דלתות חמדיה

ייצור ושיווק דלתות פנים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1949
תחום: ייצור ושיווק דלתות פנים
כתובת: רח' זרחין 7, ת.ד. 2151 א.ת. רעננה 43662
טלפון: 09-7401654 
פקס: 09-7401814
אתר החברה: http://www.hamadia-doors.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

מנהלים בכירים

  אהוד סאסי בעלים ומנכ"ל
  מיכאל (מיקי) גלובינסקי בעלים, משנה למנכ"ל ומנהל שיווק
  עובד שימרן סמנכ"ל תפעול
  מיכל ליידן סמנכ"ל כספים
  יהודה ברנט מנהל פרוייקטים
  רונן נוף מנהל מכירות פרוייקטים
אייקון אודות

אודות דלתות חמדיה

חברת דלתות חמדיה מובילה את עיצוב וטכנולוגית דלתות הפנים בארץ מזה 65 שנה. החברה מקפידה לשלב אסתטיקה ופרקטיקה תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם. בנוסף לכך שהחברה ממוצבת בחוד החנית של עולם העיצוב והייצור. דלתות חמדיה היה המפעל הראשון בישראל לייצור דלתות פנים, והראשון שהכניס נגרות מתועשת לארץ. בחברת דלתות חמדיה מעצבים ומייצרים דלתות פנים ומשקופים איכותיים, באופן מתועש. החברה היחידה אשר מייצרת דלתות פנים שהן גם עמידות בפני נזקי מים וגם בעלות אטימות בפני רעשים.

חברת דלתות חמדיה שמה לנגד עיניה דגש על מימד השקט בפונקציונליות של הדלתות ושיפור איכות החיים של המשתמש, ופיתחה חידושים המעוגנים בפטנטים ייחודיים על דלתות אקוסטיות. חמדיה אקוסטיק שם דגש על איכות חיים. חברת דלתות חמדיה היתה החברה הראשונה בארץ שהציגה דלתות אקוסטיות לבתים פרטיים. החברה שוקדת כל העת על פיתוחים נוספים בתחומים הטכנולוגיים של הדלתות. לפני כשבע שנים נרכשה חברת דלתות חמדיה על ידי אהוד סאסי, האמון על הצד התעשייתי הטכני, ומיכאל (מיקי) גלובינסקי, המתמחה בפן השיווקי והמקצועי של הדלתות, שהנם בעלי ניסיון של למעלה מ-30 שנה. הסינתזה הניהולית המקצועית שנוצרה הזניקה את דלתות חמדיה אל העתיד.

חברת דלתות חמדיה התקדמה ברכישת בציוד חדיש הנחשב לטוב מסוגו בעולם ובמכשור מודרני ומתקדם אשר חיזק את מעמדה כחברה המובילה את תחום דלתות הפנים בישראל ומצעיד אותה כל העת קדימה. שתי החברות הניצבות איתן כיום מאחורי חברת דלתות חמדיה הן חברת קל וחומר בע"מ, חברה בעלת עוצמה פיננסית, ורימי ניהול והשקעות בע"מ, אשר לה ניסיון מצטבר של למעלה מ-30 שנה בשיווק ומכירת דלתות פנים.

חברת דלתות חמדיה מייצרת ומשווקת דלתות פנים שמתכתבות עם טרנדים עדכניים ונחשקים בעולם העיצוב והאדריכלות. מפעל דלתות חמדיה מוביל את החדשנות הטכנולוגית בתחומו בארץ ומספקת דלתות לכ-30,000 יח' דיור בשנה. החברה מקפידה על הציוד הטוב ביותר בעולם לדלתות, ומסוגלת בייצור just on time, ייצור רציף בהתאם לצורך, מתוך כלל האופציות אותן המפעל מסוגל לייצר מליוני דלתות. דלתות חמדיה הוא שם שמאחוריו מאות פרויקטים ברחבי המדינה, זה שישה עשורים, בהם בנייני מגורים, וילות יוקרתיות, פרויקטים ציבוריים כגון בתי חולים, בתי מלון, בתי אבות, בנייני משרדים ועוד. חברת דלתות חמדיה מתמחה בפתרונות ומענה לכל אתגר או צורך הקשור לדלתות פנים מכל סוג ובכל רמה שהיא. לחברה 7 אולמות תצוגה ומכירה מפוארים בפריסה ארצית ובנוסף רשת מפיצים בפריסה ארצית, המאפשרת נוחות וזמינות ברכישת הדלתות.

על לקוחות החברה נמנות חברות הבניה האיכותיות בישראל ובהן החברות הוותיקות והגדולות בארץ.

שישים שנים של מצוינות ישראלית

בשנת 1949 חברו יחדיו מספר חברי קיבוץ חמדיה, שהיו בעלי ידע בנגרות שרכשו עוד באירופה, והקימו נגריית בית לקיבוץ, שנועדה לספק דלתות לצרכים הפנימיים של הקיבוץ ולקיבוצי הסביבה. בשנת 1956 נרכשו מכונות חדשות מאירופה והנגרייה הפכה למפעל התעשייתי המודרני והמתקדם בזמנו. המפעל סיפק את תצרוכת הדלתות לבנייה בעיקר עבור העולים החדשים למדינה הצעירה. בשנת 1962 הוקם המפעל במתכונתו הנוכחית כקואופרטיב עם משוחררי צבא מבית שאן וחברי קיבוץ חמדיה. מהלך זה היה ייחודי בזמנו והביא לשיתוף בעבודה בין חברי הקיבוץ לבין תושבי בית שאן. את המעבר למפעל החדש ליוותה רכישת ציוד חדשני לייצור מכלולים מתועשים במקום מכלולי הסטנדרט. מאז ועד היום עומד המפעל בחזית הטכנולוגית החדישה ביותר.

דלתות ייחודיות, מתקדמות ומעוצבות

לחברת דלתות חמדיה 65 שנות ניסיון בייצור דלתות פנים לפרויקטים גדולים ובינוניים כגון שכונות, בנייני משרדים ציבוריים, בתי ספר, פנימיות, בתי אבות, בתי מלון, בתי חולים ועוד. ביכולתה של חברת דלתות חמדיה לתת מענה לכל מפרט דירה אפשרי, החל מבנייה בסטנדרט גבוהה של דירות יוקרה ועד בנייה של דירות לזוגות צעירים בסטנדרט בסיסי ביותר. קטלוג דלתות הפנים של החברה כולל מגוון דלתות מעוצבות ומסוגננות במחיר בסיסי עם דלתות למינטו דלתות עמידות במים מעוצבות ודלתות צבע לפרויקטים יוקרתיים בנוסף, החברה מייצרת את דלתות חמדיה Acoustic - דלתות מעוצבות לבידוד אקוסטי משופר בין חדרים ואת חמדיה אקוודור סיילנס דלתות מבודדות רעשים ועמידות בנזקי מים. כך ניתן להשיג הפרדה מלאה ולא לשמוע רעשים של המתנהל בחדר אחד, בין אם בחדר העבודה או בחדרי השינה, בשאר חלקי הבית. חברת דלתות חמדה היא החברה היחידה המייצרת, בנוסף, גם דלתות עמידות במים.

שירותיות, מצוינות ועבודת צוות

חברת דלתות חמדיה מאמינה שללקוח מגיע תמיד הטוב ביותר. החברה ממוקדת בלקוח ומעניקה שירות ללא פשרות בדגש על מקצוענות, איכות ואמינות. עובדי חברת דלתות חמדיה מחוייבים לתוצאות ומדגישים מצוינות אישית וארגונית, עמידה בלוחות זמנים, עבודת צוות והובלת החדשנות הטכנית והטכנולוגית.

איכות הסביבה

חברת דלתות חמדיה מחויבת לשמירה על איכות הסביבה, ונותנת עדיפות לחומרי גלם ידידותיים לסביבה הניתנים למיחזור ומקפידה על שימוש בחומרים הפוגעים בסביבה צומצם למינימום, בכדי לפלוט מינימום רעלים, הן באופן רגיל והן במצבי שריפה.

לחברה סניפים ב:

רמת גן, מול קניון איילון (בית טמבור)

רעננה, זרחין 7 א.ת. רעננה

ירושלים, א.ת. תלפיות פייר קניג 29

חיפה, צ'ק פוסט מרקוני 22

עפולה, המלאכה 27 עפולה

חדש: אשדוד ברחוב העובדה

חדש: ראשון לציון, 7 הכוכבים לשינסקי ראשל"צ

בנוסף אולי יעניין אותך

 • קבלנות בניין למביני עניין

  אלו ימים קשים לכל תחום קבלנות הביצוע בארץ, נפילות חברות הביצוע כמו STR, אורתם, לנדאו, שרגאוי נראות כתחום בעייתי שכל קבלני הביצוע נופלים שדודים זה אחר זה.

  קבלנות בניין למביני עניין

 • האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?

  המרוץ אחר מקום ההתמחות של הסטודנטים למשפטים החל השבוע. גם השנה הסטודנטים משקיעים הרבה מאד מאמצים בבחירת המשרד בו יתמחו: קוראים חומר, מסיירים במשרדים, משוחחים עם עורכי דין, נפגשים עם מתמחים. מה באמת חשוב לבחור במשרד המתאים.

  האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?

 • אישום פלילי ללא רישום פלילי: מתי וכיצד?

  האם ניתן, לאחר קביעת בית המשפט, כי נאשם פלוני ביצע עבירה פלילית – שלא להיות מורשע בפלילים?

  אישום פלילי ללא רישום פלילי: מתי וכיצד?

 • לשלב היי–טק בלאו–טק

  שילוב ההיי-טק בתעשייה המסורתית בישראל, שסובלת מפריון נמוך, תבטיח הזרמת טכנולוגיות חדשות לתעשייה ועשויה להעניק לה תנופה ויתרון בשווקים הגלובליים

  לשלב היי–טק בלאו–טק