גמא ניהול וסליקה בע”מ

שירותי מימון, ניהול וניכיון שוברי אשראי, שירותי פקטורינג, ניהול וניכיון ממסרים ושטרות, שירותי ביטוח, מימון יבוא

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1998
תחום: שירותי מימון, ניהול וניכיון שוברי אשראי, שירותי פקטורינג, ניהול וניכיון ממסרים ושטרות, שירותי ביטוח, מימון יבוא
כתובת: מגדלי ויטה, רח' בן גוריון 11, בני ברק 5126015
טלפון: 03-6162939
פקס: 03-6162941
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gamaf.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי אונגר, גמא ניהול וסליקה בע”מ

  אלי אונגר

  יו"ר

  גמא ניהול וסליקה בע”מ

מנהלים בכירים

  אריאל גנוט, מנכ"ל
  ירון סופר סמנכ"ל שיווק ומכירות
אייקון אודות

אודות גמא ניהול וסליקה בע”מ

גמא הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום השירותים הפיננסיים לכרטיסי אשראי, ומציעה שירותי ניכיון שוברי כרטיסי אשראי, שירותי סליקה (מאגד) והתאמות כרטיסי אשראי. בנוסף, מציעה החברה שירותי ניהול ומימון של ממסרים, חשבוניות ושטרות - מימון יבוא, ניכיון שיקים, מימון ציוד, פקטורינג, הלוואות ומימון כנגד נכסי נדל"ן.
גמא מקבוצת הפניקס (49% ממניותיה מוחזקות ע"י קבוצת הפניקס) הוקמה בשנת 1998 ודירוג האשראי שלה Aa3 באופק יציב (מידרוג 'MOODYS) מעיד על חוסנה ויציבותה. כמו כן גמא עומדת בתקן האבטחה המחמיר PCI.
גמא מתמחה במתן שירותים פיננסיים לעסקים ומשרתת כ-9,000 בתי עסק, חברות גדולות ורשתות שיווק מובילות וכן בתי עסק בינוניים וקטנים בכל הסקטורים במשק הישראלי. היקף פעילותה השנתי הינו כ-29 מיליארד ₪. האיתנות הפיננסית של גמא מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מתנאי מימון מצוינים, תוך קבלת שירות אישי, מהיר ומקצועי. גמא הפכה לחברה המובילה והגדולה בישראל בתחום, בזכות מגוון מוצרי המימון שפיתחה, בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שהיא מאמצת, בזכות תרבות השירות שלה ובזכות ההון האנושי האיכותי שלה. גמא רואה את הצלחתה ביכולת שלה להתאים לכל לקוח מערך אשראי יעיל ונוח התפור לצרכיו, בתנאים הטובים ביותר, במהירות, במקום אחד, במגוון תחומים, המעניק לו בסיס רחב להצליח ולהתפתח.
באמצעות שירותי גמא יכולים בתי העסק לשפר את מבנה ההון שלהם - על ידי מחיקת חייבים ולקוחות מהדוחות הכספיים, הגדלת וגיוון מקורות המימון, והכל - תוך קבלת בקרה מלאה אחר חיובי האשראי ועלויותיו.

תחומי פעילות

• סליקה (מאגד), ניהול, מימון וניכיון שוברי אשראי של כל חברות האשראי בישראל, עד 36 תשלומים • אשראי לצורך הון חוזר והרחבת פעילות חברות ובתי עסק • ניהול, מימון וניכיון שיקים, ממסרים ושטרות • התאמות ממוכנות ישירות לתוכנת הנהלת חשבונות, כולל רישום פקודות יומן לפעילות הפיננסית של בית העסק • שירותי פקטורינג להקדמת חשבוניות של חברות ובתי עסק • מימון יבוא • מימון ציוד • מימון כנגד נכסי נדל"ן.

שירותי ניהול, מימון, סליקה וניכיון שוברי אשראי

גמא מספקת שירותי ניהול, מימון, סליקה (מאגד) וניכיון שוברי כל כרטיסי האשראי, וקבלת תשלום מידי ומרוכז בגין עסקאות תשלומים של שוברי אשראי במסלול של עד 36 תשלומים. השירות מאפשר לבית העסק שיפור מהותי בתזרים המזומנים, לצד שליטה ובקרה מלאות אחר חיובי וזיכויי כרטיסי האשראי. החברה מספקת מערכות חדשניות בתחום מימון שוברי האשראי, המאפשרות ללקוחותיה לקבוע לעצמם את הפרמטרים של שירותי המימון אותם היא מעניקה, על פי הצרכים הפיננסיים הספציפיים שלהם, ולבצע את התאמת כרטיסי האשראי בממשק אוטומטי, הכולל פקודות יומן ישירות לתוך תוכנת הנהלת החשבונות של בית העסק. שירות ניכיון שוברי האשראי מאפשר לבתי עסק וחברות ציבוריות מחיקת חייבים/לקוחות מן הדוחות הכספיים, בין היתר על-פי תקינת ה-.I.F.R.S.

התאמות כרטיסי אשראי

המערכות הייחודיות של גמא מעניקות ללקוחותיה יתרון רב בשוק, והופכות את השליטה והבקרה בכל נושא כרטיסי האשראי בעסק לפשוטה ונוחה. כאשר חברה מקבלת את השירותים הפיננסיים לכרטיסי אשראי מגמא, היא מקבלת התאמה יום-יומית מלאה ומוחלטת של כל עסקאותיה עם כל חברות האשראי למערכת ספרי הנהלת החשבונות והתפעול שלה, ובכך נפתרת לחלוטין סוגיית ההתאמות עם חברות האשראי.

שירותי פקטורינג ומימון חשבוניות

• רכישת החוב המסחרי של חייבי הספק והפיכתו מחוב עתידי למזומן • תשלום מקדמה בגובה של 85% מימון ללא זכות חזרה Non Recourse - למעט כשל מסחרי.
סוגי הפקטורינג המוצעים על-ידי גמא:
• פקטורינג מקומי - הקדמת תשלום חשבוניות • רוורס פקטורינג (מימון ספקים) - הקדמת פירעון חשבוניות ספקים • פקטורינג ייבוא ייצוא - מימון עסקאות ייבוא ייצוא.

ניכיון שיקים

שירות פיננסי המאפשר לבית העסק לקבל תקבול מיידי תמורת שיק עתידי. ניכיון השיק מייצר מקור מימון נוסף לשיפור תזרים המזומנים.
יתרונות השירות: • שיפור בתזרים המזומנים • מערכת בקרה והתראות לגבי נותני השיקים - במידה וישנה התראה על נותן שיק, בית העסק מתעדכן על כך באופן מיידי
• ניהול כל נושא הפקדות השיקים העתידים של בית העסק.

מימון יבוא

עסקים רבים עוסקים ביבוא סחורה, ונתקלים בקושי לעמוד בתנאי התשלום אותם מעמידים בפניהם הספקים מחו"ל, שכן לרוב, נדרש היבואן לשלם מיידית בעת רכישת הסחורה. מדובר לעיתים בנטל מימוני כבד מאוד. גמא מציעה אשראי זמין לבית העסק למשך 150 יום, ייעודי למימון הסחורה המיובאת.

מימון ציוד

גמא מאפשרת לחברות לרכוש ציוד תוך קבלת עד 100% מימון ופריסת התשלום עבורו על פני 5 שנים. השירות מוצע הן ליבואני ציוד, המעוניינים לפרוס את התשלום ללקוחותיהם על פני מספר שנים, והן לחברות עצמן. פריסת עלות הציוד מאפשרת למקבל המימון להקביל בין ההוצאה על הציוד לבין ההכנסות הנובעות ממנו. המימון מתבצע באמצעות הלוואה בתנאים אטרקטיביים, ייעודית בסכום ולטובת מימון הציוד, הינה מחוץ לאובליגו הבנקאי של בית העסק, ומאפשרת לו למקסם את התועלת מהציוד ולהגדיל את הרווחיות.

מימון כנגד נכסי נדל"ן

גמא מעמידה לרשותכם אשראי זמין, גמיש, מהיר וזול, לכל מטרה, כנגד שיעבוד נכס נדל"ן. מהירות התגובה, היעדר חסמים בירוקרטים, התפירה לצרכים הייחודיים והגב הפיננסי האיתן של גמא, מאפשרים לכם לנצל הזדמנויות עסקיות ולהפוך אותן לעסקאות נהדרות עבורכם באופן מהיר ובעלות נמוכה.

התחייבות למצוינות

חברת גמא, על מנהליה ועובדיה, רואה בלקוח גורם מרכזי בפעילות החברה, ומתחייבת להעניק את השירות הטוב ביותר לבית העסק, תוך ניצול יתרונות גודלה, ההון העצמי הרחב העומד לרשותה והיקף פעילותה הפיננסית.

חדשנות טכנולוגית

לחברת גמא מערכות מחשוב, תוכנה ובקרה חדשניות ובלעדיות, מהמתקדמות מסוגן בתחום. החברה מספקת לבתי עסק ולחברות מידע On-Line על סכומי העסקאות, תאריכי השידור, תאריכי התשלום וסכומי זיכוי חשבון הבנק.
אתר האינטרנט של חברת גמא מתעדכן On-Line ומשקף בזמן אמת, 24 שעות ביממה, את מצב חשבון הלקוח ומאפשר בקרה, ניהול ומעקב אחר כל העסקאות שבוצעו. באמצעותו ניתן לנתח עלויות ומחזורי עסקאות בהתאם לפריסת התשלומים ולמועדי ההפקדה והזיכוי.

אמינות ניהולית

הידע, המקצועיות והניסיון של מנהלי גמא, שמילאו במשך שנים רבות תפקידים בכירים בעולם הבנקאות, הפיננסים ובשוקי ההון, הפכו אותה לחברה הגדולה והמובילה במשק הישראלי בתחומי פעילותה. החברה מונה מעל 120 מנהלים ועובדים. נציגי החברה פרוסים אזורית בכל רחבי הארץ לגיוס ומתן שירות ללקוחותיה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ירושות בינלאומיות– חלק שני

  מתי יש סמכות לבית משפט ישראלי לדון בירושה של תושב חוץ, איך אפשר לאכוף צוואה שנעשתה בחו"ל, פסק ירושה זר

  ירושות בינלאומיות– חלק שני

 • מסתבר שהשימוש בווטסאפ כרוך בתופעות לוואי (ואובדן פרטיות) – אבל הגמילה קשה

  ההודעה של חברת ווטסאפ מתחילת השנה, על שינוי במדיניות הפרטיות שלה, גרמה באופן מיידי לעליה חדה בהורדות היישומונים של שתי המתחרות העיקריות שלה – טלגרם וסיגנל

  מסתבר שהשימוש בווטסאפ כרוך בתופעות לוואי (ואובדן פרטיות) – אבל הגמילה קשה

 • יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

  בעיית הבעיות אכן איננה הנחות של מאה או מאתיים שקלים במבצעי יום שישי השחור, אלא מאות אלפי שקלים ולמעלה מכך שחסרים לרבים מאותם קונים "מאושרים", זאת על מנת שיוכלו לקבל את המפתח לדירה הנכספת ולבנות את עתידם על אמת

  יום שישי השחור של כ"ט בנובמבר

 • "גמד על כתפי ענקים" – הקורונה כהזדמנות פז לפיתוח כלים ניהוליים חדשניים לדורות הבאים

  אנו המנהלים צריכים לנצל את התקופה הזו עבור פיתוח כלים ניהוליים חדשניים התואמים את מגבלות, רוח ואתגרי התקופה, כלים אשר יובילו לשינויים חיוביים בארגונים ואף יעצבו את המציאות הניהולית לדורות הבאים אחרינו

  "גמד על כתפי ענקים" – הקורונה כהזדמנות פז לפיתוח כלים ניהוליים חדשניים לדורות הבאים