דרך חדשה בתנועה

סימון כבישים, תמרור, תאורה חסכונית, הסדרי תנועה, בטיחות

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2003
תחום: סימון כבישים, תמרור, תאורה חסכונית, הסדרי תנועה, בטיחות
כתובת: רח' היצירה 6, ראש העין
טלפון: 03-9031866
פקס: 1533-9011684
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.neway1.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  אסף גת מנכ"ל
  איתי גת סמנכ"ל מכירות
  ארז שושטרי סמנכ"ל תפעול
  כפיר נחום סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות דרך חדשה בתנועה

חברת דרך חדשה בתנועה (NEWAY) הוקמה בשנת 2003 על ידי מייסדיה אסף גת, איתי גת, וארז שושטרי אשר זיהו את הצורך במתן פתרונות מתקדמים לנושא הבטיחות בדרכים. בהשוואה למצב ששרר בתחום לפני כ-20 שנה, החברה עשתה מהפכה של ממש תוך שהיא מטמיעה לאורך השנים סטנדרטים אירופאיים של בטיחות וחדשנות. פעילותה המגוונת של החברה מחולקת לחטיבות נפרדות, בכל אחת מהן מועסקים אנשי המקצוע הטובים בישראל.

היישר מהיצרן לצרכן

החברה רואה בערך השירות כערך עליון ואסטרטגי בפעילותה. נוכח העובדה כי היא לא רק יצרנית אלא גם קבלנית היא מספקת שירותי אחזקה והתקנה ללקוחותיה באמצעות עשרות קבוצות בפריסה ארצית. שירותים אלו ניתנים תוך מענה מהיר, מקצועי ואמין. 

הון אנושי וחדשנות בלתי פוסקת

החברה מאמינה מאוד בהון האנושי שלה כמפתח להצלחתה לאורך השנים ועובדיה נשארים נאמנים לה לאורך שנים ארוכות מפאת התנאים הטובים והאווירה החמה והמשפחתית. ערך נוסף המוביל את החברה לאורך השנים הוא החדשנות. החברה מחפשת ללא הרף את הפיתוחים האחרונים והעדכונים המתקדמים ביותר בכל תחום בו ועיקר עיסוקה של מחלקת הפיתוח העסקי של החברה הוא לזהות ולאתר באופן שוטף את האבולוציה העולמית הבאה בכל תחום בו עוסקת החברה.

חטיבת הדגל – הסדרי תנועה

החברה החלה את דרכה בתחום הסדרי התנועה ועד היום זוהי חטיבת הדגל והחטיבה הגדולה בקבוצה. תחום זה בקבוצה כולל בין השאר עבודות ומוצרי שילוט, תמרור, מעקות מסוגים שונים, אבטחות תנועה וכיו"ב. החברה מספקת את פתרונות הסדרי התנועה שלה בפריסה ארצית מדן ועד אילת ועל לקוחותיה נמנים חברת נתיבי ישראל, רשויות מקומיות, משרד הביטחון ועוד. בנוסף, החברה עובדת גם כקבלן משנה בעיקר עבור חברות יזמות ובנייה שכחלק מהפרויקט הנדל"ני נדרשות לביצוע הסדרי תנועה. החברה עובדת במסגרת זו עם חברות היזמות הגדולות במשק.

חטיבת הפקחים

נוכח העובדה כי הסדרי התנועה מחייבים פקחים שיכוונו את התנועה וישמרו על חיי המשתמשים בדרך, החברה מכשירה פקחים במתקניה בראש העין כאשר הקורס נעשה בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ובסופו הפקחים מקבלים תעודת הסמכה מהמשטרה. החטיבה מונה כ-450 עובדים ועל לקוחותיה הקבועים של החברה בתחום זה ניתן למנות את פרויקט הרכבת הקלה בגוש דן של נת"ע, דרך ארץ (כביש 6), הגיחון, דניה סיבוס, סולל בונה, אליקים בן ארי, קבוצות מגנזי, ג.א מהנדסי הצפון, קונפינו נתיב בטוח בע"מ, מי הרצליה, הגיחון, תאגיד המים הבאר השלישית, מוריה, עיריית רחובות, ועוד.

חטיבת פתרונות תאורה מתקדמים

החברה מספקת מענה כולל ומקיף בתחום תאורת הלד (התייעלות אנרגטית) ומתמחה בייצור, באספקה, בהתקנה ואף בפיתוח של מוצרים ירוקים בטכנולוגיות שונות, LED אינדוקציה וסולארי. כמו כן, בחברה משלבים טכנולוגיות מתקדמות בתחום אביזרי הבטיחות ותשתיות הכבישים והתאורה. פתרונות התאורה חוסכים ללקוחות החברה כ-70% מהוצאות החשמל על תאורה. מוצרי החברה ושירותיה בתחום זה עומדים בתקינה המחמירה ביותר – ישראלית ובינלאומית, ועל לקוחות חטיבה זו ניתן למנות את חברת נתיבי ישראל, חברת החשמל, קק"ל, משרד הביטחון ורשויות מקומיות בפריסה ארצית. חלק משירותי החברה ניתנים במסגרת מודל BOT וחלקם במכירה ישירה.

חטיבת מוצרי הבטון

החברה מחזיקה במפעל יציקות באזור ראש העין בו היא יוצרת את כל סוגי האלמנטים מבטון – החל ממעקות בטון וכלה בפילרים, ביוב, קברים טרומיים וכיו"ב. חברת "דרך חדשה בתנועה" היא הזכיינית הבלעדית בישראל של מעקות הבטון של חברת REBLOC האוסטרית. מעקות אלו מצטיינים בחוזק רב ובהקמה מהירה ומודולרית בכל תנאי דרך. המעקות מאופיינים במבנה צר במיוחד המקטין את ההפרעה לתנועה ומוזיל עלויות.

חטיבת השילוט והתמרור

חטיבה זו עוסקת בייצור מוצרים לשילוט ותמרור ומחולקת לשתיים – שילוט ותמרור כבישים (לרבות סיווג עילי) וכן שילוט אדריכלי מעוצב, בין השאר בפארקים, גנים, מוזיאונים וכיו"ב. החברה מייצרת, מספקת ומתקינה את מוצריה עבור הלקוחות.

האקדמיה לבטיחות

החברה הקימה אקדמיה לבטיחות המספקת הכשרה מקצועית, הן לרשויות מקומיות והן לקבלנים ולאזרחים, בדגש על קורסי ידע ומקצוע לכלל התפקידים בענפי התשתיות, הבניה והסדרי התנועה. על הקורסים המגוונים נמנים קורסים למנהלי עבודה, קורסים ליועצי בטיחות ועוד. חזונה של החברה בתחום זה הוא לצמצם את מכת תאונות העבודה הקטלניות באתרי העבודה השונים תוך גיבוש תכנון אסטרטגי והגדרת מטרות ברורה בתחום יחד עם הרשויות המקומיות ומשרדי הממשלה. במכללה לומדים בין 100-120 אנשים בכל חודש.

פרויקטים בולטים

הסדרי תנועה לפרויקט הקמת הקו האדום (הרכבת הקלה) – החברה מספקת ומציבה את כלל האלמנטים הנוגעים להסדרי התנועה בפרויקט. כמו כן החברה מספקת את כל פקחי התנועה עבור הפרויקט.

הסדרי תנועה לפרויקט הרחבת כביש הערבה לנתיב דו מסלולי – כביש הערבה נחשב לכביש קטלני והוא יהפוך בשתי פעימות לדו מסלולי. החברה מהווה חלק עיקרי בפרויקט זה מבחינת אספקת והצבת הסדרי התנועה.

שילוט בכל תחומי תל אביב – החברה מייצרת, מספקת ומתקינה את כל השילוט המעוצב בתחומי העיר תל אביב זאת לרבות שילוט בפארקים, גנים, חופי ים ומוזיאונים.

פרויקט תאורה, שכונות השחמונים, אילת – החלפת התאורה הישנה בשכונות אלו בתאורת לד חסכונית.

פרויקט תאורה, אורנית - החלפת התאורה הישנה בכל היישוב בתאורת לד חסכונית במודל BOT.

פרויקט תאורה, מועצה אזורית עמק הירדן - החלפת התאורה הישנה בלמעלה מ-40 קיבוצי ומושבי המועצה בתאורת לד חסכונית.

פרויקט גידור כיפת ברזל – הצבת גידור מסביב למתחמי סוללות כיפת ברזל בכל מקום בו הם מוצבים בארץ.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה