דחוח ושות', עורכי דין

משפט פלילי ועבירות צווארון לבן

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2011
תחום: משפט פלילי ועבירות צווארון לבן
כתובת: מגדל מידטאון, דרך מנחם בגין 144א',
ת.ד. 18123, תל אביב, 6492124
טלפון: 03-6030710
פקס: 03-6030711
דוא"ל: officed@dachoach.com
אתר החברה: http://www.dachoach.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיל דחוח, דחוח ושות', עורכי דין

  עו"ד גיל דחוח

  שותף מייסד

  דחוח ושות', עורכי דין

  לפרופיל המלא

  גיל דחוח
 • גלית רוטנברג, דחוח ושות', עורכי דין

  עו"ד גלית רוטנברג

  שותפה

  דחוח ושות', עורכי דין

  לפרופיל המלא

  גלית רוטנברג
אייקון אודות

אודות דחוח ושות', עורכי דין

משרד עורכי דין דחוח ושות', הינו משרד בוטיק מוביל וייחודי בתחומי המשפט הפלילי, עם התמחות מיוחדת בעבירות צווארון לבן ובהן עבירות ניירות ערך, שוחד, הפרת אמונים, הלבנת הון, עבירות מס, עבירות סייבר ועוד.

המשרד מייצג נאשמים וחשודים בעבירות אלו, וכמו כן מיומן בניהול משברים (של חשודים ושל מתלוננים), בניהול מגעים מול רשויות האכיפה בישראל, ובתחומי האכיפה המנהלית.

ייחודו של משרד עורכי דין דחוח, נעוץ ביכולתו לשלב בין חתירה לתוצאות, שישימו קץ לעינוי הדין של הלקוח במהירות ובאופן משביע רצון, לבין כושר עמידה נחוש אל מול הצדדים שכנגד והערכאות המשפטיות. יתרון זה קוצר הצלחה מוכחת במגוון רחב של תיקים המנוהלים במשרד. הודות לפעילותו של המשרד, חל שיפור בתנאיהם של חשודים, נפסקו הלכות רבות משקל בתחום המשפט הפלילי, ואף בוטלו כתבי אישום. עורכי הדין הפועלים במשרד מיומנים בבניית תיק הראיות, תוך יכולת ניתוח ומיקוד חומרי חקירה רחבי היקף וכבדי משקל. הודות ליכולתם לברור את העיקר מן הטפל, נבנית אסטרטגיה מושכלת, אשר נותנת מענה אופטימאלי לכל תרחיש אפשרי.

המשרד ידוע ביכולתו לטעון טענות פורצות דרך וחורגות מהמקובל, תוך לקיחת סיכונים מחושבים בכדי להגיע למטרה ללא פשרות. המשרד מציע את שירותיו בזמינות מידית, בגישה אישית ואנושית ובמתן מענה מותאם לכל אחד מלקוחותיו. 

תחומי פעילות

עבירות ניירות ערך

המשרד מייצג את לקוחותיו בעבירות בניירות ערך, החל משלבי החקירה, דרך שלבי המשפט השונים. למשרד יתרון משמעותי בניהול הליכים פליליים בעבירות ניירות ערך, וביכולתו להגיע לתוצאות מפתיעות, הודות לנחישות ותעוזה בהצגת טענותיו אל מול הערכאות המשפטיות. המשרד מתמחה אף בתחום האכיפה המנהלית, תחום חדש יחסית בדיני ניירות הערך, המצריך בקיאות ומיומנות ייחודיים.

עבירות שוחד והפרת אמונים

למשרד ניסיון רב בליווי וייצוג נבחרי ציבור בהאשמות שוחד, מרמה והפרת אמונים ומעורב בכל פרשיות השוחד והפרת אמונים המוכרות ובהן פרשת רשות המיסים, רונאל פישר, מע"צ, מועצה אזורית מטה יהודה, מפלגת ישראל ביתנו ועוד. צוות עורכי הדין מתגאה ביכולתו לנתח בתבונה את המצב המתהווה, ולאתר נקודות הסתכלות מקוריות, המסייעות להגיע לתנאים המשפטיים האופטימאליים בעבור לקוחות המשרד.

עבירות הלבנת הון

המשרד מלווה יחידים וגופים הנחשדים בעבירות הלבנת הון, בשלבי הייעוץ והליווי המשפטי השוטף, וכן בייצוג לקוחותיו אל מול הרשות לאיסור הלבנת הון, משטרת ישראל ועוד.

למשרד יתרון יחסי בייצוג בתיקים אלה לאור התפקידים הבכירים של השותפים בו בוועדות רלוונטיות בלשכת עורכי הדין והוא מקפיד על היכרות מעמיקה ויסודית של הדינים והחוקים והפסיקה הכרוכים בעבירות אלו, ועל התעדכנות במגמות הארציות המתרחשות בתחום.

עבירות מס

משרד עורכי דין דחוח ושות' מתמחה בניהול תיקים סבוכים ומורכבים בתחומי המס.

עבירות סייבר

המשרד בעל ניסיון ובקיאות בתחום עבירות הסייבר, ומייצג בתיקים בתחום זה אל מול הרשות למשפט וטכנולוגיה (רמו"ט).

ניהול משברים

בתחום הצווארון הלבן, האירוע הפלילי הינו מורכב ומצריך התמודדות לרוב מול מספר רשויות אכיפה, מול התקשורת, ומול גורמים עסקיים. המשרד בעל ניסיון מוכח בניהול משברים מורכבים ורבי פנים, תוך שמירה מרבית על אינטרס הלקוח על כל היבטיו. 

הישגים בולטים

פרשת המעילה בבית ההשקעות הראל - עורכי הדין דחוח ורוטנברג ייצגו את עד התביעה המרכזי.

על אף שהעד קיבל מהפרקליטות חסינות מהפללה עצמית בתמורה לעדותו, הוגש כתב אישום נגדו וזאת לאחר ביצוע שימוע בעניינו.

עורכי הדין דחוח ורוטנברג הגישו תלונה ליועץ המשפטי לממשלה מר יהודה וינשטיין, וזה הורה לסגור את התיק הפלילי נגדו, לאחר מתן ההודעה על הגשת כתב האישום, בצעד חסר תקדים.

פרשת רשות המיסים – עורכי הדין דחוח ורוטנברג ייצגו את הקונסול של רשות המיסים בניו-יורק.

בפרשה זו פעלו עורכי הדין בנחישות על מנת להוכיח, כי לא ניתן לטעון לשוחד והפרת אמונים במקביל, וכתוצאה, בתום התהליך, זוכה הלקוח מהאשמות שוחד.

פרשת ההטעייה בדוחות הכספיים של חברת בולוס- בפרשה זו יצגו עורכי הדין דחוח ורוטנברג שותף באחד ממשרדי רואי החשבון המובילים בעולם, אשר נחשד בהטעייה בדוחות כספיים של חברה נסחרת בבורסה. בתום משפט מפרך שהתנהל במשך 10 שנים, הובילו עורכי הדין לזיכוי של הלקוח מכל ההאשמות, וזאת חרף עדות מפלילה של העובד הכפוף ללקוח והודאה של הלקוח בחקירה, שנגבתה תוך הפעלת אמצעי לחץ קשים.

פרשת הרצת המניות באיי.די.בי – עורכי הדין דחוח ורוטנברג יצגו את אחד החשודים המרכזיים, סוחר אשר נחשד בביצוע רכישות אסורות בעבור נוחי דנקנר. ייצוגו כלל קבלת הגנה כעד מדינה מפני הגשת כתב אישום. בפרשה זו ניהלו עורכי הדין את הגנת הלקוח מול סערה המשפטית, כמו גם ציבורית תקשורתית מורכבת ורבת עצמה. 

השותפים

עו”ד גיל דחוח, שותף מייסד

עו"ד דחוח מתמחה במשפט הפלילי בעיקר בתחום ניירות הערך ועבירות צווארון לבן. בעל ניסיון רב בעבודה אל מול הגופים והרשויות העוסקים בתחום הפלילי, בארץ ובחו”ל. בתחילת דרכו פעל כעורך דין במשרדו של עו”ד ששי גז. בשנת 2001 עמד בראשו של משרד עורכי דין ברם, דחוח ושות', יחד עם עו”ד אסף ברם. בשנת 2011 הקים את משרד דחוח ושות’, אותו הינו מנהל עד היום. משמש כיו”ר ועדת איסור הלבנת הון הארצית בלשכת עורכי הדין, במסגרתה מופיע בכנסת ישראל, כמו גם מרכז את ההתנהלות אל מול הצעות חוק המועלות בתחום. בעברו שימש כמרצה במכללה למנהל בקורס “עבירות הצווארון הלבן”.

עו”ד גלית רוטנברג, שותפה

עו"ד רוטנברג מתמחה במשפט פלילי, בתחום ניירות הערך ובעבירות צווארון לבן. התמחתה במשרד ש.הורוביץ ושות’, שם סייעה בניהול תיקים גדולים ומורכבים בתחום הצווארון הלבן. בשנת 2008 הצטרפה למשרד ברם, דחוח ושות’ ובשנת 2011 הצטרפה כשותפה למשרד דחוח ושות’. משמשת כסגנית ראש לשכת עורכי הדין, ומ"מ יו"ר הפורום הפלילי הארצי בלשכת עורכי הדין. כמו כן משמשת כיו"ר ועדת החקיקה הפלילית, האמונה על קביעת עמדת לשכת עורכי הדין, בכל דבר חקיקה פלילי שעולה לדיון בכנסת. כיהנה בעברה כעוזרת אישית ליו”ר לשכת עורכי הדין.

אייקון פרסים

פרסים והשגים

 • אייקון פרסים

  הוארך מעצרו של משה יוסף, מקורבו של ביטן; השופט: "ידו של החשוד בכל ויד כל בו"

  11.12.2017 כלכליסט

 • אייקון פרסים

  פרשת ביטן: מגעים בין משה יוסף למדינה על הסדר טיעון במסגרתו יודה בתיווך לשוחד

  25.12.2017

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת דחוח ושות', עורכי דין

 • המילה המפלילה

  המילה המפלילה

  עצות רבות נכתבו בנושא ההתמודדות הנכונה עם הליך החקירה הפלילית. העצות החשובות ביותר, הן אלו שמסייעות להימנע מחקירות פליליות או להיערך לחקירות מראש

  המילה המפלילה

 • שומרי הסף – הישמרו לכם!

  המונח "שומרי הסף" בתחום האכיפה בעולם העסקי ובשוק ההון, מיוחס לרוב לעורכי הדין ולרואי החשבון. המסר ששואפות רשויות האכיפה, ובפרט הרשות לאיסור הלבנת הון ורשות ניירות ערך, להטמיע באמצעות "ייחוס" זה הוא, כי תפקידם של רואי החשבון ועורכי הדין הוא להוות 'מחסום מקצועי' לביצוע עבירות בידי לקוחותיהם

  שומרי הסף – הישמרו לכם!

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ענף הבניה והנדל"ן

  בשנים 2015-2016 ננקטו מספר צעדים רגולטוריים על ידי הממשלה והבנקים במטרה להשפיע על הביקוש וההיצע בענף. כך ננקטו צעדים מרסני ביקוש כלפי זוגות צעירים (העלאת הריבית על המשכנתאות מצד הבנקים) והן כלפי משקיעים (מצד הממשלה העלאת מס רכישה על דירות להשקעה והטלת מס על דירה שלישית). בצד ההיצע – הורחבה תכנית "מחיר למשתכן", במסגרתה הוחל שיווקן של עשרות אלפי יחידות דיור במחיר מופחת לזכאים.

  ענף הבניה והנדל"ן

 • עיקרון "צירוף כל התמורות" ומס רכישה על מסחור זכויות בעסקאות תמ"א 38

  עיקרון "צירוף כל התמורות" ומס רכישה על מסחור זכויות בעסקאות תמ"א 38

 • ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

  ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

 • האדם במרכז העשייה

  תנועת הבאוהאוס, שצמחה בגרמניה בתחילת המאה ה-20, התמקדה בביטוי חזותי של תפיסת עולם חברתית, פוליטית ותרבותית. המבנה עצמו, תוכנן, עוצב ונבנה סביב האדם הנמצא במרכז העשייה. מבנים שתוכננו על פי תפיסת עולם זו, הכניסו את רוח התקופה פנימה בארגון החלל נקי, זורם פתוח ופשוט ונתנו ביטוי החזותי לאסתטיקת המכונה המשילה מעצמה קישוטים מיותרים מתוך אמונה כי האדריכלות יכולה לשפר את פני החברה וליצור עולם חדש וטוב יותר.

  האדם במרכז העשייה