות, מעניקה יעוץ משפטי וליווי שוטף בכל הנוגע לביצוען של עסקאות מסחריות מקומיות ובינלאומיות, יעוץ והכוונה משפטית, ניהול מו"מ, ניהול הקשר מול חברות זרות, הכנה לבדיקות נאותות וביצוען.

עם לקוחות המחלקה המסחרית נמנים אנשי עסקים ישראלים וזרים, יזמים, משקיעים, אנשי תעשייה, חברות ישראליות ובינלאומיות ועוד.

 

חדלות פירעון

הודות להיכרות משולבת של עולם העסקים והזירה המשפטית, משרד עו"ד גיל הירשמן ושות' נמנה עם המשרדים המובילים בארץ בנושא חדלות פירעון.

חוש עסקי מפותח, ידע משפטי נרחב ויכולת הנעה, הביאו את עו"ד גיל הירשמן להשתלב בגישה אמינה, עדינה וזהירה, כמנהל מיוחד, כונס נכסים, נאמן בהקפאות הליכים ומפרק של חברות גדולות אשר נקלעו לקשיים.

הודות להתמחות רבת שנים, העמקת הידע עם הגופים האמונים ודרישותיהם ותהליכי עבודה נכונים הושגו אחוזי הצלחה מרשימים הן עבור החברות והן עבור הנושים והבנקים, ובכך הפך המשרד לבעל מוניטין גדול בתחום.

 

ליטיגציה ופתרון סכסוכים

למחלקת הליטיגציה ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בהליכי ליטיגציה מורכבים.

עם לקוחות המחלקה נמנים לקוחות ישראליים וזרים, המצויים בהליכים משפטיים מול הערכאות השונות ובהליכי משפט חלופיים, בארץ ובחו"ל, והמחלקה פועלת בשיתוף פעולה מול משרדים מובילים במספר מדינות ומעניקה יעוץ לאורך התהליך המשפטי כולו.

 

הייצוג המשפטי מקיף את תחומי העיסוק המסחרי והאזרחי, על כל היבטיהם, ומעניק ייעוץ החל משלב יצירת הצורך ולאורך התהליך המשפטי כולו.

המחלקה מלווה ומסייעת בהליכים השונים, החל ממתן ליווי למחלקת הפירוקים והכינוסים וכלה בליווי מחלקת הנדל"ן והמחלקה המסחרית, בנושאים מגוונים.

 

שזירת היכולות המשפטיות השונות בין כלל מחלקות המשרד מביאה לשירות משפטי מקצועי ויצירתי, ולתוצאות הרצויות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • לשון הרע בעת בחירות – האמנם הכל מותר? גם ללכלך צריך לדעת איך

  לשון הרע בעת בחירות – האמנם הכל מותר? גם ללכלך צריך לדעת איך

 • העתיד של ציפוף הערים

  ב־2050 אוכלוסיית המדינה תמנה כ־20 מיליון תושבים, לכן יש לחשוב באופן יצירתי על הבנייה לגובה ולהרבות בשטחים ירוקים. המפתח לציפוף נכון הוא גם בעירוב שימושים

  העתיד של ציפוף הערים

 • ממשיכים לגלות מרצון

  לאחר שהוכתר בהצלחה רבה הסבב הקודם של נוהל גילוי מרצון, אשר הוביל לגביית תשלומי מס בסך של למעלה מ-3 מיליארד ₪, לאחרונה החליטו קברניטי משרד האוצר, משרד המשפטים ורשות המיסים לחדש את נוהל הגילוי מרצון, ולאפשר החל מינואר 2018 לדווח ולשלם מס בגין סכומים שהועלמו מרשת המס הישראלית, תוך שניתנת חסינות מפני הליך פלילי.

  ממשיכים לגלות מרצון

 • DUN'S 100 2018 – דירוג משרדי עורכי הדין הגדולים

  במסגרת פורום בכירי ענף המשפט בישראל, הציגה אפרת שגב, סמנכ"לית הפיתוח העסקי של דן אנד ברדסטריט, נתונים אודות הענף ואת הדירוג של המשרדים הגדולים.

  DUN'S 100 2018 – דירוג משרדי עורכי הדין הגדולים