דנית אסף יהודאי, משרד עורכי דין

דיני משפחה, דיני ירושות וצוואות

דנית אסף יהודאי, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

תחום: דיני משפחה, דיני ירושות וצוואות
כתובת: ויצמן 4, בית אסיה, תל אביב
טלפון: 03-6958163 054-8000815 
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.danitlaw.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דנית אסף יהודאי

  דנית אסף יהודאי

  מייסדת ובעלים

  דנית אסף יהודאי, משרד עורכי דין

  עוד על דנית אסף יהודאי

  דנית אסף יהודאי
אייקון אודות

אודות דנית אסף יהודאי, משרד עורכי דין

משרד עו"ד דנית אסף יהודאי הינו משרד בוטיק מוביל בתחום דיני המשפחה והירושה. המשרד עוסק בקשת רחבה של נושאים בתחום המעמד האישי לרבות הליכי יישוב סכסוך, תביעות רכוש, חלוקת מוניטין, נכסי קריירה והפרשי כושר השתכרות, תביעות לאיזון משאבים, תביעות משמורת ומניעת ניכור הורי, תביעות מזונות ילדים ומדור, הפחתת והגדלת מזונות, מזונות אשה ומזונות משקמים, הסכמי ממון וגירושין, פונדקאות ואימוץ. כמו כן, המשרד עוסק בסכסוכי ירושה, ניסוח צוואות, הגשת בקשות לצו ירושה, צו קיום צוואה, התנגדויות למתן הצווים הנ"ל, תביעת מזונות מן העיזבון וניהול עיזבונות.

המשרד מעניק ליווי אישי וצמוד ופועל בדיסקרטיות מלאה, בכלל הערכאות המשפטיות.

החוזקה המובהקת של המשרד נעוצה בעשייה המגוונת של עו"ד דנית ובניסיונה העשיר, אם בייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני ואם בהליכי גישור, המאפשרים לה להעניק ללקוחות המשרד מענה מקצועי ומקיף בכל השלבים של ההליך המשפטי. 

ידע וניסיון של 19 שנים בעולם דיני המשפחה והירושה

עורכת הדין דנית אסף יהודאי חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2002, נוטריונית ומגשרת.
עו"ד אסף יהודאי מונתה כדיינית בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין בישראל.
עו"ד אסף יהודאי משמשת כליטיגטורית בבתי המשפט ובבתי הדין הרבניים.
עו"ד אסף יהודאי מתמנה מטעם בית המשפט למשפחה ככונסת נכסים וכאפוטרופוס לדין של קטינים בסכסוכי גירושין בעצימות גבוהה.
כל זאת לצד התנדבות למען קידום זכויות בתחום דיני המשפחה לרבות מתן ייעוץ משפטי ב"מרכז רקמן" באוניברסיטת בר אילן.
בהשכלתה עו"ד אסף יהודאי היא בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, בעלת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת חיפה וכמו כן מחזיקה דנית בתואר ראשון בביולוגיה מאוניברסיטת בר אילן (B.Sc).

מקצועיות ורגישות בכפיפה אחת

עורכת הדין דנית אסף יהודאי מסורה לחלוטין ללקוחותיה ומזה כ-19 שנים שהיא מלווה גברים ונשים, בהליכים אישיים ומשפחתיים מורכבים תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה ויותר מכך, אנושיות והכלה רגשית. במהלך השנים צברה ניסיון בעשרות הליכי גישור במטרה להימנע מהליכים משפטיים, ערכה הסכמי גירושין וממון וערכה עשרות צוואות לרבות צוואות הדדיות.

בעברה עבדה עו"ד דנית במשרדי עורכי דין מובילים בתחום דיני המשפחה והובילה עשרות תיקים מורכבים בעלי פרופיל גבוה, בפני בתי המשפט על ערכאותיו ובתי הדין הרבניים.

עו"ד אסף יהודאי בחרה בתחום דיני המשפחה והירושה לפני שנים רבות, בשל הייחוד המאפיין אותו – השילוב המרתק בין העולם המשפטי והרגשי. היא מקפידה להתעדכן מידי יום ביומו בשינויי פסיקה וחקיקה ובמהפכות המתחוללות בתחום דיני המשפחה ומטמיעה אותם בעבודתה המשפטית בשילוב עם חשיבה ביקורתית, ערכים של צדק ושוויון, ראיה חברתית רחבה והבנת הסיפור האישי והאנושי בכל תיק. דנית משתתפת בהשתלמויות, ימי עיון וכנסים מקצועיים והנה חברה בוועדת דיני משפחה של לשכת עורכי הדין.

יצירתיות וגמישות מחשבתית

הליווי המשפטי אותו עו"ד דנית מעניקה ללקוחותיה נעשה מתוך הבנה עמוקה של תחום דיני המשפחה והמעמד האישי יחד עם יצירתיות וגמישות מחשבתית המסייעות בהתמודדות עם מצבים לא צפויים. דנית מכירה ומבינה לעומק את העובדה שבתקופת משבר בחייו של אדם, מהווה היא, כעורכת דין, דמות משמעותית ודומיננטית עליה סומך הלקוח. על כן, היא מקדישה את מירב המאמצים כדי להעניק ללקוח את הייעוץ המקצועי והמדויק ביותר, תוך מתן יחס אישי ורגיש לצרכים המשתנים. כל תיק במשרד מנוהל כחליפה תפורה היטב לפי מידותיו ונסיבותיו היחודיות של הלקוח.

עו"ד אסף יהודאי שואפת להביא את הצדדים היריבים להסכמות ופשרות בדרכי נועם ובזמן קצר, ואכן במהלך השנים הצליחה להביא לסיומן של מחלוקות סבוכות וממושכות שנים אשר התנהלו כבר במספר ערכאות משפטיות או במספר הליכי גישור. מאידך, במקרים בהם פני הצד השני למאבק, נוקטת עו"ד דנית בגישה טוטאלית ונלחמת בעוצמה ובנחישות עבור זכויות הלקוח.

עו"ד דנית מובילה את ההליך המשפטי תוך הקפדה על שיתוף פעולה הדוק עם הלקוח, הקשבה לצרכיו, הצגת האפשרויות המשפטיות העומדות בפניו ובחירה בטקטיקה ובאסטרטגיה הנכונות עבורו מתוך מטרה להשגת התוצאה המשפטית האופטימאלית מבחינתו.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?

  הכוונה חדשה מטעם הרגולטור במדינת ניו יורק עשויה לסייע בחשיבה גם בתהליכים המתנהלים בימים אלה בשוק הביטוח בישראל

  האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

 • המטבעות הדיגיטליים שוברים שיאים האם כדאי גם לנו להשקיע בהם?

  המטבעות הדיגיטליים זינקו בחודשים האחרונים. ריכזנו עבורכם את ההיבטים המרכזיים שיעזרו לכם להחליט האם משקיעים

  המטבעות הדיגיטליים שוברים שיאים האם כדאי גם לנו להשקיע בהם?

 • הפינטק הישראלי שפסח על ישראל

  בריחת החברות הפיננסיות אל מעבר לים מעלה תמיהה במיוחד לאור הצהרות קודמות של הרגולטורים השונים ובכלל זה מסלולי תמיכה של רשות ניירות ערך ורשות החדשנות בחברות פינטק

  הפינטק הישראלי שפסח על ישראל