חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: מרכז עזריאלי 1, מגדל עגול, קומה 32, תל אביב 6702101
טלפון: 03-6081733
פקס: 03-6081732
אימייל: office@hbw-law.com
אתר החברה: http://www.hbw-law.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יצחק חג’ג’, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  יצחק חג’ג’

  שותף מייסד

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  יצחק חג’ג’
 • חן בוכניק, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  חן בוכניק

  שותף מייסד

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  חן בוכניק
 • יגאל ויינשטיין, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  יגאל ויינשטיין

  שותף מייסד

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  יגאל ויינשטיין
 • נדב אברמוביץ', חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  נדב אברמוביץ'

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • עלא דיאב, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  עלא דיאב

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • תמיר רט, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  תמיר רט

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • גלעד אוחיון, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  גלעד אוחיון

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

אייקון אודות

אודות חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

חג‘ג‘, בוכניק, וינשטיין ושות’ (HBW) הנו משרד עורכי-דין מהבולטים והמובילים בישראל, המספק מגוון נרחב של שירותים משפטיים איכותיים, המבוססים על מומחיות, ניסיון וידע בין תחומי בנדל”ן ומקרקעין, מיסוי מקרקעין, משפט מסחרי, משפט בינלאומי, ליטיגציה מסחרית ואזרחית, בנקאות ופיננסים, טכנולוגיה, קניין רוחני ועוד. HBW נוסדה בתחילת שנת 2004 וכוללת כיום כ-35 עורכי דין ומתמחים בישראל, הפועלים יחדיו למתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיה השונים, בארץ ובחו”ל. משרדה הראשי של הפירמה ממוקם במרכז עזריאלי בתל אביב, ולפירמה שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים באוקראינה, רוסיה, בלרוס ואנגליה.

תחומי התמחות

נדל”ן בישראל: HBW הנה אחת מהפירמות המובילות והמקצועיות בישראל בתחום הנדל”ן, ומדורגת בקביעות על ידי דן אנד ברדסטריט כאחת ממשרדי עורכי-הדין המובילים והבולטים בישראל. מחלקת הנדל”ן, התופסת נתח נכבד מפעילות המשרד, עוסקת בכל תחומי הנדל”ן ודיני המקרקעין, על גווניו השונים, לרבות ניהול מו”מ חוזי ועסקי, עסקאות וליווי יזמים ופרויקטים, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, ליטיגציה, ייצוג בפני רשויות שונות ועוד. HBW מתמחה בליווי פרויקטים רחבי-היקף, החל משלב התכנון ועד למכירת היחידות הנבנות ורישומן על שם בעליהן. HBW מטפלת בפרויקטים רבים של נדל”ן בכל רחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, חלקם מהגדולים ומהמתוקשרים בישראל, ועוסקת בכל ההיבטים הכרוכים בפעילות של חברות קבלניות ויזמי נדל”ן, בעלי קרקעות ונכסי נדל”ן, מרכזי קניות ומרכזים מסחריים, איגודי מקרקעין, קבוצות רכישה, ונותני שירותים בתחומים אלו. לאור ניסיונה הרב בכל תחומי הנדל”ן, צברה HBW מומחיות ייחודית בתחום ליווי קבוצות משקיעים וקבוצות הרכישה, והנה מייצגת עשרות רבות של קבוצות כנ”ל, החל בשלבי רכישת המקרקעין, המשך בתכנונם ובבנייתם וכלה ברישום היחידות הבנויות על שם הרוכשים. בנוסף כוללת פעילות הנדל”ן של HBW ליווי שוטף בהיבטי מיסוי מקרקעין והיבטי התכנון והבנייה (כגון: ייצוג בפני מוסדות התכנון השונים, השגות על תוכניות מתאר, שינויי ייעוד של קרקעות, הפקעות ועוד), והפירמה נחשבת כאחת מהמובילות בישראל בתחומים אלו. הפירמה צברה ניסיון ומומחיות רבה בניהול עתירות מנהליות וערעורים על החלטות מינהל ורשויות, חלקם בעניינים מורכבים ביותר ובעלי חשיבות עליונה, והנה אחראית למספר לא מבוטל של תקדימים בהקשרים שונים. בהקשר זה HBW מדורגת על ידי דן אנד ברדסטריט גם כאחת מ"עשרת משרדי עורכי-הדין הבולטים בישראל בתחום התכנון והבניה. 

נדל”ן ו-M&A בינלאומיים: HBW מלווה את לקוחותיה הישראלים והזרים בכל הנוגע לעסקיהם בחו”ל, החל במשא ומתן עם אנשי מפתח בשוק הזר, המשך בתכנון והקמה של מבנה ההחזקות והניהול הנכון לפעילות העסקית הרלוונטית, וכלה בעריכת חוזים ועסקאות לניהול של הפעילות העסקית. למשרד ידע וניסיון נרחבים בניהול עסקאות וענייני מסחר מורכבים ביותר בארץ ובחו”ל, לרבות הקמת מיזמים משותפים ומבני חברות המתפרסים בכמה מדינות, מיזוגים ורכישות (M&A), הפצה, רישיונות, הסכמי ייצור, הסכמי שיתוף פעולה ועוד. HBW מנצלת לטובת לקוחותיה גם את מיומנותם וקרבתם של המשרד האוקראיני והמשרדים במוסקבה, מינסק ולונדון, לצורך הפעילות בארצות אלו. בשנים האחרונות, HBW הובילה מספר עסקאות M&A מהתקדימיות ומהמתוקשרות ביותר במדינות ה-CIS (ברה"מ לשעבר). 

מסחרי: HBW מספקת ייעוץ משפטי שוטף לתאגידים פרטיים וציבוריים בכל ההיבטים הנוגעים לפעילותם העסקית, משלב התכנון וההקמה, דרך הכנת מכלול ההתקשרויות החוזיות והעסקיות הנלוות לפעילות העסקית, וכלה בליווי שוטף של הפעילות העסקית עצמה. HBW הנה בעלת ידע וניסיון בטיפול בעסקאות ונושאים מסחריים מורכבים, כולל הקמת תאגידים ומיזמים משותפים, מיזוגים ורכישות, הסכמי שיתוף פעולה, הקצאות, הסכמי ייצור, הפצה ורישיון ועוד. 

ליטיגציה: HBW מייצגת בפני כל בתי המשפט והערכאות המנהליות בישראל, בכל תחומי המשפט המסחרי, האזרחי והמנהלי, ובכלל זה: דיני חברות, מקרקעין, תכנון ובנייה, משפט מנהלי, חוזים וחיובים, מכרזים, בנקאות, קניין רוחני, דיני עבודה ועוד. למשרד ניסיון מוכח בתביעות מורכבות ביותר, והוא אמון על יצירתן של מספר הלכות משפטיות חשובות, בין היתר בתחום דיני המכרזים, הסעדים הזמניים ותכנון ובנייה. 

טכנולוגיה: ל-HBW מומחיות וניסיון בייצוג משפטי של יזמים וחברות בתחומי ההיי-טק והטכנולוגיה, ובייצוג הן של יזמים וחברות המבקשים לגייס הון והן של משקיעים במגזר הטכנולוגי - ממשקיעי “סיד אנג’לס” פרטיים ועד למשקיעים מוסדיים כגון קרנות הון סיכון. המשרד מלווה חברות, יזמים ומשקיעים משלב ההקמה ועד להנפקה (או “אקזיט” אחר), והלאה. ליווי משפטי זה כולל פיתוח אסטרטגיה למסחור הקונספט, הקמת המבנה המשפטי הנכון לחברה, גיוס הון, הגנה על הקניין הרוחני של החברה וזיהוי תוכניות סיוע ומימון ממשלתיות מתאימות, כמו גם ליווי בפעילות העסקית עצמה, לרבות עריכת הסכמי רישוי, הפצה, ייצור ו-OEM. 

שוקי הון: HBW מספקת ייעוץ משפטי בנוגע לגיוסי הון מהציבור ומלווה באופן שוטף חברות נסחרות בישראל ובחו”ל. המשרד מסייע לחברות לזהות ולבצע את האסטרטגיה והטקטיקות המתאימות לגיוס הון, ובתוך זה בחירת השוק והמבנה הנכונים להנפקה, בדיקת “דיו-דיליג’נס”, עריכת תשקיפים והגשת מסמכים רשמיים עבור רשויות ניירות הערך בישראל ובחו”ל. שירותי המשרד כוללים גם הצעות רכש, הנפקות פרטיות, עריכת הדו”חות הכספיים לצד רואי-החשבון של החברה, ודיווחים שוטפים לרשויות. 

ספורט: HBW היא אחת הפירמות המובילות בישראל בתחום הספורט. HBW מייצגת גורמים שונים הקשורים לענף הספורט, כגון: מועדוני ספורט, שחקנים, נותני חסות, חברות מסחריות ועוד. כמו כן, ל–HBW ניסיון ומומחיות בעסקאות העברת שליטה במועדוני כדורגל, והייתה מעורבת בשנים האחרונות במספר עסקאות העברת שליטה כאמור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

  דירוג Dun's 100: את ענף פירמות רואי החשבון ממשיכה להוביל EY ישראל במקום הראשון עם 1,988 עובדים ו-219 חברות ציבוריות מבוקרות; אחריה סומך-חייקין עם 1,197 עובדים ו-93 חברות ציבוריות; ובהמשך - Deloitte, קסלמן ו-BDO

  DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

 • תובענה ייצוגית – האם הגולם קם על יוצרו?

  לאחרונה נעשים ניסיונות חקיקתיים לצמצם את השימוש במכשיר התובענה הייצוגית. מה הסיבות לכך, וכיצד ניתן למנוע ניסיונות התערבות של המחוקק, אשר יגבילו את השימוש במכשיר זה

  תובענה ייצוגית – האם הגולם קם על יוצרו?

 • DUN'S 100 2017 – דירוג חברות תעשיה קיבוצית 2017

  דירוג התעשיות הקיבוציות של Dun's 100 מראה כי היציבות בראש הדירוג נשארת, כאשר חברת נטפים מובילה גם השנה את הרשימה ■ שינוי משמעותי הוא זה של חברת מיטרוניקס, שטיפסה מהמקום ה-18 ברשימה למקום ה-22 עם שיפור של 18.8% במחזור המכירות

  DUN'S 100 2017 – דירוג חברות תעשיה קיבוצית 2017

 • מי ינהל לי את המחלה? החוליה החסרה במערכת הבריאות

  לפעמים אני מתגעגעת לרופא מ"בית קטן בערבה". זוכרים אותו? הוא היה הרופא של כו-לם ועסק בה-כל, אבחון, טיפול, שיחות נפש, והכל בחיוך ושירות עד הבית. האם חברות "ניהול מחלה" פרטיות שצצות לאחרונה הן המענה לחסך?

  מי ינהל לי את המחלה? החוליה החסרה במערכת הבריאות