דפנה צדיקריו-אלי, משרד עורכי דין

רשלנות רפואית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2013 (ניסיון בתחום הרשלנות הרפואית משנת 1997)
תחום: רשלנות רפואית
כתובת: רח' מנחם בגין 7 (בית גיבור ספורט), רמת גן
טלפון: 03-5444337
פקס: 03-3036350
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.rashlanutlaw.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דפנה צדיקריו-אלי, דפנה צדיקריו-אלי, משרד עורכי דין

  עו"ד דפנה צדיקריו-אלי

  מייסדת ובעלים

  דפנה צדיקריו-אלי, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  דפנה צדיקריו-אלי
אייקון אודות

אודות דפנה צדיקריו-אלי, משרד עורכי דין

משרדה של עו"ד דפנה צדיקריו-אלי עוסק באופן בלעדי בתחום הרשלנות הרפואית. דפנה, אשר שימשה כמנהלת מחלקת נזיקין ורשלנות רפואית באחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ, בחרה להקים משרד עצמאי משלה, על מנת לעסוק באופן בלעדי בתחום הרשלנות הרפואית, בו ראתה שליחות מיוחדת. דפנה, ראש המשרד בעלת ניסיון של 24 שנים בתחום הרשלנות הרפואית. המשרד עוסק בתחומים הנוגעים לרשלנות רפואית על סוגיהם השונים, כגון רשלנות בלידה, השגת פיצוי בגין "לידה שקטה",  מות עובר ברחם, רשלנות בהיריון, אי גילוי מומים בעובר - מתן ייעוץ גנטי שגוי - נזקים ליולדת לאחר לידה - רשלנות בטיפול בילדים ומבוגרים, איחור באבחון מחלות סרטן ואחרות, רשלנות בניתוח, פגיעות וסיבוכים לאחר ניתוח, ועוד.

מומחיות בייצוג מקרים מורכבים של רשלנות רפואית

המשרד עוסק ברשלנות רפואית בלבד, והוא נמנה על אחד מהמשרדים הוותיקים בתחום זה, אשר ייצג במקרים מורכבים ומוכרים של תביעות רשלנות. ניסיונו ארוך השנים של המשרד בייצוג קופות החולים ובתי החולים בעבר, מעניק לו כיום יתרונות דרמטיים בהשגת התוצאה המקסימלית ללקוח המתמודד עם המערכת הרפואית, בשל היכרות רבת שנים עם המערכת הרפואית והמערכת הביטוחית העוטפת אותה.

אודות ראש המשרד, עו"ד דפנה צדיקריו-אלי

עו"ד דפנה צדיקריו-אלי, הינה בוגרת הפקולטה למשפטים, של אוניברסיטת תל אביב (LLB) (שנת 1995) שימשה כמתרגלת באוניברסיטה, במבוא לתורת המשפט ועשתה את התמחותה בפרקליטות מחוז תל אביב (אזרחי) אצל מנהלת מחלקת הנזיקין בפרקליטות. לאחר מכן השתלבה במשרד גדול וותיק בארץ בתחום הרשלנות הרפואית, בו הפכה לימים לשותפה ומנהלת מחלקת נזיקין ורשלנות הרפואית. מתוך אמונה לשיפור מערכת היחסים בין רופא לחולה, נטלה דפנה צדיקריו אלי חלק פעיל בהתנדבות באגודה לזכויות החולה עד אשר מונתה לחברת הועדה המייעצת של האגודה לזכויות החולה. במקביל התנדבה בהעברת שיעורי משפט לתלמידים מאוכלוסיות חלשות, ופעילה במתן הרצאות וארגון כנסים של לשכת עורכי הדין. דפנה בוגרת קורס גישור של מכון ברק מלמד וחברת האגודה לרפואה ומשפט.

מרצה מבוקשת באקדמיה ויו"ר ועדת רשלנות רפואית בלשכת עורכי הדין

עו"ד צדיקריו אלי הינה גם מרצה באוניברסיטת חיפה  (קורס ייחודי שנבנה על ידה והוא "סוגיות פרקטיות ברשלנות רפואית" המועבר לתלמידי תואר שני בפקולטה למשפטים במוסד הנחשב במסלול ייחודי של "משפט ובריאות") והיא משמשת בנוסף גם כמרכזת אקדמית, ומרצה פעילה מטעם לשכת עורכי הדין בהשתלמויות כנסים וימי עיון שמארגנת לשכת עורכי הדין. בנוסף דפנה נבחרה החל משנת 2020 להיות יו"ר ועדת רשלנות רפואית של לשכת עורכי הדין.

פרסומים ומאמרים

דפנה צדיקריו אלי פרסמה עשרות מאמרים, כתבי דעה וטורים בעיתונות הכתובה והמקצועית, בתחום הרשלנות הרפואית בארץ בחו"ל, כגון; YNET, THE MARKER, כלכליסט, ידיעות אחרונות, עיתון הארץ (מוסף בריאות), המודיע, יתד נאמן, עיתון המשפחה, MEDMAL NEWSLETTER, ועוד, ורואיינה בנושאי רשלנות רפואית בערוצי הטלוויזיה והדיגיטל.

היכרות רחבה ביותר עם המערכת הרפואית

משרדה של עורכת הדין דפנה צדיקריו אלי נמנה על משרדי עורכי הדין הוותיקים בתחום הרשלנות הרפואית, והוא ייחודי לא רק בעיסוקו הבלעדי אך ורק בתחום זה אלא גם בניסיונה העשיר של דפנה בייצוג נתבעים בעברה, מה שמקנה לה היכרות רחבה יותר עם המערכת הרפואית, ודרכיה. הניסיון רב השנים, והטיפול בתביעות מורכבות של רשלנות רפואית, מגויסים יחד להשגת תוצאה מקסימלית עבור הלקוח, תוך הקשבה לציפיותיו, והתאמת התוצאה לצרכיו הסובייקטיביים.

הקשבה מלאה ללקוח והתאמת התוצאות על פי צרכיו האישיים

ה"אני מאמין" של המשרד הינו הקשבה ללקוח ולצרכיו בסוגיות הרגישות של פגיעות רשלנות רפואית, ושימוש בניסיון הרב שנצבר בתחום, על מנת להשיג עבור הלקוח פיתרון המותאם לצרכיו והאישיים. הליכי הליווי והייעוץ המשפטי נעשים כולם תוך שימת דגש על יחס אישי, רגישות אנושית לסיטואציות המורכבות של רשלנות רפואית, ותוך ביצוע עבודה מקצועית ויסודית מהרמה הגבוהה ביותר, המתאפיינת בדבקות במטרה ושאיפה למצוינות.

חזון המשרד

המשרד שם לו כמטרת על להוביל באמצעות מאבקיו וניצחונותיו המשפטיים עבור לקוחותיו לשיפור הסטנדרטיים הרפואיים - טיפוליים והשרשת נורמות רפואיות מקצועיות שיטיבו את היחסים בין המערכת הרפואית למטופליה.

 

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • התמודדות עם איום הכופרה – האם צפוי שינוי מגמה בעקבות מהלכים גלובאליים בהובלת ה –7 G וארה"ב?

  מתקפות הכופרה נחשבות לאחד מאיומי הסייבר הגוברים כיום, בפרט בעידן הקורונה, והן עלולות לגרום נזקים כבדים לעסקים

  התמודדות עם איום הכופרה – האם צפוי שינוי מגמה בעקבות מהלכים גלובאליים בהובלת ה –7 G וארה"ב?

 • ניהול סיכונים אכיפה וציות – חשיפת תאגידים להליכים פליליים

  תוכנית האכיפה והציות בתאגיד הם קו ההגנה הראשון של החברה ושל נושאי המשרה מפני אחריות פלילית

  ניהול סיכונים אכיפה וציות – חשיפת תאגידים להליכים פליליים

 • ללכת בלי ולהרגיש עם

  הפלטפורמה החדשה של הבורסה לניירות ערך מסייעת לחברות סטארטאפ לגייס כספים ממשקיעים חכמים וגופים מוסדיים מבלי לבצע תשקיף

  ללכת בלי ולהרגיש עם

 • "תקופת הקורונה אתגרה את מוקדי השירות של החברות הגדולות, אנחנו ראינו בתקופה הזאת הזדמנות להצטיין, ואני שמח שהצלחנו"

  כחודש לאחר זכיית קבוצת ח.י. במקום הראשון בקטגוריית 'השירות כשותף אסטרטגי בחברות מתחת ל 1000 עובדים', מסביר מני דהן, מנהל תחום חווית לקוח ודיגיטל בקבוצת ח.י., איך הופכים את לקוחות הקבוצה ללקוחות מרוצים וחוזרים, "הלקוח חייב להיות במרכז. בכל פעולה שנעשית במהלך מסע הלקוח, צריך לראות ולהבין אותו. לתפיסתי, הכלל החשוב ביותר בשירות לקוחות הוא שצריך לתת את הכי טוב שלך עבור הלקוח ולא בשביל לקבל בחזרה הוקרה, אלא כדי ליהנות מזה שאתה עושה טוב לאחר"

  "תקופת הקורונה אתגרה את מוקדי השירות של החברות הגדולות, אנחנו ראינו בתקופה הזאת הזדמנות להצטיין, ואני שמח שהצלחנו"