גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין

עריכת דין בתחומי קנין רוחני, פטנטים וליטיגציה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: עריכת דין בתחומי קנין רוחני, פטנטים וליטיגציה
כתובת: בית ש.א.פ., קומה 21, רח' היצירה 3, רמת גן 5252141
סניף חיפה:
מתחם "סיטי סנטר", קומה 6, שד' בן-גוריון 6,
חיפה 3541416
טלפון: 073-2595555 פקס: 073-2593333
טלפון: 03-7774777
פקס: 03-7774770
אימייל: office@ga-adv.com
אתר החברה: http://www.ga-adv.com/he
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זיו גלסברג, גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין

  עו"ד ועו"פ זיו גלסברג

  שותף

  גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין

 • נדב אפלבאום, גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין

  עו"ד נדב אפלבאום

  שותף

  גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין

עורכי דין

  טלי גת-פליק עו"ד ועו"פ
  שרון פרי עו"ד ועו"פ
  ליהי אשכנזי עו"ד
  רן תואר עו"ד
  נטלי מח'ול עו"פ
אייקון אודות

אודות גלסברג, אפלבאום ושות', עורכי דין

משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' הוא משרד בוטיק המתמחה בקניין רוחני, ברישום פטנטים ועריכת בקשות לפטנט, רישום סימני מסחר ומדגמים, ובייצוג בסכסוכים מורכבים - ניהול תביעות בגין הפרות פטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים, וגזל סודות מסחריים.

השילוב בין שירות מקצועי יסודי ומצטיין , לבין ההבנה הטכנולוגית המעמיקה בכלל ובתחום ההיי טק בפרט, מאפשרים למשרד לספק ערך מוסף ייחודי ללקוחותיו, ולאתר עבורם את הפתרונות האופטימליים ביותר לצרכיהם. המשרד מוכר בזכות מצוינותו המקצועית בניהול הליכים בפני ערכאות שיפוטיות במטריות משפטיות מגוונות, תוך ראיה אסטרטגית רחבה שנועדה להגשים את מטרות לקוחותיו. המשרד נמצא בקשר מתמיד עם משרדי פטנטים, עורכי דין ועורכי פטנטים זרים, תוך התעדכנות תדירה בחידושים בחוק מחד, וחיבור לשורשי הטכנולוגיה ולהתפתחויות היומיומיות בה מאידך. משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' מוכר על ידי מספר רב של דירוגים - הן מקומיים והן בינלאומיים - כאחד המשרדים הבולטים בישראל בתחום הקניין הרוחני בכלל ופטנטים בפרט. המשרד נבחר כאחד המשרדים המובילים על ידי הדירוגים הבינלאומיים Legal 500 ו- Chambers and Partners בתחום הקניין הרוחני לשנת 2016, ובנוסף על ידי מדריך הדירוג הבינלאומי iam כמשרד מומלץ לתחום עריכת וליטיגציית פטנטים לשנת 2015. 

ידע, יישום ושירותיות

המשרד נמצא במעקב תמידי אחר כל ההתפתחויות בדין ובטכנולוגיה, ומחויב להמשיך ללמוד ולהתפתח על בסיס יומי. צוות המשרד מקפיד לבחון כל מסמך בקריאה ביקורתית, וזאת מתוך הבנה כי מצבם הנוכחי של הדין והטכנולוגיה נתונים לשינויים מתמידים ואין לקחתם כמובנים מאליהם. המשרד מאמין כי רק יישום מקצועי של הידע, שנרכש במאמץ מכוון, מאפשר השגת תוצאות מיטביות עבור לקוחות המשרד.

צוות המשרד מקפיד להעניק לכל לקוח שירות אישי צמוד, תוך עמידה בזמנים ותקציב מוגדרים מראש, וכאשר מטרותיו הסופיות של הלקוח ניצבות תמיד לנגד עיניו. 

תחומי התמחות

קניין רוחני – תחום המשפט העוסק בזכויות לא מוחשיות, המכונה "קניין רוחני", מהווה את ליבת פעילות המשרד. המשרד מציע מגוון שירותים בתחום זה, כגון טיפול בפטנטים, לרבות עריכה, הגשה ומתן חוות דעת שונות; הגשת סימני מסחר ומדגמים בישראל ומחוצה לה; ניהול ופיתוח של תיקי קניין רוחני; ניהול סכסוכים קשורי קניין רוחני בישראל, לרבות הפרת זכויות יוצרים, הפרת סודות מסחריים, אכיפת זכויות רשומות (פטנטים, סימני מסחר ומדגמים) והתנגדות לרישום של סימני מסחר; סכסוכים הנוגעים לשמות מתחם באינטרנט (Domain name) (UDRP, IL-DRP); ניהול מו"מ וניסוח הסכמים לרישיונות מכוח קניין רוחני וייעוץ לגבי שימוש מותר בתוכנות בעלות רישיון קוד פתוח ורישיונות לא מסחריים ייחודיים אחרים (Creative Commons).

המשרד מבצע רישום של פטנטים, סימני מסחר ומדגמים בישראל ובכל העולם, ואף פועל לאכיפת ההגנה על נכסי הקניין הרוחני בישראל ואף מחוצה לה באמצעות עמיתים זרים. המשרד פועל לסייע לזיהוי ההגנה הטובה ביותר העומדת לרשות לקוחותיו, לצורך הגנה על ליבת הקניין הרוחני שלהם, לשם השגת נכסי הקניין הרוחני וזאת מתוך תכנון זהיר וקפדני.

פטנטים - במשרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' מאמינים כי תחום הפטנטים מחייב הן הבנה טכנולוגית מעמיקה והן תפיסה רחבה של כלי משפטי ייחודי זה, לרבות הצרכים הייחודיים והמשתנים במהלך חיי הפטנט והטכנולוגיה. לפיכך, שומר המשרד על רמת מומחיות גבוהה ופועל להבנת הטכנולוגיה הייחודית של כל אחד מלקוחותיו, תוך בחינה מתמידה של צרכיהם, ותוך שימוש במגוון הכלים והידע המשפטי הקיים. המשרד מסייע ללקוחותיו במגוון דרכים, בהן עריכת בקשות לפטנט והגשתן ברשויות פטנטים שונות בעולם; ניהול הליכי בחינת פטנט ( prosecution) מול רשות הפטנטים הישראלית ורשויות פטנטים זרות; ניהול ופיתוח פורטפוליו פטנטים; ניהול סכסוכים משפטיים ביחס לפטנטים לרבות: התנגדויות למתן פטנטים, בקשות לביטול פטנטים ואכיפה מול מפרים; ניהול סכסוכים משפטיים ביחס לזכויות ממציאים בפטנט וכתיבת חוות דעת משפטיות, לרבות בעניין חופש פעולה (Freedom to Operate), תקפות פטנט והפרת פטנט.

רישום סימני מסחר - ב–G&A גלסברג, אפלבאום ושות' פועלים להבנת צרכיו המסחריים והמיתוגים של הלקוח בשוק המסוים בו הוא פועל. הבנה זו ושיתוף פעולה צמוד עם הלקוח, מאפשרים למשרד לזהות את המותגים שעליהם יש ללקוח אינטרס מהותי להגן, הן בארץ והן בחו"ל. זיהוי זה, בשילוב עם הבנה מעמיקה של החוק והאפשרויות שהוא מעניק, מאפשר למשרד לבנות עבור לקוחותיו אסטרטגיית הגנה בתחום סימני המסחר. לבסוף, ככל שסימן זה מופר, המשרד עומד לצד הלקוח במסגרת הליכי האכיפה.

ליטיגציה - משרד G&A גלסברג, אפלבאום ושות' מאמין שניהול עניינו של הלקוח בבית המשפט הינו אמנות מורכבת הדורשת שליטה בדין, כמו גם הבנה פרקטית של דקויות ההליכים. המשרד מתגאה בהבנה מעמיקה של החוק וההלכות, כמו גם התפיסות התיאורטיות עליהן הן מתבססות, ולשם כך עוסקים אנשי הצוות במעקב ולימוד הדין וחידושיו באופן קבוע. המשרד סבור כי חיבור התיאוריה עם הצרכים הפרקטיים של הלקוח ועם עולם המעשה של ניהול ההליכים מהווים את המפתח לניהול ההליך בצורה המיטבית. 

השותפים

עו"ד ועו"פ זיו גלסברג

עורך הדין (ישראל, ניו יורק) ועורך הפטנטים זיו גלסברג מנהל את מחלקת רישום הקניין הרוחני של המשרד, אשר מטפלת ברישום ובייעוץ של זכויות קניין רוחני, דוגמת פטנטים, מדגמים וסימני מסחר, בישראל ובעולם. זיו הינו בעל תארים ראשונים במשפטים, בכלכלה ובמדעי המחשב (כולם בהצטיינות) והוא בעל ניסיון בתעשיית ההייטק בישראל. זיו הינו ממציא של שמונה אמצאות שזכו להגנה פטנטית ברחבי העולם והוא פירסם מספר רב של מאמרים בתחום מדעי המחשב. מדריכי הדירוג הבינלאומיים דירגו את עו"ד זיו גלסברג כאחד מעורכי הדין הטובים בישראל בתחומי הקניין הרוחני והפטנטים.

עו"ד נדב אפלבאום

עו"ד נדב אפלבאום עומד בראש מחלקת הליטיגציה, העוסקת בייצוגם של לקוחות המשרד במסגרת סכסוכים משפטיים בדגש על קניין רוחני. נדב הינו בעל תואר ראשון במשפטים ובפסיכולוגיה והוא מעביר קורסים והרצאות בתחומי המשפט והליטיגציה באופן תדיר. לשם בניית אסטרטגיה אפקטיבית לכל לקוח, נדב משלב במסגרת עבודתו הן את כישוריו כמשפטן, הן את ניסיונו כחוקר והן את הרקע האקדמי שלו בתחום הפסיכולוגיה שלו. נדב מתמחה בהופעות בפני ערכאות משפטיות בתיקים מכל הסוגים ובפרט בתיקים מורכבים מן הבחינה המשפטית.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

  נישומים רבים מבצעים טעות קריטית כבר בשלב הראשון עם קבלת שומה מרשות המיסים עליה הם מבקשים לחלוק.

  ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

 • בוא הביתה – על עיקרי ההסדר החדש של חברות בית

  בוא הביתה – על עיקרי ההסדר החדש של חברות בית

 • ממשיכים לגלות מרצון

  לאחר שהוכתר בהצלחה רבה הסבב הקודם של נוהל גילוי מרצון, אשר הוביל לגביית תשלומי מס בסך של למעלה מ-3 מיליארד ₪, לאחרונה החליטו קברניטי משרד האוצר, משרד המשפטים ורשות המיסים לחדש את נוהל הגילוי מרצון, ולאפשר החל מינואר 2018 לדווח ולשלם מס בגין סכומים שהועלמו מרשת המס הישראלית, תוך שניתנת חסינות מפני הליך פלילי.

  ממשיכים לגלות מרצון

 • דירוג משרדי עוה"ד המובילים לשנת 2018

  לדירוג, המתפרסם השנה זו הפעם ה 14, נוספו תחומי הסייבר, דיני ספורט, דיני תעבורה וגבייה והוצל"פ. השנה דורגו 37 נישות שונות, שיא חדש בכמות הנישות המדורגות

  דירוג משרדי עוה"ד המובילים לשנת 2018