וקסמן גוברין שטרן ניהול פרויקטים בע"מ

ניהול תיאום ופיקוח בפרויקטי הנדסה אזרחית

וקסמן גוברין שטרן ניהול פרויקטים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1999
תחום: ניהול תיאום ופיקוח בפרויקטי הנדסה אזרחית
כתובת: שדרות ההסתדרות 88, חיפה
טלפון: 04-8202680
פקס: 04-8202683
דוא"ל: Haifa@wxgs.co.il
אתר החברה: http://www.wxgs.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דן וקסמן, וקסמן גוברין שטרן ניהול פרויקטים בע"מ

  דן וקסמן

  נשיא

  וקסמן גוברין שטרן ניהול פרויקטים בע"מ

 • יגאל גוברין, וקסמן גוברין שטרן ניהול פרויקטים בע"מ

  יגאל גוברין

  יו"ר

  וקסמן גוברין שטרן ניהול פרויקטים בע"מ

 • איציק שטרן, וקסמן גוברין שטרן ניהול פרויקטים בע"מ

  איציק שטרן

  מנכ"ל

  וקסמן גוברין שטרן ניהול פרויקטים בע"מ

מנהלים ובעלי תפקידים

  סרגיי ציפורין סמנכ"ל תשתיות, מנה"פ בכיר
  ירון הופל סמנכ"ל בינוי, מנה"פ בכיר
  גיא ברנובסקי מנהל תחום מגורים
  מקסים גולדין מנהל תחום תשתיות ופיתוח
  רחל בנדו מנהלת אדמיניסטרציה
  אור ישורון מנהל כספים
  שולה יוספוביץ מנהלת תחום בקרה ומכרזים
אייקון אודות

אודות וקסמן גוברין שטרן ניהול פרויקטים בע"מ

מזה כ-19 שנים וקסמן-גוברין-שטרן פועלת מאחורי הקלעים של תנופת הבנייה בישראל בכלל, ובצפון הארץ בפרט, כשהיא מהווה את חוט השדרה המתאם בין פעילויותיהם של יזמים, גופים סטטוטוריים, קבלנים ויועצים ומספקת תמיכה איתנה לתהליך הבנייה עד להשלמתו בחזון היזם ובמסגרות הזמן, התקציב, האיכות והרגולציה הנדרשות.
וקסמן-גוברין-שטרן הינה מהחברות הגדולות והמוערכות בתחום הניהול והפיקוח בישראל. החברה הוקמה בשנת 1999 ומעסיקה כ-100 עובדים, כשרובם מהנדסים והנדסאים בעלי ניסיון רב. החברה מתמחה בתחומי התשתיות (אשר במסגרתו הייתה שותפה מרכזית בתהליך הקירוב התחבורתי של צפון ומרכז הארץ ושדרוג התחבורה בצפון) והבנייה למגורים (שבמסגרתו הייתה אחראית על שכונות מגורים רבות), ומתגאה במאות רבות של פרויקטים שהושלמו בהצלחה, בהיקפי נפח כוללים של כ–10,000 יח"ד, מעל אלף ק"מ של כבישים ועשרות גשרים ומחלפים בהיקפים כספיים של עשרות מיליארדי שקלים.
החברה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת, החל משלב התכנון הראשוני, בחירת ומינוי המתכננים ובעלי המקצוע, תכנון כללי, ניהול התהליך הסטטוטורי מול כלל הגופים הרלוונטיים, ניהול תהליך ההפקעות, ניהול המכרזים לרבות מו"מ ותיאום ציפיות חוזי מול קבלנים, ניהול הביצוע לרבות בקרת איכות מקיפה ותיעוד וליווי לאחר ביצוע. ההיכרות המעמיקה של החברה עם שוקי הבנייה ו"כללי המשחק" שלהם מאפשרת לה לספק מענה לכל סוגי הלקוחות, מלקוחות המעוניינים בליווי עד גמר תחת חוזים במחיר קבוע כמו גם ללקוחות מנוסים יותר, לרבות חברות הבנייה והתחבורה המובילות בישראל, אשר מכירים ביכולות החברה ומקבלים חבילת שירותים המותאמת לצרכיהם ודרישותיהם.

צוות מנוסה ומוביל

מטבע פעילויותיה, החברה מושכת אליה את הצעירים השואפים להשתתף בהקמת פרויקטים מורכבים ורחבי היקף, להתמודד עם מגוון האתגרים הכרוכים בניהול ופיקוח פרויקטים כאלו ולהיות בחזית העשייה. העובדים זוכים לחניכה אישית, אתגרים מודרגים, הדרכות תיאורטיות ומעשיות ומנה הגונה של שכל ישר וכושר אבחנה. עם הזמן הם מצטרפים לגרעין היציב של העובדים המנוסים והוותיקים, שלהם הידע, היכולות והניסיון להתמודד עם מגוון רחב של סוגיות בפרויקטים מורכבים, המצריכים שיתוף פעולה ותיאום בין גורמים רבים בעלי השקפות ואינטרסים מנוגדים והבנה מעמיקה של סוגיות הנדסיות, טכנולוגיות, מנהלתיות ואנושיות. החברה קולטת לשורותיה גם מהנדסים ותיקים, אשר מרחיבים את יכולותיו הבין-תחומיות ומעמיקים את היכרותו עם שחקני שוק מגוונים.

תהליכים מובנים על בסיס פיתוח פנימי וגופי ידע חיצוניים

על מנת להבטיח ביצוע העומד בסטנדרטי האיכות הקפדניים שלה ולספק תיעוד מלא, מפורט ומדויק של מצב הבנייה נכון לכל שלב ושלב בתהליך, החברה מנהלת תהליכים מובנים המבוססים על ניסיונה רב השנים ועל תקנים ישראליים ובינלאומיים של פיתוח, בנייה וניהול פרויקטים. ההבניה מסייעת לתכנן ולנהל את התהליך בצורה מאורגנת, לצפות מראש ולצמצם למינימום את השינויים והתקלות שבדרך ולהתמודד עימם, לתאם ולגשר בין הציפיות, התוכניות ופערי האינטרסים של כלל הגופים המעורבים, לוודא כי הבנייה בשטח מתבצעת על פי התוכניות ותקני האיכות והבטיחות ולהשלים את הפרויקט בהצלחה. האיכות מהווה ערך עליון עבור החברה, כאשר הבטחת ובקרת האיכות מהווים נדבך משמעותי בפרויקטים, והחברה מחזיק בתקן איכות ISO 9001:2015, ומעדכנת באופן מתמיד את טכנולוגיות ומערכות האיכות שלה.

פרויקטים נבחרים

תשתיות
הפרדות מפלסיות מעל מסילת העמק, מעפולה לבית שאן, עבור נתיבי ישראל: החברה הוציאה לפועל את הטווח המלא של תכנון, מכרזים וביצוע (שלב א' הושלם). כיום מקודם תכנון הרחבת הכביש לכיוון בית שאן, על מנת לפתור את עומסי התנועה הכבדים ולצמצם את מספר הנפגעים בתאונות.
מחלף גולני ומחלף המוביל: במסגרת הסדרת הנגישות של הפריפריה למרכז ויצירת כביש מהיר ללא רמזורים מקרית שמונה עד תל אביב, החברה סיפקה לנתיבי ישראל ניהול ופיקוח על הקמת המחלפים כולל ניהול התכנון.

פרויקטים עבור רכבת ישראל
מתחם סדנת קישון: שדרוג מבנים היסטוריים קיימים והוספת מבנים חדשים לצורך טיפול ברכבת החשמלית .
פרויקט תקשורת אורכית: בקטע חוף הכרמל – בנימינה, באורך כ33 ק"מ, כולל ביצוע 5 מבני שו"ב חדשים וכן שדרוג 4 מבני שו"ב קיימים.

בינוי

 1. למגורים
  חריש: פיקוח על הקמה של פרויקטי מגורים בהיקף כולל של כ – 2,500 יח"ד עבור יזמים וקבוצות רכישה ועמותות.
  חדרה, קריות, חיפה, ועוד: פרויקטי דיור בני מאות יח"ד כ"א.
  פיתוח שכונת הכרם צפון בעכו: כ-1200 יח"ד עבור חב' ערים במסגרת הסכמי הגג של עיריית עכו ומשרד השיכון, העבודה בעיצומה.
 1. למסחר
  פרויקט מתחם איקאה וקניון שער הצפון: הקמת מרכז מסחרי בשטח של כ – 80,000 מ"ר ובעלות קבלנית של מעל לחצי מיליארד ש"ח, עבור שיכון ובינוי וקבוצת ברונפמן.
  קניוני Big Fashion: ניהול הקמת הקניונים בטבריה (45,000 מ"ר) ובנצרת (25,000 מ"ר).
  חוצות המפרץ: ניהול כלל הפיתוח לרבות מבנים חדשים, עבודות שיפוץ והיבטי תשתיות.
  השבחת מרכז חורב בחיפה: ניהול ופיקוח לעבודות השיפוץ והשדרוג של המבנים הקיימים, תוך שמירה על המשכיות רציפה בפעילויות הקריטיות במרכז וסביבתו.
  קניון G ביוקנעם: ארגון מחדש של הרחבת הקניון עבור גזית גלוב ישראל.
  מול החוף בחדרה: מרכז קניות ובילוי רחב ידיים על שטח של כ – 66 דונם.
  קניון עזריאלי בקרית אתא ובעכו: הקמת מבנים מסחריים כולל פיתוח תשתיות וחניות וכולל אלמנטים אדריכליים ייחודים , כ30,000 מ"ר כל אחד.

פעילות למען הקהילה

החברה תורמת דרך קבע למספר מוסדות וגופי התנדבות.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון לקוחות

הלקוחות שלנו

 • קרן קיימת לישראל

 • משרד התמ"ת

 • נתיבי ישראל

 • נתע - הרכבת הקלה של ישראל

 • מקורות

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האינפלציה בראי המטבעות הדיגיטליים

  רבות דובר ונכתב על תופעת האינפלציה הנמוכה בעשור האחרון, האם המטבעות הדיגיטליים ישפיעו על התופעה?

  האינפלציה בראי המטבעות הדיגיטליים

 • אוטונומיה של המערכת הזוגית על פי בג"ץ ב–2018 – האם אנו חופשיים לחיות על פי אמונתנו?

  זה לא פעם ראשונה שערכאות שיפוטיות מתמודדות עם שאלת הבגידה כגורם משפיע על אופן חלוקת הנכסים בין בני זוג. למעשה בכל פעם שמגיע לקוח פגוע ונבגד הוא מסביר שמגיע לו פיצוי על כך.

  אוטונומיה של המערכת הזוגית על פי בג"ץ ב–2018 – האם אנו חופשיים לחיות על פי אמונתנו?

 • איך יתמודד שוק העבודה עם המהפכה שמחכה לו מעבר לפינה?

  לדברי ארז בוגנים, מבעלי קבוצת סינאל הנסחרת בבורסה בתל-אביב, המספקת פתרונות מחשוב ארגוני לאלפי מעסיקים בעולם ואשר באמצעות מסופיה מדווחים בכל יום עשרות מיליוני עובדים ברחבי העולם: "זאת מהפכה שלא - תפרוץ ביום שמעבר לפינה, אלא מורגשת כבר כעת בכל תחומי ניהול המשאב האנושי"

  איך יתמודד שוק העבודה עם המהפכה שמחכה לו מעבר לפינה?

 • כיצד להימנע מחשיפה לאחריות פלילית בתאגידים

  אם אתה בעל מניות בתאגיד, מנכ"ל, סמנכ"ל או נושא משרה בחברה כלשהי, אתה חשוף לפלילים. המשמעות היא שאתה חשוף לזימון לחקירות פליליות, חשוף למעצר, להגשת כתב אישום נגדך ואולי גם למאסר של ממש. מדריך זה יפרט בפניך את הכלים כיצד ניתן להימנע מחשיפה לאחריות פלילית הקשורה בתאגידים ובמגזר העסקי

  כיצד להימנע מחשיפה לאחריות פלילית בתאגידים