הנסון ישראל בע"מ (HeidelbergCement Group)

מוצרי בניה ותשתית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1963
תחום: מוצרי בניה ותשתית
כתובת: רח' ז'בוטינסקי 5, רמת גן 5252006
טלפון: 03-5764242
פקס: 03-5759933
דוא"ל: shlomi.kadosh@hanson.biz
אתר החברה: http://www.hanson-israel.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אליעזר פריאל, הנסון ישראל בע"מ (HeidelbergCement Group)

  אליעזר פריאל

  מנכ"ל

  הנסון ישראל בע"מ (HeidelbergCement Group)

 • דובי הלבן, הנסון ישראל בע"מ (HeidelbergCement Group)

  דובי הלבן

  סמנכ"ל כספים

  הנסון ישראל בע"מ (HeidelbergCement Group)

אייקון אודות

אודות הנסון ישראל בע"מ (HeidelbergCement Group)

הנסון ישראל הינה חברת בת של HeidelbergCement - מן היצרניות הגדולות בעולם של צמנט, אגרגטים, אספלט, מוצרי בטון ותערובות בטון מובא.

הנהלת חברת האם ממוקמת בעיר היידלברג, גרמניה. לאחר מיזוג ביולי 2016 עם חברת Italcementi האיטלקית היא מעסיקה כ-60,000 עובדים ב-3,000 אתרים בכ-60 מדינות ברחבי העולם. החברה נסחרת בבורסה בגרמניה. מחזור המכירות ב-2016 עמד על כ-15 מיליארד יורו. החברה נכללת במדד ה- DAX ונמנית בין 30 החברות הגדולות בגרמניה.

הנסון ישראל נוסדה בשנת 1963. החברה מתפעלת 26 מפעלי בטון, 3 מחצבות, 2 מפעלי אספלט וצי המונה כ-100 משאיות להובלת בטון וחומרי מחצבה ובנוסף מאות משאיות כקבלני משנה. החברה רואה חשיבות עליונה בשמירה על בטיחות העובדים והגנה על איכות הסביבה כחלק בלתי נפרד מפעילות החברה בתחומים השונים. הנסון ישראל נכללת בקבוצת יצרניות חומרי הבניה הגדולות בישראל.

החברה, שהכנסותיה ב-2016 נאמדו בסך של כ-1.1 מיליארד ש"ח, מעסיקה כ-597 עובדים ומייצרת כ-20% מתצרוכת האגרגטים והבטון המובא בארץ. החברה מלווה את תהליך צמיחתה של מדינת ישראל. הצלחתה ארוכת השנים מעידה על יכולת התחדשותה של החברה ומחויבותה העמוקה לאיכות ושירות ללא פשרות. 

פעילות מקומית

הפעילות מתבצעת ב-26 מפעלים מתקדמים ומשוכללים לייצור בטון ומוצרי גמר ותשתית, עם יכולת יצור שנתית העומדת על 3.5 מיליון מ"ק; 3 מחצבות עם פוטנציאל ייצור של למעלה מ-9 מיליון טון בשנה; 2 מפעלי אספלט, המסוגלים לייצר מיליון טון בשנה של סוגי אספלט שונים הספקת המוצרים לאתרי פיתוח ובנייה ברחבי הארץ מתבצעת באמצעות צי משאיות החברה וקבלני משנה. 

מוצרי החברה

אגרגטים - שילובים שונים של אבן, חצץ וחול, המשמשים לבניה, תשתיות ושימושים נוספים. האגרגטים נחצבים מסלע גיר קשה או דולומיט.

בטון מובא, מוצרי תשתית וגמר - בטון טרי המיוצר, מועמס על מערבלי בטון במפעל ומסופק ישירות לאתרי הבניה. מוצרים נוספים לשימוש הם: תערובות טיח, תערובות לבניית תשתיות, ריצוף וגמר.

אספלט - תערובות אגרגטים וחול בתוספת ביטומן, המשמשות לחיפוי כבישים, כבישים מהירים, מגרשי חניה ושבילים.

תובלה - הובלת מוצרי החברה ומתן שירות ללקוחות חיצוניים.

שירות לקוחות

הנסון ישראל ממשיכה להשביח את מערך שירות הלקוחות תחת הסיסמה “הנסון - הבחירה הראשונה שלי". חזונה ומנוף הבידול של הנסון ישראל מושתת על הפיכתה לספק מועדף ע"י הלקוח, תוך מתן מענה מלא לצרכיו. כל צוות העובדים של הנסון זכה להדרכה שמטרתה הנחלה, הפנמה ויישומם של ערכי החברה, שהינם: אמינות, אחריות ואכפתיות, דרך ארץ וכבוד האדם, עבודת צוות, מקצוענות, למידה וחתירה למצוינות. במהלך השנים האחרונות הושלמה הקמתו של שירות קבלת הזמנות ושילוח מרכזי לבטון במרכז הארץ.

המגמה הינה לשפר את השירות הניתן ללקוחותיה של הנסון באזור תל-אביב התחרותי. מרכז אחד מטפל בהזמנות ובמשלוח מערבלי בטון ממפעלי הבטון באיזור המרכז לאתרים השונים. הפעילות מבוצעת תוך שימוש במערכת GPS. המערכת ממליצה איזה מפעל בטון ייצר ויספק את ההזמנה הספציפית וכן את דרך המשלוח היעילה ביותר, למתן שירות יעיל, אמין, מהיר ואפקטיבי.

טכנולוגיה ואיכות

להנסון מחויבות חסרת פשרות לאיכות המוצרים, לשביעות רצון הלקוחות ולשמירת המוניטין. החברה הייתה בין הראשונות בתעשייה לקבל בברכה את מערכת ההסמכה של מכון התקנים הישראלי הנוגעת למפעלי בטון, אספלט ומחצבות. החברה עברה את תהליך ההסמכה, וקיבלה את אישור מכון התקנים כי היא עומדת בדרישות הגבוהות של תו התקן ISO 9002.

איכות הסביבה ובטיחות

הנסון ישראל מתחשבת בצרכי הסביבה הסמוכה למפעליה ולמחצבותיה. החברה ממלאת בקפדנות את הנדרש ממנה בתחום זה, והיא קשובה לצורכי הקהילות המתגוררות בסמיכות לפרויקטים שבהן היא פעילה. החברה מאמינה שעליה לעשות הכול כדי שעובדיה לא ייפגעו ולא יחלו בעת עבודתם. הנסון מכשירה רבים מעובדיה לשמש נאמני בטיחות ומגישי עזרה ראשונה, כדי להקטין את הסיכונים במפעלים ולאפשר טיפול, אם וכאשר עובד נפגע.

בנוסף אולי יעניין אותך