דורמ חברה לעבודות בניה, סלילה ופיתוח בע"מ

חברה ביצועית ויזמית, בניה סלילה ופיתוח

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1987
תחום: חברה ביצועית ויזמית, בניה סלילה ופיתוח
כתובת: רח' דרך המכבים 22, ראשון לציון
טלפון: 03-9500980
אימייל: office@doram.co.il
אתר החברה: http://www.doram.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מישל יפרח, דורמ חברה לעבודות בניה, סלילה ופיתוח בע"מ

  מישל יפרח

  מנכ"ל

  דורמ חברה לעבודות בניה, סלילה ופיתוח בע"מ

  לפרופיל המלא

  מישל יפרח
 • ירון גל, דורמ חברה לעבודות בניה, סלילה ופיתוח בע"מ

  ירון גל

  מהנדס קונסטרוקציה

  דורמ חברה לעבודות בניה, סלילה ופיתוח בע"מ

אייקון אודות

אודות דורמ חברה לעבודות בניה, סלילה ופיתוח בע"מ

דורמ חברה לעבודות בניה, סלילה ופיתוח בע"מ מתמחה בתכנון וביצוע פרויקטים מורכבים בתחום ההנדסה האזרחית, על ענפיה השונים. לחברת דורמ למעלה מ-30 שנות נסיון בעבודות הנדסיות בכל רחבי הארץ. לחברה מוניטין רב שנים הנובע מאיכות הבניה, אמינות החברה ומצוינותה המקצועית. היתרון המהותי של חברת דורמ בא לידי ביטוי בשילוב המנצח שבין הניסיון העשיר ורב השנים של החברה, להקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בניהול פרויקטים. המוניטין של החברה, המשתקף בעמידה בלוחות זמנים ומסגרת תקציב תוך שמירה על טיב ואיכות הבניה, ממצב את חברת דורמ כבחירה הטבעית לביצוע פרויקטים בתחום הבניה הפרטית והציבורית, שטחי מסחר, מפעלים, בתי מלון, בתי יוקרה, סלילה, תשתיות ופיתוח. לחברת דורמ מערכות המספקות מענה לכל צרכי הלקוח בכל שלבי הפרויקט, החל בתכנון, בקרה תקציבית, ליווי הנדסי, ביצוע ובקרת איכות.

לחברת דורמ משרד לתכנון קונסטרוקציה הנותן שירות עצמאי לגופים שונים. דורמ הנדסה הינה חברת תכנון של דורמ, המספקת שירותי תכנון וקונסטרוקציה, ומעסיקה 8 קונסטרקטורים, בהנהלת המהנדס ירון גל. כל פרויקט מנוהל באופן המקצועי ביותר ע"י מהנדס ביצוע ומנהל עבודה מוסמך, תוך מתן דגש למאפיינים הספציפיים לפרויקט. לכן בכל מהלך הפרויקט דורמ קשובה לבקשות הלקוח ולדרישות הייחודיות של פרויקט הביצוע. לחברה צוותי ביצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב שנים, והיא ערוכה למתן פתרונות בזמן אמת, תוך הקפדה על טיב ביצוע ברמה הגבוה ביותר. על לקוחות החברה נמנים נתיבי איילון, מע"צ, משרד הביטחון, משרד השיכון, עיריות בכל רחבי הארץ, חברת גינדי, קרסו, בית וגג, חברות כלכליות עירוניות, הסוכנות היהודית, אולמות אירועים, בתי חולים, יזמים פרטיים וכו'. חברת דורמ שואפת לזכות באמון לקוחותיה, ספקיה ושותפיה העסקיים כחברה אמינה ואיכותית, ומאמינה כי אמון מהווה מנוף מהותי לרווחיות ולצמיחה.

 

תחומי התמחות

בניה פרטית למגורים

דורמ מציעה שירותי בניה פרטית למגורים עבור בעלי קרקע המעוניינים לבנות בית, ומבקשים ביצוע "עד מפתח". דורמ מציעה באופן ייחודי התקשרות עם קבלן בעל מוניטין ויכולת ביצוע באיכות גבוהה, המספק שרות בניה מקיף עד גמר. בדרך כלל יבקש הלקוח לסגור חוזה בניה בעלות קבועה.

בינוי למגורים עד מפתח לחברות יזמיות וקבוצות רכישה

דורמ מציעה שירותי בינוי למגורים עד מפתח לחברות יזמיות וקבוצות רכישה עבור יזמים המבקשים להתקשר עם "חברת מפתח" ולקבל ביצוע פרויקט מתחילתו ועד סופו. לקוחות החברה נהנים משירות מקיף, הכולל את כל תחומי הפרויקט, תוך מעורבות בתהליך, שקיפות ומעקב צמוד על לו"ז, תקציב, ביצוע ואיכות. לעיתים התהליך מתחיל תוך כדי איתור הפרויקטים מתאימים עבור היזם, כגון היקף ההשקעה, מיקום או תזמון. במסגרת הביצוע לקוחות החברה מקבלים שירות מקיף בקשת רחבה של תחומים, הכוללת שרות לקוחות ללקוחות החברה היזמית (אדריכלות, שינויי דיירים, עיצוב פנים), ייצוג מול רשויות לקבלת היתרי בניה ועד אישור איכלוס, שקיפות בתהליך: דוחות ביצוע / לו"ז, דוחות תקציב, עבודה מול פיקוח וניהול חיצוני וייצוג מול חברת חשמל או רשות מקומית.

בינוי היי-טק

החברה מציעה שירותי בינוי היי טק עבור מפעלי היי-טק המעוניינים להתקשר עם חברה בעלת מוניטין בבינוי במפעל נקי, ומבקשים לקבל ביצוע באיכות גבוהה בלו"ז קבוע וקשוח. חברת דורמ מציעה ללקוחות אלה שירות ייחודי של סינון אישי-ביטחוני עבור עובדי החברה, בשל העבודה במתקנים רגישים. בנוסף, החברה מציעה עבודה על פי כתבי כמויות ותוכניות ביצוע מוסכמות. דורמ מקפידה על תהליכי ביצוע בינוי נקי ומהיר, במטרה לאפשר המשך עבודה במפעל במקביל לבינוי, עמידה בתקני בטיחות ואיכות גבוהים.

תמ"א 38

דורמ מציעה שירותי תמ"א 38 עבור חברות יזום לפרויקטים בתחום תמ"א 38 המבקשות לבצע בינוי בסטנדרט גבוהה תוך התחשבות בדיירים הנמצאים בבניין. הותק רב השנים של חברת דורמ מהווה יתרון מהותי בתחום ההתחדשות העירונית, וזאת מפאת המוניטין המצוין בו החברה ידועה וניסיונה הנרחב. החברה מבצעת פרויקטים של תמ"א 38, המחייבים יכולת עבודה תוך עמידה בתקני בטיחות ואיכות, במטרה לאפשר המשך מגורים בבניין בו מבוצעת העבודה. בשל העובדה שהביצוע מתרחש בבניין קיים, רואה הלקוח חשיבות רבה ליכולת החברה לתת שרות לקוחות ברמה גבוהה, הן לדיירים החדשים והן במהלך הביצוע לדירים הקיימים. חברת דורמ מקפידה על שירות מן המעלה הראשונה בכדי לענות על דרישות אלו.

פרויקטי יזמות נבחרים

 • פרוייקט וייצמן גבעתיים 15 יחידות דיור.
 • פינוי בינוי הסביון 9, בית שמש – 430 יח' דיור ושטח 1700 מ"ר למרכז מסחרי - באישור ועדה מחוזית.
 • בן יהודה 202, ת"א - בניה של 6 יח' דיור – בתכנון.
 • הסתדרות 120, חולון - תוספת 32 יח' – באישור ועדה מקומית. תמ"א 38/1.

 

פרויקטים כקבלני ביצוע

 • עבור בית וגג, פרויקט ברמת גן.
 • עבור קרסו מבנים, פרויקט בהרצליה.
 • עבור גינדי השקעות, פרויקט ברחוב קורצ'אק בקריית אונו.
 • עבור רובין גרופ, פרויקט ברחוב הרבי מבכרך בתל אביב.
 • פרויקטים עבור עריית שדרות, הכוללים אחזקה שנתית.
 • עבור מאטל נדל"ן בע"מ, פרויקט בגבעתיים.
 • עבור מ.א אורנית פרויקטים בתל אביב\ רי שיניקין ורי שפר.
 • עבור י.ד ברזני פרויקט בתל אביב רח מוהליבר.
 • עבור קרבונה נדלן פרויקט בתל אביב רו כרמלית.
 • עבור חברת ווי די בי הקמת מפעלים בק.גת ושדרות כ-20000 מ"ר.
אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  לא פעם בסכסוכי גירושין קשים, אנו נתקלים בתופעה חמורה במיוחד והיא תופעת ה"ניכור ההורי". מפתיע עד כמה מעט ידוע לציבור הרחב על התופעה ונדמה לי שיש חשיבות עליונה להכיר בתופעה הזאת לא רק על מנת להציף את הבעיה אלה גם מאחר וידיעה מסייעת במניעה. ומתוך תקווה כי גם אם מערכת היחסים של בני זוג שהינם הורים, הגיעה אל סופה לא יגררו אליה את ילדיהם.

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

 • לשון הרע בעת בחירות – האמנם הכל מותר? גם ללכלך צריך לדעת איך

  לשון הרע בעת בחירות – האמנם הכל מותר? גם ללכלך צריך לדעת איך

 • חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

  בד בבד עם פיצול ערוץ 2 לשני ערוצים, העלתה חברת "קשת" לשידוריה תוכנית מציאות חדשה, "חתונה ממבט ראשון" שמה, שעל פניו נועדה להגשים אידיאל רומנטי, מציאת התאמה מורכבת ומדויקת עד כדי כך, שניתן להכיר את החתן האחד והיחיד או את הכלה האחת והיחידה לראשונה מתחת לחופה. המיונים והבדיקות שבוצעו לכל אחד מבני הזוג ע"י מומחים במגוון תחומים, נועדו לאפשר סינון מרבי ומיטבי של המשתתפים, עד כדי מציאת התאמה קרובה לשלמות, גם אם הצדדים עצמם לא נפגשו מעולם.

  חתונה ממבט ראשון – מבחן מציאות לחברה הישראלית

 • העתיד של ציפוף הערים

  ב־2050 אוכלוסיית המדינה תמנה כ־20 מיליון תושבים, לכן יש לחשוב באופן יצירתי על הבנייה לגובה ולהרבות בשטחים ירוקים. המפתח לציפוף נכון הוא גם בעירוב שימושים

  העתיד של ציפוף הערים