גרשוני ושות', משרד עורכי דין

קניין רוחני, דיני אינטרנט, הגנת הפרטיות, לשון הרע ויבוא מקביל

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2009
תחום: קניין רוחני, דיני אינטרנט, הגנת הפרטיות, לשון הרע ויבוא מקביל
כתובת: רח' היצירה 3, בית ש.א.פ, רמת גן
טלפון: 03-7266726
פקס: 03-6039824
דוא"ל: info@gsip.co.il
אתר החברה: http://www.gsip.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • סער גרשוני, גרשוני ושות', משרד עורכי דין

  סער גרשוני

  מייסד ושותף מנהל

  גרשוני ושות', משרד עורכי דין

 • רן גרינוולד, גרשוני ושות', משרד עורכי דין

  רן גרינוולד

  שותף

  גרשוני ושות', משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות גרשוני ושות', משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין גרשוני ושות' הינו משרד בוטיק העוסק ברישום, רישוי, אכיפה וניהול של נכסי קניין רוחני-סימני מסחר, זכויות יוצרים, עיצובים רשומים ופטנטים.
בנוסף, למשרד התמחות בתחום לשון הרע המשיק לתחום הקניין הרוחני. המשרד מספק ייעוץ אסטרטגי בראיה כוללת של צרכי ומטרות הלקוח תוך זיהוי היתרונות היחסיים המאפשרים למנף את הידע והמוניטין לטובת צמיחה.

חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות.

על לקוחות המשרד נמנות חברות ישראליות וזרות ממגוון תחומים, כגון: היי-טק, אלקטרוניקה, אופנה וביגוד, משחקים וצעצועים, גיימינג, הוצאה לאור, ועוד. המשרד רשם לאורך השנים הצלחות רבות ותקדימים בבית המשפט העליון ואצל רשם סימני המסחר והפטנטים. מחלקת האכיפה של המשרד ידועה כיעילה במיוחד ופועלת בשיתוף פעולה הדוק עם רשויות החוק השונות - משטרת ישראל, רשות המכס ועוד.

עו"ד סער גרשוני

עו"ד גרשוני הינו בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט וטכנולוגיה מאוניברסיטת חיפה.
בנוסף עו"ד גרשוני הוא מגשר מוסמך ומוערך בתחום עיסוקו. את המשרד ייסד בינואר 2009, לאחר שעבד כעורך דין בכיר במשך מספר שנים במחלקת הקניין הרוחני של משרד עורכי דין מהגדולים בישראל, שם צבר ניסיון בהובלת תיקים אסטרטגיים בתחומים שונים.
בנוסף לעבודתו המשפטית היומיומית, עו"ד גרשוני חבר בוועדת הקניין הרוחני של לשכת עורכי הדין, בארגון INTA – ארגון מקצועי בין לאומי לעורכי דין העוסקים בתחום סימני המסחר. הוא מרצה במכללת שנקר בנושא הקניין הרוחני ומוזמן לעיתים קרובות להרצות בכנסים ולהתראיין בתקשורת. בימים אלו, עוסק עו"ד גרשוני בכתיבת ספר מקצועי בנושא דיני יבוא מקביל ותחרות הוגנת.

צוות המשרד

לצידו של עו"ד גרשוני, עובדים עו"ד רן גרינוולד - שותף ומנהל מחלקת הליטיגציה, וכן עורכי דין שכירים בעלי ניסיון רב בתחום הקניין הרוחני והמשפט המסחרי. לעו"ד גרינוולד תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל.
בעבר עסק בליטיגציה מסחרית באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל ושימוש כיועץ משפטי של אחד מבתי ההשקעות המובילים בארץ.  

התמחויות ייחודיות - יבוא מקביל

למשרד התמחות ייחודית בנושא היבוא המקביל. המשרד ייצג בהצלחה את "מחסן היבואן" בבית המשפט העליון וזכה להיות שותף להלכה המנחה מאז ועד היום את כלל בתי המשפט בישראל בנושא זה. פסק דין זה נבחר כאחד מעשרת פסקי הדין החשובים של שנת 2013. 

לשון הרע

מאחר ודיני לשון הרע עוסקים בפגיעה במוניטין ובשמו הטוב של אדם, אך טבעי שהמשרד יעסוק גם בתחום זה. תיקים בהם טיפל ומטפל המשרד זכו לחשיפה תקשורתית רבה, דבר המחייב את המשרד להקפיד על פרטיות הלקוח מחד, ועל התנהלות אפקטיבית מול התקשורת מאידך.

מוניטין של מהימנות ואמינות

המשרד נהנה ממוניטין של אמינות ומהימנות שנבנה לאורך השנים. למשרד לקוחות מכל רחבי העולם - ארה"ב, דרום אמריקה, אירופה, אוסטרליה והמזרח הרחוק, הנהנים משירותיו מזה שנים רבות, וכן לקוחות חוזרים רבים. טובת הלקוח והשגת התוצאות הרצויות לו הן הקו המנחה את עורכי הדין של המשרד, ולשם כך, לצד הנכונות להיאבק ללא פשרות, השאיפה היא תמיד למקסם את היעילות ולהימנע מהליכים מיותרים שבהם העלות עולה על התועלת. 

יחס אישי וליווי מתמיד

המשרד מתגאה לתת שירות בגובה העיניים לכל לקוח קטן כגדול. "ההבנה של מורכבות ניהול הליכים משפטיים והעומס הרגשי המוטל עקב כך על הלקוח מחייבים אותנו ליחס אישי וזמינות מלאה. ההשקעה שלנו בכל תיק היא אבסולוטית, ללא מגבלות של זמן מכיוון שהלקוח הוא באמת במקום הראשון בכל מצב. יתרה מכך, בגלל שזהו משרד בוטיק, הלקוחות הופכים עם הזמן ממש לחלק מהמשפחה."

 

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חוכמת הג'ק חלק א' + ב'

  מי מאתנו לא עבר את החוויה המעצבנת של החלפת גלגל ברכב. בד"כ נתארגן על סט פעולות, עד שלב הג'ק. ואז, כמו בכול מיני סיטואציות בחיים, פשוט נתקענו: הג'ק – לא שמיש והנחשקות של מותג הרכב נעלמה ביעף

  חוכמת הג'ק חלק א' + ב'

 • GDPR – הערות יישומיות וטיפים לחברות ישראליות

  GDPR – הערות יישומיות וטיפים לחברות ישראליות

 • המפתח לכניסת חברות טכנולוגיה ישראליות לשוק הפארמה האמריקאי

  כיצד ניתן להקל על ציות לתקנות ה-HIPAA ולהיות בטוח בתוכנית הציות שלך

  המפתח לכניסת חברות טכנולוגיה ישראליות לשוק הפארמה האמריקאי

 • טנגו מזונות

  לפני מספר ימים היועמ"ש מנדלבליט הגיש את חוות דעתו לבית המשפט העליון בה קבע כי אין להחיל את הלכת השיוויון במזונות באופן רטרואקטיבי אלא במבחן המחמיר שהיה נהוג קודם, דהיינו שינוי נסיבות מהותי. הנימוקים שלו הם: העומס שצפוי בבתי המשפט בשל תביעות הפחתת מזונות ואי היציבות שתיגרם למשפחות שכבר סיימו את תהליך הגירושין וייאלצו להיכנס שוב לתהליך משפטי. חוות הדעת של מנדלבליט במקרה הזה שגויה ביסודה ולוקחת אותנו שני צעדים אחורה

  טנגו מזונות