דלתות חמדיה

ייצור דלתות פנים

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1949
תחום: ייצור דלתות פנים
כתובת: קיבוץ חמדיה, עמק המעיינות
רח' זרחין 7, א.ת. צפוני רעננה
טלפון: 09-7401654  04-6666611
פקס: 09-7401814 04-6666619
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.hamadia-doors.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  אהוד סאסי מנכ"ל
  צבי בירמן סמנכ"ל תפעול
  יהודה ברנט מנהל פרויקטים
  מיכל ליידן סמנכ"לית כספים
  רונן נוף סמנכ"ל מכירות
  ענת פרץ דודי סמנכ"לית שיווק קבוצת חמדיה
אייקון אודות

אודות דלתות חמדיה

דלתות חמדיה, יצרנית דלתות הפנים הוותיקה והמובילה בישראל, נוסדה לפני למעלה מ-70 שנה ומקפידה לעשות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, לייצור דלתות איכותיות, עדכניות וחדשניות. עובדות אלו הפכו את החברה זה מכבר לחברה הישראלית הגדולה והמתקדמת בתחומה. החברה עובדת עם היזמים וחברות הבנייה הגדולות בארץ בפריסה ארצית, מצוינות החברה באה לידי ביטוי גם במתן שירות מקצועי, איכותי ואמין, ובמשך השנים סיפקה בהצלחה רבה מאות אלפי דלתות לפרויקטים למגורים בבנייה רוויה, וילות יוקרה ובתים פרטיים, מבני ציבור, משרדים, בתי חולים, בתי מלון, בתי אבות ועוד.

ייצור דלתות פנים בחזית הטכנולוגיה

בעשור האחרון החליפה החברה את מערכי הייצור הוותיקים שלה במערך ייצור רובוטי, המשוכלל והמתקדם מסוגו בישראל. מערך הייצור החדשני מאפשר לדלתות חמדיה לייצר דלתות על פי המידות הספציפיות של הפתחים השונים בדירת הלקוח – בין אם מדובר בדלת חדר שינה, דלתות חדרים רטובים, דלת חדר עבודה וכן הלאה. יתירה מכך, מנעד הצבעים והעיצובים אותם מציעה החברה התרחב מאוד, ובזכות המיכון המתקדם יש באפשרות החברה לייצר דלת בכל סגנון עיצוב בו חפץ הלקוח, ולהגשים כל חזון של אדריכל ומעצב, במהירות וביעילות.

בתהליך פיתוח וייצור הדלתות שמה החברה דגש על אורח חיים מאוזן ומודרני, המציב את דלתות הפנים כחלק אינטגרלי מאדריכלות ועיצוב פנים הבית, שמירה על הפרטיות ועמידות לטווח ארוך, במינימום תחזוקה. המפעל מותאם לייצור של מאות אלפי דלתות פנים מעוצבות בשנה והחברה מפעילה רשת סניפים בפריסה ארצית, על מנת להעניק שירות מהיר ונגיש עבור הלקוחות, לרבות שירות מרחוק באמצעים דיגיטליים מתקדמים.

כחברה פורצת דרך בתחומה פיתחה החברה דלתות שהפכו למודל לחיקוי בארץ ובעולם. בין פיתוחים אלו: דלת ULTRA QUIET PRO יחידה מסוגה, דלתות נגררות לתוך כיס שחוסכות מקום גם לחללים קטנים, דלתות פנים מעוצבות עמידות למים לשימוש ב"חדרים רטובים", דלתות גבוהות לתקרות גבוהות ועוד. כל הדלתות מגיעות במגוון גדול מאוד של גוונים, גמרים ועיצובים.

הדלתות השקטות בישראל

דלתות חמדיה מובילה את תחום הדלתות השקטות בישראל. עוד הרבה לפני עירוב השימושים בשכונות בישראל, תקופת הקורונה והשהות הארוכה בבית, זיהו בחברה את הצורך ביצירת אינטימיות ושקט ביתי, וייצרו עבור הלקוחות את הדלתות השקטות ביותר, המבטיחות חוויה חדשה של שקט ואיכות חיים.

מגמות התכנון של שכונות מעורבות שימושים למגורים ומסחר, מוכיחות את נחיצותן של הדלתות מבודדות הרעשים מבית דלתות חמדיה, אשר עשו מהפכה בתחום.

פיתוח פורץ דרך

בימים אלו משיקה החברה את טכנולוגיית ULTRA QUIET, פטנט בלעדי לבידוד אקוסטי שבזכותו דלת ה-ULTRA QUIET PRO נראית כדלת סטנדרטית לחלוטין ומשתלבת בקו העיצובי של הבית כולו, ומתאפיינת בבידוד אקוסטי דו כיווני. הדלת בנויה ממילוי אקוסטי רב שכבתי ייחודי, סף אקוסטי מתכוונן, ואטמי גומי כפולים (גם בכנף וגם במשקוף) והתוצאה היא דלתות פנים מעוצבות, עם בידוד אקוסטי ברמה הגבוהה ביותר. לקוחות שרכשו את הדלת האקוסטית שיוצרה בטכנולוגיית ULTRA QUIET מדווחים על חוויה חדשה באיכות החיים שלהם - ניתן לישון, לעבוד, ולקרוא בבית ובמשרד, ללא הפרעות, באינטימיות וברוגע.

בזכות החדשנות שבה והיתרונות הרבים שהיא מביאה, טכנולוגיית ה-ULTRA QUIET הפכה לסטנדרט בסיסי בכניסה ליחידת ההורים, לצד מגוון שימושים, ביניהם חדר לילד המתבגר, חדרי עבודה, קליניקות ומשרדים. ניתן להזמין את הדלת עם הפטנט הבלעדי בכל עיצוב בו חפץ הלקוח, בכל גווני מניפת טמבור, עם חריטות או בגווני עץ.

הלקוח בראש סדר העדיפויות

בדלתות חמדיה מקפידים לשים את לקוח הקצה בראש סדר העדיפויות ועל קהל לקוחות החברה נמנים לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, חברות בנייה, יזמים, מנהלי פרויקטים ועמם גם לקוחות מעבר לים. לחברה אולמות תצוגה בפריסה ארצית.

מודעות סביבתית וחברתית

דלתות חמדיה שמה דגש רב על מודעות סביבתית ועמידה בתקנים ירוקים ישראלים ובינלאומיים. החל מבחירת חומרי גלם, דרך שיטות ייצור חדשניות וכלה בשימוש בחומרים ממחוזרים. הדלתות מתאימות לכל תקן של בנייה ירוקה ומאפשרות ללקוח ליהנות ממוצרים סביבתיים ואיכותיים.

לדלתות חמדיה תפיסה חברתית שטבועה עמוק ב-DNA של המותג. המפעל ממוקם באזור התעשייה בקיבוץ חמדיה בצפון והוא ממוקדי הפרנסה החשובים והיציבים באזור. במפעל מועסקים עובדים ממגזרים שונים שמתגוררים ביישובי בקעת בית שאן והגליל.

חזון החברה

משנת 2019 קרן טנא היא בעלת השליטה בחברה, בשותפות עם אהוד סאסי – מנכ"ל ובעלים, מתכננת דלתות חמדיה לעשות בשנים הקרובות מהלכים משמעותיים שיאיצו עוד יותר את מגמת הצמיחה בה היא נמצאת בשנים האחרונות. במאי 2021 רכשה החברה את דלתות רשפים, מפעל מוביל בתחום דלתות הכניסה המעוצבות ומסגרות לבניין. מיזוג החברות יוצרת את הרשת המובילה המונה בתחום דלתות כניסה ופנים בישראל במסגרתו הוקמה קבוצה חדשה - חמדיה גרופ אשר תפעל לסינרגיה בין שני המותגים ברצפת המכירה. בכך תאפשר לצרכן לרכוש תחת קורת גג אחת גם דלתות כניסה וגם דלתות פנים בכל סניפי הקבוצה.
החברה מתכננת למנף את הנכסים והיכולות שלה בשילוב עם הניסיון והמקצוענות של קרן טנא והגב הפיננסי העוצמתי שהיא מביאה איתה. דלתות חמדיה שואפת להמשיך להוביל, לפתח ולצמוח בקצב מהיר בפעילותה מול חברות הבניה והיזמים הגדולים והמובילים בארץ, עבורם היא מבצעת את דלתות הפנים בפרויקטים בכל רחבי ישראל. במקביל שואפת החברה להמשיך להתרחב עם שותפויות חדשות ומהלכי פיתוח עסקי שהולכים ונרקמים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022