הום קולקשן בע"מ

ריהוט ועיצוב הבית

הום קולקשן בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: ריהוט ועיצוב הבית
כתובת: רח' בן ציון גליס 3,
צומת סגולה, פתח תקווה
טלפון: 1700-50-80-90
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.kaza.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  משה סארגה בעלים ומנכ"ל משותף
  קובי רווח בעלים ומנכ"ל משותף
אייקון אודות

אודות הום קולקשן בע"מ

הום קולקשן בע"מ הינה חברה מובילה בענף הריהוט הישראלי. פעילותה החלה בתחילת שנות ה-70, כחברה לייצור רהיטים למגזר העסקי, הכולל רשתות וחנויות ריהוט, בתי מלון ופרויקטים מסחריים. משנת 1996, הום קולקשן בע"מ משווקת רהיטים לבית תחת המותג KAZA. מתוך הרצון לפנות לקהל המיינסטרים הצרכני, חנויות הרהיטים ואופנת הבית של KAZA מתמקדות בצרכן הישראלי הפרטי, ומציעה פריטים מעוצבים לריהוט הסלון, פינות אוכל וחדרי שינה. KAZA מונה כיום שישה סניפים גדולים, הממוקמים במרכזים מסחריים בערים נבחרות בארץ, וחנות מקוונת מתקדמת, בה לראשונה מאפשרת החברה רכישות און-ליין של מוצריה.

רותם סלע היא הפרזנטורית של KAZA. לא רק בגלל היופי, בעיקר בזכות הנפש, האנושיות, האמנות, הסגנון האישי והאיכויות הנדירות. בזכות תפישת העולם והקווים הנמתחים דרך הרגשות, האופטימיות החיוכים, הצבעוניות והנינוחות. רותם ו-KAZA מהווים שילוב של העצמה יצירתית ונגיעות ברגעים היפים של החיים.

הום קולקשן בע"מ נחשבת לחברה בעלת ראייה בינלאומית המתבטאת ברמת היקף העבודה, סגנון העבודה, אופי העבודה ואופי תפעול העסק. כחלק מכך החברה היררכית, מאורגנת מאוד ומתוכננת קדימה עד לפרטים הקטנים ביותר. בעלי השליטה בחברה הינם משה סארגה, דור שלישי בעסק המשפחתי וקובי רווח המכהן כמנכ"ל החברה.

עבר יצרני עשיר, המבטיח את אספקת המוצרים האיכותיים ביותר

כחברה בעלת ותק ומוניטין בתחום הריהוט, יודעת הום קולקשן בע"מ על אילו פרמטרים מקצועיים עליה לשים דגש בכל הקשור להנדסת המוצר ואיכות המוצרים אותם היא מייבאת, על מנת לספק ללקוחותיה את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר. לשם כך החברה דורשת מספקיה בחו"ל לעמוד ביכולות מקצועיות ויצרניות ספציפיות, כחלק מתנאי העבודה עימה. מרבית מוצרי החברה מיובאים ממדינות אירופה, המאפשרות איכות מוצר ושירות גבוהים תוך שמירה על עלות מוצר נמוכה ביחס למדינות המזרח הרחוק.

פיתוח מתקדם

הום קולקשן בע"מ מפעילה במשרדיה סטודיו מתקדם לעיצוב, המתממשק טכנולוגית עם מערכות הייצור של יצרניה. בסטודיו מועסקים מעצבים האחראים על פיתוח דגמים בלעדיים וייחודיים עבור KAZA, המקדימים את מירב המתחרים בענף. תוך שימת דגש רחב על זיהוי חידושים, טרנדים ומגמות עיצוב בתעשייה.

מבנה היררכי מסודר, השומר על יציבות לאורך זמן

בשונה מחברות אחרות בענף הריהוט, הום קולקשן בע"מ פועלת בצורה היררכית ברורה. קיימת שדרה ניהולית וארגונית מקצועית הכוללת מנכ"ל, מנהלת רשת וסמנכ"לית תפעול, מנהל פיתוח עסקי, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי שירות, מנהלי מחסן, מנהלי הפצה, מנהלי סניפים ומנהלי דיגיטל. היררכיה זו גורמת לכך שכל אחד מהגורמים בשרשרת, אחראי על תחום מקצועי ספציפי עליו הוא אמון. אותו מבנה הוא אחד מגורמי יציבותה לאורך השנים של החברה, ומאפשר את הרחבת היקפי הפעילות בצורה קלה ופשוטה יחסית, תוך שמירה על הסטנדרטים והתקנים המחמירים בהם נוקטת החברה לאורך כל השנים.

מרכזים לוגיסטיים עצומים וזמן אספקה מהיר במיוחד

שיטת החברה מבוססת על עקרון ברזל, “made to order”. השיטה מבוססת על מלאי זמין של רוב מוצריה, המוחזקים במרכזים לוגיסטיים, המשתרעים על שטח של 7,500 מ"ר. מרכזים ענקיים אלו מאפשרים לחברה להחזיק מלאי עצום ולספק לצרכן ריהוט לפרויקטים בפרק זמן של 24 שעות בלבד.

סניפים מושקעים, בעלי זהות ברורה לחברה

רשת KAZA תופסת נפח שוק ניכר בקטגוריות ה-DINING ROOM וה-LIVING ROOM. היא מונה, נכון להיום, שישה סניפים מצפון לדרום הארץ: הסניף הראשון בצומת סגולה בפתח תקווה, הסניף השני במתחם ביל"ו סנטר, הסניף השלישי באזור התעשייה של ראשל"צ, סניף רביעי בחוצות המפרץ, חיפה, הסניף החמישי במתחם העיצוב ברחוב לח"י, בני ברק והסניף השישי בשכונת תלפיות, ירושלים. סניפי החברה בעלי קונספט עיצובי מוקפד, המבטא את המוטו שלו להיות "זארה" של עולם הריהוט. כלומר, מוצרים יוקרתיים ואיכותיים במחירים משתלמים ונוחים לצרכן. KAZA מנגישה את מוצריה לאוכלוסייה רחבה, באופן בו כל אחד יכול לרכוש בסניפיה ריהוט איכותי ומיוחד. KAZA נמצאת כעת בשלבי הקמתו של סניף חדש בנתניה שייחנך בתחילת 2022.

פנייה לקהל הביניים וחשיפה במדיה הדיגיטלית

KAZA מציעה ללקוחותיה ריהוט יוקרתי במחירים שווים לכל כיס, כאשר היא שמה דגש על איכות הביניים בענף (BETTER). באמצעות מודל שיווקי שיטתי ואינטנסיבי, המתפרס על גבי הרשתות החברתיות והמדיה הדיגיטלית, נהנית החברה מחשיפה חודשית קבועה מהרחבות בישראל. תודות לכך, נחשבת למותג מוביל בישראל בתחומה. לחברה מאגר צומח של מעל 500,000 חברים ועוקבים במדיה הדיגיטלית ואלה מהווים פלטפורמה שיווקית משמעותית עבורה. KAZA ממוקדת בקהל היעד אליו היא מכוונת ומקפידה להנגיש לצרכן מגוון רחב של פריטים בעלי אופי עיצובי בינלאומי וברמת מחירים שפויה. מודל עסקי ממוקד, ניהול יעיל וקריאה נכונה של התחום, מעניקים לחברה רווח תפעולי יציב וגבוה יחד עם צמיחה מרשימה.

הרחבת הפעילות הפיזית והאינטרנטית

בתחילת שנת 2022, KAZA תפתח לקהל הרחב סניף חדש, בנתניה. כמו כן, במהלך שנת 2022 בכוונת החברה לפתוח סניף נוסף, בבאר שבע. בנוסף, בכוונת הרשת להתרחב לקטגוריות נוספות בתחום הריהוט ועיצוב הבית.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?

  הכוונה חדשה מטעם הרגולטור במדינת ניו יורק עשויה לסייע בחשיבה גם בתהליכים המתנהלים בימים אלה בשוק הביטוח בישראל

  האם שוק הביטוח בישראל ערוך לסיכוני סייבר? ומה תפקידן של חברות הביטוח בהגנת הסייבר במשק?

 • "מי שיודע לבנות בתי חולים, יכול לבנות כל דבר"

  בגיל 73 ועם 40 שנות ניסיון בתחום ניהול פרויקטים, מיזג מוני יוקלה את הפעילות והמוניטין של החברה שהקים עם חברת פורן שרים. יוקלה, ממנהלי הפרויקטים המובילים בארץ בתחום הנדל"ן הרפואי, מדבר בפתיחות על המורכבות בבניית בתי חולים ומרכזים רפואיים, "אם בנית בניין של אינטל וטעית, זה יעלה הרבה כסף, אם טעית בבניית בית חולים, זה יעלה בחיי אדם, אין דבר מורכב יותר מבניית מרכז רפואי"

  "מי שיודע לבנות בתי חולים, יכול לבנות כל דבר"

 • תם עידן המשמורת על הילדים

  הצעת חוק זמני שהות בין הורים לילדיהם

  תם עידן המשמורת על הילדים

 • בין מגפה לתקנות חדשות: עולם המשפט מסתגל למציאות חדשה

  מיזוגים בין משרדי עו"ד, התמודדות עם השלכות משבר הקורונה והמעבר לשימוש תדיר באמצעים טכנולוגים היו רק חלק מהאתגרים איתם התמודדו משרדי עו"ד המובילים בישראל בשנת 2020. לרגל פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 (22.2.21) ורגע לפני פרסום דירוג משרדי עורכי הדין המובילים לשנת 2021, התייצבו כמה מבכירי הענף לסכם את 'שנת הקורונה' ולענות על השאלות המרכזיות המלוות בימים אלה את עולם המשפט

  בין מגפה לתקנות חדשות: עולם המשפט מסתגל למציאות חדשה