גרשוני ושות', משרד עורכי דין

קניין רוחני, דיני אינטרנט, הגנת הפרטיות, לשון הרע ויבוא מקביל

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2009
תחום: קניין רוחני, דיני אינטרנט, הגנת הפרטיות, לשון הרע ויבוא מקביל
כתובת: רח' היצירה 3, בית ש.א.פ, רמת גן
טלפון: 03-7266726
פקס: 03-6039824
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.gsip.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סער גרשוני

  סער גרשוני

  מייסד ושותף מנהל

  גרשוני ושות', משרד עורכי דין

 • רן גרינוולד

  רן גרינוולד

  שותף

  גרשוני ושות', משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות גרשוני ושות', משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין גרשוני ושות' הינו משרד בוטיק העוסק ברישום, רישוי, אכיפה וניהול של נכסי קניין רוחני - סימני מסחר, זכויות יוצרים, עיצובים רשומים ופטנטים.

בנוסף, למשרד התמחות בלשון הרע, הגנה על הפרטיות, אינטרנט ומחשבים, תחומים המשיקים לתחום הקניין הרוחני. המשרד מספק ייעוץ אסטרטגי בראיה כוללת של צרכי ומטרות הלקוח תוך זיהוי היתרונות היחסיים המאפשרים למנף את הידע והמוניטין לטובת צמיחה.

חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות.

על לקוחות המשרד נמנות חברות ישראליות וזרות ממגוון תחומים, כגון: היי-טק, אלקטרוניקה, אופנה וביגוד, משחקים וצעצועים, גיימינג, הוצאה לאור, ועוד. המשרד רשם לאורך השנים הצלחות רבות ותקדימים בבית המשפט העליון בתחום הייבוא המקביל ואצל רשם סימני המסחר והפטנטים. מחלקת האכיפה של המשרד ידועה כיעילה במיוחד ופועלת בשיתוף פעולה הדוק עם רשויות החוק השונות - משטרת ישראל, רשות המכס ועוד.

עו"ד סער גרשוני

עו"ד גרשוני הינו בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט וטכנולוגיה מאוניברסיטת חיפה.
בנוסף עו"ד גרשוני הוא מגשר מוסמך ומוערך בתחום עיסוקו. את המשרד ייסד בינואר 2009, לאחר שעבד כעורך דין בכיר במשך מספר שנים במחלקת הקניין הרוחני של משרד עורכי דין מהגדולים בישראל, שם צבר ניסיון בהובלת תיקים אסטרטגיים בתחומים שונים.
בנוסף לעבודתו המשפטית היומיומית, עו"ד גרשוני חבר בוועדת הקניין הרוחני של לשכת עורכי הדין, בארגון INTA – ארגון מקצועי בין לאומי לעורכי דין העוסקים בתחום סימני המסחר. הוא מרצה במכללת שנקר בנושא הקניין הרוחני ומוזמן לעיתים קרובות להרצות בכנסים ולהתראיין בתקשורת.
ספרו של עו"ד גרשוני "סוגיות משפטיות בייבוא מקביל" יצא באחרונה בהוצאת נבו וכבר אוזכר בפסיקת בית המשפט העליון בע"א 7934/20 יפאורה תבורי בע"מ נ' בן שלוש יבוא ויצוא בע"מ.

עו"ד רן גרינוולד

שותף ומנהל מחלקת הליטיגציה. לעו"ד גרינוולד תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל. בעבר עסק בליטיגציה מסחרית במשרדי עורכי דין גדולים ומובילים וכיועץ משפטי של אחד מבתי ההשקעות המובילים בארץ.

צוות המשרד

לצד השותפים, המשרד מעסיק עורכי דין שכירים בעלי ניסיון רב בתחום הקניין הרוחני והמשפט המסחרי.

התמחויות ייחודיות - יבוא מקביל

למשרד התמחות ייחודית בנושא היבוא המקביל. המשרד ייצג בהצלחה את "מחסן היבואן" בבית המשפט העליון וזכה להיות שותף להלכה המנחה מאז ועד היום את כלל בתי המשפט בישראל בנושא זה. פסק דין זה נבחר כאחד מעשרת פסקי הדין החשובים של שנת 2013. המשרד ייצג לאחרונה את חברת סנט וויש בערעור שהגישה שאנל לבית המשפט העליון ואשר אישר את פעולת האריזה מחדש במוצאים נושאי סימן מסחר.

לשון הרע

מאחר ודיני לשון הרע עוסקים בפגיעה במוניטין ובשמו הטוב של אדם, אך טבעי שהמשרד יעסוק גם בתחום זה. תיקים בהם טיפל ומטפל המשרד זכו לחשיפה תקשורתית רבה, דבר המחייב את המשרד להקפיד על פרטיות הלקוח מחד, ועל התנהלות אפקטיבית מול התקשורת מאידך.

מוניטין של מהימנות ואמינות

המשרד נהנה ממוניטין של אמינות ומהימנות שנבנה לאורך השנים. למשרד לקוחות מכל רחבי העולם - ארה"ב, דרום אמריקה, אירופה, אוסטרליה והמזרח הרחוק, הנהנים משירותיו מזה שנים רבות, וכן לקוחות חוזרים רבים. טובת הלקוח והשגת התוצאות הרצויות לו הן הקו המנחה את עורכי הדין של המשרד, ולשם כך, לצד הנכונות להיאבק ללא פשרות, השאיפה היא תמיד למקסם את היעילות ולהימנע מהליכים מיותרים שבהם העלות עולה על התועלת.

יחס אישי וליווי מתמיד

המשרד מתגאה לתת שירות בגובה העיניים לכל לקוח קטן כגדול. לדברי עו"ד גרשוני: "ההבנה של מורכבות ניהול הליכים משפטיים והעומס הרגשי המוטל עקב כך על הלקוח מחייבים אותנו ליחס אישי וזמינות מלאה. ההשקעה שלנו בכל תיק היא אבסולוטית, ללא מגבלות של זמן מכיוון שהלקוח הוא באמת במקום הראשון בכל מצב. יתרה מכך, בגלל שזהו משרד בוטיק, הלקוחות הופכים עם הזמן ממש לחלק מהמשפחה."

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי