ד"ר שמואל לוינגר

מומחה בעל שם ברפואת עיניים המבצע ניתוחים בתחומי קרנית, רפרקציה וקטרקט

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: מומחה בעל שם ברפואת עיניים המבצע ניתוחים בתחומי קרנית, רפרקציה וקטרקט
כתובת: רח' יפו 216, ירושלים
בניין שערי העיר
טלפון: 3122*
פקס: 02-5003333
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.enaim.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שמואל לוינגר

  ד"ר שמואל לוינגר

  מייסד ומנהל רשת המרכזים הרפואיים 'עיניים – ד"ר לוינגר' ורשת המרכזים הכירורגים ד"ר לוינגר מדיקל

  ד"ר שמואל לוינגר

אייקון אודות

אודות ד"ר שמואל לוינגר

ד"ר שמואל לוינגר הוא מומחה בעל שם ברפואת עיניים המבצע ניתוחים בתחומי קרנית, רפרקציה וקטרקט. הוא מייסדה ומנהלה הרפואי של רשת המרכזים הרפואיים 'עיניים – ד"ר לוינגר' ורשת המרכזים הכירורגים ד"ר לוינגר מדיקל.

מתמחה בניתוחי הסרת משקפיים בלייזר, ניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר, השתלת עדשות מולטיפוקליות, השתלות קרנית, טיפולי קרטוקונוס וניתוחים כירורגיים נוספים בעיניים המבוצעים בסניף ירושלים של הרשת. כמו כן, מבצע ד"ר לוינגר ניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר במרכז הרפואי הרב תחומי 'עתידים מדיקל סנטר' ברמת החייל.

אבני דרך בקריירה ארוכת שנים

בהשכלתו האקדמית הוא בוגר ביה"ס לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים שלאחריה סיים התמחות במחלקת העיניים בבית החולים 'הדסה', ירושלים. בהמשך הדרך ניהל את יחידת העיניים בבית החולים 'הדסה הר הצופים' וכן את המכון להסרת משקפיים בלייזר של בית החולים 'הדסה'. במרוצת השנים הקים כאמור את רשת 'עיניים' אשר חרטה על דגלה להקנות לכל אדם את היכולת לראות את מלוא יופיו של העולם ולהיות חלק מיופי זה, תוך הקפדה על:
• רפואה במיטבה
• מקצוענות וחדשנות
• מכוונות למטופל
• עבודה באווירה משפחתית
• תרומה לקהילה
• כבוד הדדי ואהבת האדם

רופא חלוץ בתחום הלייזר לעיניים

ד"ר שמואל לוינגר משמש כמדריך מורשה בישראל להסמכת רופאים לעסוק בתחום ניתוחי התשבורת. הוא הרופא הראשון שיישם את השיטות "לאסיק" ו"אינטראלאסיק" בתחום ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר וכן את שיטת 'ניורוויז'ן' לטיפול בעין עצלה אצל מבוגרים. לאורך השנים הקפיד ליישם שיטות ניתוחיות מהמתקדמות בעולם בעזרת המכשור הרפואי החדשני ביותר. בין הטיפולים החדשניים אותם הוא מבצע במרפאותיו: השתלת עדשות מולטיפוקליות בניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר, השתלת עדשות תוך-עיניות לשיפור הראייה, השתלת טבעות בקרנית, ניתוחי השתלת קרנית בלייזר, פטריגיום, זריקות אווסטין, דרכי דמעות, ייעוץ קרטוקונוס, עין עצלה וניתוחי עפעפיים.

פעילות וולונטרית בארץ ובעולם

במסגרת פעילות של משרד החוץ הישראלי במדינות נחשלות, ניהל ד"ר לוינגר את מחלקת העיניים בבית החולים במלאווי שבאפריקה במשך כשלוש שנים וכן הקים בית חולים למחלות עיניים בטשקנט, אוזבקיסטן. כמו כן משמש ד"ר לוינגר כיועץ לבית חולים 'הרצוג' ולמוסד 'קרן אור' בירושלים המטפלים בילדים נכים הסובלים מבעיות התפתחות. במשך שנים ייעץ בהתנדבות בתחום בעיות עיניים לפגים לבית החולים 'ביקור חולים' בירושלים עד לסגירתו.

חברות באיגודי מומחים בארץ ובעולם

ד"ר לוינגר חבר באיגוד רופאי העיניים בישראל, בחוג לקרנית, בחוג לרפרקציה, בחוג לקטרקט, ב- AAO- American Academy of Ophthalmology, ב- ISRS- International Society of Refractive Surgery. בנוסף מכהן כנציג ישראל ב- - AECOS הקונגרס האמריקאי- אירופאי לניתוחי עיניים. הוא יוזם ומארגן כנסים בינלאומיים לרופאי עיניים, מרצה ומדריך במסגרת כנסים בכל העולם ושותף לפרסום מחקרים רבים.

לאפשר לכל אדם להשיג את הראייה הטובה ביותר

ד"ר לוינגר פועל מתוך מחויבות כנה להנחיל ולהטמיע מצוינות בתחום בריאות העין ושיפור הראייה, כדי לאפשר לכל אדם להשיג את הראייה הטובה ביותר. לדבריו, "שליחותי כרופא עיניים היא לשפר את איכות החיים ושמחת החיים של מטופלנו. לשם כך ברשת 'עיניים' אנו פועלים רבות לשדרוג מתמיד הן של המכשור הרפואי והן של רמת השירות עבור המטופלים שלנו."

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה