דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ

התחדשות עירונית, בניה ציבורית, שימור מבנים, יזמות נדל"ן

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: התחדשות עירונית, בניה ציבורית, שימור מבנים, יזמות נדל"ן
כתובת: רח' שושנת הכרמל 25, חיפה
טלפון: 04-6730404
פקס: 04-6730405
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.dorfberger.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מוטי דורפברגר, דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ

  מוטי דורפברגר

  מנכ"ל ובעלים

  דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ

  לפרופיל המלא

  מוטי דורפברגר
 • אתי בבני-קספו, דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ

  אתי בבני-קספו

  יועצת משפטית

  דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ

  לפרופיל המלא

  אתי בבני-קספו
אייקון אודות

אודות דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ

חברת דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ, הנה מהחלוצות בתחום תמ"א 38 בישראל ומאז ראשית הדרך הייתה מעורבת באמצעות מנהליה וצוותה בעיצוב והסדרה חוקית ותכנונית בארץ בנושא ההתחדשות העירונית. לחברה ניסיון רב שנים והצלחות מוכחות בתחומי התמחותה, והיא מדורגת בין 20 חברות היזום והבניה המובילות בישראל בתחום תמ"א 38, מבין 1,350 החברות הפעילות בארץ בתחום זה. זאת, על פי סקר דן אנד ברדסטריט, שפורסם הן בגלובס והן בכלכליסט. לאור דירוגה הגבוה בתחום התמחותה, צורפה החברה למדד 100 DUNS היוקרתי.
החברה הוקמה על ידי מוטי דורפברגר, המכהן כיום כמנכ"ל החברה. הצוות הניהולי האיכותי של החברה הוא צוות מיומן ועתיר ניסיון, הן בענף הביצוע של החברה והן בענף הייזום. הנהלת חברת דורפברגר וצוותה מצעידים את החברה קדימה, לאור תכנית עבודה מקצועית וסדורה.

ניסיון רב-שנים ואיכות ללא פשרות

מנהלי החברה ועובדיה מקפידים על התנהלות שמקורה בנהלי עבודה סדורים, בשיטות עבודה חזרתיות לפי נהלים נוקשים וחסרי פשרות, אותם קבע לעצמו צוות החברה במהלך שנים של צבירת ניסיון מקצועי, תוך שאיפה מתמדת לייעול ושיפור תהליכים. זאת, באופן המאפשר הצבת יעדי איכות ומצוינות והשגתם, תוך ניהול מוקפד ומעקב מקצועי בכל פרויקט, תוך מתן יחס אישי, מהיר ויעיל לכל לקוחות החברה.

פרויקטים נבחרים בחיפה, אותם השלימה החברה בתחום ההתחדשות העירונית:
אבא חושי 7, כרמי 6, שלומציון 10, דרך הים 149, הרקפות 2, הצלפים 8, כלניות 9.

ONE STOP SHOP בתחום תמ"א 38 והתחדשות עירונית

החברה מהווה ONE STOP SHOP עבור לקוחותיה בתחום תמ"א 38 והתחדשות עירונית. השילוב המנצח בין הטיפול המקיף שמציעה החברה, ‏החל משלב גיבוש הסכם יישום תמ"א 38, ליווי תכנוני ורישויי מלא, לבין בנייה באיכות מן המעלה הראשונה, ביצוע מלוא הדיווחים והרישומים לרשויות כפי הנדרש והשלמת מעגל הטיפול אל מול לקוחותיה המרוצים של החברה, הוא היוצר את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה.
כל הפתרונות בתחום מצויים תחת קורת גג אחת, ולכן וועדי בתים ונציגי דיירים פונים לחברה בשלב המחשבה הראשונית על הפרויקט, והיא המנהלת, מבצעת ומלווה את כל שלבי הפרויקט, לשביעות רצונם המלאה של הדיירים והדיירות.

סינרגיה מקצועית היוצרת מצוינות

צוות החברה, מנהליה ומייסדה מהווים מומחים ובני-סמכא בתחומי התמקצעותם, ושילוב יכולותיהם מביא לאיכות בה מוכרת חברת דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ.
איכות העבודה בה מוכרת החברה, והשירות המקצועי אותו היא מעניקה ללקוחותיה נובעים מתוך אהבה לתחום ונשענים על סולם ערכים נכון ושלם בו מאמינה החברה ולאורו היא פועלת. זאת, בשילוב ההון האנושי המקצועי והמיומן, מאפשרים לחברה ליצור מעגל שלם העולה על סכום חלקיו. עם אנשי ונשות המקצוע של החברה נמנים אדריכלים ומהנדסים בעלי ראיה בוגרת ומנוסה, יצירתית ומקצועית, מנהלי עבודה ואנשי שטח בעלי ידע והבנה מקצועית עמוקה וצוות ניהול המנווט את הדרך באחריות, ומחבר את מלוא המרכיבים לכדי תמונה מלאה של מכונה יעילה ואיכותית שלב אדם פועם בה. זוהי הסינרגיה הנוצרת מההון האנושי של החברה, היכולות המקצועיות המוכחות, היצירתיות, הידע והניסיון רב השנים שצברה.

שירות איכותי ויחס אישי

השירות האיכותי והיחס האישי והמקצועי ממנו נהנים לקוחות החברה מהווים חוזקה ייחודית של החברה בתחום ההתחדשות העירונית. החברה מקפידה על תכנית עבודה רב שנתית, המביאה ליכולות המקצועיות הראשונות במעלה בהן מוכרת החברה, תוך הובלת כל הפרויקטים בהם היא מעורבת ביד בוטחת, עד להשלמת האכלוס.

מוטי דורפברגר - מנכ"ל החברה

מוטי דורפברגר, מנכ"ל החברה, הוא בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה. טרם תפקידו הנוכחי כיהן מוטי כמנהל שותף ודירקטור בחברות פרטיות וציבוריות בתחום הבניה והמסחר, הן בישראל והן בחו"ל. מוטי שימש משך שנים כחבר הנהלת ארגון רוטרי (תל אביב) וכחבר במועדון המסחרי תעשייתי, וכיהן בתפקידים התנדבותיים שונים למען קידום תרומה לקהילה.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון עובדות ומספרים

עובדות ומספרים

11 סה"כ פרויקטים

11

סה"כ פרויקטים

2 סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

2

סה"כ פרויקטים לפני קבלת היתר

5 סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

5

סה"כ פרויקטים לאחר קבלת היתר

4 סה"כ פרויקטים שאוכלסו בשנת 2018

4

סה"כ פרויקטים שאוכלסו בשנת 2018

אייקון מאמרים

מאמרים מאת דורפברגר יזום ניהול והשקעות בע"מ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אתגר הבנייה התת–קרקעית

  המדינה מכירה בעובדה כי לא תהיה ברירה אלא להגדיל את המרחב התת קרקעי, ולחייב יזמים להוריד מתחת לקרקע שימושים רבים ככל האפשר

  אתגר הבנייה התת–קרקעית

 • מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל

  דירוג DUN'S 100 מדרג זו השנה ה־17 את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל לפי 45 תחומי פעילות. בשנה החולפת, שאופיינה בשינויים רגולטוריים ושינויי חקיקה תכופים, נוספו לדירוג תחומי האזרחות, ההגירה ותחום הרגולציה שקיבל נפח משמעותי בעקבות משבר הקורונה

  מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל

 • שבע תהיות על דו"ח הכלכלנית הראשית

  הייתי ממליץ לכל מקבלי ההחלטות לחשוב איך במקום להתגאות בביקושים ולתדלק את השוק, איך יגדילו את ההיצע ובכך ירסנו את עליית המחירים

  שבע תהיות על דו"ח הכלכלנית הראשית

 • הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי

  מנהלי מסוי מקרקעין לא ידחו את הבקשות לתיקון שומה על הסף אלא יידרשו לבחון אותן לגופו של ענין, דהיינו אם קיימת "סיבה מספקת"

  הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי