המשביר 365 - המשביר בתי כל בו בע"מ

בתי כל בו - רשת קמעונאית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2003
תחום: בתי כל בו - רשת קמעונאית
כתובת: רח' הצורן 4, אזור תעשיה פולג נתניה
טלפון: 09-8926711
פקס: 09-8926696
דוא"ל: club365@m365mail.co.il
אתר החברה: http://www.club-365.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • רמי שביט, המשביר 365 - המשביר בתי כל בו בע"מ

  רמי שביט

  מנכ"ל הקבוצה

  המשביר 365 - המשביר בתי כל בו בע"מ

מנהלים בכירים

  דבורה יצחקי יו"ר דירקטוריון
  עדי בלומנפלד משנה למנכ"ל כספים, מועדון ושיווק
  ניסים חסן משנה למנכ"ל תפעול ומכירות
  רונן לביב סמנכ"ל מועדון club365
  איברהים מגזל סמנכ"ל סניפים ומכירות
  איציק פאר סמנכ"ל מערכות מידע
  ענת יונה סמנכ"ל כספים
  עו"ד יואב גרוס יועץ משפטי
אייקון אודות

אודות המשביר 365 - המשביר בתי כל בו בע"מ

המשביר לצרכן ישראל בע"מ נוסד בשנת 1947 והחל להפעיל את רשת בתי הכל-בו המשביר לצרכן. בשנת 2003 נרכשה פעילות המשביר הישן על-ידי קבוצת שביט (2003) בע"מ. החברה הינה חברה ציבורית, וזאת לאחר שבשנת 2007 בוצעה הנפקה בבורסה לניירות ערך בתל אביב של מניות החברה.

המשביר בתי כל-בו בע"מ

המשביר בתי כל-בו מפעילה את רשת חנויות הכל-בו היחידה בישראל ונמנית על החברות המובילות בתחום המסחר הקמעונאי בישראל.
לרשת 37 סניפים בפריסה עצמאית, בקניונים ובמיקומים מרכזיים נוספים ובעלי שטח מסחרי כולל של כ-100 אלף מ"ר.
הפדיון הכולל של החברה בשנת 2017 הסתכם בכ-1 מיליארד ₪, וזאת בזכות כוח עבודה מיומן המונה כ-3,500  עובדים ודיילי מכירה.
הרשת מספקת תמהיל רחב של מוצרים איכותיים בתחומי הקוסמטיקה, אופנת נשים, גברים וילדים, הלבשה תחתונה, הנעלה, עולם הבית, מוצרי חשמל ותכשיטים, ומציעה ללקוחותיה מותגים בינלאומיים לצד תוצרת מקומית איכותית, וחוויית קנייה באווירה של בית כל-בו.
בשנת 2018 הרחיבה הרשת את מגוון מותגי האופנה הבינלאומיים שלה בתחום אופנת הנשים מציעה הרשת בבלעדיות את: Trucco, Punt Roma,Morgan,Promod.
בתחום אופנת הגברים לצד מותגים ישראליים כגון :Bagir, Polo Beverly Hills, E.V.G, F.V וקב' אל שרד המשווקת את מכנסי הגינס של Levis כמו כן מציעה הרשת מותג אופנת גברים בינלאומי צרפתי Devred.
בתחום אופנת הילדים מציעה הרשת בבלעדיות 2 חברות בינלאומית: מותג צרפתי Okaidi ומותג איטלקי OVS בתחום ההנעלה מציעה הרשת מגוון מותגים רחב ביניהם: Lady Comfort, Rockfort, Geox, Fly Foot Hush Puppis, Caterpillar, .Blundstone
בשנת 2017 סימנה המשביר בתי כל בו את תחום הספורט כאסטרטגי לפעילותה והרחיבה את שטחי המסחר של המחלקות באופן משמעותי תוך הכנסת מגוון מלא של המותגים המובילים בתחום היום כגון:,Adidas Nike ,Under Armour ,Brooks ,New Balance ,Puma ,Diadora ,Arena ,Saucony ,Skechers ,Kappa והיא כיום מובליה הן בתחום ההנעלה והן בתחום ביגוד הספורט לצד מוצרים משלימים כגון: אביזרי ספורט, הליכונים, תיקים, כובעים ,משקולות, גרבי ספורט, מגוון רחב של בקבוקי ספורט, דילגיות , כפפות לספורט, משקפות.

CLUB 365

מועדון הלקוחות club365 הוקם בשנת 2013 הינו בבעלות המשביר בתי כל בו בע"מ.
הנכס העיקרי של החברה הוא מאגר המידע של חברי מועדון club365, אשר מונה כ-700,000 אלף בתי אב ומעל מיליון מחזיקי כרטיס.
מועדון הלקוחות club365 נחשב למוביל בתחומו בישראל, ומציע לחברים בו מגוון של הטבות במכלול תחומי הפעילות של הרשת 365 ימים בשנה.
בנוסף המועדון מעניק הטבות בחברות הקואליציה: משביר לצרכן, יינות ביתן , קשרי תעופה, צומת ספרים, שלמה סיקסט, הנחות והטבות במופעים בתחום הפנאי והאטרקציות למשפחה והנחות במגוון מסעדות ברחבי הארץ.
ניתן לראות פירוט באתר: www.Mashibir.co.il

מועדון 365 פיננסים

בבעלות משותפת של המשביר 365 ויינות ביתן החזקות. החברה מהווה את הזרוע הפיננסית של המשביר 365, ומטרתה קידום ופיתוח פלטפורמות לשיווק מוצרים פיננסים לחברי מועדון 365, תוך שימוש ברצפות המכירה הקמעונאיות של הקואליציה ובסיס הנתונים של מועדון 365.
מועדון האשראי המאוחד מונה כיום כ-300 אלף כרטיסים, ומזכה את מחזיקי כרטיסי האשראי 365 Family בתוכנית נאמנות הצוברת 3% cash-back בכל קניה ברשתות הקואליציה: משביר לצרכן, יינות ביתן,מגה בעיר, קשרי תעופה, צומת ספרים ועוד, וזאת בנוסף על ההנחות הקיימות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ניוד מומחים זרים לישראל

  בעידן הגלובאלי מתעורר צורך גובר של חברות וארגונים עסקיים לנייד עובדים זרים לביצוע תפקידים שונים המצריכים ידע, מומחיות או יכולות ניהול מוכחות, בין אם מדובר בתפקידים קבועים וארוכי טווח ובין אם לצורך פרויקטים זמניים וחולפים

  ניוד מומחים זרים לישראל

 • השקעה עירונית בחדשנות

  השקעה עירונית בחדשנות

 • "תפסת מרובה לא תפסת": מלכודת התמורה לדיירים ומדיניות צמצום הזכויות בפרוייקטי התחדשות עירונית

  הבטחות לחוד ומדיניות לחוד: כללי המשחק השתנו, התחייבות היזמים להגדלת שטח הדירה נתקלת במדיניות ההולכת ומצמצמת זכויות בנייה בועדה המקומית והמחוזית

  "תפסת מרובה לא תפסת": מלכודת התמורה לדיירים ומדיניות צמצום הזכויות בפרוייקטי התחדשות עירונית

 • משרד שטיינמץ עמינח: "תשואות גבוהות ופטור ממס שבח הפכו את יוון ליעד נחשק להשקעה"

  הקרבה הגאוגרפית וההקלות בתחום המס הביאו הרבה משקיעים ליוון שאחרי המשבר הכלכלי. לאחרונה, הם החלו לצאת מאתונה לערים פחות מרכזיות. האם עדיין משתלם להשקיע בנדל"ן יווני, או שהשקעה בישראל עדיפה? שיחה עם רו"ח גיא ארליך ממשרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות'

  משרד שטיינמץ עמינח: "תשואות גבוהות ופטור ממס שבח הפכו את יוון ליעד נחשק להשקעה"