ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

ייזום, בניה, התחדשות עירונית

ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1994
תחום: ייזום, בניה, התחדשות עירונית
כתובת: בית הבד 19, כפר סבא
טלפון: 052-2499722
פקס: 09-9621962
דוא"ל: info@hkr.co.il
אתר החברה: http://www.hkr.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זוהר הלפרין, ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  זוהר הלפרין

  מייסד ובעלים

  ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

 • אייל הלפרין, ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

  אייל הלפרין

  מנכ"ל

  ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

אייקון אודות

אודות ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ

ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים בע"מ הוקמה לפני חצי יובל והיא חברת בוטיק משפחתית הפועלת בענף הנדל"ן. מיום הקמתה עסקה החברה בשלושה עולמות תוכן עיקריים: בנייה פרטית, שיפוצים גדולים של דירות ובתים ובניית בנייני מגורים. לפני כעשור נכנסה החברה לתחום ההתחדשות העירונית והחלה ליזום ולבנות פרויקטים במסלולי תמ"א 38. במסגרת זו היא אף הקימה את אחד הפרויקטים הראשונים במסלול זה ברעננה. על אף גודלה הקטן יחסית של החברה ומשך הזמן הממוצע הארוך יחסית לאישורי פרויקטים מסוג תמ"א 38, הצליחה ה.ק.ר לסיים עד היום שלושה פרויקטים שכבר אוכלסו.

הנהלת החברה

זוהר הלפרין – זוהר הינו מייסד ומבעלי החברה ומי שמשמש כיום בפועל כאחראי על הביצוע בשטח. זוהר הגיע לעולם הנדל"ן מעולם מקצועי שונה לגמרי, עולם התחבורה הציבורית. במשך שנים רבות היה זוהר חבר "דן" ועבד בתפקידים מגוונים בחברה ביניהם מנהל אגף הכספים של הקואופרטיב. ברבות השנים הוא ביצע הסבה מקצועית ומונה לסמנכ"ל תפעול של חברת בנייה, תחום בו התאהב. לאחר כשלוש שנים בתפקיד זה מונה הלפרין לתפקיד מנהל חברת שיווק בנייה ולאחר זמן החליט לצאת לדרך עצמאית. את חברת ה.ק.ר הקים בשנת 1994 לאחר תקופת לימודים שבסיומה קיבל תעודת קבלן רשום. במשך 25 השנים האחרונות היה אחראי זוהר לעשרות רבות של פרויקטים בעולמות הבנייה הפרטית, השיפוצים וההתחדשות העירונית, תוך שהחברה רוכשת מוניטין וקהל לקוחות נאמן.

אייל הלפרין – אייל המכהן כמנכ"ל החברה בשנה האחרונה הוא בנו של זוהר. הוא בוגר תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות מאוניברסיטת מנצ'סטר באנגליה. לכיסא המנכ"ל הוא הגיע לאחר תפקידי ניהול בכירים בתחום השירות, הבנייה, התפעול והאחזקה בקבוצות מובילות במשק הישראלי, כמו אלקטרה וסלקום. בזו האחרונה כיהן במשך 3 שנים כמנהל שרשרת האספקה של קבוצת התקשורת הגדולה. אייל מנהל כיום את החברה בפועל תוך שהוא מגבש את האסטרטגיה העסקית שלה לשנים הבאות.

פרויקטים נבחרים

חברת ה.ק.ר מתמקדת גאוגרפית באזורי הביקוש של ערי השרון ותל אביב. בנייתה בתחום ההתחדשות העירונית מאופיינת ברמות גימור ייחודיות ותפיסת בנייה בוטיקית. על פרויקטים אלו ניתן למנות בין היתר את הבאים:

פרויקט ההגנה 87, רעננה: פרויקט תמ"א 38 זה הינו פרויקט הדגל של החברה. במסגרת הפרויקט ביצעה החברה חיזוק ותוספת לבניין ישן משנות ה-70 של 3 קומות עם 24 יחידות דיור. במסגרת הפרויקט נוספו לו 2.5 קומות שכללו תשע דירות חדשות, ביניהן דירות פנטהאוזים. הפרויקט הסתיים בשנת 2015 ומאוכלס מזה מספר שנים.

פרויקט קהילת ציון 10, הרצליה: פרויקט תמ"א 38 חיזוק ותוספת שבמסגרתו מוסיפה החברה 2.5 קומות שכוללות חמש יחידות דיור חדשות לבניין קטן בן 3 קומות. הפרויקט הינו פרויקט בוטיק ייחודי עם דירות 5 חדרים ענקיות בגודל של 140 מ"ר. הפרויקט נמצא כעת בביצוע והוא צפוי להסתיים בחודש ספטמבר 2020.

פרויקט אנילביץ' 23־19, רעננה: פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה, במסגרתו תהרוס החברה בניין בן 3 קומות ושלוש כניסות עם 18 יחידות דיור. במקומו ייבנה בניין בן שבע קומות וקומת קרקע עם 45 יחידות דיור. תמהיל הדירות בבניין הוא של דירות קטנות ובינוניות בנות 3 ו-4 חדרים.

יזמית וקבלנית כאחד

ה.ק.ר ייזום וניהול פרויקטים היא חברה יזמית וקבלנית כאחד הנהנית מכח אדם מיומן וותיק המלווה אותה לאורך שנים. שילוב זה מעניק לחברה יכולות בנייה גבוהות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר בכל פרויקט ותוך מעורבות מלאה של מנהליה החל משלב התכנון, דרך הביצוע וכלה במסירת המפתח. החברה מבצעת פרויקטים בנפח קטן ובינוני וזאת במטרה להתמקד באיכות הבנייה ולא בכמות יחידות הדיור שנבנות. ייחודיות בוטיקית זו מאפיינת את החברה עוד מימיה הראשונים.

"דואגים לכם עד הבית"

הסלוגן המלווה את מנהלי החברה הוא "דואגים לכם עד הבית" והדבר מבטא את תפיסת עולמם לפיה הם לא בונים בנינים ללקוחות אלא בתים לאנשים. יתירה מכך, בחברה מאמינים כי עליהם לשים דגש לא רק על המוצר האיכותי המוגמר, קרי הדירה, אלא גם על חווית הלקוח לאורך כל התהליך. מתפיסה אסטרטגית זו נגזרת כל פעילותה של החברה: החברה עובדת עם קבלני משנה מקצועיים העובדים עימה שנים ארוכות ונבחרו על ידה בקפידה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים. כך, החברה מציעה רמת גימור גבוהה מאוד ומקפידה בכל פרויקט על תמהיל דירות שמתאים לסביבה ולפלח השוק. החברה שמה דגש על עקרונות הבנייה הירוקה הכוללים בין היתר את התקנתה של תאורה חסכונית ויעילה, התקנת מעליות בעלות דירוג אנרגטי A, ניהול מי נגר ושימוש בחומרי בנייה בעלי תו ירוק.

החזון: להגדיל את נפח הפעילות

במסגרת המעבר הבין דורי בחברה מקדם כעת מנהלה אייל את הפיכתה של ה.ק.ר מחברה בעלת נפחי פעילות קטנים יחסית לחברה בסדר גודל בינוני תוך בנייתם של מספר פרויקטים במקביל. ראוי לציין כי לצד הרחבת נפח הפעילות, "הבוטיקיות", המייחדת את החברה לא תיפגע והיא תמשיך ותהווה את הערך המוסף אותו מעניקה ה.ק.ר ללקוחותיה.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך