חברת פטרוליום ישראל ב.ה בע”מ

רשת תחנות דלק, שיווק, מכירה והובלת דלקים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 532284697
תחום: רשת תחנות דלק, שיווק, מכירה והובלת דלקים
כתובת: העבודה 37, אשדוד
טלפון: 08-8527151
פקס: 08-8527160
דוא"ל: tehila-office@bezeqint.net
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אורון חיון, חברת פטרוליום ישראל ב.ה בע”מ

  אורון חיון

  מנכ"ל ובעלים

  חברת פטרוליום ישראל ב.ה בע”מ

 • פיני כהן, חברת פטרוליום ישראל ב.ה בע”מ

  פיני כהן

  סמנכ"ל תפעול

  חברת פטרוליום ישראל ב.ה בע”מ

אייקון אודות

אודות חברת פטרוליום ישראל ב.ה בע”מ

חברת פטרוליום ישראל ב.ה עוסקת בתחומי שיווק, מכירה והובלת דלקים הן לצרכנים פרטיים והן ללקוחות מסחריים או ציבוריים. במהלך שנות פעילותה הקימה החברה את רשת תחנות התדלוק SEVEN 7 ונכון להיום פועלות 4 תחנות של הרשת - במושב אמונים ובערים אשדוד, פתח תקווה ובת ים. כחלק משאיפות התרחבותה של החברה היא מתעתדת להקים תחנות דלק נוספות באזורי מרכז הארץ, מישור החוף הדרומי, בית שמש וירושלים. תחנות הדלק של הרשת מתהדרות בנראות חיצונית צבעונית במיוחד המושכת את העין. נראות בולטת זו מאפיינת גם את העיצוב הפנימי בחנויות הנוחות של הרשת השואבות את השראתן מחנויות נוחות בתחנות דלק במערב אירופה. בשנים האחרונות חווה החברה צמיחה דרמטית ומחזור המכירות שלה צפוי לעבור בשנת 2018 את רף ה-100 מיליון ₪ מחזור. שמה של רשת תחנות הדלק SEVEN 7 נגזר מכך שהחברה אינה פעילה כלל בשבתות, דבר ייחודי מאוד בענף תחנות הדלק בארץ ובעולם המבססות נתח משמעותי מהכנסותיהן בפעילותן על סופי השבוע.

אורון חיון – מנכ"ל ומייסד החברה

אורון חיון מייסד ומנכ"ל החברה הינו בעל ניסיון רב בתחום שיווק והובלות הדלקים אותו רכש במהלך שנות עבודתו בעסק המשפחתי שפעל בענף זה. באמצע שנות האלפיים החליט אורון להיפרד עסקית מהחברה המשפחתית ולצאת לדרך עצמאית. כך פתח בשנת 2007 את חברת פטרוליום ישראל ב.ה אשר פעילותה העסקית הראשונית הייתה בשיווק דלקים ושמנים ללקוחות וכן הובלות דלקים לתחנות. בתחילת דרכה של החברה היה הונו העצמי של אורון נמוך ביותר אך בעקבות השתלשלות עסקית מפתיעה ומעוררת השראה אותה הוא תולה בחסדי שמיים, החלה החברה לצבור הון רב בתוך מספר חודשים קצר, מה שהביא אותה לאיתנות פיננסית באמצעותה  התרחבה והקימה בהמשך את רשת תחנות הדלק המצליחה בבעלותה. תחנת הדלק הראשונה הוקמה במושב אמונים בסמוך לאשדוד ולאחר שהיא קצרה הצלחה הוקמו בשנת 2016 שתי תחנות נוספות של הרשת באשדוד ובבת ים. ב-2018 הוקמה תחנתה הרביעית במספר של החברה באזור התעשייה קרית אריה בפתח תקווה. תחנת הדלק הבאה והחמישית במספר צפויה להיפתח באשדוד.

חדשנות ושמירה על הסביבה

החברה עומדת בתקני איכות הסביבה המחמירים ביותר ביחס להפעלת תחנות דלק בישראל ובכל תחנותיה מותקן המחשוב החדיש ביותר העומד בתנאי הרגולציה בענף. בתחנות הדלק של החברה מותקנות כבר מהיום הראשון להפעלתן מערכות סטייג' 2 למישוב אדים למכלים וכן מערכות סטייג' 2 לקליטת נדיפים אורגניים הנפלטים בזמן תדלוק ממכוניות פרטיות. מסופי כרטיסי האשראי של החברה הינם המסופים המתקדמים ביותר הקיימים כיום בישראל, אליהם מחוייבות לעבור בשנים הקרובות כל רשתות הדלק המתחרות. בהיבטים אלו  מהווה החברה חלוצה בתחומה.

מוצרים ושירותים

החברה מציעה ללקוחותיה סל רחב של שירותים ומוצרים עליהם ניתן למנות את הבאים:
תדלוק בשירות מלא במחיר של שירות עצמי – החברה מעניקה מחירי דלק מוזלים לחברות מסחריות וציבוריות גדולות וכמו כן לקוחותיה הפרטיים נהנים ממחיר זול יחסית המקובל בשיטת שירות העצמי, כל זאת תוך קבלת שירות מלא ואדיב מהמתדלקים.
כרטיסי חבר מועדון - בימים אלו מטמיעה החברה כרטיסי חבר ברשת SEVEN 7. הכרטיסים יקנו לחברי המועדון הנחות והוזלות בתדלוק לאורך כל השנה והחיוב הכספי בכרטיסים ייעשה בכל סוף חודש. מטרתם של הכרטיסים היא מימון  הוצאות הדלק החודשיות באמצעות אשראי חוץ בנקאי.
חנויות נוחות ותחנות שטיפת רכבים – בכל תחנות הדלק של החברה מצויות חנויות נוחות משודרגות המציעות חווית נראות ושירות השואבים את השראתם ממדינות מערב אירופה. בחנויות ניתן למצוא מגוון גדול של מוצרי מזון, ובכללם אוכל מהיר עבור ציבור הנהגים. בנוסף, בחלק מהתחנות קיימות תחנות שטיפה משוכללות לנוחותם של הנהגים.
פיתרון מעטפת מקיף לכל לקוח - החברה בנתה מערכת שירות המעניקה שירות מעטפת כולל הן ללקוח הנקודתי והן ללקוחות בפריסה ארצית. ברמה הנקודתית החברה מציעה לכל לקוח הנמצא בטווח של מספר קילומטרים מתחנת הדלק באזורו שירות תדלוק למלגזות או כלים מכניים כבדים באמצעות מכירת מיכלים גדולים לשימוש עצמי באתר. ברמה הארצית, כאשר מדובר על לקוח עם סוכנים הנוסעים ברחבי הארץ, החברה מציעה כרטיסי תדלוק ורכישת שמנים מוזלים של אחת מרשתות התדלוק הגדולות במדינה, זאת במסגרת הסכם שת"פ עליו חתמה עימה. בצורה זו נהנים לקוחות פטרוליום ישראל ב.ה מסל הפתרונות המקיף ביותר הקיים  כיום בענף הדלק.

חזון החברה

החברה שואפת לשמור על ייחודיותה הבוטיקית והשירותית בתחום הדלק ולהרחיב את חוג לקוחותיה הן במישור הלקוחות הפרטיים והן במישור הלקוחות המסחריים והציבוריים. ביחס לרשת תחנות הדלק SEVEN 7  החברה מבקשת להגיע תוך צמיחה מדורגת להפעלת 10-12 תחנות דלק בטווח 5 השנים הקרובות ובעתיד להיכנס גם לתחום של רכישת תחנות דלק קיימות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האינפלציה בראי המטבעות הדיגיטליים

  רבות דובר ונכתב על תופעת האינפלציה הנמוכה בעשור האחרון, האם המטבעות הדיגיטליים ישפיעו על התופעה?

  האינפלציה בראי המטבעות הדיגיטליים

 • פיתוח אנשים ולא רק תוכנה

  בשנים האחרונות חברות התחילו לאמץ גישה שונה, גישה ששמה לה למטרה לעודד את הצמיחה באמצעות עידוד ההתפתחות המקצועית והאישית של עובדי החברה וזאת מתוך האמונה שצמיחת העובדים היא צמיחתה של החברה עצמה

  פיתוח אנשים ולא רק תוכנה

 • זיהוי פנים – תמונה אומרת יותר מאלף מילים

  טכנולוגית זיהוי פנים כבר מזמן לא טכנולוגיה חדשה וכמו רוב הטכנולוגיות המצליחות, טכנולוגיה זו מתפתחת בקצב מסחרר. וככל שיש לה אפשרויות חיוביות יש לה גם לא מעט היבטים פחות רצויים

  זיהוי פנים – תמונה אומרת יותר מאלף מילים

 • לתבוע דיבה, או לא לתבוע דיבה? זו השאלה

  תביעת לשון הרע הינה תביעה בעלת מורכבויות ייחודיות. לא בכדי אנשים או חברות שנפגעו מפרסום או אמירה מכפישה, שלתחושתם הסבה להם נזק תדמיתי גדול, מתחבטים ארוכות בשאלה האם להגיש תביעת דיבה כנגד מי שפרסם כלפיהם דברי לשון הרע, או שמא להימנע מכך

  לתבוע דיבה, או לא לתבוע דיבה? זו השאלה