הליון בע"מ

ספקים של חומרים וידע בתחום הכימיקלים וחומרי גלם לתעשיה

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1948
תחום: ספקים של חומרים וידע בתחום הכימיקלים וחומרי גלם לתעשיה
כתובת: רח' הגורן 8, פארק תעשייה עומר
טלפון: 08-6909772
פקס: 08-6909775
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.eltra.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ענת הדר שירטו

  ענת הדר שירטו

  מנכ"לית

  הליון בע"מ

 • שרונה צדוק

  שרונה צדוק

  סמנכ"לית כספים

  הליון בע"מ

אייקון אודות

אודות הליון בע"מ

הליון ואלטרא הן חברות ותיקות ומקצועיות המתמחות באספקה של חומרים וידע בתחום הכימיקלים וחומרי גלם לתעשייה זה למעלה מ–70 שנה. שתי החברות הן חברות בנות של חברת AWS שבבעלות Gijs Cremer  Eindhoven הממוקמת בהולנד. ביחד משמשות שתי החברות כחברות סוכנויות וכחברות הפצת כימיקלים פעילות, יחד הן מעניקות מענה מקיף לחברות בכול הגדלים תוך גמישות, אמינות ומצוינות מקצועית. החברות מעסיקות 30 עובדים ויועצים חיצוניים המהווים את חוזק הליבה של שתי החברות, ומהווים צוות מיומן ואיכותי, המאפשר לחברה להשתתף במחקר ובפיתוח תוך יישום חדשנות והתפתחות טכנולוגית.

חברת אלטרא נוסדה בשנת 1948 כחברת סוכנויות המייצגת חברות בתחומי הכימיה וחומרי גלם לתעשייה, ופועלת על בסיס מכירה ישירה ללקוחות כנגד עמלות. חברת הליון נוסדה בשנת 1994 ומתמחה בחומרים דומים או זהים, הן מספקים זהים והן מספקים אחרים, קונה, מוכרת ומאחסנת את החומרים. חברות אלטרא והליון פועלות אחת לצד השנייה בתחומים דומים או בתחומים זהים, בהתאם לעניין העסקה. סדרי הגודל של מחזורי החברות עומדים על  כ-200 מיליון ₪.

בנוסף לפעילותה העסקית, בבעלות החברה מעבדה וצוות טכני, העובדים יחד כיחידה אחת המסייעת ללקוחותיה ועוסקת בפיתוח עם הספקים והלקוחות, משקיעה בידע ובהחדרת טכנולוגיות חדשות. לחברה אף מעבדה המתמחה בפרוטוטיפים.

הליון/אלטרא פועלות בשלושה תחומים עיקריים: בתחום הקוסמטיקה, הבנייה הפלסטיק והציפויים, כמו גם בתחום תעשיית החקלאות, תחום הדטרגנטים, תעשיית הנייר ותחום הדבקים. מעבר לכך, בנוסף למכירות, מתמחה החברה בתחום הדפוס הדיגיטלי באמצעות סטרטאפים, כמו גם את בתחום התלת מימד. מחלקת הקוסמטיקה חולשת על חלק משמעותי ונכבד מהשוק, הן בתחום הקוסמטיקה והן בתחום חומרי הניקוי, תוך מענה ופתרונות בהתאם לשינויים הרגולטוריים בענף הקוסמטיקה ובהתאם להעדפות דעת קהל וצרכנים. אנו מהווים מרכז ידע והדרכה תוך שימוש במעבדת האפליקציות שלנו שבה אנו מפתחים פורמולות בשיתוף פעולה עם הלקוח. בתחום הבניה והציפויים אלטרא/הליון נותנות מענה בחומרי גלם ובידע טכנולוגי לייצור שרפים ותוספים לתעשיית הדפוס הדיגיטלית והתלת מימד בטכנולוגית UV CURE ובטכנולוגיות אחרות.

חלק מהטכנולוגיות בהן מתמחה החברה הן טכנולוגיות ירוקות למען איכות הסביבה, העוסקות בחומרים המסייעים בפתרון בעיות איכות הסביבה. החברה מקפידה על אישורים לחומרים חדשים בכול התחומים בהם היא פועלת כולל  תחום הפולימרים, תחום ביו-פולימר, תחום ביו-דגריידבל פולימר ותחום הקוסמטיקה הירוקה. בנוסף, החברה פועלת באופן דומה גם בתחום הבניה, תוך הקפדה על חומרים עם צמנט נמוך, החוסכים פליטת CO2. הטכנולוגיות הללו מביאות להתאמה לאיכות הסביבה ולהתפתחות בתחום החומרים הידידותיים לסביבה ובתחום החומרים שומרי האקלים.

במהלך 70 שנות קיומן רכשו הליון/אלטרא ניסיון מקצועי רב המאפשר להם מיומנות מקצועית בעבודה שוטפת מול מעל 100 ספקים ובמתן מענה מקצועי ללקוחותיה בעזרת כ–4000 מוצרים ובכך מסייעת ללקוחותיה במיצוי הפוטנציאל העסקי שלהן.

הליון/אלטרא עובדות בשיתוף פעולה מלא הן עם הספקים והן עם הלקוחות, הן מעורבות בפיתוחן של טכנולוגיות פיתוח חדשניות הנותנות מענה לשני הצדדים ומשרתות ותורמות גם לשוק הישראלי.

תרומה קהילה

החברה רואה בתרומה לקהילה ערך חשוב ולאורו היא פועלת, תורמת לבתי חולים ולעמותות וגופי רבים כמו באר שובע ועוד במגוון דרכים. כחלק מפעילותה מפיקה החברה  לוח שנה התורם לעמותה שונה בכל שנה. בין היתר, עסקה החברה בקידום פעילות התורמת לקהילה בפעילות בנושא הקנביס, תוך תרומה לעמותה לילדים על הרצף הנעזרים בקנביס, כמו גם לאלו"ט ולבית השאנטי ולעמותות נוספות, בנוסף לרכישת ציוד לבתי חולים.

ב-40 השנים האחרונות ממוקמות החברות בנגב. ירון גנין המנכ"ל, המשמש בתפקידו משנת 1977, העביר את החברה לאזור מתוך אידיאולוגיה של תרומה, הן למדינה והן לקהילה, ומקדם את החברה תוך דגש על היותה חברה חדשנית, כמובילי תחום בתחום הטכנולוגיה. חדשנות היא התשוקה של החברה, כמו גם סוד החיים הארוכים שלה. כך משיג ירון גנין את אורך החיים של החברה, תוך שימור מעמדה כחברה הניצבת בחוד החזית של הטכנולוגיה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אוטם ראש עצב ראיה

  ירידה פתאומית בראייה ללא כאב יכולה להיות סימפטום של אוטם ראש עצב הראייה. לרוב הירידה היא רק בחלק משדה הראייה.

  אוטם ראש עצב ראיה

 • הליך 1782 והחלתו בהליכי בוררות מסחרית בינלאומית

  הליך 1782 והחלתו בהליכי בוררות מסחרית בינלאומית

 • פרופיל שר המשפטים גדעון סער

  ב- 13.6.2021, בעקבות השבעת הממשלה ה-36 של מדינת ישראל, מונה ח"כ גדעון סער, יו"ר מפלגת תקווה חדשה, לשר המשפטים. לכבוד מינויו לתפקיד, להלן מספר עובדות מעניינות שייתכן שלא ידעתם על שר המשפטים החדש.

  פרופיל שר המשפטים גדעון סער

 • משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?

  אלמן נקלע לקשיים כלכליים לאחר מות אשתו ופנה לביהמ"ש בבקשה למשכן נכס הנמצא בבעלות בנותיו הקטינות. איך זה נגמר?

  משכון נכס שבבעלות קטינים – אימתי?