דלתות חמדיה

ייצור דלתות כניסה ופנים

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1949
תחום: ייצור דלתות כניסה ופנים
כתובת: המפעל: קיבוץ חמדיה, עמק המעיינות
טלפון: 6124*
פקס: 04-6666619
אתר החברה: http://www.hamadia-doors.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

    רוני ארזי מנכ"ל
    צבי בירמן סמנכ"ל תפעול
    יהודה ברנט מנהל פרויקטים
    רונן נוף סמנכ"ל מכירות
אייקון אודות

אודות דלתות חמדיה

רשת דלתות חמדיה נוסדה לפני למעלה מ-70 שנה ומקפידה לעשות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם לטובת ייצור דלתות איכותיות, עדכניות וחדשניות. החברה עובדת עם היזמים וחברות הבנייה הגדולות בארץ ובמשך השנים סיפקה בהצלחה רבה מאות אלפי דלתות לפרויקטים למגורים בבנייה רוויה, וילות יוקרה ובתים פרטיים, מבני ציבור, משרדים, בתי חולים, בתי מלון, בתי אבות ועוד.
בשנים האחרונות קרן טנא היא בעלת השליטה בחברה, בשותפות עם אהוד סאסי – מנכ"ל ובעלים. הודות לרכישת "דלתות רשפים", מפעל מוביל בתחום דלתות הכניסה המעוצבות ומסגרות לבניין, נוצרה רשת חזקה המובילה את עולם הדלתות בישראל אשר מאפשרת לכל הלקוחות לרכוש תחת קורת גג אחת גם דלתות כניסה וגם דלתות פנים.

החברה מתכננת למנף את הנכסים והיכולות שלה בשילוב עם הניסיון והמקצוענות של קרן טנא והגב הפיננסי העוצמתי שהיא מביאה עימה. רשת דלתות חמדיה שואפת להמשיך להתרחב עם שותפויות חדשות ומהלכי פיתוח עסקי שהולכים ונרקמים.

ייצור דלתות בחזית הטכנולוגיה

בעשור האחרון החליפה החברה את מערכי הייצור הוותיקים שלה במערך ייצור רובוטי, המשוכלל והמתקדם מסוגו בישראל. מערך הייצור החדשני מאפשר לרשת דלתות חמדיה לייצר דלתות על פי המידות הספציפיות של הפתחים השונים בדירת הלקוח – בין אם מדובר בדלת חדר שינה, דלתות חדרים רטובים, דלת חדר עבודה וכן הלאה.
בתהליך פיתוח וייצור הדלתות שמה החברה דגש על אורח חיים מאוזן ומודרני, המציב את דלתות הפנים כחלק אינטגרלי מאדריכלות ועיצוב פנים הבית, שמירה על הפרטיות ועמידות לטווח ארוך, במינימום תחזוקה. המפעל מותאם לייצור של מאות אלפי דלתות מעוצבות בשנה.
כחברה פורצת דרך בתחומה פיתחה רשת דלתות חמדיה דלתות שהפכו למודל לחיקוי בארץ ובעולם. בין פיתוחים אלו: דלת ULTRA QUIET PRO יחידה מסוגה, דלתות נגררות לתוך כיס שחוסכות מקום גם לחללים קטנים, דלתות פנים מעוצבות עמידות למים לשימוש ב"חדרים רטובים", דלתות גבוהות לתקרות גבוהות ועוד. כל הדלתות מגיעות במגוון גדול מאוד של גוונים, גמרים ועיצובים.

הדלתות השקטות בישראל – פטנט בלעדי

רשת דלתות חמדיה מובילה את תחום הדלתות השקטות בישראל. עוד הרבה לפני עירוב השימושים בשכונות בישראל, תקופת הקורונה והשהות הארוכה בבית, זיהו בחברה את הצורך ביצירת אינטימיות ושקט ביתי, וייצרו עבור הלקוחות את הדלתות השקטות ביותר, המבטיחות חוויה חדשה של שקט ואיכות חיים.
מגמות התכנון של שכונות מעורבות שימושים למגורים ומסחר, מוכיחות את נחיצותן של הדלתות מבודדות הרעשים מבית דלתות חמדיה אשר עשו מהפכה בתחום.
ה-ULTRA QUIET PRO נראית כדלת סטנדרטית לחלוטין ומשתלבת בקו העיצובי של הבית כולו, ומתאפיינת בבידוד אקוסטי דו כיווני. הדלת בנויה ממילוי אקוסטי רב שכבתי ייחודי, סף אקוסטי מתכוונן, ואטמי גומי כפולים (גם בכנף וגם במשקוף) והתוצאה היא דלת פנים מעוצבת עם בידוד אקוסטי ברמה הגבוהה ביותר-עד 33 דציבל.

בזכות החדשנות שבה והיתרונות הרבים שהיא מביאה, טכנולוגיית ה-ULTRA QUIET הפכה לסטנדרט בסיסי בכניסה ליחידת ההורים, לצד מגוון שימושים, ביניהם חדר לילד המתבגר, חדרי עבודה, קליניקות ומשרדים. ניתן להזמין את הדלת עם הפטנט הבלעדי בכל עיצוב עם חריטות ובמבחר גדול של גוונים.

דלתות כניסה ופנים מעוצבות

רשת דלתות חמדיה" מציגה תפיסה חדשנית אשר יוצרת התכתבות וסינרגיה עיצובית בין דלת הכניסה לבין דלתות הפנים. בשנה האחרונה הושקו מספר קולקציות חדשות שתומכות בכך, בהן: קולקציית MOON המרהיבה אשר כוללת דלת כניסה התואמת בחריצה שלה לדלתות הפנים MOON-LIGHT. כבר ממבט ראשון קולקציית ה-MOON מעוררת סקרנות ומחשבה בזכות המראה העתידני, הידית ההייטקיסטית והקווים החדים.

הלקוח בראש סדר העדיפויות

ברשת דלתות חמדיה מקפידים לשים את לקוח הקצה בראש סדר העדיפויות ועל קהל לקוחות החברה נמנים לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, חברות בנייה, יזמים, מנהלי פרויקטים ועמם גם לקוחות מעבר לים. לחברה 11 אולמות תצוגה בפריסה ארצית שנועדו להעניק שירות מהיר ונגיש עבור הלקוחות, לרבות שירות מרחוק באמצעים דיגיטליים מתקדמים.

מודעות סביבתית וחברתית

רשת דלתות חמדיה שמה דגש רב על מודעות סביבתית ועמידה בתקנים ירוקים ישראלים ובינלאומיים. החל מבחירת חומרי גלם, דרך שיטות ייצור חדשניות וכלה בשימוש בחומרים ממחוזרים. הדלתות מתאימות לכל תקן של בנייה ירוקה ומאפשרות ללקוח ליהנות ממוצרים סביבתיים ואיכותיים.

רשת דלתות חמדיה כוללת שני מפעלים: האחד באזור התעשייה בקיבוץ חמדיה בצפון והשני באזור התעשייה באשקלון. שני המפעלים הם ממוקדי הפרנסה החשובים והיציבים בארץ. במפעלים מועסקים מאות עובדים שמתגוררים בסמוך אליהם.

בנוסף אולי יעניין אותך