טל גולדשטיין, החברה להתחדשות עירונית
טל גולדשטיין

טל גולדשטיין

מנכ"ל משותף

שנת לידה: 1969
דוא"ל: tal@pinuibinui.org.il
תחומי התמחות: נדל"ן
תפקיד: מנכ"ל משותף
תפקידים קודמים: יזמות נדל"ן בחו"ל
ותק בתפקיד: 10 שנים
שפות: עברית, אנגלית
דרגה צבאית: סמל ראשון

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
פרויקט NEXT TLV- פרויקט פינוי בינוי גדול בשדרות לה גווארדיה בתל אביב. זהו פרויקט דגל בחברה שיצא לדרך השנה ובימים אלה מתבצעות בו עבודות הבנייה.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?
יותר מהכול אני מאמין, שבזכות הניסיון העשיר שלנו למדנו לעומק להבין מה הם צורכי הדיירים, לזהות אותם ולטפל בהם במיומנות, זאת לצד היכרות מעמיקה ביותר עם רשויות התכנון בפרויקטים של פינוי בינוי, דבר שמאפשר לנו לקצר זמני תהליכים למינימום.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
בשנים הקרובות החברה תקדם כמה וכמה פרויקטים גדולים של התחדשות עירונית ותוציא חלק משמעותי מהם לפועל, כך שפרויקטים שנמצאים כעת בשלבי תכנון או פינוי – ייבנו ויאוכלסו.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
כמי שהבינו, שהדבר החשוב ביותר בהתחדשות עירונית הוא דיירי המתחמים המתחדשים, חשוב לנו מאוד להצליח להמשיך לשמור על קשר עם הדיירים באופן שיטתי ושוטף גם ובמיוחד לנוכח התרחבות הפורטפוליו של החברה.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
כשאנחנו התחלנו לפעול בתחום הפינוי בינוי היינו לבד בשטח, אבל בשנים האחרונות יזמים רבים גילו את התחום ומשווקים את עצמם כמומחים לפינוי בינוי. מניסיוני, גם אחרי 10 שנים בתחום אני מגלה דברים חדשים מדי יום. כך שאני ממליץ לכל מנהל להבין שמדובר בתחום מורכב ביותר, לא לזלזל וללמוד את התחום לעומקו לפני שנכנסים להתחייבויות גדולות.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
בעיניי, החשוב מכל הוא לזכור שלעולם הדיירים הם בעלי העסקה, לא היזם.