חברת בון תור (Bon Tour)

היסעים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1988
תחום: היסעים
כתובת: הפלדה 5, אור יהודה 6021805
טלפון: 03-5333779
פקס: 03-7353703
אתר החברה: http://www.bontour.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
Youtube: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

  שי כץ יו"ר
  ערן כץ מנכ"ל
  שגיא כץ סמנכ"ל תפעול
  עפר פלג סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות חברת בון תור (Bon Tour)

חברת בון תור הינה חברת ההיסעים הגדולה והמובילה בישראל, עם למעלה מ -500רכבי היסעים, הערוכים לשרת עשרות אלפי לקוחות מדי יום. החברה הוקמה בשנת 1988, ומאז ועד היום מספקת פתרונות תחבורה מתקדמים, יעילים ובטוחים למשרדי ממשלה, חברות ממשלתיות וציבוריות, חברות פרטיות, בתי ספר, שוק התיירות ושוק הלקוחות הפרטי.
תחומי הפעילות של החברה כוללים הסעות של: עובדים, תלמידים, תיירות נכנסת, פנים ופרטית והסעות לנתב"ג.
מנהלי החברה, על צוות עובדיה ונהגיה מקפידים על בטיחות הנהיגה, על ערכי שירות גבוהים והענקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ללקוחותיה.
כל אלו תורמים לבידולה של בון תור בענף ההיסעים, ולבחירתה כחברת היסעים מועדפת על מגוון לקוחות מובחרים.
הודות לאיתנות הפיננסית שהושגה כמו גם למאמצי ההנהלה, משיגה בון תור הישגים ראויים לציון בצמיחה, רווחיות ושירות. 

השקעה בפתרונות תחבורה טכנולוגיים

החברה רואה בטכנולוגיה מתקדמת ערך עליון להענקת שירות בטיחותי, איכותי ויעיל המותאם אישית ללקוחותיה.

לאורך השנים, השקיעה החברה משאבים רבים, בפיתוחן של מערכות טכנולוגיות, המוטמעות בציי הרכבים ובתהליכי העבודה:

מערכות איתור, בקרה וחיווי
החברה מטמיעה ברכבי ההיסעים מערכות ניהול שליטה ובקרה, המשדרות נתונים על מצב הרכב, מיקומו וביצועי הנהג.
המערכות מעניקות לנהג אותות חיווי לשיפור והגברת הבטיחות במהלך הנסיעה והכוונה לציר הנסיעה הנכון ביותר. בנוסף, מתוקנים ברכבי החברה מערכות להתרעה על סטיה מנתיב ובקרת מרחק ומערכת למניעת שיכחת ילדים. 

מערכות ממוחשבות בבית הלקוח
לקוחות החברה נהנים מתוכנה ייעודית, המאפשרת מערכת הזמנות שמותאמת לצרכי הלקוח וקבלת דיווחים. המערכת מספקת נתונים ומדדים בנוגע למיקום הרכבים, מועד הגעתם ליעד המבוקש ובנוסף מנפיקות דוחות ממוחשבים ומידע בנוגע לזמני נסיעה, אופיים של צירי תנועה ועוד. דבר זה מגביר את יעילות שינוע העובדים למקום העבודה וממנו.

השקעה בהון האנושי

כחברת היסעים מתקדמת ומובילה, מקפידה החברה לגייס אל שרותיה את טובי הנהגים העובדים והמנהלים לעובדים אלו מעניקה החברה בית חם, סביבת עבודה נעימה, סל תמריצים רחב ושכר מהגבוהים בענף.
תוכניות גיוס הנהגים של החברה כוללות בחירת נהגים איכותיים, אותם מעבירה החברה תקופת הכשרה, מבחנים מעשיים, מבדקים, הכשרה מעשית וליווי על ידי יועצי תחבורה מקצועיים. נהגים מצטיינים זוכים באותות הצטיינות ובתגמול כספי ראוי ומעודד. 

אסטרטגיה עסקית

הצמיחה בפעילות החברה מתבססת על רכישת פעילויות של חברות היסעים ועל צמיחה אורגנית שמבוססת על המבנה הארגוני של הסניפים.
מאז 2008 השלימה בון תור רכישת פעילותן של 8 חברות היסעים והקימה סניפים חדשים, ובכך פורשת החברה את שירותיה ברחבי הארץ, סניפי החברה ממוקמים בטבריה, מודיעין, אור יהודה נתב"ג וחדרה. בנוסף, החברה רכשה את הבעלות על חברת התיירות ISRAEL EXPERTS וחברת ההיסעים תורבוס שירות המטייל ובאמצעותה אחזקה בחברת התחבורה הציבורית מטרופולין.
כיום שותפה בון תור ביחד עם מכשירי תנועה בבעלות משותפת על חברת מטרופולין.           

תרומה לקהילה

חברת בון תור רואה בתרומה לקהילה כערך עליון, וכחלק בלתי נפרד מהתנהלות חברתית וארגונית תקינה. המעורבות החברתית כוללת תרומות כספיות לעמותות גדולות וחשובות והתנדבות העובדים למען אוכלוסיות שונות.
החברה רוכשת ומחלקת משלוחי מנות בבתי חולים ותורמת אוטובוסים לפעילויות חברתיות ערכיות. 

איכות הסביבה

חברת בון תור מקפידה על תרומתה לאיכות הסביבה ומפעילה רכבים העומדים בתקנים אירופים המתייחסים לפליטת מזהמים בתקני יורו 5 ויורו 6.
שימוש בתקני יורו 6 משמעותם שימוש בתוסף דלק מסוג "אוריאה" באוטובוסים ומיניבוסים שגורם להפחתה של תחמוצות חנקן רעילות מרכבי דיזל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האדם במרכז העשייה

  תנועת הבאוהאוס, שצמחה בגרמניה בתחילת המאה ה-20, התמקדה בביטוי חזותי של תפיסת עולם חברתית, פוליטית ותרבותית. המבנה עצמו, תוכנן, עוצב ונבנה סביב האדם הנמצא במרכז העשייה. מבנים שתוכננו על פי תפיסת עולם זו, הכניסו את רוח התקופה פנימה בארגון החלל נקי, זורם פתוח ופשוט ונתנו ביטוי החזותי לאסתטיקת המכונה המשילה מעצמה קישוטים מיותרים מתוך אמונה כי האדריכלות יכולה לשפר את פני החברה וליצור עולם חדש וטוב יותר.

  האדם במרכז העשייה

 • העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

  העיר החכמה: איך ניהול התאורה מביא לחיסכון כלכלי?

 • אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

  לאחרונה פרסמה רשות החשמל הסדרה בנוגע לייצור חשמל ומכירתו בהיקפים שונים באמצעות מערכות סולריות ● דב קוטלר, מנכ"ל חברת סולגל, מקבוצת ח.י. , מסביר כיצד התקנות הללו ישפיעו על הצרכנים: "למעשה, כל בעל בית פרטי בישראל יכול להתקין מערכת סולרית על גג ביתו ולייצר חשמל לצריכה עצמית לאחר השקעה ראשונית לא גדולה"

  אנרגיה סולרית: גם אתם יכולים כיום לייצר חשמל בעצמכם

 • הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

  בחודש מאי האחרון נכנסו לתוקף תקנות הגנת הפרטיות-אבטחת מידע החדשות. מדובר על רפורמה משמעותית המהווה נקודת מפנה בכל הקשור לאבטחת המידע האישי בישראל ושמירה על פרטיותם של אזרחי מדינת ישראל.

  הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא