דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

מיסוי אזרחי, מיסוי פלילי, צווארון לבן, משפט מסחרי ותובענות ייצוגיות

דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: מיסוי אזרחי, מיסוי פלילי, צווארון לבן, משפט מסחרי ותובענות ייצוגיות
כתובת: רח' היצירה 3, בית שאפ, רמת גן
טלפון: 03-6086880
פקס: 03-6086881
דוא"ל: office@barzilay-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דורון ברזילי, דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

  דורון ברזילי

  בעלים ומייסד

  דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  דורון ברזילי
 • נעמי עיני-פלדמן, דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

  נעמי עיני-פלדמן

  שותפה, מנהלת המחלקה המסחרית

  דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  נעמי עיני-פלדמן
 • עדי ניב, דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

  עדי ניב

  מנהלת מחלקת מיסוי פלילי וצווארון לבן

  דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  עדי ניב
 • ישראל סלבין, דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

  ישראל סלבין

  מנהל מחלקת מיסוי אזרחי

  דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ישראל סלבין
אייקון אודות

אודות דורון ברזילי ושות', משרד עורכי דין

דורון ברזילי ושות' משרד עורכי דין, הוא משרד מוביל המתמחה בתחום המיסוי האזרחי, המיסוי הפלילי, עבירות צווארון לבן, משפט מסחרי, ליווי יזמי של פרויקטים וניהול ליטיגציה אזרחית.
עו"ד דורון ברזילי הוא מבכירי המשפטנים בישראל, וממוקם בצמרת עורכי הדין בתחום המסים והצווארון הלבן.
זה קרוב לשני עשורים, מוביל עו"ד ברזילי פרקטיקה משפטית מצליחה עבור לקוחות רבים, והישגיו נודעים ומוכחים פעם אחר פעם בכל הטריבונלים השיפוטיים והמנהליים בארץ.
עו"ד ברזילי, שכיהן כראש לשכת עורכי הדין בישראל בשנים 2011-2015, זוכה להוקרה והערכה רבה בקרב ציבורי עורכי דין בישראל והקהילה המשפטית בכלל, והוא מוכר כבר-סמכא בתחומו הן בהיותו סנגור פרטי, והן בזכות פעילותו הציבורית.

מצוינות מקצועית, חשיבה מקורית ויחס אישי

משרד עו"ד דורון ברזילי ושות', מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מרחיקי ראות ובעלי מעוף, המספקים מענה למורכבות של דיני המס בארץ ובחו"ל, תוך ניהול מקצועי, אחראי ואקטיבי של תיקי הלקוחות, שני היבטים שהם מאושיות המשרד.
המשרד חרט על דגלו ערכים של ידע עדכני ומומחיות מעמיקה, המאפשרים תכנון אופטימאלי בהתחשב במדיניות המס הישראלית, ובהתאם להיותה רווית רפורמות ושינויים תכופים. הידע המקצועי והרב-תחומי של המשרד, חובר לניסיון עשיר, להכרות עם דרכי עבודתן של רשויות המס ואנשיהן ובכך משיא ללקוחות המשרד ערך רב.
ערכים אלה של המשרד, בשילוב העשייה הציבורית של עו"ד דורון ברזילי, מביאים למוניטין הרב ממנו נהנה המשרד. עו"ד ברזילי מכהן בשורה ארוכה של תפקידים ציבוריים, לרבות כאמור כהונתו כראש לשכת עורכי הדין בישראל.
עו"ד נעמי עיני-פלדמן, שותפה, מנהלת המשרד וראש המחלקה המסחרית במשרד, מכהנת בשורה של תפקידים ציבוריים ובהם חברת מועצת גבעת שמואל, חברת ועד מרכזי בלשכת עוה"ד ועוד.
המחלקה המסחרית בראשות עו"ד עיני-פלדמן עוסקת בקשת רחבה של תחומי המשפט המסחרי, לרבות ייצוג בעסקאות מורכבות וחוזים מסחריים בינלאומיים, וכן במשפט מנהלי, נושאי תכנון ובניה ודיני עמותות. למחלקה בקיאות מיוחדת בדיני אינטרנט וסחר מקוון.
בין לקוחותיו של משרד עו"ד דורון ברזילי ושות' ניתן למנות אנשי עסקים מובילים, בכירות ובכירים במערכת הציבורית, בעלי מקצועות חופשיים כגון רופאים ועורכי דין, בכירים בעולם המוסיקה והאומנות, גמ"חים, חצרות רבנים, אנשי ספורט וחברות ציבוריות מובילות.

מחלקת מיסוי אזרחי, תכנון ויעוץ מס

המחלקה האזרחית של משרד עו"ד דורון ברזילי ושות', בראשות עו"ד ישראל סלבין, מתמחה במגוון רחב של סוגיות בתחום המס, והיא מעניקה ללקוחותיה פתרונות מקצועיים ויצירתיים, תוך מקסום הביצועים הפיננסיים של עסקים, חברות, מוסדות ויחידים.
למחלקה האזרחית במשרד ניסיון עשיר והישגים משמעותיים בהגעה להסכמי פרה-רולינג במגוון תחומים וכן בגיבוש חוות דעת מקצועיות, אשר התקבלו במלואן ע"י רשויות המס וסייעו בידי לקוחותיו במסגרת התדיינויותיהם מול גורמים אלה.
המחלקה מתמחה, בין היתר, במס הכנסה, חוקי עידוד, גילוי מרצון, מיסוי בינלאומי, מיסוי מקרקעין ומסים עקיפים.
המחלקה האזרחית ניחנה בידענות ובבקיאות רבה בסביבת המס הישראלית רווית הרפורמות, דבר המאפשר לה להעניק תכנון מקיף ואופטימיזציה של מדיניות המס. השילוב של התמחות במשפטים יחד עם הבנה כלכלית וחשבונאית מאפשרת הענקת פתרונות מיסוי המתאימים לפרופיל הספציפי של כל לקוח ולפעילותו העסקית הייחודית.
דגש רב מושם על מציאת פתרונות מהירים ובזמן עסקי, בהסכמים עם רשויות המס כולל הליכי גילוי מרצון, אשר יבטיחו ללקוח התמשכות, וודאות ויציבות.
בין לקוחותיה של המחלקה לאורך השנים ניתן למנות חברות אחזקה, גמח"ים, חברות קבלניות, חברות ביטוח, רשתות מזון והסעדה, חברות היי-טק וביוטכנולוגיה, חברות בתחום התעשייה ולקוחות פרטיים.

המחלקה הפלילית והצווארון הלבן

המחלקה הפלילית במשרד עו"ד דורון ברזילי ושות' מהווה את חוד החנית בייצוג וטיפול בתיקי מס על כל גווניהם, ונחשבת מהמובילות והמקצועיות בתחומה בישראל. בראש המחלקה עומדת עו"ד עדי ניב, יחד עם ראש המשרד, עו"ד ברזילי.
לעורכי הדין במחלקה הפלילית ניסיון עשיר בייצוג לקוחות במגוון רחב של עבירות, בכללן מיסוי פלילי על כל גווניו, לרבות ענייני מס הכנסה, מע"מ, עבירות על חוק איסור הלבנת הון, והתפיסות הזמניות והחילוט מכוחן. המחלקה הפלילית במשרד מייצגת בתיקי המס הגדולים, העקרוניים והנודעים בארץ.
בנוסף, למחלקה הפלילית מומחיות רבה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות מרמה, הפרת אמונים, גניבה, שוחד, רשלנות, ניירות ערך, הלבנת הון, מיסוי, הגבלים עסקיים, עבירות ביטחוניות, הליכי הסגרה, עבירות איכות הסביבה, ועדות שחרורים, וועדות עיצומים כספיים, ועוד.
לעורכי הדין במחלקה ניסיון רב בייצוג אישי ציבור ובנושאים שזכו לתהודה ציבורית וכן בטיפול משפטי בסוגיות מורכבות. בנוסף, מתמחה המחלקה באכיפה מנהלית ומשפט מוניציפאלי על כל גווניו.

עו"ד דורון ברזילי, בעלים ומייסד

עו"ד ברזילי נהנה ממוניטין אישי ומקצועי רב. עו"ד ברזילי התמחה במחלקה המשפטית של אגף מס הכנסה במשרד האוצר ובהמשך שימש כעוזר ליועמ"ש במחלקה המשפטית ברשות המסים והיה רפרנט של רשות המיסים בתיקי המס המתוקשרים ביותר בארץ. בשנת 2007 יצא לדרך עצמאית והקים את המשרד.
בין השנים 2005-2011 כיהן כיו"ר הוועדה הארצית של עורכי הדין הצעירים הארצית בלשכת עורכי הדין וכיו"ר ועד העובדים של המחלקה המשפטית במשרד האוצר, אגף מס הכנסה. בשנים אלה כיהן אף כיו"ר ועד מחוז תל אביב והמרכז של הלשכה. בנוסף, מכהן עו"ד ברזילי בדירקטוריונים שונים.
עו"ד ברזילי מרצה דרך קבע בפני אנשי רשות המסים, בפני שופטים, רואי חשבון ועורכי דין בתחילת דרכם, והוא מייצג פרו-בונו בתיקים מיוחדים של אזרחים שידם אינה משגת.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • "סגר הדור השלישי" – התעלמות מזכויות יסוד

  תקופת חרום נוכחית זאת מציפה את הפגיעה החמורה של החברה הישראלית במבוגרים המוגדרים – "הדור השלישי" תוך חשש לגילנות , בידודם מהחברה והתעלמות מזכות לבדיקה רפואית, זכות לראיית נכדים, ואף ללא דרך עריכת צוואות

  "סגר הדור השלישי" – התעלמות מזכויות יסוד

 • חבילת הסיוע הגדולה בתולדות ארה״ב תינתן גם למי שמתגורר בישראל

  הנשיא דונלד טראמפ הכריז על שורת הטבות חסרת תקדים שתוענק לאזרחים במסגרת התמודדות עם וירוס הקורונה. רו״ח משה לבון מן המחלקה האמריקאית בפירמת שטיינמץ עמינח ושות׳, מסביר כל מה שצריך לדעת בנושא

  חבילת הסיוע הגדולה בתולדות ארה״ב תינתן גם למי שמתגורר בישראל

 • ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

  יש הורים פרודים אשר מנצלים את ההגבלות הקיימות והיעדר של הוראה מפורשת בעניין, על מנת לנכס לעצמם את ילדיהם ומונעים קיומם של זמני שהות עם ההורה אחר. ומנגד, יש הורים ש"נכנסים לבידוד", על מנת להימנע מקיומם של זמני שהות עם קטינים בהיעדר מסגרות חינוך

  ילדי גירושין בצל נגיף הקורונה

 • התנגשות המסלולים: קביעת דרגת נכות ע"י הביטוח הלאומי או ע"י מומחה רפואי מטעם ביהמ"ש

  הבחירה בין המסלולים הללו הינה מלאכת תיכנון ההליך, אשר רק עורך דין מנוסה ומקצועי יכול להחליט ביניהם

  התנגשות המסלולים: קביעת דרגת נכות ע"י הביטוח הלאומי או ע"י מומחה רפואי מטעם ביהמ"ש