גיל קטה בניה והשקעות

יזמות ובנייה

גיל קטה בניה והשקעות
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: יזמות ובנייה
כתובת: רח' יהודה לייב פינסקר 21, פתח תקווה
טלפון: 9816*
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http:// www.gilkata.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  גיל קטה מנכ"ל
  עוז קטה
  אור קטה
  רון קטה
אייקון אודות

אודות גיל קטה בניה והשקעות

גיל קטה בניה והשקעות, המתמחה ביזמות ובניה, הוקמה בשנת 2004 על ידי גיל קטה (בשם נ. אביטל). החברה המשפחתית המתמחה בפעילות נדל"נית, צמחה והתרחבה לאחר שילדיו של גיל, בעלי תארים אקדמיים בתחומי הנדסת בניין והנדסת תעשייה וניהול, הצטרפו לעסק המשפחתי, המעסיק היום כ-40 עובדים ועובדות, וממשיך להתפתח באופן דינמי. בעקבות הישגיה המרשימים נכנסה החברה לדירוג הראשי של הנדל"ן בדנס 100.

גיל קטה, המכוון את המצוינות המקצועית של החברה מתוך רצון אמיתי לפתחה, מקפיד על ניהול זמנים קפדני, תקציב מחושב, איכות ללא פשרות ושירות אישי לרוכשים. מקצועיות החברה הביאה אותה להישגים רבים, בהם דירוגה ברשימת 100 החברות המובילות במשק בדירוג DUNS 100. המוניטין המצוין ממנה נהנית החברה נובע מניסיונה המוכח של מסירת מאות דירות באיזורי מפתח שונים.

איתנות פיננסית ויחס משפחתי

החברה מקפידה על יחס אישי ומשפחתי ממנו נהנים כל הרוכשים והרוכשות, המהווה עקרון מנחה להליך רכישת הדירה ולשירות המסור לדיירים, גם עשור לאחר המסירה, מאחר וכל רוכש ורוכשת הופכים לחלק מהמשפחה.

איתנותה הפיננסית של החברה מהווה את הבסיס לביטחון לקוחותיה. בבעלות החברה ישנם שני בניינים חדשים שלמים ברחוב פינסקר במרכז העיר פ"ת, המושכרים לטווח ארוך במסגרת תכנית משרד הכלכלה.

הצוות הצעיר והמיומן של החברה, הפועל בשיתוף פעולה עם הדור הממשיך, מביא להתפתחותה הדינמית, עת עושה החברה את קפיצת המדרגה בפעילותה בכ-220 דירות במקביל במספר פרויקטים שונים, שהמשמעותי בהם הוא פרויקט "נווה גן צפון", בו יבנו שלושה מגדלים בני 14 קומות כל אחד, ובסה"כ 156 יחידות דיור.

בימים אלה הבניה מתרכזת בפתח תקוה בלבד, אך החברה מתעתדת להקים פרויקטים גם בערים אחרות, תוך שמירה על הסטנדרט הגבוה והאיכותי ועל היחס האישי בהם היא מוכרת.

תחומי התמחות

החברה בונה פרויקטים למגורים בהיקפים שונים, בין אם בניין יחיד או שכונות של 156 יח"ד, יוזמת ומבצעת פרויקטים של בניה חדשה בעסקאות רכישת קרקע או עסקות קומבינציה ופרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38 הריסה ובניה ופינו בינוי). מחלקת שכירות לטווח ארוך בחברה היא מחלקה חשובה המתמחה בסדרת הבניינים לשכירות ברחוב פינסקר, רחוב שיקר מאוד ללב החברה, בו ממוקמים משרדיה. סדרת הבניינים לשכירות מונה את הבניינים ברחוב פינסקר 15-17, בהם כל 28 יחה"ד מאוכלסות לשכירות משנת 2017, והבניין ברחוב פינסקר 13 בו כל 15 יחה"ד יאוכלסו עוד בסוף שנת 2020 לשכירות. לסדרה גם יצטרף פרויקט בהיקף של כ-50 יח"ד ברחוב פינסקר 23-25, הנמצא כיום בשלבי בקשה להיתר מול הועדה המקומית.

פרויקטים נבחרים

פרויקט הדגל של החברה, פרויקט "נווה גן צפון"
הפרויקט כולל 156 דירות בשכונת נווה גן פ"ת, הוא פרויקט בקנה מידה של החברות המובילות במשק, ומהווה קפיצת מדרגה משמעותית בפעילות החברה. הפרויקטים המרכזיים הנוספים שבוצעו ע"י החברה בשנה הפורייה 2020 הם: פרויקט האחים בכר 26 – בו 38 יח"ד, פרויקט הבעל שם טוב 24 – בו 34 יח"ד, פרויקט צה"ל 66, בו 38 יח"ד, ופרויקט פינסקר 13 (15 יח"ד), המצטרף לסדרת הבניינים לשכירות.

פרויקט "בית אופק" ברחוב הבעל שם טוב 24
בניין בן 6 קומות בו ייבנו 34 דירות, הממוקם באיזור בו תנופת הבניה מביאה לשילוב מושלם בין חיי קהילה עשירים לבין בניה אורבנית של שכונה חדשה. מרכזי הפנאי ומגרשי הספורט, בשילוב הגישה לכביש 471 וכביש 6 הם ההופכים את הרחוב למבוקש ביותר.

פרויקט צה"ל 66
הבניין, הנמצא בסמוך לשכונת כפר גנים באיזור שקט ונינוח, נהנה ממיקום מיטבי בסמוך לבתי-ספר, פארקים ירוקים, קניון, מרכזי קניות ומתחמי בילוי ופנאי. בבניין בן 9 הקומות מתוכננות להיבנות 38 דירות המשלבות תמהיל של דירות 4 ו-5 חדרים יחד עם דירות גן.

פרויקט האחים בכר 26
הרחוב החדש, המשקיף על "אם המושבות", מהווה חלק מתכנית כללית בהיקף של מספר דונמים במשולש הרחובות גיסין/האחים-בכר/נתן רפפורט שתכלול פארק ציבורי, שימור תחנת הרכבת ההיסטורית, היכל תרבות, מרכז ספורט "פיס", מרכז "גיסין סנטר" המתוכנן ומרכז רום. זהו הבניין השלישי שבונה החברה במשולש המתפתח, וידה עוד נטויה.

פרויקט ברדנה 25
פרויקט התחדשות עירונית רחב היקף במרכז השקט של העיר פ"ת, בו פונו הדיירים מבתיהם לזמן הבניה ועל שטחם נבנה בניין בן 60 יח"ד. הפרויקט זכה להצלחה רבה מכיוון שהיווה מן יריית פתיחה של התחדשות עירונית במרכז השקט של העיר פ"ת בקנה מידה משמעותי. פרויקט האיכות שמהווה מעין "נווה מדבר" במרכז האיכותי והוותיק של העיר משך אליו משדרגי דיור וזוגות צעירים שאוהבים את הוויית העיר בדגש על איכות חיים בבניין בן שנותינו.

איכות הסביבה

החברה מקפידה על בניה השומרת על הסביבה ע"י שימוש בחומרים ירוקים וממוחזרים, חימום מים באמצעות מערכות מתקדמות שאינן מזהמות את הסביבה, שימוש בגוונים בהירים לשמירה על "אי החום העירוני" ושימוש בגופי תאורה למניעת זיהום אורי, בין היתר. כחברה היוצרת נוף אורבני, מקפידה גיל קטה בניה והשקעות על ערכי איכות הסביבה ועל בניה ירוקה בכל פעילויותיה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בקרוב: דירוג הרופאים המומחים הטובים בישראל

  בקרוב: דירוג הרופאים המומחים הטובים בישראל

 • כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

  הכירו את ה"מיני טרנדים" החדשים בענף המטבחים, השואבים את השראתם מתקופת הקורונה והשפעתה הדרמטית על חיינו

  כיצד השפיעה הקורונה על עולם עיצוב המטבחים?

 • הפינטק הישראלי שפסח על ישראל

  בריחת החברות הפיננסיות אל מעבר לים מעלה תמיהה במיוחד לאור הצהרות קודמות של הרגולטורים השונים ובכלל זה מסלולי תמיכה של רשות ניירות ערך ורשות החדשנות בחברות פינטק

  הפינטק הישראלי שפסח על ישראל

 • הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה

  רבים בטוחים כי הסדרת ההורשה נעשית באמצעות הצוואה לבדה, ואינם מודעים לעובדה כי הורשה נעשית גם באמצעות הסדרים משפטיים ספציפיים עליהם הם חתומים, מבלי שכלל היו מודעים לכך. דרך המלך להסדרת ההורשה באופן שייצר וודאות משפטית וימנע סכסוך משפחתי או כל התדיינות משפטית עתידית בתוך המשפחה - הינו באמצעות ראייה רחבה וכוללת של כלל ההסדרים המשפטיים בהם מעורב המוריש, אשר הצוואה היא רק חלק מהם

  הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה