דלתות חמדיה

ייצור דלתות פנים

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1949
תחום: ייצור דלתות פנים
כתובת: קיבוץ חמדיה, עמק המעיינות
רח' זרחין 7, א.ת. צפוני רעננה
טלפון: 09-7401654  04-6666611
פקס: 09-7401814 04-6666619
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.hamadia-doors.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  אהוד סאסי מנכ"ל
  צבי בירמן סמנכ"ל תפעול
  יהודה ברנט מנהל פרויקטים
  מיכל ליידן סמנכ"לית כספים
  רונן נוף סמנכ"ל שיווק ומכירות
אייקון אודות

אודות דלתות חמדיה

דלתות חמדיה, יצרנית דלתות הפנים הוותיקה והמובילה בישראל, נוסדה לפני למעלה מ-70 שנה ומקפידה לעשות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם, לייצור דלתות איכותיות, עדכניות וחדשניות. עובדות אלו הפכו את החברה זה מכבר לחברה הישראלית הגדולה והמתקדמת בתחומה. החברה עובדת עם היזמים וחברות הבנייה הגדולות בארץ בפריסה ארצית, מצוינות החברה באה לידי ביטוי גם במתן שירות מקצועי, איכותי ואמין, ובמשך השנים סיפקה בהצלחה רבה מאות אלפי דלתות לפרויקטים למגורים בבנייה רוויה, וילות יוקרה ובתים פרטיים, מבני ציבור, משרדים, בתי חולים, בתי מלון, בתי אבות ועוד.

ייצור דלתות פנים בחזית הטכנולוגיה

בעשור האחרון החליפה החברה את מערכי הייצור הוותיקים שלה במערך ייצור רובוטי, המשוכלל והמתקדם מסוגו בישראל. מערך הייצור החדשני מאפשר לדלתות חמדיה לייצר דלתות על פי המידות הספציפיות של הפתחים השונים בדירת הלקוח – בין אם מדובר בדלת חדר שינה, דלתות חדרים רטובים, דלת חדר עבודה וכן הלאה. יתירה מכך, מנעד הצבעים והעיצובים אותם מציעה החברה התרחב מאוד, ובזכות המיכון המתקדם יש באפשרות החברה לייצר דלת בכל סגנון עיצוב בו חפץ הלקוח, ולהגשים כל חזון של אדריכל ומעצב, במהירות וביעילות.

בתהליך פיתוח וייצור הדלתות שמה החברה דגש על אורח חיים מאוזן ומודרני, המציב את דלתות הפנים כחלק אינטגרלי מאדריכלות ועיצוב פנים הבית, שמירה על הפרטיות ועמידות לטווח ארוך, במינימום תחזוקה. המפעל מותאם לייצור של מאות אלפי דלתות פנים מעוצבות בשנה והחברה מפעילה רשת סניפים בפריסה ארצית, על מנת להעניק שירות מהיר ונגיש עבור הלקוחות, לרבות שירות מרחוק באמצעים דיגיטליים מתקדמים.

כחברה פורצת דרך בתחומה פיתחה החברה דלתות שהפכו למודל לחיקוי בארץ ובעולם. בין פיתוחים אלו: דלת ULTRA QUIET PRO יחידה מסוגה, דלתות נגררות לתוך כיס שחוסכות מקום גם לחללים קטנים, דלתות פנים מעוצבות עמידות למים לשימוש ב"חדרים רטובים", דלתות גבוהות לתקרות גבוהות ועוד. כל הדלתות מגיעות במגוון גדול מאוד של גוונים, גמרים ועיצובים.

הדלתות השקטות בישראל

דלתות חמדיה מובילה את תחום הדלתות השקטות בישראל. עוד הרבה לפני עירוב השימושים בשכונות בישראל, תקופת הקורונה והשהות הארוכה בבית, זיהו בחברה את הצורך ביצירת אינטימיות ושקט ביתי, וייצרו עבור הלקוחות את הדלתות השקטות ביותר, המבטיחות חוויה חדשה של שקט ואיכות חיים.

מגמות התכנון של שכונות מעורבות שימושים למגורים ומסחר, מוכיחות את נחיצותן של הדלתות מבודדות הרעשים מבית דלתות חמדיה, אשר עשו מהפכה בתחום.

פיתוח פורץ דרך

בימים אלו משיקה החברה את טכנולוגיית ULTRA QUIET, פטנט בלעדי לבידוד אקוסטי שבזכותו דלת ה-ULTRA QUIET PRO נראית כדלת סטנדרטית לחלוטין ומשתלבת בקו העיצובי של הבית כולו, ומתאפיינת בבידוד אקוסטי דו כיווני. הדלת בנויה ממילוי אקוסטי רב שכבתי ייחודי, סף אקוסטי מתכוונן, ואטמי גומי כפולים (גם בכנף וגם במשקוף) והתוצאה היא דלתות פנים מעוצבות, עם בידוד אקוסטי ברמה הגבוהה ביותר. לקוחות שרכשו את הדלת האקוסטית שיוצרה בטכנולוגיית ULTRA QUIET מדווחים על חוויה חדשה באיכות החיים שלהם - ניתן לישון, לעבוד, ולקרוא בבית ובמשרד, ללא הפרעות, באינטימיות וברוגע.

בזכות החדשנות שבה והיתרונות הרבים שהיא מביאה, טכנולוגיית ה-ULTRA QUIET הפכה לסטנדרט בסיסי בכניסה ליחידת ההורים, לצד מגוון שימושים, ביניהם חדר לילד המתבגר, חדרי עבודה, קליניקות ומשרדים. ניתן להזמין את הדלת עם הפטנט הבלעדי בכל עיצוב בו חפץ הלקוח, בכל גווני מניפת טמבור, עם חריטות או בגווני עץ.

הלקוח בראש סדר העדיפויות

בדלתות חמדיה מקפידים לשים את לקוח הקצה בראש סדר העדיפויות ועל קהל לקוחות החברה נמנים לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, חברות בנייה, יזמים, מנהלי פרויקטים ועמם גם לקוחות מעבר לים. לחברה אולמות תצוגה בפריסה ארצית.

מודעות סביבתית וחברתית

דלתות חמדיה שמה דגש רב על מודעות סביבתית ועמידה בתקנים ירוקים ישראלים ובינלאומיים. החל מבחירת חומרי גלם, דרך שיטות ייצור חדשניות וכלה בשימוש בחומרים ממחוזרים. הדלתות מתאימות לכל תקן של בנייה ירוקה ומאפשרות ללקוח ליהנות ממוצרים סביבתיים ואיכותיים.

לדלתות חמדיה תפיסה חברתית שטבועה עמוק ב-DNA של המותג. המפעל ממוקם באזור התעשייה בקיבוץ חמדיה בצפון והוא ממוקדי הפרנסה החשובים והיציבים באזור. במפעל מועסקים עובדים ממגזרים שונים שמתגוררים ביישובי בקעת בית שאן והגליל.

חזון החברה

החל משנת 2019 קרן טנא היא בעלת השליטה בחברה, בשותפות עם אהוד סאסי – מנכ"ל ובעלים, מתכננת דלתות חמדיה לעשות בשנים הקרובות מהלכים משמעותיים שיאיצו עוד יותר את מגמת הצמיחה בה היא נמצאת בשנים האחרונות. לאחרונה רכשה החברה את דלתות רשפים, מפעל מוביל בתחום דלתות הכניסה המעוצבות ומסגרות לבניין. החברה מתכננת למנף את הנכסים והיכולות שלה בשילוב עם הניסיון והמקצוענות של קרן טנא והגב הפיננסי העוצמתי שהיא מביאה איתה. דלתות חמדיה שואפת להמשיך להוביל, לפתח ולצמוח בקצב מהיר בפעילותה מול חברות הבניה והיזמים הגדולים והמובילים בארץ, עבורם היא מבצעת את דלתות הפנים בפרויקטים בכל רחבי ישראל. במקביל שואפת החברה להמשיך להתרחב עם שותפויות חדשות ומהלכי פיתוח עסקי שהולכים ונרקמים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אל תבטלו לנו את ההסתמכות

  אנחנו עומדים בפני מהפכה צפויה של דיני הירושה, מהפכה שרובה חיובית וחשובה, התאמת דיני הירושה אל מציאות החיים הנוכחית. לצד החיוביות, דומה שבשינוי אחד, דרמטי ומהותי, המחוקק בחר בנתיב לא נכון

  אל תבטלו לנו את ההסתמכות

 • בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

  בית המשפט הוציא החלטה המורה למדינה להשיב כיצד בכוונתה לטפל בסוגיות שונות הכרוכות במיזוג כגון קביעת קריטריונים, כללים ואבני דרך בנושאים שונים הכרוכים במיזוג

  בג"ץ: בינתיים לא יצמצמו מספר תאגידי המים

 • קבוצות רכישה פוסט קורונה

  נראה כי משבר הקורונה העולמי הנוכחי יכול גם הפעם להוות כר פורה לצמיחה בתחום קבוצות הרכישה

  קבוצות רכישה פוסט קורונה

 • האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

  מתי רשות המיסים תכיר בהסכם ממון הקובע הפרדה רכושית מלאה בין בני זוג כפוטר את הבעלים המוכר נכס ממס שבח או מזכה את הרוכש בהקלה או בפטור ממס רכישה?

  האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?