ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

ייזום, בניה, התחדשות עירונית

ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1994
תחום: ייזום, בניה, התחדשות עירונית
כתובת: רח' בית הבד 19, כפר סבא
טלפון: 052-2499722
פקס: 09-9621962
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.hkr.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זוהר הלפרין

  זוהר הלפרין

  מייסד ובעלים

  ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

 • אייל הלפרין

  אייל הלפרין

  מנכ"ל

  ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

אייקון אודות

אודות ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ הוקמה לפני חצי יובל כחברת בוטיק משפחתית הפועלת בענף הנדל"ן למגורים. מיום הקמתה ממוקדת החברה בשלושה עולמות תוכן עיקריים: בנייה פרטית, שיפוצים גדולים של דירות ובתים ובניית בנייני מגורים. לפני כעשור נכנסה ה.ק.ר לתחום ההתחדשות העירונית והחלה ליזום ולבנות פרויקטים במסלול תמ"א 38. במסגרת זו היא אף הקימה את אחד הפרויקטים הראשונים של תמ"א 38 ברעננה. על אף גודלה של החברה ומשך הזמן הממוצע הארוך יחסית לאישורי פרויקטים מסוג תמ"א 38, הצליחה ה.ק.ר לסיים עד היום שלושה פרויקטים שכבר אוכלסו והרביעי יאוכלס בחודשים הקרובים. 

הנהלת החברה

זוהר הלפרין – זוהר הינו מייסד החברה ומי שמשמש כיום בפועל כאחראי על הביצוע בשטח. זוהר הגיע לעולם הנדל"ן מעולם מקצועי שונה לגמרי, עולם התחבורה הציבורית. במשך שנים רבות היה זוהר חבר "דן" ועבד בתפקידים מגוונים בחברה ביניהם מנהל אגף הכספים של הקואופרטיב. ברבות השנים הוא ביצע הסבה מקצועית לעולם הבנייה, תחום בו התאהב. לאחר כחמש שנים בהן כיהן בתפקידים בכירים בחברות נדל"ן החליט זוהר לצאת לדרך עצמאית. את חברת ה.ק.ר הקים בשנת 1994 לאחר תקופת לימודים שבסיומה קיבל תעודת קבלן רשום. במשך 25 השנים האחרונות היה אחראי זוהר לעשרות רבות של פרויקטים בעולמות הבנייה הפרטית, השיפוצים וההתחדשות העירונית, תוך שה.ק.ר רוכשת מוניטין וקהל לקוחות נאמן. 

אייל הלפרין בנו של זוהר ומנכ"ל החברה בשנתיים האחרונות. הוא בוגר תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות מאוניברסיטת מנצ'סטר באנגליה. הוא הגיע לניהול החברה לאחר תפקידי סמנכ"ל וניהול חטיבה עסקית בתחום השירות, הבנייה, התפעול והאחזקה בקבוצות מובילות במשק הישראלי, כמו אלקטרה וסלקום. בזו האחרונה כיהן במשך 3 שנים כמנהל שרשרת האספקה של קבוצת התקשורת הגדולה. אייל מנהל כיום את ה.ק.ר בפועל תוך שהוא מגבש את האסטרטגיה העסקית שלה לשנים הבאות. 

פרויקטים נבחרים

חברת ה.ק.ר מתמקדת גאוגרפית באזורי הביקוש של ערי השרון וצפון תל אביב. בנייתה בתחום ההתחדשות העירונית מאופיינת ברמות גימור ייחודיות ותפיסת בנייה "בוטיקית". על פרויקטים אלו ניתן למנות בין היתר את הבאים:

פרויקט קהילת ציון 10, הרצליה: פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת שבמסגרתו מוסיפה החברה 2.5 קומות שכוללות חמש יח"ד חדשות לבניין קטן בן 3 קומות. הפרויקט הינו פרויקט בוטיק ייחודי עם דירות 5 חדרים ענקיות בגודל של 140 מ"ר. הפרויקט נמצא כעת בביצוע ושיווק ובנייתו צפויה להסתיים בחודש ספטמבר 2020. 

פרויקט אנילביץ' 23-19, רעננה: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה, במסגרתו תהרוס החברה בניין בן 3 קומות ושלוש כניסות עם 18 יח"ד. במקומו ייבנה בניין בן שבע קומות וקומת קרקע עם 45 יח"ד. תמהיל הדירות בבניין הוא של דירות קטנות ובינוניות בנות 2.5, 3 ו-4 חדרים המתאימות לזוגות צעירים, משפחות צעירות וזוגות בגיל השלישי. 

פרויקט קזן 5, רעננה: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה, במסגרתו תהרוס החברה בניין בן 3 קומות עם 9 יח"ד. במקומו ייבנה בניין בן שבע קומות וקומת קרקע עם 23 יח"ד. גם בבניין זה תמהיל הדירות הוא של דירות בינוניות בנות 4 חדרים המתאימות לזוגות צעירים, משפחות צעירות וזוגות בגיל השלישי. 

יזמית וקבלנית כאחד

ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים היא הקבלן הראשי בכל אחד מפרויקטי היזמות שלה. שילוב זה מביא להקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בכל פרויקט ותוך מעורבות מלאה של מנהליה החל משלב התכנון, דרך הביצוע ועד שלב מסירת הדירות לדיירים. ה.ק.ר מבצעת פרויקטים בנפח דירות קטן ובינוני וזאת במטרה להתמקד באיכות הבנייה ולא בכמות יחידות הדיור שנבנות. ייחודיות "בוטיקית" זו מאפיינת את ה.ק.ר עוד מימיה הראשונים. 

"דואגים לכם עד הבית"

הסלוגן המלווה את זוהר ואייל הוא "דואגים לכם עד הבית" והדבר מבטא את תפיסת עולמם לפיה הם לא בונים בניינים ללקוחות אלא בתים לאנשים. יתירה מכך, החברה מאמינה בדגש לא רק על המוצר האיכותי המוגמר, קרי הדירה, אלא גם על חווית הלקוח לאורך כל התהליך. מתפיסת איכות זו נגזרת כל פעילותה של החברה ובהתאמה היא עובדת עם קבלני משנה מקצועיים המלווים אותה שנים ארוכות ונבחרו על ידה בקפידה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים. כך, מציעה ה.ק.ר רמת גימור גבוהה מאוד ומקפידה בכל פרויקט על תמהיל דירות שמתאים לסביבה ולפלח השוק. ה.ק.ר שמה דגש על עקרונות הבנייה הירוקה תוך בחינת הערך המוסף המתקבל מהתהליך, גם לסביבה וגם להוצאה השוטפת של דיירי הבניין לאחר סיום הפרויקט. 

החזון: להרחיב את הפעילות

במסגרת המעבר הבין דורי בה.ק.ר ממשיך כעת אייל את הפיכתה מחברה בעלת נפחי פעילות קטנים יחסית לחברה בסדר גודל בינוני תוך בנייתם של מספר פרויקטים במקביל. בשנה האחרונה נחתמו מספר חוזי תמ"א 38 שמצביעים על אמון הדיירים בה.ק.ר ובתפיסתה. בחירת הפרויקטים ושמירה על כמות פרויקטים נכונה מבטיחה שהפעילות, "הבוטיקית", המייחדת את ה.ק.ר לא תיפגע והיא תמשיך ותהווה את הערך המוסף העיקרי אותו מעניקה ה.ק.ר ללקוחותיה.

אייקון מאמרים

מאמרים מאת ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

 • תכנון נכון של בניין – חיסכון גדול בהוצאות השוטפות

  תכנון נכון של בניין – חיסכון גדול בהוצאות השוטפות

  תכנון מוקדם וקפדני של בניין יכול להפחית באופן משמעותי את עלויות התפעול והאחזקה שלו ויחסוך לאורך זמן סכומי כסף גדולים. אייל הלפרין, אשר לו ניסיון רב בהקמת בניינים ובנייה, אך גם בניהול תפעול ואחזקת בניינים, מבהיר כמה חשוב לתכנן את הבניין על כל האלמנטים שבו לפרטי פרטים, ומעניק כמה טיפים קטנים שחוסכים כסף גדול

  תכנון נכון של בניין – חיסכון גדול בהוצאות השוטפות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • זה לא הגיל, זה הניסיון

  כבר בגיל 16 הקים שיראל בזיז את החברה הראשונה שלו ועבד בתחום השיפוצים וצביעת בניינים. קרוב לעשרים שנה אחרי, בגיל 34, הוא משמש כמנכ"ל ובעלים משותף של קבוצת ש.י גיל הבונים המגלגלת מאות מיליוני שקלים בשנה. "אנשים תמיד שואלים אותי ואת השותף שלי, יגאל גיל בן ה- 71, אם אנחנו אבא ובן. הגיל שלי הוא משהו שקשה קצת לעיכול בהתחלה אבל בסוף, בענף הבניה אתה נמדד לפי ביצועים, והביצועים שלנו בחברה הם ברורים וחיוביים מאד" מסביר בזיז, "גדלתי מלמטה ואנחנו מקפידים על ניהול נכון, אמין, ישר, מדויק, שואף למצוינות ומציגים מדדים טובים. במקרה שלנו הגיל הופך ליתרון שבא לידי ביטוי בחריצות, בכושר ההתמדה, בראיה פחות מקובעת, בביצועים טובים ובהצלחה אשר ניתן לכמת אותה"

  זה לא הגיל, זה הניסיון

 • ארנונה של שטחים משותפים במרכז מסחרי

  הלכה חדשה של בית המשפט העליון בדבר זיהוי הנישום הנכון בארנונה בגין שטחים משותפים במרכז מסחרי?

  ארנונה של שטחים משותפים במרכז מסחרי

 • משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

  שר האוצר הצהיר כי לא תתבצע העלאת מסים עד סוף 2021, אך ההיסטוריה מלמדת שבסופו של דבר האזרח הוא זה שמשלם את המחיר. המדינה יכולה להשתמש בשיטות אחרות על מנת להכניס כספים ולצאת מהמיתון - בשטיינמץ עמינח בטוחים שרק צריך לחשוב "מחוץ לקופסה"

  משרד שטיינמץ עמינח: הדרכים לכיסוי גרעון המדינה – בלי להעלות מסים

 • מיכאל שטראוס ז"ל נפטר והותיר אחריו צוואה, האם יכול היה במסגרת צוואתו להגביל את בני הזוג של נכדיו לרשת עמם?

  פטירתו של איש העסקים מיכאל שטראוס ז"ל העלתה לכותרות שאלות רבות אודות עריכת צוואה ועד כמה, אם בכלל, יוכל המוריש המנוח לשלוט על חיי יורשיו באמצעות צוואתו?

  מיכאל שטראוס ז"ל נפטר והותיר אחריו צוואה, האם יכול היה במסגרת צוואתו להגביל את בני הזוג של נכדיו לרשת עמם?