גלא בשרים ואחסנה בקירור בע"מ

שיווק בשרים, עופות ודגים

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2014
תחום: שיווק בשרים, עופות ודגים
כתובת: כיכר נוימן 1, בית שמש
טלפון: 02-9911459 
פקס: 02-9996763
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יוסי חזן

  יוסי חזן

  בעלים, מנכ"ל חברה

  גלא בשרים ואחסנה בקירור בע"מ

 • אפרים חזן

  אפרים חזן

  נשיא החברה

  גלא בשרים ואחסנה בקירור בע"מ

 • דן חזן

  דן חזן

  מנהל אטליז

  גלא בשרים ואחסנה בקירור בע"מ

מנהלים בכירים

  יוסי חזן בעלים, מנכ"ל חברה א
  פרים חזן נשיא החברה
  דן חזן מנהל אטליז
אייקון אודות

אודות גלא בשרים ואחסנה בקירור בע"מ

גלא בשרים ואחסנה בקירור בע"מ הינה חברה משפחתית צומחת ובולטת בענף שיווק הבשר, העופות והדגים הקפואים, בהנהלתו של איש העסקים יוסי חזן.

ראשיתה של החברה באטליז אפרים חזן הוותיק והמוביל בבית שמש אשר הוקם על ידי סבו של יוסי, מר יוסף חזן, בשנת 1960. לפני כ-7 שנים החליט יוסי להרחיב את פעילותה של חנות הבשר המשפחתית (המנוהלת כיום על ידי אחיו של יוסי, דן חזן) ויצא לדרך עם חברה חדשה לשיווק בשר, עופות ודגים קפואים.

ההצלחה האירה פנים וכיום הוא מכהן כמנכ"ל "גלא בשרים" (גל"א הם ראשי התיבות של ילדיו של יוסי) המשווקת סחורה לאטליזים, רשתות שיווק, חברות יבוא גדולות וגני ואולמות אירועים מכל רחבי הארץ.

למוצרי החברה מגוון כשרויות - מכשרויות מקומיות ועד כשרות בד"ץ יורה דעה של הרב שלמה מחפוד.

מוצרים איכותיים וזמן אספקה מהיר

גלא בשרים ידועה באיכות מוצריה, בזמן האספקה המהיר (לעיתים מהיום - להיום) במחירים ההוגנים ובשירות הלקוחות הידידותי שלה.

החברה מאופיינת במגוון רחב של מוצרי בשר, עוף ודגים וכל מוצר שנכנס למפעליה עובר בדיקת איכות קפדנית ע"י צוותה המקצועי על מנת שהלקוחות ייהנה ממוצר איכותי ומצוין. את מרבית הבשר שלה מייבאת החברה מדרום אמריקה - בין היתר מארגנטינה, אורוגוואי ופרגוואי וכן היא מבצעת עסקאות גדולות עם משחטות מקומיות בארץ.

נכון להיום משווקת החברה מוצרי בשר, עופות ודגים קפואים בהיקף של כ-100 מיליון ₪ בשנה.

מרלו"ג חדש ומתקדם

לאור הצמיחה העקבית שהחברה רושמת, הן בהיקף לקוחותיה, והן בכמות ההזמנות השנתית, היא בונה בימים אלו מרכז לוגיסטי חדש ומתקדם באזור התעשייה הר טוב בבית שמש.

המרלו"ג הענק אליו תיכנס החברה בעוד כ-10 חודשים ישתרע על שטח של 5000 מ"ר ויתנשא לגובה 24 מטר ויאפשר לחברה להתרחב ולספק את ההזמנות ההולכות וגדלות עם יבוא עצמי של בשר, עופות ודגים מחו"ל. בין היתר יכלול המרלו"ג שטחי אחסנה וקירור לכ-8000 משטחים וכן מפעלים לעיבוד בשר, פירוק עופות ואריזת דגים.

השקעות נדל"ן

לצד הפעילות הצומחת בתחום הבשר עוסקת "גלא בשרים" גם בתחום הנדל"ן.

החברה משקיעה בקרקעות ומבני מגורים ומסחר ברחבי הארץ ובין היתר החברה מחזיקה בשתי קרקעות יקרות באזור התעשייה הר טוב בבית שמש (על אחת מהן ייבנה המרלו"ג), מבנה תעשייתי של 700 מ"ר באזור התעשייה, 5 חנויות מושכרות בנתיבות, 3 דונם קרקעות בדימונה 7 דונם קרקעות באופקים וכן בקרקע חקלאית בבית חנן.

יושר לפני הכל

החברה חרטה על דגלה את המוטו "טוב שם, משמן טוב" ועל כן היא פועלת באמינות ובשקיפות מול לקוחותיה בכל הארץ. יתירה מכך החברה ידועה באנושיות הרבה שלה וכך כאשר בתקופות חירום, משבר הקורונה, היו זקוקים לקוחותיה לפריסת תשלומים רחבה יותר, או כאשר הלקוחות זקוקים לאשראי באופן חריג, החברה משתדלת תמיד להיענות לבקשותיהם מתוך יחסי חברות ותחושת שותפות.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022