וידיסקו בע"מ

פתרונות רנטגן ניידים

וידיסקו בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 1988
תחום: פתרונות רנטגן ניידים
כתובת: רח' החרושת 32, אור יהודה
טלפון: 03-5333001
פקס: 03-5333002
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.vidisco.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אוהד מילוא

  אוהד מילוא

  מנכ"ל

  וידיסקו בע"מ

 • רועי שפירא

  רועי שפירא

  בעלים ויו"ר מועצת המנהלים

  וידיסקו בע"מ

מנהלים בכירים

  אלון פלידר סמנכ"ל מו"פ
  אלון פלדמן סמנכ"ל מכירות ושיווק
  גלעד בריד סמנכ"ל תפעול
  אלכס בוקין סמנכ"ל פיתוח עסקי
אייקון אודות

אודות וידיסקו בע"מ

וידיסקו היא חברה גלובלית מובילה שהינה חלוצה בענף העולמי של שיקוף באמצעות קרני רנטגן, ועומדת בחוד החנית בכל הקשור לפיתוח, ייצור ותמיכה של מגוון רחב של פתרונות בתחום. 75 מדינות ברחבי העולם נהנות ממערכות החברה, בהן גופים צבאיים, גופים ביטחוניים וגופים תעשייתיים.
החברה, שנוסדה ב–1988, מספקת יכולות דימות באיכות גבוהה בסביבות העבודה המאתגרות ביותר ברחבי העולם.
וידיסקו משווקת את מוצריה ללקוחות בינלאומיים מכל רחבי העולם. החברה החדשנית מתאימה ומפתחת את מוצריה בהתאם לדרישות העולות מהשטח, ממציאה חידושים ומשפרת מוצרים קיימים כך שיתאימו טוב יותר לצרכי לקוחותיה. וידיסקו גאה להיות ספקית רשמית של מחלקת ההגנה של ארה"ב.
החברה מספקת תוכנה בעלת מאפיינים ייחודיים, על מנת לאפשר מבצעים בשטח תוך שימוש בציוד רנטגן נייד ומהיר. פתרונות השיקוף הניידים של וידיסקו מייצרים ערך גבוה ליישומים ביטחוניים שונים. בקונפיגורציית השימוש בטווח הפיצוץ, המערכת מבצעת שיקוף אולטרה-מהיר, המוביל בתורו לאפס נפגעים בשטח. מסיבה זו, בין היתר, ארגונים צבאיים מובילים סומכים על וידיסקו בהגנה הן על אנשים והן על נכסים.

30 שנות מחויבות לאיכות ושירות לקוחות מסור

במהלך 30 השנים האחרונות, וידיסקו סיפקה אלפי מערכות שיקוף ניידות ללקוחות צבאיים ומשטרתיים מתחומי החבלה וסילוק הפצצות. שיתוף הפעולה הצמוד עם יחידות אלו מאפשר לוידיסקו לייצר פתרונות משופרים המותאמים לצרכי הלקוחות באופן מיטבי. הצוות המקצועי של החברה כולל למעלה מ–50 מומחים צבאיים מנוסים וחטיבת שירות בינלאומית, הפועלת ממטות ומרכזי שירות הממוקמים בארה"ב, באירופה ובאסיה. וידיסקו מקפידה להיות קשובה ללקוחותיה, ומספקת פתרונות מקצועיים יוצאי-דופן, הנתמכים על ידי שירות לקוחות הפועל סביב השעון בחמישה מוקדי שירות ברחבי העולם. המחויבות של החברה לאיכות ללא רבב מתחילה ברכיבים הקטנים ביותר ומקיפה את הפתרון המותאם במלואו, על מנת להבטיח את רמות הדיוק והאמינות הגבוהות ביותר בכלל המוצרים, ואת שביעות רצון לקוחותיה.

פתרונות רנטגן מתקדמים וחדשניים

וידיסקו מפתחת פתרונות שיקוף חדשניים, לרבות פתרונות שיקוף ניידים לזיהוי בטוח ומדויק ביישומי ביטחון ובדיקות אל-הרס תובעניים. מערכות הרנטגן הדיגיטליות הניידות של וידיסקו מאפשרות זיהוי פצצות קונבנציונליות ומטענים מאולתרים באופן בטוח ואפקטיבי גם ביישומים הביטחוניים התובעניים ביותר. בכך נכללים גם פתרונות רנטגן ניידים קלים לשימוש, המאפשרים לטכנאי חבלה ונטרול פצצות לקבל החלטות מושכלות, ללא צורך להתקרב אל החפץ. המערכות של וידיסקו תוכננו לשימוש אופטימלי בתנאי שטח קשים, והן עומדות בתקנים ובדרישות המחמירים ביותר, ומוכחות בשטח, הן ביישומי אבטחה אזרחיים והן במצבי קרב. פתרונות שיקוף הרנטגן הדיגיטליים הניידים של וידיסקו מספקים ערך גבוה למגוון יישומים ביטחוניים, לרבות יישומים משטרתיים, צבאיים, כוחות מיוחדים, מכס וביקורת גבולות, בתי סוהר, לוחמה בטרור ושירותי הצלה, חירום ועזרה ראשונה. Vidisco USA Ltd. זכתה לאחרונה בחוזה מכרז בן 27 מיליון דולר לאספקת למעלה מ – 300 מערכות רנטגן מסוג Guardian 12" לחיל האוויר של ארה"ב. חוזה זה יבוצע לאורך תקופה של 5 שנים. זוהי הפעם השנייה שבה וידיסקו זוכה במכרז בתוך שנתיים, לאחר שזכתה במכרז לאספקת 200 מערכות עבור כוחות הנחתים של ארה"ב בשנת 2019. הזכייה במכרז מהווה הכרה באיכות וברבגוניות של מוצריה של וידיסקו ובעמדת השוק שלה. Vidisco USA Ltd. היא אחת מספקיות הרנטגן הגדולות של מחלקת ההגנה של ארה"ב, וארגוני צבא ומשטרה רבים ברחבי העולם, לרבות בישראל, בצרפת, באיטליה, ביפן ובפינלנד, בחרו בפתרונות השיקוף הניידים שלה. מערכת הגארדיאן היא מערכת שיקוף דיגיטלית ברמה צבאית, אשר תוכננה במיוחד ליישומים ביטחוניים. המערכת עמידה הן לאבק והן למים, עומדת בתקני צבא ארה"ב ובתקן אטימות IP67, ובנויה לעמוד בתנאים הקיצוניים של משימות אבטחה וצבא. בדיקות שיקוף צבאיות מתבצעות לעיתים קרובות במצבי לחץ וסכנה. במצבים כאלו, חובה שתמונות השיקוף יצולמו במהירות וינותחו תוך זמן קצר. על מנת להתמודד עם אתגר זה, מערכת הגארדיאן מציעה פריסה אולטרה-מהירה, שהיה יחידה בטווח הפיצוץ, ותמונה דיגיטלית ברזולוציה גבוהה, המצולמת בהבזק אחד בלבד, וכן תוכנת עריכת תמונה מתקדמת. המערכת מציעה אביזרים אופציונליים נוספים, כגון אינטגרציה עם רובוטים, מודול אנרגיה דואלי להבחנה בין חומרים אורגניים ואנאורגניים, ואפשרות להלביש הדמיות רנטגן על תמונות אופטיות באמצעות טכנולוגיות מציאות רבודה, כמו גם פתרונות פלטפורמת הזזה (slider) לסריקת עצמים גדולים, סריקה תלת מימדית (XAR) וכו'.

הנהלה בכירה

אוהד מילוא, מנכ"ל
מר אוהד מילוא מביא עימו למעלה מ–20 שנות ניסיון ניהולי בכיר בחברות בתחום התעופתי, הצבאי והאזרחי. טרם הצטרפותו לוידיסקו, אוהד כיהן כמנכ"ל במגוון חברות טכנולוגיות פרטיות וציבוריות כגון תאת טכנולוגיות, קבוצת אלבטק (חברת בת של התעשייה האווירית) ובסטארט-אפ השייך לקבוצת שגריר מערכות. אוהד הוא בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת תל אביב וכן MBA מהטכניון.

רועי שפירא, בעלים ויו"ר מועצת המנהלים של וידיסקו
רועי בעל תואר ראשון בהנדסת מכונות ותואר שני במנהל עסקים. הוא בנו הצעיר של שלמה שפירא, המייסד של וידיסקו, ומאז הקמתה של החברה ספג את הידע של אביו בניהול עסקים ושאב ממנו השראה.
במהלך חמש השנים האחרונות, רועי משמש גם כמנכ"ל של Aran.TV, חברה המתמחה בפתרונות מסכי קיר לחדרי בקרה. בשירותו הצבאי היה לוחם בחיל הים.
רועי מלווה את וידיסקו מהקמתה ועד היום. הוא מאמין שבחירת האנשים הטובים ביותר לוידיסקו, הצבת יעדים ועמידה בהם, הם שהפכו את וידיסקו לחברה המצליחה שהינה כיום.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה