דרור חייק ושות', משרד עורכי דין ונוטריון

אזרחות פורטוגלית

דרור חייק ושות', משרד עורכי דין ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2003
תחום: אזרחות פורטוגלית
כתובת: משרד בתל אביב:
בית עמנואל, רח' הברזל 31
(רמת החייל),תל אביב
טלפון: 077-5135141
פקס: 03-7620163
משרד בעפולה:
רח' החשמל 10,
מרכז עמציון לעסקים, עפולה
טלפון: 04-6526479
פקס: 04-6592087
טלפון: 077-5135141
פקס: 04-6592087
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.portugal-passport.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דרור חייק

  עו"ד דרור חייק

  מייסד ובעלים

  דרור חייק ושות', משרד עורכי דין ונוטריון

 • משה חייק

  עו"ד משה חייק

  ראש תחום אזרחות זרה

  דרור חייק ושות', משרד עורכי דין ונוטריון

מנהלים בכירים

אייקון אודות

אודות דרור חייק ושות', משרד עורכי דין ונוטריון

משרד עורכי דין ונוטריון דרור חייק ושות' הוקם בשנת 2003 על ידי עורך דין דרור חייק והוא מתמחה בהוצאת אזרחות פורטוגלית. המשרד נחשב לאחד הוותיקים בתחום והוא מלווה את לקוחותיו בכל שלבי התהליך החל מהוכחת השורשים והמוצא של הלקוח ובני משפחתו (כולל מקרים מורכבים ומסובכים ביותר) דרך איתור מסמכים בארכיונים וגנזכים שונים בארץ ובחו"ל, וכלה באיתור כל ההוכחות המבססות את הקשר בין הלקוח לבין היהודים שגורשו מספרד ופורטוגל לפני 500 שנים. המשרד משרת את לקוחותיו באמצעות שני סניפים – סניף ראשי הממוקם ברמת החייל בתל אביב, וסניף צפוני הממוקם בעפולה. הפריסה הגיאוגרפית מאפשרת לצוות לספק את שירותי המשרד עבור תושבים מכל הארץ. הוותק והניסיון אותם צבר עו"ד דרור חייק לאורך השנים, הינם משמעותיים ביותר וכך הוא יכול לבחור עבור הלקוח את דרך הטיפול הנכונה, היעילה והחכמה ביותר להשגת התוצאה הרצויה.

מעל אלפיים אזרחויות

המשרד מתעסק בשנים האחרונות אך ורק בתחום האזרחות הפורטוגלית, תוך סיפוק שירותים נוטריוניים עוטפים. צוות המשרד צבר ידע וניסיון עשירים ביותר אשר הביאו עד היום למעל אלפיים אזרחויות ללקוחות המרוצים, וללא אף סירוב אזרחות אחד.

הכל תחת קורת גג אחת

המשרד לוקח על עצמו את הטיפול בלקוח מ-א' ועד ת' כשהוא לא נדרש לעשות דבר וכל הבירוקרטיה המסורבלת נחסכת ממנו. השירות כולל את תרגום המסמכים לפורטוגזית, הנפקת כל האישורים הדרושים לכך בישראל ובחו"ל (בין היתר במשטרה, במשרדי הפנים והחוץ) והגשתם לרשויות הפורטוגליות עד לסיום תהליך הוצאת האזרחות והוצאת הדרכון. בהמשך מספק המשרד שירות זהה גם לבני המשפחה של הלקוח. למשרד ספקי שירותים בפורטוגל איתם הוא עובד בצורה הדוקה ואלו מספקים לו שירותי קרקע מלאים בפורטוגל הכוללים בין השאר אימותי מסמכים, פניות והגשות לרשויות הרלוונטיות וכיו"ב.

עובדת היותו של עו"ד חייק, נוטריון, השולט בשפה הפורטוגזית ומבצע את כל התרגומים ישירות בעצמו מקלה מאוד על ההליך, מייעלת אותו ומקצרת את השלבים השונים. יתירה מכך לקוחות רבים מבצעים את כל התהליך בשלט רחוק באמצעות פנייה פשוטה דרך אתר המשרד. החל מרגע זה הם יכולים לשבת בנחת שכן הם יודעים שיש משרד מקצועי שמבצע עבורם את השירות עד לקבלת האזרחות הזרה עבורם.

מודל שכר טרחה ייחודי

בניגוד למקובל במשרדים אחרים, בדרור חייק עורכי דין גובים חלק משכר הטרחה רק בתום התהליך – כאשר הלקוח מקבל את האזרחות והתהליך הסתיים בהצלחה. מודל זה פועל גם במקרים בהם התהליך אורך שנתיים ואפילו שלוש – בכל המקרים האלו, הלקוח ישלם רק עם קבלת המוצר הסופי, כלומר האזרחות הזרה. מודל תשלום זה מעיד על רמת השירות האבסולוטית של המשרד ועל זמינותו של הצוות עבור הלקוחות תוך מעקב פרו אקטיבי אחר סטטוס הבקשה.

מתמחים גם בהוצאת דרכונים פורטוגליים ליוצאי עיראק

המשרד צבר מומחיות ומוניטין במקרים המורכבים יותר של בקשת האזרחות הפורטוגלית המתייחסים בעיקר ליוצאי עיראק להם שורשים בספרד ופורטוגל. פלח אוכלוסייה זה מהווה נתח משמעותי ביותר מלקוחות המשרד, והצוות צבר עם השנים תקדימים רבים עם שמות משפחה ספציפיים. כפועל יוצא מכך , כאשר ניתנת האזרחות לבן משפחה יוצא עיראק יכול המשרד מכוח אישור אזרחות זו להגיש בקשות אזרחות דומות גם עבור שאר בני המשפחה.

משרד בוטיקי ומשפחתי בהגדרה

דרור חייק ושות' הוא, בראש ובראשונה, משרד משפחתי בו עובדים ארבעה אחים – שניים מהם, דרור ומשה, הם עורכי דין - וכולם יוצאי היחידה המובחרת סיירת גבעתי. כמשרד משפחתי העבודה בין האחים נעשית בהרמוניה מלאה, והמסירות ללקוחות גבוהה מהמקובל שכן כל אחד מהאחים מבקש לשמור על שמו של המשרד ללא דופי, תוך שביעות רצון מלאה מצד הלקוחות. ראוי לציין כי עו"ד חייק חרט על דגלו של המשרד את ערך הבוטיקיות ועל כן המשרד אינו פועל כ"בית חרושת לאזרחויות" דבר שהיה מצריך את הגדלתו המסיבית של כח האדם המשרדי, תוך עשיית טעויות וטביעה בים המסמכים והנתונים. לאור תפיסה זו המשרד מעניק שירות למספר לקוחות מצומצם המקבל ממנו שירות פרימיום עם תעריף המותאם לרמת המקצועיות והשירותיות של המשרד.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת דרור חייק ושות', משרד עורכי דין ונוטריון

בנוסף אולי יעניין אותך