הבינלאומי

בנק מסחרי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1972
תחום: בנק מסחרי
כתובת: בית הבינלאומי, שד' רוטשילד 42, תל אביב 6688310
טלפון: 03-5196111
פקס: 03-5100316
אתר החברה: http://www.fibi.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

אייקון אודות

אודות הבינלאומי

סך מאזן: 125,476 מיליון ש"ח

האשראי לציבור: 72,555 מיליון ש"ח

הון עצמי: 7,073 מיליון ש"ח

יחס הון ליבה: 9/81% (נכון ליום 31 בדצמבר 2015 כפי שפורסם בדו"ח 31.3.16)

חברת אם: פיבי אחזקות בע"מ

 

קבוצת הבינלאומי נמנית עם חמש הקבוצות הבנקאיות הגדולות בישראל. הקבוצה מעניקה מגוון רחב של שירותים בנקאיים ומוצרים פיננסיים ללקוחותיה במקצועיות וברמת שירות גבוהה. בקבוצה שלושה בנקים בישראל: החברה האם, הבינלאומי, והחברות הבנות: אוצר החייל ומסד, המהווים רשת של 172 סניפים הפרושים בכל רחבי הארץ. לבינלאומי מאזן בהיקף של כ-125 מיליארד שקל ובסיס הון רחב ויציב, מהגבוהים במערכת הבנקאית, המעיד על איתנותה הפיננסית של הקבוצה.

 

קבוצת הבינלאומי

הבינלאומי מתמקד בכמה מגזרי פעילות עיקריים: בנקאות עסקית, שוקי ההון וייעוץ השקעות, ובנקאות פרטית. במגזרי פעילות אלה נהנה הבנק מיתרונות איכותיים שבאים לידי ביטוי בכוח אדם מקצועי ומיומן ויתרונות מיכוניים בדמות מערכות מידע ושירות לקוחות מהמתקדמים בענף.

בנוסף על כך פועל הבנק בעקביות להגדלת אחיזתו במגזר הקמעונאות - משקי הבית, מהלך שזכה להתקדמות משמעותית עם רכישת שני בנקים קמעונאיים במהלך השנים: אוצר החייל, המתמקד במתן שירותים ללקוחות משקי בית תוך התמחות באוכלוסיית לקוחות מכוחות הביטחון; ובנק מסד, המתמקד במתן שירותים ללקוחות מתחומי ההוראה. לקוחות בנקים אלה מהווים בסיס לקוחות קמעונאיים משמעותי ביותר. גם בבינלאומי ניתן דגש על הרחבה ופיתוח של הבנקאות הקמעונאית בתחומים שונים: ייעוץ השקעות, פיקדונות, אשראי צרכני, משכנתאות, כרטיסי אשראי ועוד.

הבינלאומי מציע מגוון של שירותים בנקאיים בערוצים ישירים, מתקדמים וייחודיים, המאפשרים ללקוח לבצע פעולות ולקבל מידע במהירות וביעילות הן דרך אתר האינטרנט של הקבוצה, הן באמצעות הסלולר והן באמצעות המוקד הטלפוני-הבינלאומי CALL.

 

המגזר העסקי

הבינלאומי מעניק שירותים בנקאיים ופיננסים מתקדמים לחברות ולתאגידים גדולים במשק הישראלי. לבנק ניסיון וידע בניהול ומימון עסקאות בסדרי גודל משמעותיים ורבות מהחברות הגדולות והמובילות במשק נמנות עם לקוחות הבנק. כמו כן הבנק מעמיק את פעילותו בקרב לקוחות מסחריים - Middle Market.

הבינלאומי מעניק ללקוחות המגזר העסקי והמסחרי פתרונות אשראי המותאמים לצרכיהם, וזאת על בסיס התמחות ענפית. לבנק מדיניות אשראי זהירה ואחראית ותיק האשראי שלו מפוזר ואיכותי, דבר המהווה נדבך חשוב באיתנות הפיננסית של הבנק.

כמו כן מציע הבנק ללקוחות המגזר העסקי והמסחרי שירותי סחר בינלאומי למסחר וערבויות פיננסיות, הכוללים מתן פתרונות לייבוא, ייצוא ועסקות בינלאומיות, מימון פעילות בשוק ההון וניהול השקעות במטבע חוץ. חדר העסקות במטבע חוץ של הבנק הינו מהמובילים, מהמקצועיים ומהתחרותיים בישראל.

 

המגזר הקמעונאי

הבינלאומי מעמיק את פעילותו במגזר הקמעונאי ומציע למשקי הבית שירותים מתקדמים בתחומי העו"ש, האשראי, ייעוץ ההשקעות, החסכון, היעוץ הפנסיוני, המשכנתאות ועוד. הבנק מעמיד לרשות הלקוחות מגוון ערוצי שירות מתקדמים עם דגש על ערוצים ישירים כמו האינטרנט והסלולר המאפשרים שירות מהיר ויעיל בכל שעות היממה. קבוצת הבינלאומי מובילה במתן שירות בנקאי למגוון קבוצות אוכלוסיה, כמו למשל כוחות הביטחון באמצעות החברה הבת, בנק אוצר החייל; עובדי ההוראה באמצעות בנק מסד, הנחשב ל"בנק של המורים"; והמגזר הדתי-חרדי באמצעות מערך סניפי פא"גי.

 

שוק ההון

הבנק הבינלאומי הוא אחד הגופים המובילים בפעילות שוק ההון בניירות ערך ישראליים, ניירות ערך זרים, נגזרים פיננסיים, חדרי עיסקאות ומוצרי השקעה שונים. הבנק נהנה ממוניטין רב בתחום ייעוץ ההשקעות הן בזכות המקצועיות של יועצי ההשקעות, המעניקים שירות ברמה גבוהה בסניפי הבנק, והן בזכות מערכות הייעוץ המתקדמות. הבינלאומי מתמחה ביצירת פתרונות ומוצרים פיננסיים איכותיים המותאמים לצרכי לקוחותיו ולתיאבון הסיכון שלהם ומפגין חדשנות ומובילות ביצירת מוצרים ושירותים בתחום יעוץ ההשקעות. זאת תוך מעקב אחר השינויים בשוקי ההון והכספים ובטעמי הלקוח והתאמה שוטפת של התיק לשינויים אלה. מיומנויות אלה מגובות במערכות ביצועיות ולוגיסטיות מהמתקדמות ביותר. המובילות של הבינלאומי בייעוץ השקעות באה לידי ביטוי גם בתחום הייעוץ הפנסיוני. הבינלאומי מעניק ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ללקוחותיו באמצעות יועצים פנסיוניים מומחים ומערכות ייעוץ ייחודיות ומתקדמות.

 

בנקאות פרטית

הבנקאות הפרטית היתה מאז ומתמיד מגזר פעילות משמעותי של הבינלאומי והיוותה את אחת החוזקות של הקבוצה, הן באמצעות הבינלאומי והן באמצעות מערך יובנק המתמחה בבנקאות פרטית ושוק הון. מובילות הבנק בשוק ההון וייעוץ ההשקעות מאפשרת מיקסום רמת השירות והייעוץ ללקוחות הבנקאות הפרטית.

 

הבינלאומי למען הקהילה – תכנית ”נקודת מפנה"

פרויקט הדגל של הבנק הבינלאומי למען הקהילה - "נקודת מפנה", נוסד בשנת 2006 על ידי הבנק הבינלאומי בשיתוף ארגון "מתן" ועמותת "אשלים". הפרויקט המשלב מספר פעילויות מגוונות בתחומים שונים מעניק לבני נוער בסיכון להשאיר את ההזדמנות לשנות כיוון בחיים באמצעות שילובם של הצעירים במסגרות חינוך, המשלבות לימודים יחד עם טיפוח יזמות עסקית. עובדי הבנק לוקחים חלק ומתנדבים בפרויקט שסייע עד כה לאלפים רבים של בני נוער בישראל.

 

הבינלאומי | עץ אחזקות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • נפילתה של אימפריית האפליקציות

  כשאפל פתחה את חנות האפליקציות שלה ב- 2008, מעטים הבינו את ההשלכות שיהיו לה על המין האנושי. היכולות החדשות של הטלפון החכם, ששימש אותנו עד לאותו הרגע בעיקר לשיחות והודעות סמס, פתחו לכולנו פארק שעשועים של מידע, שימושיות והנאה. את פארק השעשועים מילאו בקצב הולך ומתגבר, אפליקציות שונות מכל תחומי החיים

  נפילתה של אימפריית האפליקציות

 • הקשר בין אופי סביבת עבודה לבין עובד מרוצה ויעיל

  כדי שעובד ינצל בצורה אופטימלית את מירב כישוריו המקצועיים, יכולותיו ורעיונותיו, הוא זקוק לסביבת עבודה תומכת, שרואה ומתחשבת במכלול צרכיו.

  הקשר בין אופי סביבת עבודה לבין עובד מרוצה ויעיל

 • הסכמי גירושין – זו רק ההתחלה!

  כל הסכם מתחיל במשא ומתן. משא ומתן הוא ניסיון לגרום לכך ששני צדדים יגיעו למטרה מיוחלת שתהיה עדיפה על כל סיטואציה אחרת שאינה נעשית בשיתוף פעולה עם הצד השני.

  הסכמי גירושין – זו רק ההתחלה!

 • קבלנות בניין למביני עניין

  אלו ימים קשים לכל תחום קבלנות הביצוע בארץ, נפילות חברות הביצוע כמו STR, אורתם, לנדאו, שרגאוי נראות כתחום בעייתי שכל קבלני הביצוע נופלים שדודים זה אחר זה.

  קבלנות בניין למביני עניין