החברה להתחדשות עירונית

התחדשות עירונית

החברה להתחדשות עירונית
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2009
תחום: התחדשות עירונית
כתובת: שד' רוטשילד 11, תל אביב 6688114
טלפון: 073-7962606
פקס: 03-6207424
דוא"ל: office@pinuibinui.org.il
אתר החברה: http://www.pinuibinui.org.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • לוי קושניר, החברה להתחדשות עירונית

  לוי קושניר

  יו"ר הדריקטריון

  החברה להתחדשות עירונית

 • דן שפירא, החברה להתחדשות עירונית

  דן שפירא

  דירקטור

  החברה להתחדשות עירונית

 • טל גולדשטיין, החברה להתחדשות עירונית

  טל גולדשטיין

  מנכ"ל משותף

  החברה להתחדשות עירונית

  לפרופיל המלא

  טל גולדשטיין
 • עמי כחלון, החברה להתחדשות עירונית

  עמי כחלון

  מנכ"ל משותף

  החברה להתחדשות עירונית

  לפרופיל המלא

  עמי כחלון
אייקון אודות

אודות החברה להתחדשות עירונית

החברה להתחדשות עירונית היא החברה המובילה בישראל לייזום, תכנון, ניהול וביצוע פרויקטים של פינוי-בינוי ותמ"א 38/2 (תמ"א בהליך הריסה ובנייה) במסגרת תוכניות להתחדשות עירונית ברחבי הארץ. החברה משלבת חוסן כלכלי ועסקי, ניסיון רב-שנים, ידע חיוני וגישה אישית ואנושית, המאפשרים לה ללוות פרויקטים מורכבים לכל אורכם, תוך טיפול אישי מסור בכל דייר ודייר.

אנו מאמינים כי לכל אדם זכות לדיור הולם, וכי תהליכי פינוי-בינוי הם העתיד של הבנייה העירונית ואחד המפתחות לפתרון מצוקת הקרקעות והדיור בישראל. כל פרויקט שאנו מובילים נועד לשפר, להבריא ולהשביח את סביבת המגורים, תוך מתן הפתרונות הזמניים הטובים והמתאימים ביותר לכל דייר עד לקבלת המפתח לדירה החדשה.

 

פעילות החברה

החברה להתחדשות עירונית היא מהוותיקות בתחום ההתחדשות העירונית, והייתה מהראשונות להיכנס לתחום זה כחלק מחזון הרואה בפינוי-בינוי את עתיד הבנייה העירונית בשטחי ביקוש. כיום, זו היא החברה היחידה בישראל שמתמקדת בעיקר בפרויקטים גדולים של פינוי-בינוי.

עם השנים, החברה להתחדשות עירונית נבחרה להוביל שורה של מהלכי פינוי-בינוי משמעותיים והפכה למעצמה בתחום, עם למעלה מ-30 פרויקטים של פינוי-בינוי ותמ"א 38/2, וכ-6,000 יחידות דיור המצויות בהליכי אישור (חלקן לקראת ביצוע) בתל אביב, רמת גן, אזור, בת ים, הרצליה, בית שמש, רעננה ועוד.

ב-3 השנים הקרובות צפויה החברה להתחדשות עירונית לבנות לפחות 1,000 יחידות דיור מדי שנה, בהיקף עסקאות כולל של מיליארדי שקלים. החברה פועלת תוך ליווי בנקאי שוטף של הבנקים הגדולים בישראל, משתפת פעולה עם ענקיות בנייה כמו "אלקטרה בנייה", קבוצת ב.ס.ר, קבוצת יובלים ועוד, ומעסיקה את מיטב האדריכלים ומתכנני הערים בישראל.

 

ההנהלה וצוות החברה

החברה להתחדשות עירונית מנוהלת על ידי אנשי מפתח בעולמות הנדל"ן והעסקים הישראלי, בעלי עשרות שנות ניסיון בייזום, הקמה ובנייה של פרויקטים גדולים ומורכבים בארץ ובעולם. שילוב כוחותיהם מיתרגם להצעדת החברה קדימה במהירות פנומנלית.

יו"ר דירקטוריון הוא לוי קושניר, יזם ואיש עסקים ותיק ומוערך שבנה פרויקטים רבים של נדל"ן בארץ ובעולם והיה שותף במיזמים בינלאומיים גדולים. בין היתר בנה את מגדל נווה צדק ואת בניין בית קליפורניה בתל אביב, את מלון "דירות כרמל" בנתניה, את פרויקט "מגדלי השחף" באשדוד, ולמעלה מ-4,000 יחידות דיור בפרויקטים שונים ברחבי הארץ. בנוסף לפעילותו הענפה בתחום הנדל"ן, קושניר הקים והיה מבעלי רשת הום סנטר, וכן היה מבעלי השליטה ושימש בתפקידים שונים בחברות ציבוריות ופרטיות שונות בהן פטרו גרופ, שינדלר נחושתן מעליות, תדיראן מוצרי צריכה, אוטו סנטר ועוד.

דן שפירא, דירקטור בחברה, הוא יזם ומנהל זה למעלה מ-40 שנה. הוא מביא לחברה להתחדשות עירונית את ניסיונו עתיר הידע בתחום הנדל"ן על שלל היבטיו ותחומי הפעילות המתקיימים בו, אחרי שבמשך כמה עשורים יזם וניהל שורה ארוכה של פרויקטים מורכבים בקנה מידה גדול, בארץ ובחו"ל. שפירא הוא משפטן ומומחה בתחום המימון לנדל"ן, ומאחוריו שורה ארוכה של עסקאות מניבות בהיקפים שונים.

מנכ"לי החברה הם טל גולדשטיין ועמי כחלון. גולדשטיין, בעל ידע וניסיון רב בתחום הנדל"ן אותו רכש בשוק הנדל"ן האמריקאי במשך שני עשורים, חבר לשותפיו בשנת 2009 והקים את החברה להתחדשות עירונית מתוך הבנת שוק הנדל"ן המקומי, וראיית התחום המתפתח של התחדשות עירונית ופינוי בינוי כאחד הצירים המרכזיים של הפעילות הנדל"נית בישראל בעשורים בקרובים. עמי כחלון הוא בעל ניסיון מוניציפאלי רב ומוכח. הוא החל את דרכו בפוליטיקה כיועץ סגן שר התמ"ת וכראש צוות הנדסי, ובין היתר הקים את מינהלת פינוי-בינוי הראשונה בישראל. בשל ניסיונו האדיר בתחום ההתחדשות העירונית, הוא משמש יועץ חיצוני בתחום הפינוי-בינוי למספר רשויות מקומיות בישראל, הנעזרות בניסיונו הרב. לצד הנהלת החברה פועל צוות מקצועי איכותי ומיומן, המורכב ממיטב אנשי המקצוע בתחום המשפט, הנדל"ן והבנייה בישראל. אנשי הצוות הם בעלי רקע עשיר בייזום ובבניית פרויקטים גדולים ומורכבים בארץ ובחו"ל, מתמצאים לעומק בחוקי הרישוי, בעבודתן של ועדות בנייה מקומיות ואזוריות ובעבודה מול משרדי ממשלה ורשויות. החברה להתחדשות עירונית מעמידה את הידע והניסיון המצרפי של שורותיה לרשות הפרויקטים שבהובלתה, הדורשים התמצאות והבנה מעמיקות, כדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר לדיירים.

למה לבחור בחברה להתחדשות עירונית?

חוסן כלכלי וביצועי מוכח - ערכים נכונים והון נצבר מאפשרים לנו לבנות יכולות מימון מלאות לכל תהליכי הפרויקט ולהשיג תוצאות ביצוע מיטביות. כמו כן, אנו עובדים עם מיטב המהנדסים, האדריכלים וקבלני הביצוע המובילים בתחום הבנייה בארץ.

שמירה על זכויות הדיירים - אנו אחראים ליישום תיקון לחוק פינוי בינוי, המגן על הדיירים ומשיג עבורם את מיטב התמורה בכל פרויקט של התחדשות עירונית.

שקיפות מלאה - הקשר עם הדיירים הוא החשוב ביותר עבורנו. אנו פועלים מול דשות עירונית. הדיירים בשקיפות מלאה, מציגים את התקדמות הפרויקט באופן ישיר, זמין ובגובה העיניים, ומעניקים לכל דייר ליווי אישי הנותן מענה לצרכיו הייחודיים. שקיפות מלאה - הקשר עם הדיירים הוא החשוב ביותר עבורנו. אנו פועלים מול הדיירים בשקיפות מלאה, מציגים את התקדמות הפרויקט באופן ישיר, זמין ובגובה העיניים, ומעניקים לכל דייר ליווי אישי הנותן מענה לצרכיו הייחודיים.

ניסיון - החברה מרכזת ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם תקנות רישוי הנדל"ן וההתנהלות מול הרשויות. אלו מאפשרים לנו להציג לרשות המקומית פתרונות מקיפים שייתנו מענה לצרכים ולדרישות שלה, ובכך מעלים את הסבירות לקבלת היתרים תוך פרק זמן קצר יחסית.

עובדים עם הטובים ביותר - החברה להתחדשות עירונית עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מיטב המומחים בתחומי הייעוץ, האדריכלות, ההנדסה, התכנון והבנייה, כדי להבטיח פתרונות בנייה מדויקים ואיכות ביצוע גבוהה במיוחד בכל אחד מהפרויקטים שהיא מובילה, תוך עמידה בלוחות הזמנים ובתקציבים שנקבעו מראש.

 

 

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ברוכים הבאים לשנת אי הוודאות הכלכלית

  נכנסנו לאחרונה לשנת 2019, והדבר הכי בטוח לגבי שנה זו הוא ששום דבר לא נראה בטוח וקשה מאוד לחזות לאן נושבת הרוח בתחומים שונים

  ברוכים הבאים לשנת אי הוודאות הכלכלית

 • השקעה עירונית בחדשנות

  השקעה עירונית בחדשנות

 • נזקי כלבים נושכים

  נזקי כלבים נושכים

 • מבשלים באחריות: שוק ההסעדה המוסדי עולה מדרגה

  שוק ההסעדה המוסדי מגלגל 4.5 מיליארד שקלים בשנה. אבל מי שחושב שיש פה פרנסה זמינה, יגלה שקשה מאוד להיכנס לשוק שדורש השקעה לוגיסטית מורכבת, עמידה בתקנים מחמירים והרבה סבלנות לתהליך הבירוקרטי

  מבשלים באחריות: שוק ההסעדה המוסדי עולה מדרגה