לימור ויזל, ויזל, רוקח, רווח - משרד עורכי דין ונוטריון
לימור ויזל

עו"ד לימור ויזל

שותפה מייסדת

שנת לידה: 1966
דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: בנקאות ונדל"ן.
תפקיד: שותפה מייסדת
תפקידים קודמים: מנהלת בכירה בבנק לאומי - אחראית על הייעוץ בהשקעות וטיפול בלקוחות האמידים; מנהלת חברה משפחתית בתחום הפיננסי והנדל"ן.
ותק בתפקיד: כ-10 שנים.
תפקידים בגופים ציבוריים: דירקטורית בחברת רציו חיפושי נפט (1992); דירקטורית בחברת הום ביו גז.
השכלה: תואר ראשון במשפטים, מכללת קריית אונו (2011); תואר שני במדיניות ציבורית, אוניברסיטת תל אביב (1997); תואר ראשון בכלכלה, אוניברסיטת תל אביב (1988).
חבר בארגונים: לשכת עורכי הדין בישראל; חברה בוועדת הבנקאות של לשכת עורכי הדין.
פעילות למען הקהילה: חבר הידידים של עמותת אור שלום.
דרגה צבאית: סמלת.
שפות: עברית, אנגלית.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
יזמנו הקמת קבוצת רכישה על קרקע של לקוח של המשרד לבניית פרויקט משרדים ומסחר של 30 אלף מ"ר, הובלנו משפטית את תפירת העסקה והקמת הקבוצה עצמה שמנתה עשרות לקוחות, ייצגנו את הקבוצה מול כל הספקים והגופים הרלוונטים לאורך כל בניית הפרויקט, התמודדנו עם סוגיות משפטיות ייחודיות תוך כדי הבנייה לרבות שינוי בזכויות הבנייה והוספת חלקים לפרויקט תוך כדי בנייתו, ניהלנו והובלנו את סגירת הליווי הבנקאי מול בנק הפועלים תוך יצירת הסכם ליווי ייחודי וחדשני, הבאנו את הפרוייקט יחד עם כל הגורמים המעורבים לידי סיום בזמן והתקציב.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
מקצועיות, גמישות ומציאת פתרונות לכל בעיה, אי אפשר זו לא תשובה מבחינתנו, שירות אישי וצמוד ברמה הכי גבוהה שיש, חריצות מסירות ומתן פתרון כולל לרבות עזרה בתחומים שלאו דווקא נמצאים בתחום אחריותינו על מנת להוציא פרויקטים לפועל על הצד הטוב ביותר ולסייע ללקוח בכל אשר נידרש.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
ככל שהשנים עוברות אנחנו צוברים יותר ויותר לקוחות נאמנים שמבינים שלשירות והמקצועיות שלנו אין תחליף ולכן הפעילות גדלה מאוד. הגדלנו שיפרנו וחיזקנו את הצוות במשרד באנשים מקצועיים איכותיים ומסורים שמסייעים לנו להמשיך ולצמוח. גייסנו לקוחות איכותיים חדשים בתחומים נוספים ופתחנו לנו עוד נישות לצמוח בהן ולגדול - כגון ליווי בעלי מרכזים מסחריים. בימים אלו אנו ממוקדים בבניית אתר המשרד וכן מתכננים לפעול בתחום השיווק והפרסום.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
השוק בכללותו עבר תנודות רציניות בשנה האחרונה, הקורונה תפסה הרבה חברות לא מוכנות, צריך להתאים את עצמנו לשינויים שחלים בשוק ולראות כמה צעדים קדימה.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
צריך להתמיד, לא להתייאש, בסוף עבודה קשה משתלמת. חריצות יצירתיות והשקעה ביחסים בינאישיים עם אנשים שילוו אותך בדרך. לדעת לבקש ולקבל עצה ועזרה ותמיד לפעול מתוך אמונה בדרך.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
צריך לקחת נשימה עמוקה, הכל בסוף עובר. אין מישהו שיכול לעשות את העבודה ללא קשיים, הקושי הוא חלק בלתי נפרד מהדרך, צריך ללמוד להתמודד עם הקושי ולהכיל אותו ולדעת שכל משבר הוא צבירת ניסיון ושיעור לחיים ולכן הקושי אינו לחינם ושווה לצלוח אותו. מהקושי צומחים, משתפרים, צוברים בטחון ואמונה שנצלח גם את הקושי הבא לכשיגיע.