ד"ר איתי לביא

מומחה למחלות ולהשתלות קרנית, יובש עיני וניתוחי קטרקט ורפרקציה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: מומחה למחלות ולהשתלות קרנית, יובש עיני וניתוחי קטרקט ורפרקציה
כתובת: הדסה ירושלים
טלפון: 050-4048664
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

  • איתי לביא

    ד"ר איתי לביא

    רופא בכיר במח' עיניים, בית חולים הדסה עין כרם והר הצופים

    ד"ר איתי לביא

אייקון אודות

אודות ד"ר איתי לביא

ד"ר איתי לביא, הינו מומחה למחלות ולהשתלות קרנית, ניתוחי קטרקט מתקדמים כולל קטרקט בלייזר, עדשות מיוחדות ופרמיום, ניתוחי רפרקציה ויובש עיני, משמש כרופא בכיר במחלקת עיניים של בתי החולים הדסה עין כרם והדסה הר צופים.

ד"ר לביא הוא אחד מהמנתחים המובילים בישראל בתחום הקרנית והקטרקט ומבצע מספר רב של ניתוחים בתחום זה. התמחותו של ד"ר לביא כוללת השתלות קרנית ושחזור מקטע קדמי, כולל מקרים של פציעות קשות ובבעיות קצה. יחד עם זאת, הוא מתמחה גם בטיפול בתופעות וסיבוכים לאחר ניתוחים ובמצבים מורכבים נוספים. ד"ר לביא מקבל את המקרים הקשים ביותר ומבצע ניתוחים מורכבים של קטרקט, כולל קיבועי עדשות ושילוב של הטכניקות הניתוחיות מהמתקדמות ביותר בעולם.

ד"ר לביא חוקר בהדסה שיטות ניתוחיות חדשות כולל טיפולי לייזר לבעיות קטרקט וקרנית, טיפול בצלקות בקרנית, בצקות בקרנית ושיטות הדמיה חדשות של המקטע הקדמי.

ד"ר לביא ידוע באמון שהוא מקנה למטופלים שלו ובהתייחסותו החשובה לצרכיהם. הוא מקפיד על שיחה פתוחה ומענה לכל שאלה שעלולה להתעורר. ד"ר לביא מכיר בחשיבות המערכת הסביבתית של המטופלים ומחויב לתמיכה מלאה בהם במהלך הטיפול. בתפיסתו של ד"ר לביא, התמיכה המקצועית והאנושית היא חלק בלתי נפרד מהטיפול המוצלח.

ד"ר לביא סיים בהצטיינות יתרה לימודי רפואה באוניברסיטה, התמחה ברפואת עיניים בביה"ח סורוקה, ותת-התמחות בקרנית והשתלות קרנית למלריות ברוטרדם, הולנד, אצל ד"ר Gerrit Melles , שהינו מומחה בעל שם עולמי בתחום הקרנית וממציא שיטת – דימק (השתלת קרנית למלרית מתקדמת). ד"ר לביא כיהן כנשיא מועדון עמיתים קליניים ברוטרדם, המקום בו השתלם בהשתלות קרנית.

ד"ר לביא שרת ומשרת בצבא שירות קרבי עד היום בצנחנים כלוחם, מפקד ורופא.