הנקו בניה בע"מ

בנייה בסגנון אחר

הנקו בניה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2003
תחום: בנייה, ביצוע ויזמות
כתובת: רחוב אודם 14, קריית מטלון, פתח תקווה
טלפון: 03-9190400
פקס: 03-9190401
דוא"ל: yafit@henco.co.il
אתר החברה: http://www.henco.co.il/
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי כהן, הנקו בניה בע"מ

  אלי כהן

  מנכ"ל משותף

  הנקו בניה בע"מ

 • חננאל כהן, הנקו בניה בע"מ

  חננאל כהן

  מנכ"ל משותף

  הנקו בניה בע"מ

אייקון אודות

אודות הנקו בניה בע"מ

חברת הנקו בניה בע"מ הינה חברת בנייה מובילה המתמחה אף בתחומי הביצוע והיזמות, המוכרת במוניטין המעולה שצברה לאור חזונה של בנייה בסגנון אחר. החברה, שהוקמה בשנת 2003, בעלת סיווג ג'5 בלתי מוגבל, ומשמשת גם כחברה מבצעת. חוזקה ייחודית זו של הנקו מניבה את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה, שמקורו באחריות רבת השנים ובשקט הנפשי מהם הם נהנים, לאור העובדה שהחברה מבצעת בעצמה את הפרויקטים אותם היא יוזמת, ומעניקה גב איתן ללקוחותיה ואחריות רבת-שנים לאיכות ראשונה במעלה.

הנקו מבצעת ויוזמת פרויקטים למגורים, תמ"א 38 ופרויקטים למסחר באזורי ביקוש ברחבי גוש דן. החברה מבצעת פרויקטים גם עבור חברות אחרות, ואף מקדמת יזמויות של פרויקטים בהם תמ"א 2, פינוי בינוי, עסקאות קומבינציה ופיתוח שטחים לבניה, בהם מגרש גדול לבניין בבת ים בן 50,000 מ"ר.

האיתנות הפיננסית של הנקו נובעת מכך שהחברה משכילה לצמוח באופן מדויק תוך שמירה על מקורות הכנסה נכונים, תזרים מזומנים והתנהלות צנועה של כ-15 עובדים ועובדות. מערכת התקציב המוקפדת מאפשרת בחינה מדוקדקת עד הפרט האחרון, לפני כל פרויקט.

דינמיות ויצירתיות לצד ותק ואחריות

הסינרגיה הנוצרת מהשילוב שבין הדינמיות של הנקו כחברה צעירה הנמצאת בתנופת צמיחה, לבין נסיונה רב השנים והותק המקצועי שלה, מביאה לראייה אחראית ומנוסה ולבחינה מעמיקה של כל פרויקט. היצירתיות בה מוכרת החברה, החשיבה מחוץ לקופסה והניתוח שמביא לפתרונות יצירתיים, משתלבים עם הראייה האחראית של החברה ויוצרים מצוינות מקצועית וסטנדרט חדש של בנייה. החברה מקפידה לעמוד ביעדי כל פרויקט, הן בלוחות הזמנים, הן בתקציב והן באיכות הביצוע. זאת, בשילוב היסודיות והמקצוענות שלה, המביאים למוניטין המצוין ממנו היא נהנית.

מקצועיות, אמינות ויושרה

הנקו מקפידה על הדגש הרב הניתן לפרטים הקטנים. ככל שהחברה גדלה, כך גדלו גם הפרויקטים, אך תשומת הלב לגמר ולפרטים הקטנים נשארה בעינה, ומהווה אבן יסוד בהתנהלות החברה. הנדסת יתר מביאה למתן מענה איכותי בכל הפרויקטים של החברה.
כל פרויקט נהנה ממעורבותם האישית של בעלי החברה. השירות הראשון במעלה והמחויבות האישית של בעלי החברה יוצרים את הסטנדרטים המקצועיים הבלתי מתפשרים של החברה, הן טכנולוגית והן מבחינת השירות.
עובדי ועובדות החברה הותיקים, שהולכים עימה זה 13 שנה, באים מכל חתכי האוכלוסייה בישראל ויוצרים מעין מיקרוקוסמוס של חברה בריאה ומשפחתית. קבלני המשנה העובדים עם החברה זה שנים ארוכות והלקוחות החוזרים של החברה מעידים על היושר, האמינות והמקצועיות של הנקו.

הנהלה

חננאל כהן, מנכ"ל משותף, הוא הנדסאי בנין ובעל ניסיון רב בביצוע. חננאל שימש כמנהל פרויקט בכיר בחברה מובילה במשך כעשור והיה אחראי על ניהול בנייה של עשרות אלפי מ"ר בפרויקטים שונים.

אלי כהן, מנכ"ל משותף, הוא תעשיין זה שני עשורים ובעליהן של חברות מובילות. לאלי ניסיון ניהולי ופיננסי עשיר וראיה עסקית רחבה. 

פינוי בינוי ותמ"א 38

החברה מתמחה בביצוע פרויקטים של תמ"א 38 תקנה 2 בסטנדרט ראשון במעלה בעשרות בניינים ברחבי גוש דן. החברה, שהיא גם היזמית וגם המבצעת, מעניקה ללקוחותיה את השקט הנפשי שנובע מידיעה ברורה מי הקבלן המבצע. ההקפדה על לוחות הזמנים והטכנולוגיות המתקדמות בהן עושים שימוש בחברה מביאות לתוצאות המצוינות בכל פרויקט.

פרויקטים למגורים

החברה יוזמת ובונה פרויקטים למגורים עד 100 יחידות דיור ברחבי גוש דן באיכות בנייה ללא פשרות ומעורבות בעלי החברה בכל פרויקט, ועומדת ביעדים ובלוחות הזמנים תוך התעדכנות מתמדת וייעול תהליכים.

פרויקטים מסחריים

החברה בונה פרויקטים לצורכי מסחר ומשרדים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, בדגש על מצוינות מקצועית ושירות אישי. כל שלב מפוקח אישית ע"י הבעלים ונבחן בכלים קפדניים של בקרת איכות. הניסיון רב השנים של החברה והשקיפות בה היא נוקטת מביאים ליעילות הביצוע ולתוצאות המצוינות עבור לקוחותיה. החברה יוזמת פרויקט מסחרי רחב היקף בבת – ים מתוך אמונה ויכולת לכוון לעתיד הבניה במרחב גוש דן .

איכות הסביבה

הנקו נבחרה לאחת משלוש החברות היחידות בישראל שזכו במענק המשרד לאיכות הסביבה, בגין פרויקט ירוק בגבעתיים. החברה בונה עפ"י סטנדרטים ירוקים ועומדת בכל הדרישות המחמירות של בנייה ירוקה.

תרומה לקהילה

הנקו פועלת למען הקהילה, הן בתרומות והן בפעילות עצמאית של החברה. מנהליה משמשים בהתנדבות כמנהלים פעילים של עמותת "יד תמר".

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

  המערכת הרפואית מחויבת להעביר מידע לאישה לפני ההיריון, ולדאוג להעניק לה את הטיפול המתאים והנכון ביותר גם במהלך ההיריון ובלידה. עו"ד עדי וייס, מייסדת ובעלים של 'משרד עו"ד עדי וייס' מסבירה מתי ובאילו מקרים ניתן לתבוע על רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

  רשלנות רפואית בניהול מעקב הריון ולידה

 • משבר הקורונה; חוק חדלות פרעון חושף את המנהלים והדירקטורים לאחריות אישית

  על המחוקק לעשות את הדבר הנכון ולהשהות בעת הזו את תוקפו של סעיף 288, עד אשר המשק הישראלי יתאושש מהמכה הקשה שניחתה עליו

  משבר הקורונה; חוק חדלות פרעון חושף את המנהלים והדירקטורים לאחריות אישית

 • מכתב פתוח לשופטי ישראל בעידן קורונה

  התמודדות עם המגיפה בכללים הרגילים תוביל לקריסה כלכלית רבתי. תשכחו מה שהכרתם – כזה עוד לא היה

  מכתב פתוח לשופטי ישראל בעידן קורונה

 • גרושים? מה תעשו בתקופת הסגר?

  האתגרים החדשים שוירוס הקורונה מעמיד אותנו בהם

  גרושים? מה תעשו בתקופת הסגר?