הופמן ופרידנברג, משרד עורכי דין

דיני משפחה וירושה

הופמן ופרידנברג, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2015
תחום: דיני משפחה וירושה
כתובת: דרך בן גוריון 1 (מגדל ב.ס.ר 2), בני ברק
טלפון: 03-6576666
פקס: 03-6576644
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.hf-law.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דניאל פרידנברג, הופמן ופרידנברג, משרד עורכי דין

  עו"ד דניאל פרידנברג

  שותף מייסד

  הופמן ופרידנברג, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  דניאל פרידנברג
 • אוהד הופמן, הופמן ופרידנברג, משרד עורכי דין

  עו"ד אוהד הופמן

  שותף מייסד

  הופמן ופרידנברג, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אוהד הופמן
אייקון אודות

אודות הופמן ופרידנברג, משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין הופמן & פרידנברג הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה על ענפיהם השונים, ואף מהווה נציגות להשקעות הון פרטיות בישראל ומחוצה לה. המשרד הוקם על ידי עו"ד אוהד הופמן ועו"ד דניאל פרידנברג בשנת 2015 והוא מדורג בדירוג משרדי עורכי הדין המובילים בתחומם של גלובס דן אנד ברדסטריט לשנים 2018,2017 ו-2019.

כל לקוח הוא עולם ומלואו

לקוחות המשרד נהנים מטיפול מקצועי הניתן על ידי שני השותפים המייסדים באופן אישי, תוך הקפדה על זמינות מירבית. היתרונות הבולטים של המשרד – שירות אישי מוביל, מהימנות ומוניטין מצוין – מחזקים את השם הטוב שיצא למשרד כענייני ומהימן ואשר הולך לפניו, הן בערכאות השונות והן בקרב הלקוחות. המשרד מעניק שירותים משפטיים בשפות עברית, אנגלית וצרפתית ועוסק גם בפעילות בינלאומית נרחבת ובייצוג לקוחות שאינם תושבי ואזרחי ישראל.

מהימנות, זמינות מלאה ושירות אישי

משרד עורכי הדין הופמן & פרידנברג מעניק ללקוחותיו מענה מקיף, מעודכן ויסודי ושירותים משפטיים מן המעלה הראשונה תוך הקפדה על היחס האישי, באופן התפור למטרות ולצרכים הספציפיים של כל לקוח. המשרד שם לנגד עיניו פתרון סכסוכים בדרכי נעם, ועושה את כל המאמצים להוביל את לקוחותיו להשגת מטרותיהם במהירות וביעילות, והכל תוך שימת דגש מיוחד על שירות אישי וקשר בלתי אמצעי עם השותפים המייסדים המטפלים באופן אישי בכל תיק.

תחומי ההתמחות

המשרד מתמחה בתחום דיני המשפחה והירושה ואף עוסק בליווי השקעות הון פרטיות. בתחום דיני המשפחה עוסק המשרד בין היתר בהסכמי ממון, הסכמי גירושין, שלום בית, מאבקי סמכויות, סוגיות משמורת על ילדים קטינים, גיבוש הסדרי ראייה, חלוקת רכוש, מזונות, ידועים בציבור, אפוטרופסות, חטיפת ילדים ע"פ אמנת האג, אלימות במשפחה, צווי הגנה וצווי הרחקה, נזקקות קטינים, גישורים, ערעורים ועוד. בתחום הצוואות והירושות עוסק המשרד בין היתר בעריכת וכתיבת צוואות, תכנוני הורשה, צווי ירושה, סכסוכים, ניהול עיזבונות, הגשת התנגדויות לרשם הירושה וייצוג בהליכי ירושה בבית המשפט. בתחום השקעות ההון עוסק המשרד בין היתר בליווי משקיעים, ייצוג בעלי הון, קרנות הון סיכון, מיזוגים ורכישות, השקעות הון בחו"ל ובישראל, קרנות הון סיכון, יזמויות נדל"ן ועוד. 

השותפים המייסדים

עו"ד דניאל פרידנברג
בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן. חבר לשכת עורכי הדין ומוסמך כמגשר מטעם המוסד הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין. משתתף בקורסי התמחות והשתלמויות בנושא דיני משפחה וירושה במסגרת אוניברסיטת תל אביב והמכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין. בעל ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים בתחום דיני המשפחה והתמחה במהלך שנות עבודתו בניהול סכסוכים משפחתיים בארץ ובחו"ל, במסירות, ברגישות ובמקצועיות. עו"ד פרידנברג מתמסר לכל לקוח ורואה לנגד עיניו את טובת הלקוח וטובת הקטינים המעורבים כערך עליון בכל עת. בשירותו הצבאי שירת כלוחם ומפקד בחטיבת הצנחנים, כיום משרת במילואים כמפקד ביחידה לוחמת.

עו"ד אוהד הופמן
חבר לשכת עורכי הדין ומוסמך כמגשר מטעם המוסד הארצי לגישור של לשכת עורכי הדין. משתתף בקורסי התמחות והשתלמויות בנושא דיני משפחה וירושה במסגרת אוניברסיטת בר אילן והמכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין. חבר בפורום משפחה, בוועדת דיני ירושה ובוועדת בתי דין רבניים ובית המשפט לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין. עו"ד הופמן עוסק בענייני משפחה וירושה מורכבים, לרבות תיקים בעלי היקף בינלאומי. מאמין בטיפול מסור ומקצועי המותאם אישית בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך מיצוי אפיקים מקבילים לפתרון מחלוקות בדרכי נעם. עו"ד הופמן בעל ניסיון עשיר בניהול משברים ומצבי חירום במסגרת תפקידיו כפאראמדיק וקצין משמרת במגן דוד אדום מאז שנת 1998 והוא מכהן כיום כיו"ר ועדת המשמעת בארגון.

המשרד היחיד בתחום המשפחה והירושה המעניק טיפול אישי ע"י שני שותפים

משרד עורכי דין הופמן & פרידנברג הוא למעשה המשרד היחיד בתחום המשפחה והירושה שבו הלקוחות מטופלים במקביל על ידי שני השותפים המייסדים באופן אישי לאורך כל הדרך. המשרד רואה בכל לקוח עולם ומלואו ומקפיד להעניק טיפול מיטבי ללא משוא פנים, תוך הקפדה מיוחדת על דיסקרטיות מלאה. ה"אני מאמין" של המשרד מאמין כי סכסוכי משפחה, אשר מטבעם כרוכים באמוציונאליות רבה, אינם צריכים להיחשב כסיומה של מערכת, אלא כפתחה של התחלה חדשה.

החזון המקצועי

החזון המקצועי העומד בבסיס הפעילות במשרד דוגל בהענקת שירות אישי ומקצועי המותאם על פי הצרכים הספציפיים לכל מקרה, אשר מוגדרים בשיתוף פעולה עם הלקוחות לכל אורך הטיפול הנדרש.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מהנדסים אזרחיים צעירים? חובת ההוכחה היא עליכם

  מהם האתגרים העומדים בפני מהנדסים אזרחיים צעירים. ניסינו לבחון את נקודת המבט של ספיר נעמן, מהנדסת אזרחית צעירה בעלת כשנתיים ניסיון, לבין נקודת המבט של עמי פורן, מנכ"ל משותף בחברת פורן שרים ומהנדס אזרחי בעל ותק של מעל ל - 20 שנות ניסיון בתחום

  מהנדסים אזרחיים צעירים? חובת ההוכחה היא עליכם

 • אופניים חשמליים – העליון אמר דברו בגין פיצוי נזקי גוף

  בית המשפט העליון קובע כי אופניים חשמליים אינם רכב מנועי ומאשר פיצוי לכל נזק גוף שנגרם לרוכב אופניים חשמליים שהיה מעורב בתאונה עם רכב

  אופניים חשמליים – העליון אמר דברו בגין פיצוי נזקי גוף

 • ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

  בישראל תחום תיווך העסקאות בניירות ערך מצוי במשך שנים רבות ללא כל פיקוח או הסדרה, ועדיין מלא בסדקים משפטיים, וזאת בניגוד לחקיקה הקיימת ברוב מדינות העולם המערבי

  ניסיון להסדרת המערב הפרוע בתחום הברוקראז' בישראל

 • ייפוי כוח מתמשך: הזכות לקבוע כיצד ייראו חייכם

  לא רבים מודעים לתיקון מהשנים האחרונות המקדש את האוטונומיה של האדם ומאפשר לו להכין מסמך המפרט כיצד ברצונו לחיות ככל וחלילה וחס ייאבד את צלילותו ולא יוכל להביע את עמדתו. איך זה עובד ומה יעלה בגורלכם לולא מסמך זה?

  ייפוי כוח מתמשך: הזכות לקבוע כיצד ייראו חייכם