גמא ניהול וסליקה בע”מ

שירותי מימון, ניהול וניכיון שוברי אשראי, שירותי פקטורינג, ניהול וניכיון ממסרים ושטרות, שירותי ביטוח, מימון יבוא

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1998
תחום: שירותי מימון, ניהול וניכיון שוברי אשראי, שירותי פקטורינג, ניהול וניכיון ממסרים ושטרות, שירותי ביטוח, מימון יבוא
כתובת: מגדלי ויטה, רח' בן גוריון 11, בני ברק 5126015
טלפון: 03-6162939
פקס: 03-6162940
דוא"ל: info@gamaf.co.il
אתר החברה: http://www.gamaf.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי אונגר, גמא ניהול וסליקה בע”מ

  אלי אונגר

  יו"ר

  גמא ניהול וסליקה בע”מ

מנהלים בכירים

  אריאל גנוט, מנכ"ל
  ירון סופר סמנכ"ל שיווק ומכירות
אייקון אודות

אודות גמא ניהול וסליקה בע”מ

חברת גמא הינה החברה הגדולה בישראל בתחום השירותים הפיננסיים לכרטיסי אשראי, סליקה, ניהול ומימון של ממסרים, חשבוניות, שטרות ושירותי פקטורינג (49% ממניות החברה מוחזקות ע"י קבוצת הפניקס). גמא משרתת אלפי בתי עסק, חברות מובילות ורשתות שיווק בכל הסקטורים במשק הישראלי. היקף פעילות האשראי אותו מעניקה החברה עולה על 20 מיליארד ₪ בשנה. החברה מתמחה בביצוע אופטימיזציה של מוצרי האשראי השונים והמיכון שלצידם, והתאמתם לצרכיהם הפיננסיים הייחודיים של חברות ובתי עסק. באמצעות שירותי גמא ניתן לשפר את מבנה ההון של החברה הן באמצעות אשראי נוסף, מחיקת חייבים ולקוחות מהדוחות הכספיים, הגדלת מקורות המימון וביצוע בקרה מלאה אחר חיובי ועלויות האשראי. החברה מתמחה במתן שירותים, הן לחברות מהגדולות במשק, רשתות שיווק מובילות, והן לבתי עסק בינוניים וקטנים. בסיס ההון הרחב של קבוצת גמא, שהחלה את פעילותה בשנת 1998, לצד אנשי המקצוע מהטובים בתחום הפועלים בקבוצה, כמו גם שירותים פיננסיים ברמה הגבוהה ביותר ובעלויות המימון האטרקטיביות ביותר לאורך שנים - הפכו את גמא זה מכבר לחברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום.

תחומי פעילות

 • סליקה, ניהול, מימון וניכיון שוברי אשראי של כל חברות האשראי בישראל, עד 36 תשלומים • שירותי פקטורינג להקדמת חשבוניות של חברות ובתי עסק • הלוואות אשראי לצורך הון חוזר והרחבת פעילות חברות ובתי עסק • ניהול, מימון וניכיון צ'קים, ממסרים ושטרות • התאמות ממוכנות ישירות לתוכנת הנהלת חשבונות, כולל רישום פקודות יומן לפעילות הפיננסית של בית העסק • מימון יבוא • מימון ציוד • הלוואות כנגד מקרקעין ובטוחות.

 

שירותי ניהול, מימון, סליקה וניכיון שוברי אשראי

גמא מספקת שירותי ניהול, מימון, סליקה וניכיון שוברי כל כרטיסי האשראי, וקבלת תשלום מיידי ומרוכז בגין עסקאות תשלומים של שוברי אשראי במסלול של עד 36 תשלומים. השירות מאפשר לבית העסק שיפור מהותי בתזרים המזומנים, לצד שליטה ובקרה מלאה אחר חיובי וזיכויי כרטיסי האשראי. החברה מספקת ללקוחותיה מערכות חדשניות בתחום מימון שוברי האשראי, המאפשרות לחברות ועסקים לקבוע לעצמם את הפרמטרים של שירותי המימון אותם מעניקה החברה, על-פי הצרכים הפיננסיים הספציפיים שלהם, ולבצע את התאמת כרטיסי האשראי בממשק אוטומטי, הכולל פקודות יומן ישירות לתוך תוכנת הנהלת החשבונות של בית העסק.

התאמות כרטיסי אשראי

 המערכות הייחודיות לגמא, מעניקות ללקוחותיה יתרון רב בשוק, והופכות את השליטה והבקרה בכל נושא כרטיסי האשראי בעסק לפשוטה ונוחה. כאשר חברה מבצעת את השירותים הפיננסיים לכרטיסי אשראי בגמא, היא מקבלת התאמה יום-יומית מלאה ומוחלטת של כל עסקאותיה עם כל חברות האשראי למערכת ספרי הנהלת החשבונות והתפעול שלה, ובכך נפתרת סוגיית ההתאמות עם חברות האשראי באופן מוחלט.
כמו-כן, מאפשרת גמא לבתי עסק וחברות ציבוריות מחיקת חייבים/לקוחות מן הדוחות הכספיים, בין היתר על-פי תקינת ה-.I.F.R.S.

שירותי פקטורינג ומימון חשבוניות

 • רכישת החוב המסחרי של חייבי הספק והפיכתו מחוב עתידי למזומן • תשלום מקדמה בגובה של 70%-80% מימון ללא זכות חזרה Non Recourse - למעט כשל מסחרי.

סוגי הפקטורינג המוצעים על-ידי גמא:
פקטורינג מקומי - הקדמת תשלום חשבוניות • רוורס פקטורינג (מימון ספקים) - הקדמת פרעון חשבוניות ספקים •  פקטורינג ייבוא ייצוא - מימון עסקאות ייבוא ייצוא.

 ניכיון צ'קים

שירות פיננסי המאפשר לבית העסק לקבל כסף מזומן תמורת צ'ק עתידי. ניכיון הצ'ק הינו עם זכות חזרה לספק ומייצר מקור מימון נוסף לשיפור תזרים המזומנים. יתרונות השירות: שיפור בתזרים המזומנים • מערכת בקרה והתראות לגבי נותני הצ'קים - במידה וישנה התראה על נותן צ'ק מיד בית העסק מתעדכן על כך • ניהול כל נושא הפקדות הצ'קים העתידים של בית העסק • הכל תחת קורת גג אחת - ניכיון כרטיסי אשראי/ פקטורינג/ ניכיון צ'קים.

מימון יבוא

עסקים רבים עוסקים ביבוא של סחורה ממדינות שונות ברחבי העולם. פעמים רבות היבואנים נדרשים על ידי הספקים לשלם במזומן או על ידי העברת כספים לחו"ל בעת רכישת הסחורה, ספקים רבים נתקלים בקושי לעמוד בתנאי התשלום אותם מעמידים בפניהם הספקים מחו"ל, שכן מדובר לעיתים בנטל מימוני כבד מאוד, לכן הם מחפשים אחר מקורות אשר יעזרו להם להתמודד עם תנאי האשראי והמזומנים.

מימון ציוד

גמא מאפשרת לחברות לחדש את הציוד ולפרוס את עלות הציוד לכמה שנים.
השירות מוצע גם ליבואני ציוד אשר מעוניינים להעמיד את הציוד ללקוחותיהם בתשלום של מספר שנים והן לחברות המעוניינות לרכוש את הציוד ולשלם תמורתו על פני מספר שנים. שירות מימון הציוד של גמא מאפשר לחברות ולעסקים לרכוש את הציוד לו הוא נדרש לצורך פיתוח החברה ולשלם על הציוד על פני תקופה של עד כמה שנים. היכולת לפרוס את עלות הציוד מאפשרת למקבל המימון להקביל בין ההוצאה על הציוד לבין ההכנסות הנובעות ממנו לחברה. אופן ביצוע מימון הציוד הוא באמצעות הלוואה בתנאים אטרקטיביים אשר מוענקת לבית העסק ייעודית בסכום ולטובת מימון הציוד. ההלוואה  נפרסת לתקופה של עד מספר שנים והינה מחוץ לכלל האובליגו הבנקאי של בית העסק ומאפשרת לו למקסם את התועלת שלו מהציוד / מכונה ולהגדיל את הרווחיות.

הלוואות כנגד מקרקעין ובטוחות

אם מצד אחד יש לכם נכס שעומד ונותן תשואה אפסית, ומצד שני ניצבת לפניכם הזדמנות לעסקה נהדרת, ההזדמנות שעומדת שם ורק ממתינה למימון. בשוק תחרותי ודינאמי, למהירות התגובה, להעדר חסמים בירוקרטים, ולגב פיננסי איתן יש משמעות שבאה לידי ביטוי בחסכון משמעותי בכסף ובזמן, גמא - חברת האשראי המובילה בישראל לאשראי חוץ בנקאי, עומדת לצידכם גם כאן ומייצרת את האשראי הזול והזמין לו אתם זקוקים בנקודת הזמן הזו. גמא תשתמש בנכס כבטחון, ותפרוס את ההלוואה ל-60 תשלומים בריבית אטרקטיבית.

התחייבות למצוינות

חברת גמא, על מנהליה ועובדיה, רואה בלקוח גורם מרכזי בפעילות החברה, ומתחייבת להעניק את השירות הטוב ביותר לבית העסק, תוך ניצול יתרון גודלה, ההון העצמי הרחב העומד לרשותה והיקף פעילותה הפיננסית.

חדשנות טכנולוגית

לחברת גמא מערכות מחשוב, תוכנה ובקרה חדשניות ובלעדיות, מהמתקדמות מסוגן בתחום. החברה מספקת לבתי עסק ולחברות מידע On-Line על סכומי העסקאות, תאריכי השידור, תאריכי התשלום וסכומי זיכוי חשבון הבנק.

אתר האינטרנט של חברת גמא מתעדכן On-Line ומשקף באופן מידי, 24 שעות ביממה, את מצב חשבון הלקוח ומאפשר בקרה, ניהול ומעקב אחר כל העסקאות שבוצעו. באמצעותו ניתן לנתח עלויות ומחזורי עסקאות בהתאם לפריסת התשלומים ולמועדי ההפקדה והזיכוי.

אמינות ניהולית

הידע, המקצועיות והניסיון של מנהלי גמא, שמילאו במשך שנים רבות תפקידים בכירים בעולם הבנקאות, הפיננסים ובשוקי ההון, הפכו אותה לחברה הגדולה והמובילה במשק הישראלי בתחומי פעילותה. החברה מונה כ-100 מנהלים ועובדים. נציגי החברה פרוסים אזורית בכל רחבי הארץ לגיוס ומתן שירות ללקוחותיה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • שטיינמץ עמינח: "מידע פיננסי רגיש יופיע במחשבי מס הכנסה עקב יישום הסכם ה–CRS"

  בעקבות הסכם ה-CRS, פרטי מידע על חשבונות בנק זרים של ישראלים יועברו לרשות המיסים בישראל, ולהפך, לצורך אכיפת מס. לפי משרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח: "מצב זה עלול לפגוע בפרטיות האזרחים, ולגרום לדליפת מידע סודי"

  שטיינמץ עמינח: "מידע פיננסי רגיש יופיע במחשבי מס הכנסה עקב יישום הסכם ה–CRS"

 • שטיינמץ עמינח: "אם גוגל ופייסבוק ישלמו מיסים – סיכוי גדול שאזרחי ישראל ירוויחו"

  רשות המיסים מעוניינת לגבות מס בגובה מיליוני שקלים מחברות ענק בינלאומיות הפועלות גם בישראל. משרד רואי החשבון שטיינמץ עמינח טוען שהעניין סבוך יותר מכפי שנראה לעין

  שטיינמץ עמינח: "אם גוגל ופייסבוק ישלמו מיסים – סיכוי גדול שאזרחי ישראל ירוויחו"

 • מה הן הסוגיות הבוערות איתן מתמודדים עו"ד המובילים של DUN'S 100

  לקראת פורום המשפט של DUN'S 100 שוחחנו עם מספר עו"ד מובילים ודנו איתם על סוגיות מרכזיות בעולם המשפט הנוגעות לעיסוק היום יומי שלהם. אז למי חשוב לקדם נשים בעולם המשפט? כיצד משפרים את הסיכוי לזכות במכרזים? והאם חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי יביא למהפכה בתחום?

  מה הן הסוגיות הבוערות איתן מתמודדים עו"ד המובילים של DUN'S 100

 • ערעורי בחירות

  מקובל על הכל שתוצאות הבחירות אמורות לשקף באופן נאמן את רצונם האמיתי של הבוחרים

  ערעורי בחירות