טל גולדשטיין, החברה להתחדשות עירונית
טל גולדשטיין

טל גולדשטיין

מנכ"ל משותף

שנת לידה: 1969
דוא"ל: tal@pinuibinui.org.il
תחומי התמחות: נדל"ן
תפקיד: מנכ"ל משותף
תפקידים קודמים: יזמות נדל"ן בחו"ל
ותק בתפקיד: 12 שנים
שפות: עברית, אנגלית
דרגה צבאית: סמל ראשון

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
לצד ההתקדמות בבנייתו של פרויקט הדגל שלנו בשדרות לה גווארדיה 64-68 בתל אביב, לקראת אכלוסו בחודש אוקטובר 2020, הובלנו שורה של מהלכים ברמה המחוזית והארצית שאיפשרו לנו להוציא לפועל בשנת 2020 עוד מספר פרויקטים, בהם פרויקט NEO הרא"ה ברמת גן (רח' הרא"ה 151-15) ופרויקט NEO גבעת שמואל (ברח' בן גוריון 2-6) העומדים לפני פינוי והריסה ונמצאים בשיווק.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
יותר מהכול אני מאמין, שבזכות הניסיון העשיר שלנו למדנו לעומק להבין מה הם צורכי הדיירים, לזהות אותם ולטפל בהם במיומנות, זאת לצד היכרות מעמיקה ביותר עם רשויות התכנון בפרויקטים של פינוי בינוי, דבר שמאפשר לנו לקצר זמני תהליכים למינימום.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
בשנת 2020 החברה גייסה לשורותיה שותפה חזקה - קבוצת מגדלי ישראל - על מנת להרחיב עוד את הבסיס הפיננסי והביצועי של החברה ואת קשת שירותיה לבעלי הדירות. בנוסף, החברה להתחדשות עירונית מחזיקה ב- 50% מהחברה להתחדשות ירושלים, שבאמצעותה היא יוזמת ומקדמת עשרות פרויקטים חדשים של פינוי-בינוי לקראת הוצאתם אל הפועל, בעיקר בירושלים ובבני ברק.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
החברה ממשיכה לשים לנגד עיניה את בעלי הדירות ואת טובתם, והאתגר הראשון בחשיבותו ממשיך להיות שמירת הקשר ההדוק עם בעלי הדירות ומתן מענה הולם לצורכיהם לאורך תהליכי פינוי-בינוי ממושכים. לצד זאת, החברה יוזמת, מקדמת ומוציאה אל הפועל עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, המיתרגמים למאות ואלפי יחידות דיור ומעמידים בפני החברה אתגרים יומיומיים המנוהלים בהצלחה ונושאים פרי. 

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
כשאנחנו התחלנו לפעול בתחום הפינוי בינוי היינו לבד בשטח, אבל בשנים האחרונות יזמים רבים גילו את התחום ומשווקים את עצמם כמומחים לפינוי בינוי. מניסיוני, גם אחרי 10 שנים בתחום אני מגלה דברים חדשים מדי יום. כך שאני ממליץ לכל מנהל להבין שמדובר בתחום מורכב ביותר, לא לזלזל וללמוד את התחום לעומקו לפני שנכנסים להתחייבויות גדולות.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
בעיניי, החשוב מכל הוא לזכור שלעולם בעלי הדירות הם בעלי העסקה, לא היזם.