ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

דיני משפחה וירושה

ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: רח' ויצמן 4 בית אסיה, קומה 4, תל אביב
טלפון: 03-6446100
פקס: 03-6446200
דוא"ל: m@mozeslaw.co.il
אתר החברה: www.mozeslaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אמנון בן-דרור, ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

  ד"ר אמנון בן-דרור

  עו"ד ובעלים.

  ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

  לפרופיל המלא

  אמנון בן-דרור
 • מיכל מוזס, ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

  מיכל מוזס

  מייסדת ובעלים, עו"ד, מגשרת ונוטריון

  ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

אייקון אודות

אודות ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

משרד עורכי הדין מיכל מוזס ושות' הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה, תוך התמחות מיוחדת בהיבטים כלכליים של גירושין, באוריינטציה לתחום החברות, לתחום הנדל"ן ולתיקים בעלי מורכבות כלכלית.

המשרד, שהוקם בשנת 1996, מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מן המעלה הראשונה בקשת רחבה של נושאים בתחום דיני המשפחה, תוך מתן פיתרונות יצירתיים והתמחות ייחודית בתחום שהינו אולי התחום המהותי בסכסוכים פנים משפחתיים, עסקיים, חברות ונכסי דלא ניידי כאלה ואחרים. הפיתרונות המוצעים משקפים ספקטרום רחב של גישות ופתרונות כלכליים של כלל ההיבטים בדיני המשפחה והירושה.

היכולת לספק מגוון כה רחב של פיתרונות יצירתיים ומקוריים נובעת ישירות מן ההבנה הפיננסית המעמיקה והידע הנרחב בתחום הכלכלה והנדל"ן של העומדת בראשו של המשרד, עו"ד מיכל מוזס. לעו"ד מוזס ניסיון עשיר ומגוון גם בתחום רכישת נכסים, כאשר גם בתחום זה היא מביאה לידי ביטוי את ניסיונה העשיר בפירוק שיתוף מקרקעין ואת יכולותיה האנליטיות והיותה בעלת אוריינטציה מתמטית מעמיקה.
עם לקוחות משרד עורכי הדין מיכל מוזס ושות` נמנים כלל המגזרים בישראל, בהם נשות ואנשי עסקים ובכירות ובכירים בתחום העסקי, בעלות ובעלי תפקידים בכירים במגזר הציבורי ובכוחות הביטחון, תושבות ותושבי חוץ, נשות ואנשי משטרה, אזרחיות ואזרחים מן השורה ועוד. המשרד מעניק את שירותיו המקצועיים בשפות העברית והאנגלית.

עו"ד מיכל מוזס - בת-סמכא בתחומה

בנוסף להיותה מומחית בדיני משפחה, עו"ד מיכל מוזס, נוטריונית בהכשרתה, כמגשרת מוסמכת הינה מנכ"לית המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה, הפועל בשילוב עם פסיכולוגים מתוך מטרה להציע פתרון הסכסוכים בדרך של גישור.
לעו"ד מוזס 23 שנות ניסיון מקצועי בתחום התמחותה. ניסיונה העשיר ורב-השנים והתמחותה הנרחבת והייחודית של עו"ד מוזס מאפשרים לה את הפרספקטיבה המתחייבת על מנת להציע פתרונות מותאמים ייחודיים ומקוריים בבואה לנהל תיקי משפחה מורכבים. ניסיונה והמוניטין שרכשה הפכו את עו"ד מוזס לבת-סמכא בתחומה, והיא מוזמנת תדיר להתראיין בתקשורת ולחוות את דעתה המקצועית בנושאים אלה.

23 שנות מצוינות מקצועית

עו"ד מיכל מוזס ניהלה בהצלחה יתרה מאות תיקי גירושין בתחום דיני המשפחה והירושה במשך 23 שנים. משכך, היא מבינה לעומק את הרגישות הכרוכה ואת הדקויות שיש בכל היבט בעיסוק בתחום המורכב והמאתגר של דיני המשפחה והירושה. כמי שעיסוקה בדיני נפשות, הצליחה עו"ד מוזס במקרים רבים באמצעות יכולתה לחזות את העתיד להתרחש, למנוע מלקוחותיה מאבק משפטי מתיש, קשה ויקר באמצעות השגת הסכם מוקדם ומוצלח, העונה במלואו על דרישות לקוחותיה.
יחד עם זאת, במקרים בהם אין מנוס מניהול מערכה משפטית, עו"ד מוזס ידועה כמי שיודעת להיאבק בנחישות ובתקיפות למען לקוחותיה ולמען מימוש זכויותיהם ללא פשרות, וכבעלת יכולת ייחודית לבחירת האסטרטגיה המתאימה בכל תיק ותיק, תוך יישומה המוצלח.
הצלחותיה הרבות, הניכרות בשני המישורים, נובעות מכך שבאופייה, עו"ד מיכל מוזס רצה למרחקים ארוכים, הן עם לקוחותיה כאשת מקצוע מובילה בתחומה, והן על המסלול ממש, כמרתוניסטית וטריאתלטית בחייה האישיים.

ניסיון עשיר, יצירתיות וחדשנות

המשרד משלב התמחות מקצועית וניסיון וידע רבי שנים, לצד רעננות, להט, יוזמה, חדשנות ויצירתיות מחשבתית.
כל אלה מאפשרים יחדיו להעניק ללקוחות המשרד שירותים משפטיים איכותיים ומקיפים, תוך שימת דגש על ההיבט האישי וצרכיו של כל לקוח ולקוח. עו"ד מיכל מוזס מטפלת בעצמה באופן אישי בכל תיק ולקוח במשרדה. המשרד מונה, לצד עו"ד מוזס, עורכי דין נוספים, מהמובילים בתחומם.

עו"ד מיכל מוזס, מייסדת ובעלים

עו"ד מיכל מוזס, מייסדת משרד עורכי הדין מיכל מוזס ושות` ובעליו ומגשרת מוסמכת ונוטריון, הינה בעלת תואר ראשון .LL.B, במשפטים של אוניברסיטת תל-אביב, כמו גם בוגרת .B.A בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מטעם אוניברסיטת תל-אביב. בנוסף, עו"ד מוזס למדה לקראת תואר מוסמך .M.A (תואר שני) במשפטים באוניברסיטת תל-אביב ואף למדה לימודי המשך בתקשורת ועיתונאות באוניברסיטת בר- אילן.
עו"ד מיכל מוזס כיהנה כדירקטורית בחברה ציבורית בורסאית במשך מספר שנים, ושימשה כחברת ועדת ביקורת בחברה ציבורית בורסאית.

תחומי התמחות

מעבר להתמחותו הייחודית של המשרד בתיקי גירושין כלכליים בעלי אוריינטציה לחברות ונדל"ן, הנשענת על התמחותה הנוספת של עו"ד מיכל מוזס בתחום המקרקעין, המשרד מעניק שירות משפטי ללא פשרות במכלול הנושאים הכרוכים בתחום דיני המשפחה והירושה, בהם הסכמי ממון, תביעות אבהות, גירושין, תוך התמחות בגירושין של נשות ואנשי הייטק, וגירושין של רופאות ורופאים, פירוק שיתוף במקרקעין, מזונות אישה, מזונות ילדים, משמורת ילדים, אלימות כלכלית, יישוב סכסוכים במשפחה, רכוש, גישור, ידועות וידועים בציבור, נישואין אזרחיים, ירושות, צוואות ועיזבונות.
כל אלו ממצבים את משרד עורכי הדין מיכל מוזס ושות` כמשרד בוטיק מוביל בתחומו, המעניק ללקוחותיו שירות משפטי אישי תוך יישום יצירתיות וחדשנות, בהישענו על 23 שנות ניסיונה המקצועי של העומדת בראשו, עו"ד מיכל מוזס.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ד''ר אמנון בן דרור - מיכל מוזס, משרד עורכי דין, גישור ונוטריון

בנוסף אולי יעניין אותך

 • על חוסר השקיפות של תעשיית המכשור הרפואי והשלכותיה

  לאחרונה עלה בנטפליקס הסרט The Bleeding Edge המתאר את הניצול הציני של תעשיית המכשור הרפואי בתהליך קבלת האישורים של ארגון המזון והתרופות הפדרלי בארה"ב, וחוסר השקיפות של בטיחות המוצר מול המטופלים

  על חוסר השקיפות של תעשיית המכשור הרפואי והשלכותיה

 • חוסר כרוני בשטחי ציבור

  חוסר כרוני בשטחי ציבור

 • להציל את תמ"א 38

  שינוי מגמה בהתחדשות העירונית, מפרויקטים של תמ"א 38 לפינוי ובינוי

  להציל את תמ"א 38

 • מבשלים באחריות: שוק ההסעדה המוסדי עולה מדרגה

  שוק ההסעדה המוסדי מגלגל 4.5 מיליארד שקלים בשנה. אבל מי שחושב שיש פה פרנסה זמינה, יגלה שקשה מאוד להיכנס לשוק שדורש השקעה לוגיסטית מורכבת, עמידה בתקנים מחמירים והרבה סבלנות לתהליך הבירוקרטי

  מבשלים באחריות: שוק ההסעדה המוסדי עולה מדרגה