הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

עסקאות, ליטיגציה וליווי בני"ע, M&A, מימון ובנקאות, נדל"ן, פרויקטים, טכנולוגיה והיי-טק ומלונאות.

הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1991
תחום: עסקאות, ליטיגציה וליווי בני"ע, M&A, מימון ובנקאות, נדל"ן, פרויקטים, טכנולוגיה והיי-טק ומלונאות.
כתובת: שד' רוטשילד 74-76, תל אביב 6518517
טלפון: 03-6910330
פקס: 03-6919533
דוא"ל: mazkirut@hsglaw.co.il
אתר החברה: www.hsglaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חגי שלו, הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  חגי שלו

  שותף מייסד

  הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  לפרופיל המלא

  חגי שלו
 • איזי הולדשטיין, הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  איזי הולדשטיין

  שותף מייסד

  הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  לפרופיל המלא

  איזי הולדשטיין
 • סער בנגל, הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  סער בנגל

  שותף

  הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  לפרופיל המלא

  סער בנגל
 • אורלי ויניק - כספי, הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  אורלי ויניק - כספי

  שותפה

  הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  לפרופיל המלא

  אורלי ויניק - כספי
 • מייק ביטון, הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  מייק ביטון

  שותף

  הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

  לפרופיל המלא

  מייק ביטון
אייקון אודות

אודות הולדשטיין שלו, עורכי דין (HS)

הולדשטיין, שלו, עורכי דין (HS) הינו משרד בוטיק מוביל המתמחה בתחום המשפט המסחרי. HS מעניק שירותים משפטיים מן המעלה הראשונה הן בליטיגציה והן בעסקאות מורכבות ובהיקפים משמעותיים, בדגש על תחומי ניירות ערך, מיזוגים ורכישות, נדל"ן, מימון ובנקאות, פרויקטי תשתית ובניה, היי-טק וטכנולוגיה, ומלונאות. HS גם מעניק ליווי שוטף לחברות (ציבוריות ופרטיות) ולמלכ"רים.
המשרד הוקם ב-1991 על ידי עו"ד חגי שלו ועו"ד איזי הולדשטיין, הנמנים עם עורכי הדין הוותיקים ובעלי הניסיון הנרחב ביותר בארץ.
HS מספק ללקוחותיו פתרונות משפטיים יצירתיים, בטיפול אישי ותוך שמירת דיסקרטיות, במיוחד בעניינים הנוגעים לאנשי עסקים השומרים על פרטיותם, אישי ציבור, אישי ממשל בכירים ועסקאות רגישות.
ל-HS פעילות נרחבת בזירה הבינלאומית, לרבות מומחיות בינלאומית בתחום של מגה-פרויקטים, לרבות הקמת מפעלי תעשייה מסורתית ותעשייה מתקדמת עבור חברות מובילות בארץ ובעולם.
בין היתר, HS טיפל ומטפל בפרוייקטים מסוג turn-key project בהיקפים של מיליארדי דולרים, בארץ ובחו"ל.
במהלך שנות פעילותו הרבות, HS טיפל ומטפל בקשת רחבה של לקוחות מהשורה הראשונה, בארץ ובחו"ל, בהם חברות נסחרות וחברות פרטיות, תאגידים בנקאיים, קרנות הון סיכון, וסטארט-אפים בשלבי הייזום וההקמה.

מסירות אישית, יצירתיות וותק רב-שנים

HS רואה את טובת לקוחותיו לנגד עיניו בכל עת ודוגל בטיפול אישי ומסור. שותפי המשרד מעורבים אישית בכל תיק ותיק, ולקוחות המשרד נהנים מהניסיון, הידע והחשיבה העסקית של השותפים. הטיפול האישי של השותפים מאופיין ביצירתיות, מקוריות ובמיקוד הבעיות והפתרונות. העבודה היום יומית ב-HS מתבצעת ברמה הגבוהה ביותר, זה קרוב לשלושה עשורים.
שותפי HS מחויבים לכך שלקוחות המשרד יקבלו את השירות האיכותי, המקצועי, היעיל והזמין ביותר, המותאם באופן פרטני לצרכיהם.
הנחישות, המקצועיות והיצירתיות, תוך הקפדה חסרת פשרות על שקיפות, יושרה, אמינות וערכי מוסר, הם שיצרו את המוניטין הייחודי והמעולה של HS.

סינרגיה מקצועית – ערך מוסף ייחודי

הסינרגיה המקצועית הנוצרת מתחומי ההתמחות המגוונים של שותפי HS, גורמת לכך ש-HS מעמיד ללקוחותיו בהצלחה שירותים משפטיים מקיפים, תוך מומחיות ובקיאות מעמיקה בתחומי התמחותו.
סינרגיה זו, יוצרת את הערך המוסף הייחודי ממנו נהנים לקוחות המשרד. בזכות המקצועיות, הניסיון והמיומנות רבי השנים של צוות השותפים, HS מספק ללקוחותיו את התוצאה המיטבית בדרך היעילה ביותר.

תחומי התמחות

HS מתמחה במגוון נושאים של תחומי המשפט המסחרי העיסקי (בארץ ובחו"ל) הן במסגרת עסקאות, ייעוץ וליווי, והן בליטיגציה, ובכללם:
מיזוגים ורכישות, עסקאות מימון, הון סיכון, ניירות ערך ודיני חברות, בנקאות, מלונאות, פרויקטים הנדסיים-תעשייתיים ומגה-פרוייקטים (לרבות מימונם), עסקאות ופרויקטי נדל"ן, עסקאות ופרוייקטי היי-טק וטכנולוגיה וכל הקשור לליווי חברות (ציבוריות ופרטיות, כולל מזכירות חברה).

התדיינות (ליטיגציה)

HS מנהל באופן שוטף התדיינויות רחבות היקף בכל תחומי המשפט המסחרי, העסקי והמנהלי, ובכל הערכאות המשפטיות, כולל בוררויות.
בין היתר, ל-HS ניסיון רב שנים ומומחיות בטיפול בהתדיינויות בתחומים הבאים:
חברות וני"ע; שוק ההון וסכסוכים בין בעלי מניות; חוזים ועסקאות; תביעות ייצוגיות; סכסוכים הקשורים לפרויקטים ועסקאות טכנולוגיים, פרויקטי תשתית ו"תעשייה חכמה"; ייצוג חברות ונושאי משרה בהן בהליכי תביעה נגזרת; נדל"ן; מימון ובטוחות; משפט מנהלי ודיני מכרזים; חדלות פרעון; דיני עבודה; ועוד.

נדל"ן

HS מטפל בעסקאות נדל"ן ובחברות נדל"ן ומעניק ליווי בכל שלבי העסקה לרבות רכישה, מכירה והשכרה של בנייני משרדים, מרכזים מסחריים ובנייני מגורים.

פרויקטים

HS מתמחה בליווי משפטי מקיף של מגוון פרויקטים רחבי היקף בישראל ובחו"ל, שהיקפו של כל אחד מהם עומד על מאות מיליוני דולרים. הליווי של HS ניתן לאורך כל שלבי הפרוייקט.

מיזוגים ורכישות, ניירות ערך ודיני חברות

ל-HS ידע וניסיון נרחבים ורבי-שנים בתחום המיזוגים והרכישות.
HS טיפל ומטפל במגוון רחב של עסקאות מיזוגים ורכישות, הן של חברות והן של נכסים ופעילויות, בכל תחומי המסחר והתעשייה, בארץ ובחו"ל, ובכלל זאת: רכישת ומכירת חברות (באופן מלא או חלקי); הצעות רכש; רכישת/מכירת פעילות; ועוד.

טכנולוגיה והיי-טק

HS מתמחה בטיפול במגוון רחב של עסקאות בתחומי הטכנולוגיה וההייטק, לרבות: רכישת ומכירת טכנולוגיות, ידע וקניין רוחני; הסכמי רישיונות (license); הסכמי SAAS; עסקאות OEM/VAR; הסכמים לאפיון, פיתוח, יישום והטמעה של תוכנות, מערכות ורכיבים טכנולוגיים במגוון תחומים ותעשיות (לרבות בתחום הבנקאות); ועוד.

בנקאות מימון ופיננסים

HS מתמחה בטיפול בעסקאות מימון ובנקאות מגוונות ומורכבות, כולל יצירת בטוחות והקצאת ניירות-ערך לגוף המממן (לרבות ניירות-ערך המירים, כגון אופציות ואג"ח להמרה).

מלונאות ותיירות

HS מתמחה בהסכמי ניהול מלונות, בכללם הסכמים עם רשתות בינלאומיות מובילות למתן זיכיון והפעלה של בתי מלון בישראל. HS מייצג חברות תיירות, ומטפל בתביעות ייצוגיות בתחום, תוך שהוא מטביע את חותמו בתקדימים משפטיים חשובים בתביעות ייצוגיות בתחום זה.

תעשייה ומסחר

HS מתמחה בליווי משפטי מקיף של עסקאות במגוון רחב של תחומי התעשייה והמסחר, ובכלל זאת: עסקאות בתחומי תעשיות הפלסטיק והמתכת; עסקאות ופעילות זכיינות, סניפים ורשתות; עסקאות בתחום ההקמה, הניהול והתפעול של מרכזי שירות ומכירה טלפוניות; עסקאות למתן וקבלת שירותים שונים (לרבות שירותי אחסון והובלה, שירותי שמירה, שירותי אבטחה וניקיון ושירותי הסעדה עבור מוסדות ומתקנים תעשייתיים); ועוד.

בנוסף אולי יעניין אותך