דפנה זיס, דפנה זיס, משרד עורכי דין
דפנה זיס

עו”ד דפנה זיס

בעלת המשרד

דפנה זיס, משרד עורכי דין
שירותים משפטיים בתחומי דיני משפחה וירושה
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: בעלת המשרד
תפקידים קודמים: בעלת משרד עריכת דין במדינת ניו יורק: Dafna Ziss ,Law Offices, שהתמחה בדיני המשפחה, המעמד האישי והירושה (עד 2009).
ותק בתפקיד: משנת 1990
השכלה: בוגרת הפקולטה למשפטים, האוניברסיטה העברית בירושלים (1989).
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין בישראל (1990); לשכת עורכי הדין בניו יורק (2001); חברה בוועדת פסיכיאטריה, פסיכולוגיה ומשפט של מחוז תל-אביב.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעיניך?
מקצועיות בלתי מתפשרת, מציאת פתרונות יצירתיים לסיטואציות מורכבות לרבות בסכסוכים משפחתיים סבוכים, טעונים רגשית ואף חובקי עולם במקרים מסויימים, שמירה על דיסקרטיות מוחלטת של לקוחות המשרד, שמירה על אתיקה מקצועית גבוהה, בקיאות ברזי המשפט הבינלאומי ובתחומי דיני המשפחה, המעמד האישי והירושה של מדינות ארה"ב וכמובן מתן יחס אישי ואדיב ללקוחות המשרד.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
להמשיך ולבנות את המשרד כמשרד מוביל בתחום, לשמר את הרמה המקצועית הבלתי מתפשרת של המשרד תוך שמירה על ההגינות, האמינות והאדיבות הטבועה במשרד.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
להאמין בעצמך, להקיף עצמך באנשים שאתה מעריך, להתמקצע תוך שמירה על יצירתיות, לשמור על פרופורציות ביחס לסובבים אותך ובעיקר ביחס לעצמך ולא להפסיק להעיז.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
שבקצה המינהרה יש אור, שמשבר הוא הזדמנות להתחלה חדשה, שאנו מסוגלים לקחת את המושכות גם בנקודת השפל שלנו ולבנות מחדש את עצמנו ולהעצים את משפחתנו ושרוב הטעויות שאנו עושים בחיים הן משום שאנו משתמשים בהיגיון במקום בו עלינו להשתמש ברגש ומשתמשים ברגש במקום בו עלינו להתשתמש בהגיון.