דרך חדשה בתנועה (Neway)

סימון כבישים, תמרור, תאורה חסכונית, הסדרי תנועה, בטיחות

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2003
תחום: סימון כבישים, תמרור, תאורה חסכונית, הסדרי תנועה, בטיחות
כתובת: רח' היצירה 6, ראש העין
טלפון: 03-9031866
פקס: 1533-9011684
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.neway1.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

    אסף גת מנכ"ל
    איתי גת סמנכ"ל מכירות
    ארז שושטרי סמנכ"ל תפעול
    שי שימחי סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות דרך חדשה בתנועה (Neway)

חברת דרך חדשה בתנועה (Neway) הוקמה בשנת 2003 על ידי מייסדיה אסף גת, איתי גת, וארז שושטרי אשר זיהו את הצורך במתן פתרונות מתקדמים לנושא הבטיחות בדרכים. בשנת 2021 הצטרפה Neway לקבוצת מילגם המתמחה במתן שירותים וניהול פרויקטים לרשויות מקומיות, תאגידי מים, משרדי ממשלה וחברות ענק - תוך שילובה של מאירי טכנולוגיות הוותיקה, בחברה. לאורך השנים הטמיעה "דרך חדשה בתנועה" סטנדרטים אירופאיים של בטיחות וחדשנות ופעילותה המגוונת מחולקת לחטיבות נפרדות, בכל אחת מהן מועסקים אנשי המקצוע הטובים בישראל.

היישר מהיצרן לצרכן

החברה רואה בערך השירות כערך עליון ואסטרטגי בפעילותה. נוכח העובדה כי היא לא רק יצרנית אלא גם קבלנית היא מספקת שירותי אחזקה והתקנה ללקוחותיה באמצעות עשרות קבוצות בפריסה ארצית. שירותים אלו ניתנים תוך מענה מהיר, מקצועי ואמין.

הון אנושי וחדשנות בלתי פוסקת

החברה מאמינה מאוד בהון האנושי שלה כמפתח להצלחתה לאורך השנים ועובדיה נשארים נאמנים לה לאורך שנים ארוכות מפאת התנאים הטובים והאווירה החמה והמשפחתית. ערך נוסף המוביל את החברה לאורך השנים הוא החדשנות. החברה מחפשת ללא הרף את הפיתוחים האחרונים והעדכונים המתקדמים ביותר בכל תחום בו ועיקר עיסוקה של מחלקת הפיתוח העסקי של החברה הוא לזהות ולאתר באופן שוטף את האבולוציה העולמית הבאה בכל תחום בו עוסקת החברה.

חטיבת הדגל – הסדרי תנועה

החברה החלה את דרכה בתחום הסדרי התנועה ועד היום זוהי חטיבת הדגל והחטיבה הגדולה בקבוצה. תחום זה בקבוצה כולל בין השאר עבודות ומוצרי שילוט, תמרור, מעקות מסוגים שונים, אבטחות תנועה וכיו"ב. החברה מספקת את פתרונות הסדרי התנועה שלה בפריסה ארצית מדן ועד אילת ועל לקוחותיה נמנים חברת נתיבי ישראל, רשויות מקומיות, משרד הביטחון ועוד. בנוסף, החברה עובדת גם כקבלן משנה בעיקר עבור חברות יזמות ובנייה שכחלק מהפרויקט הנדל"ני נדרשות לביצוע הסדרי תנועה. החברה עובדת במסגרת זו עם חברות היזמות הגדולות במשק.

מאירי טכנולוגיות

במסגרת מהלך ההצטרפות לקבוצת מילגם, השתלבה גם חברת מאירי טכנולוגיות בשורותיה של חברת "דרך חדשה בתנועה". מאירי טכנולוגיות נוסדה בשנת 1958 ונחשבת כיום לחברה המובילה בישראל לחידוש ושיקום קווי צנרת ללא חפירה. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה ציוד וטכנולוגיה מהמתקדמים בעולם, בעלי מקצוע וותיקים ומיומנים, וידע וניסיון מצטבר של למעלה מ-50 שנה בתחום התשתיות הזורמות. המומחיות של מאירי באה לידי ביטוי בסל רחב של שירותים ופתרונות טכנולוגיים ייחודיים ובלעדיים לבעיות מורכבות אשר חוסכים ללקוחות החברה, רשויות מוניציפאליות ותאגידי מים, זמן וכסף ומאפשרים להם ליהנות מתשתיות זורמות איכותיות בעלות עמידות לשנים רבות. על לקוחות החברה נמנים: מפעלי ים המלח, חברת החשמל של ישראל, חברת מקורות, תאגידי המים הגדולים, רשויות מקומיות, בתי הזיקוק ועוד.

חטיבת הפקחים

נוכח העובדה כי הסדרי התנועה מחייבים פקחים שיכוונו את התנועה וישמרו על חיי המשתמשים בדרך, החברה מכשירה פקחים במתקניה בראש העין כאשר הקורס נעשה בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ובסופו הפקחים מקבלים תעודת הסמכה מהמשטרה. החטיבה מונה כ-450 עובדים ועל לקוחותיה הקבועים של החברה בתחום זה ניתן למנות את פרויקט הרכבת הקלה בגוש דן של נת"ע, דרך ארץ (כביש 6), הגיחון, דניה סיבוס, סולל בונה, אליקים בן ארי, קבוצות מגנזי, ג.א מהנדסי הצפון, קונפינו נתיב בטוח בע"מ, מי הרצליה, הגיחון, תאגיד המים הבאר השלישית, מוריה, עיריית רחובות ועוד.

חטיבת פתרונות תאורה מתקדמים

החברה מספקת מענה כולל ומקיף בתחום תאורת הלד (התייעלות אנרגטית) ומתמחה בייצור, באספקה, בהתקנה ואף בפיתוח של מוצרים ירוקים בטכנולוגיות שונות, LED אינדוקציה וסולארי.
כמו כן, בחברה משלבים טכנולוגיות מתקדמות בתחום אביזרי הבטיחות ותשתיות הכבישים והתאורה. פתרונות התאורה חוסכים ללקוחות החברה כ-70% מהוצאות החשמל על תאורה. מוצרי החברה ושירותיה בתחום זה עומדים בתקינה המחמירה ביותר – ישראלית ובינלאומית, ועל לקוחות חטיבה זו ניתן למנות את חברת נתיבי ישראל, חברת החשמל, קק"ל, משרד הביטחון ורשויות מקומיות בפריסה ארצית. חלק משירותי החברה ניתנים במסגרת מודל BOT וחלקם במכירה ישירה. במהלך השנה האחרונה רכשה החברה את פעילותה של חברת גביש קבלני חשמל המתמחה במתן פתרונות תאורה מתקדמים.

חטיבת מוצרי הבטון

החברה מחזיקה במפעל יציקות באזור ראש העין בו היא יוצרת את כל סוגי האלמנטים מבטון – החל ממעקות בטון וכלה בפילרים, ביוב, קברים טרומיים וכיו"ב.
חברת "דרך חדשה בתנועה" היא הזכיינית הבלעדית בישראל של מעקות הבטון של חברת REBLOC האוסטרית. מעקות אלו מצטיינים בחוזק רב ובהקמה מהירה ומודולרית בכל תנאי דרך. המעקות מאופיינים במבנה צר במיוחד המקטין את ההפרעה לתנועה ומוזיל עלויות.

חטיבת השילוט והתמרור

חטיבה זו עוסקת בייצור מוצרים לשילוט ותמרור ומחולקת לשתיים – שילוט ותמרור כבישים (לרבות סיווג עילי) וכן שילוט אדריכלי מעוצב, בין השאר בפארקים, גנים, מוזיאונים וכיו"ב.
החברה מייצרת, מספקת ומתקינה את מוצריה עבור הלקוחות.

פרויקטים בולטים

הסדרי תנועה לפרויקט הקמת הקו האדום (הרכבת הקלה) – החברה מספקת ומציבה את כלל האלמנטים הנוגעים להסדרי התנועה בפרויקט. כמו כן החברה מספקת את כל פקחי התנועה עבור הפרויקט.
הסדרי תנועה לפרויקט הרחבת כביש הערבה לנתיב דו מסלולי – כביש הערבה נחשב לכביש קטלני והוא יהפוך בשתי פעימות לדו מסלולי. החברה מהווה חלק עיקרי בפרויקט זה מבחינת אספקת והצבת הסדרי התנועה.
שילוט בכל תחומי תל אביב – החברה מייצרת, מספקת ומתקינה את כל השילוט המעוצב בתחומי העיר תל אביב זאת לרבות שילוט בפארקים, גנים, חופי ים ומוזיאונים.
פרויקט תאורה, שכונות השחמונים, אילת – החלפת התאורה הישנה בשכונות אלו בתאורת לד חסכונית.
פרויקט תאורה, אורנית - החלפת התאורה הישנה בכל היישוב בתאורת לד חסכונית במודל BOT.
פרויקט תאורה, מועצה אזורית עמק הירדן - החלפת התאורה הישנה בלמעלה מ-40 קיבוצי ומושבי המועצה בתאורת לד חסכונית.