ד"ר א.קלגסבלד ושות', עורכי דין

משרד עורכי דין המתמחה בליטיגציה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2008
תחום: משרד עורכי דין המתמחה בליטיגציה
כתובת: רח' מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט,
קומה 24, רמת גן 5268102
טלפון: 03-6110700
פקס: 03-6110707
אימייל: office@klag.co.il
אתר החברה: http://www.klag.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אביגדור קלגסבלד, ד"ר א.קלגסבלד ושות', עורכי דין

  ד"ר אביגדור קלגסבלד

  שותף מייסד

  ד"ר א.קלגסבלד ושות', עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אביגדור קלגסבלד
 • אמיר שרגא, ד"ר א.קלגסבלד ושות', עורכי דין

  אמיר שרגא

  שותף

  ד"ר א.קלגסבלד ושות', עורכי דין

אייקון אודות

אודות ד"ר א.קלגסבלד ושות', עורכי דין

ד"ר א. קלגסבלד ושות', עורכי דין, הוא ממשרדי עורכי-הדין המובילים בישראל. המשרד נוסד על-ידי ד"ר א. קלגסבלד, מהליטיגטורים המוערכים בישראל.

המשרד עוסק בליטיגציה בכל הערכאות המשפטיות וכן בהליכי בוררות, גישור וועדות חקירה ממלכתיות ואחרות. ד"ר קלגסבלד וצוותו מייצגים תדיר ראשי ממשלה ושרים, דמויות מפתח ציבוריות, בכירים בקהילה העסקית בישראל, חברות בינלאומיות וישראליות מובילות בתחומן, וכן דמויות בולטות מרשימת פורבס 400.

המשרד מעניק ללקוחותיו ייעוץ מקצועי וייצוג במגוון רחב של נושאים משפטיים ובהתדיינויות מורכבות, והכל תוך שימוש בידע מעמיק ובמומחיות, בניסיון עשיר ובחשיבה יצירתית.

שיטת העבודה

עם ניסיון של למעלה משלושים שנה בליטיגציה, ד"ר קלגסבלד מוביל בעצמו את הצוות בכל אחד מהתיקים המטופלים על ידי המשרד. כל תיק מטופל על ידי שניים עד ארבעה עורכי דין, בהתאם למורכבות התיק ולצרכי הלקוח. הצוות של ד"ר קלגסבלד מכוון תוצאה ומיישם חשיבה אסטרטגית, יצירתיות, עבודת צוות וכישורים בין-תחומיים במטרה להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבור הלקוח. מספר התיקים הקטן יחסית בהם מטפל המשרד, בכל רגע נתון, מבטיח ללקוח את מלוא תשומת הלב של הצוות המטפל בעניינו.

תחומי ההתמחות העיקריים של המשרד

סכסוכים אזרחיים מורכבים - צוות המשרד מטפל בתביעות מורכבות בקשר עם עסקאות בתחומים שונים, מייצג תאגידים בינלאומיים בהליכים המתנהלים נגדם בארץ ומסייע לעורכי הדין הזרים בסכסוכים המתנהלים נגד לקוחות המשרד בחו"ל. לד"ר קלגסבלד ניסיון עשיר בניהול הליכי ליטיגציה מורכבים. ניסיון זה משמש את המשרד בפרט בהליכים אזרחיים מורכבים ובייצוג דמויות בולטות בקהילת העסקים. ד"ר קלגסבלד וצוותו טיפלו במאבקי שליטה מורכבים בחברות גדולות, בסכסוכים בין בעלי מניות ובהליכים נגד נושאי משרה, בתביעות עושק מיעוט, בתביעות לאכיפת הסכמי מכר מניות ולביטול הסכמים כאלה ובסכסוכים מורכבים נוספים הנוגעים למרקם היחסים התאגידי. הליווי המשפטי הניתן על ידי המשרד בקשר עם סכסוכים אלה הוא ליווי כולל, שבמסגרתו ד"ר קלגסבלד מופיע בערכאות משפטיות שונות, משתתף בישיבות דירקטוריון בארץ ובחו"ל ונוטל חלק בישיבות הנהלה.

צווארון לבן - צוות המשרד מלווה חשודים ונאשמים בביצוע עבירות צווארון לבן (ביניהם תאגידי ענק ובכירים בקהילה העסקית). הליווי ניתן משלבי החקירה דרך הליכי השימוע וייצוג בהליך הפלילי עצמו, ועד להכרעות דין תקדימיות. ד"ר קלגסבלד אחראי לזיכוים של מי שהואשמו בעבירות חמורות בדיני ניירות ערך. בנוסף, המשרד מלווה תאגידים שהם נפגעי עבירות צווארון לבן ומסייע להם בהיבטים של ההליכים הפליליים והאזרחיים הקשורים בביצוע העבירות האמורות.

הגבלים עסקיים - ד"ר קלגסבלד אחראי להלכות מרכזיות בתחום ההגבלים העסקיים. המשרד מעניק ייעוץ בהיבטים אזרחיים ופליליים של הסדרים כובלים, מיזוגים ומונופולים ומייצג מול הרשויות ובערכאות משפטיות.

משפט מנהלי, משפט חוקתי וועדות חקירה - לד"ר קלגסבלד ניסיון אקדמי עשיר בתחומי משפט אלה: ד"ר קלגסבלד שימש כמרצה למשפט חוקתי במוסדות אקדמיים מובילים וחיבר את הספר "ועדות חקירה ממלכתיות" (2001). כמו כן, פירסם מאמרים רבים בתחומים אלה בכתבי עת מובילים. ניסיון אקדמי זה תורגם לניהול מאבקים משפטיים בתחומים אלה, הן בקשר עם הליכי בחירות והן עבור גופים מרכזיים במשק, וביניהם גם גופי תקשורת גדולים. בנוסף, ד"ר קלגסבלד נטל חלק במאבקים ציבוריים בעלי חשיבות עקרונית, והוא אחראי להלכות בתחומי משפט מרכזיים אלה.

בנוסף, ד"ר קלגסבלד מייצג תדיר ראשי ממשלה, שרים ודמויות מפתח ציבוריות בוועדות חקירה ממלכתיות.

ד"ר אביגדור קלגסבלד - ד"ר קלגסבלד הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב (.LL.B. ,LL.M. ,Ph.D), מחבר הספר "ועדות חקירה ממלכתיות" (נבו 2001) וכן מחברם של מאמרים רבים שהתפרסמו בכתבי עת מובילים.
ד"ר קלגסבלד שימש כמרצה בבתי ספר שונים למשפטים (ביניהם אוניברסיטת תל-אביב). הוא חבר בפורום מרצים למשפט חוקתי והוא מרצה, משתתף ומנחה פנלים, כנסים וימי עיון העוסקים בכל ענפי המשפט. במהלך שנות עבודתו ד"ר קלגסבלד ניהל מספר רב של תיקי ליטיגציה מורכבים בעלי פרופיל גבוה, כמו גם תיקים בהם נקבעו תקדימים משפטיים חשובים בתחומי המשפט המסחרי, הגבלים עסקיים, דיני מכרזים, משפט חוקתי ועבירות צווארון לבן. בנוסף, ד"ר קלגסבלד שימש בורר מטעם מדינת ישראל בהליכי בוררות בשוויץ.

אמיר שרגא - מר שרגא הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב (.LL.B., LL.M) ושימש כמרצה בבתי ספר שונים ללימודי משפטים. מר שרגא התמחה אצל כבוד השופט (בדימוס) אליעזר גולדברג, בבית המשפט העליון. בשנת 1998 מר שרגא הצטרף לצוותו של ד"ר קלגסבלד. מר שרגא ייצג חברות בסכסוכי שליטה מורכבים, ייצג בכירים בקהילה העסקית העולמית בכל הערכאות ובהליכי בוררות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

  זכות השתיקה אינה עוד אמרת כנף סתמית, אלא זכות של ממש העומדת לצדו של כל אדם החשוד בפלילים הנמצא בחקירה. אף לאדם שאיננו בגדר חשוד הנמצא בחקירה פלילית בהיותו עד לאירוע נשוא אותה חקירה, עומדת הזכות, דומה אך צרה מזכות השתיקה, היא הזכות להימנע מפני הפללה עצמית. בכך, ככל והמדובר בעד שאינו חשוד, מצטמצמת קמעא זכות השתיקה לכדי הזכות להימנע מהפללה עצמית קרי, זכות שתיקה ביחס לתשובות שבכוחם להפליל את אותו אדם.

  זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

 • על פסק דינו של בית משפט השלום – בני הזוג נתניהו נ' יגאל סרנה

  פסק דינו המקיף, היסודי והראוי של השופט עזריה אלקלעי מבית משפט השלום בתל-אביב גודר שוב את הגבול הציורי בין זכויות על של חופש הביטוי ושמירה על השם הטוב, גם כאשר מדובר בדמות פוליטית בכירה ביותר, אולי הבכירה ביותר בפוליטיקה הישראלית.

  על פסק דינו של בית משפט השלום – בני הזוג נתניהו נ' יגאל סרנה

 • DUN'S 100 2017 – דירוג ענף הרכב

  דירוג DUN'S 100 של ענף הרכב הישראלי בשנת 2016 משקף את אחת השנים החזקות בענף, שבה נרשם זינוק בהיקף ההכנסות, כמו גם בהשפעה של השחקנים הגדולים בתחום יבוא הרכב

  DUN'S 100 2017 – דירוג ענף הרכב

 • DUN'S 100 2017 – דירוג עורכי הפטנטים לשנת 2017: ריינהולד–כהן עדיין בראש

  אקזיט מוצלח כמו שביצעה מובילאיי ממחיש את חשיבותם של עורכי הפטנטים בהצלחת המוצר מבוסס הפטנט | לפי דירוג Dun's 100, בצמרת רשימת משרדי עורכי הפטנטים נשמרה יציבות; ובמקומות 2 ו-3, כמו אשתקד, נמצאים פרל-כהן וארליך אנד פנסטר

  DUN'S 100 2017 – דירוג עורכי הפטנטים לשנת 2017: ריינהולד–כהן עדיין בראש