ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

דיני משפחה וירושה

ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1975
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: רח' ויצמן 4 בית אסיה, קומה 4, תל אביב
טלפון: 03-6958163
פקס: 03-6958165
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: www.bendror-law.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אמנון בן-דרור, ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

  ד"ר אמנון בן-דרור

  עו"ד ובעלים

  ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

  לפרופיל המלא

  אמנון בן-דרור
 • מיכל מוזס, ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

  מיכל מוזס

  מייסדת ובעלים, עו"ד, מגשרת ונוטריון

  ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

אייקון אודות

אודות ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

משרד עורכי-דין ד"ר בן-דרור ושות', בניהולו של עו"ד ד"ר אמנון בן-דרור, נוסד בשנת 1975 על-ידי עו"ד ד"ר אמנון בן-דרור. המשרד עוסק מזה עשרות שנים בסכסוכי משפחה, גירושין, מזונות, משמורת, הסכמי ממון, ידועים בציבור, צוואות, ירושות, אפוטרופסות, והוא מהמשרדים הוותיקים והמובילים בתחום.

עו"ד ד"ר אמנון בן-דרור וצוות המשרד מעניקים שרות מסור, מקצועי, מנוסה ויצירתי. המשרד מייצג בעלי הון ידועים, ואנשי צמרת בתחומי הכלכלה, הפוליטיקה והתרבות. למשרד ניסיון רב בטיפול ובפתרון סוגיות משפחתיות מורכבות. צוות המשרד שם דגש על יחס אישי לכל לקוח, ובמסירות מקסימלית של כל צוות המשרד לטובת הלקוח.
במהלך השנים צבר משרדנו תקדימים משפטיים, וביניהם אישור הליך הפונדקאות בישראל.

עו"ד ד"ר אמנון בן-דרור הינו מחבר של ארבעה ספרי משפט משמעותיים המצוטטים רבות בבית-המשפט העליון ובבתי-המשפט למשפחה וביניהם: "הידועה בציבור - נישואין ללא נישואין", "זוגיות ללא נישואין", "אימוץ ופונדקאות", "החסויים במשפט". משרדנו השיג זכויות בשווי כספי משמעותי לידועות בציבור.
המשרד שוכן בבית-אסיה מול בתי-המשפט השלום, המחוזי ובית המשפט לענייני משפחה בתל-אביב, ומדורג בקביעות בין 20 המשרדים הבולטים והידועים בתחום המעמד האישי בישראל בדירוג DUNS 100.

עו"ד ד"ר אמנון בן-דרור כיהן כחבר המועצה הארצית של לשכת עורכי-הדין, כחבר הועד המרכזי של הלשכה וכחבר ועדת האתיקה של ועד מחוז תל-אביב.

בן-דרור היה חבר בוועדה להגנת המקצוע ובוועדת בתי-המשפט של לשכת עורכי-הדין במחוז תל-אביב.
עו"ד ד"ר אמנון בן-דרור היה פעיל בארגונים פוליטיים ומקצועיים, ושימש במשך עשר שנים כממלא מקום ראש העיר קרית-אונו.

הנכם מוזמנים לבקר באתר האינטרנט של המשרד המצוי בכתובת:

https//:www.bendror-law.co.il

באתר האינטרנט קיים פירוט של צוות משרדנו, חומרים משפטיים, פוסטים שפורסמו וכיוצא בכך.
במשרדנו פועלים עורכי-דין ותיקים ונוטריונים, בהם ניתן להעזר לשם הפקת אישורים נוטריונים, עריכת צוואות וכיוצא בכך.

רחוב ויצמן 4, בית-אסיה, תל-אביב
טלפון: 03-6958163
פקס: 03-6958165
מייל: [email protected]

משרד עורכי דין גישור ונוטריון מיכל מוזס ושות'

משרד עורכי הדין מיכל מוזס ושות' הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה, תוך התמחות מיוחדת בהיבטים כלכליים של גירושין, באוריינטציה לתחום החברות, הנדל"ן ולתיקים בעלי מורכבות כלכלית. עו"ד מוזס מיכל הינה מקימה של "המרכז הישראלי לישוב סכסוכים במשפחה, "המרכז לקידום ה"נסטינג" וכן חברה בועדה למניעת ניכור הורי ובסרבנות קשר של לשכת עורכי הדין בישראל ".

המשרד, שהוקם בשנת 1996, מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מן המעלה הראשונה בקשת רחבה של נושאים בתחום דיני המשפחה, תוך מתן פתרונות יצירתיים והתמחות ייחודית בתחום המהותי בסכסוכים פנים משפחתיים, עסקיים, חברות ונכסי דלא ניידי כאלה ואחרים. הפיתרונות המוצעים משקפים ספקטרום רחב של גישות ופתרונות כלכליים של כלל ההיבטים בדיני המשפחה והירושה. היכולת לספק מגוון כה רחב של פתרונות יצירתיים ומקוריים נובעת ישירות מן ההבנה הפיננסית המעמיקה והידע הנרחב בתחום הכלכלה והנדל"ן של העומדת בראשו של המשרד. לעו"ד מוזס ניסיון עשיר ומגוון גם בתחום הנדל"ן, כאשר גם בתחום זה היא מביאה לידי ביטוי את ניסיונה העשיר בפירוק שיתוף מקרקעין ואת יכולותיה האנליטיות.

עם לקוחות משרד עורכי הדין מיכל מוזס ושות' נמנים כלל המגזרים בישראל, בהם נשות ואנשי עסקים ובכירות ובכירים בתחום העסקי, בעלות ובעלי תפקידים בכירים במגזר הציבורי ובכוחות הביטחון, תושבות ותושבי חוץ, בעלי הון, אזרחיות ואזרחים מן השורה ועוד. המשרד מעניק את שירותיו המקצועיים בשפות העברית והאנגלית. בנוסף להיותה מומחית בדיני משפחה, עו"ד מיכל מוזס, נוטריונית בהכשרתה, כמגשרת מוסמכת הינה מנכ"לית המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה, הפועל בשילוב עם פסיכולוגים מתוך מטרה להציע פתרון הסכסוכים בדרך של גישור.

לעו"ד מוזס 25 שנות ניסיון מקצועי בתחום התמחותה. ניסיונה העשיר ורב-השנים והתמחותה הנרחבת והייחודית של עו"ד מוזס מאפשרים לה את הפרספקטיבה המתחייבת על מנת להציע פתרונות מותאמים ייחודיים ומקוריים בבואה לנהל תיקי משפחה מורכבים. ניסיונה והמוניטין שרכשה הפכו את עו"ד מוזס לבת-סמכא בתחומה, והיא מוזמנת תדיר להתראיין בתקשורת ולחוות את דעתה המקצועית בנושאים אלה והיא גם הוזמנה לנהל את פורום גירושין באתר תפוז. עו"ד מיכל מוזס ניהלה בהצלחה יתרה מאות תיקי גירושין בתחום דיני המשפחה והירושה במשך 25 שנים. משכך, היא מבינה לעומק את הרגישות הכרוכה ואת הדקויות שיש בכל היבט בעיסוק בתחום המורכב והמאתגר של דיני המשפחה והירושה. כמי שעיסוקה בדיני נפשות, הצליחה עו"ד מוזס במקרים רבים באמצעות יכולתה לחזות את העתיד להתרחש, למנוע מלקוחותיה מאבק משפטי מתיש, קשה ויקר באמצעות השגת הסכם מוקדם ומוצלח, העונה במלואו על דרישות לקוחותיה.

יחד עם זאת, במקרים בהם אין מנוס מניהול מערכה משפטית, עו"ד מוזס ידועה כמי שיודעת להיאבק בנחישות ובתקיפות למען לקוחותיה ולמען מימוש זכויותיהם ללא פשרות, וכבעלת יכולת ייחודית לבחירת האסטרטגיה המתאימה בכל תיק ותיק, תוך יישומה המוצלח.

תחומי התמחות

מעבר להתמחותו הייחודית של המשרד בתיקי גירושין כלכליים בעלי אוריינטציה לחברות ונדל"ן, הנשענת על התמחותה הנוספת של עו"ד מיכל מוזס בתחום המקרקעין, המשרד מעניק שירות משפטי ללא פשרות במכלול הנושאים הכרוכים בתחום דיני המשפחה והירושה, ובהם הסכמי גירושין הסכמי ממון, פירוק שיתוף במקרקעין, מזונות, משמורת, אלימות כלכלית, חלוקת רכוש, ירושות, צוואות ועיזבונות.

תחום נוסף בו עו"ד מיכל מוזס רואה גם שליחות אישית הינו תחום הניכור ההורי. מעבר להיותה חברה בוועדה למניעת ניכור הורי וסרבנות קשר, עו"ד מיכל מוזס נחשבת כבעלת ניסיון בתחום זה. 

מחלקות חדשות הוקמו במשרד המאפשרות מתן שירותים כולל:

מחלקת אלמ"פ (אלימות במשפחה): עו"ד גיל פידל בעל ותק של 25 שנים

מחלקה כלכלית: עו"ד קלמנוביץ אילן, כלכלן ומומחה להערכת חברות.

מחלקה נזיקית: עו"ד ישי סיטהון, תביעות נזיקין בנובעות מסכסוכים משפחתיים.

מחלקת נדל"ן: עו"ד אלה אלגרט, עסקאות נדל"ן ורישומים.
כל אלו ממצבים את משרד עורכי הדין מיכל מוזס ושות' כמשרד בוטיק המוביל בתחומו, המעניק ללקוחותיו שירות משפטי אישי תוך יישום יצירתיות וחדשנות.

רחוב ויצמן 4, בית-אסיה, תל-אביב
טלפון: 03-6446100
פקס: 03-6446200
מייל: [email protected]
האתר שלנו לדיני משפחה

www.mozeslaw.co.il   

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גל התביעות לפיצויים בגין נזקי גוף בגין נגיף הקורונה הצפוי להגיע בשבועות הקרובים

  הבעיות הרפואיות של נפגעי הקורונה לא מסתיימות עם החלמתם מהמחלה. חלקם הגדול ממשיך לסבול מתסמיני פוסט קורונה – מצב שעשוי לזכות אותם בפיצוי כספי

  גל התביעות לפיצויים בגין נזקי גוף בגין נגיף הקורונה הצפוי להגיע בשבועות הקרובים

 • "התיווך" שיכול לשנות את שוק הפיננסים בישראל

  האם הגענו לנקודת מפנה באסדרת תחום הברוקראז' בישראל?

  "התיווך" שיכול לשנות את שוק הפיננסים בישראל

 • הראשונים למרפסת

  מה שהתחיל כטרנד מקומי הפך לתופעה ארצית מתפשטת: יותר ויותר בניינים מוסיפים לבניין מרפסת במסגרת חידוש הבניין, "יש הרבה אנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה חדשה עם מרפסת, אחרים אוהבים וקשורים לבניין בו הם גרים ולא רוצים לעזוב לבניין אחר - מה שמוביל בניינים רבים לצאת לפרויקט חידוש הבניין, תוך הוספת מרפסות לדירות", מסביר עו"ד עמנואל יוזוק, ממשרד 'יוזוק מלכין ושות' משרד עו"ד' השוכן בראשון לציון ועוסק בין היתר בתחום ההתחדשות העירונית: "תקופת הקורונה גרמה לאנשים להעריך עוד יותר את הצורך במרפסת ואנשים לא מודעים לעובדה שניתן במקרים רבים להוסיף מרפסת לבית ולחזק את הבניין בעלות שהיא נמוכה משמעותית מעלות של מעבר דירה"

  הראשונים למרפסת

 • "המשבר האמיתי עוד לפנינו"

  משרדי עו"ד העוסקים בתחום חדלות הפירעון נפגשים באופן ישיר ומקיף עם ההשפעות ההרסניות של מגפת הקורונה על המשק הישראלי. שי גליקמן, שותף ומנהל מחלקת חדלות פירעון ושיקום חברות בפירמת עו"ד 'דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' בראיון מיוחד המעניק הצצה למצב המאתגר בו מצויים עסקים בישראל, "המספר של בקשות הליווי והסיוע לחברות המעוניינות להימנע מהגעה למצב של חדלות פירעון גדל מאז התפרצות מגפת הקורונה, והוא עוד צפוי לעלות משמעותית. המטרה שלנו היא לשקם את החברות, להציל אותן מחדלות פירעון ולעזור להן לצלוח בשלום את משבר הקורונה".

  "המשבר האמיתי עוד לפנינו"