חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

משרד עורכי דין

חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: רח' הארבעה 30, מגדלי הארבעה (דרומי),
קומה 33, תל אביב 6473926
טלפון: 03-6081733
פקס: 03-6081732
דוא"ל: office@hbw-law.com
אתר החברה: http://www.hbw-law.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יצחק חג’ג’, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  יצחק חג’ג’

  שותף מייסד

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  יצחק חג’ג’
 • חן בוכניק, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  חן בוכניק

  שותף מייסד

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  חן בוכניק
 • יגאל ויינשטיין, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  יגאל ויינשטיין

  שותף מייסד

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • נדב אברמוביץ', חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  נדב אברמוביץ'

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  נדב אברמוביץ'
 • עלא דיאב, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  עלא דיאב

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • תמיר רט, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  תמיר רט

  שותף מנהל

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  תמיר רט
 • גלעד אוחיון, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  גלעד אוחיון

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • בן צורי שרעבי, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  בן צורי שרעבי

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • אבי ויינשטיין, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  אבי ויינשטיין

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

אייקון אודות

אודות חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

חג‘ג‘, בוכניק, ויינשטיין ושות’ (HBW) הנו משרד עורכי-דין מהבולטים והמובילים בישראל, המספק מגוון נרחב של שירותים משפטיים איכותיים, המבוססים על מומחיות, ניסיון וידע בין תחומי בנדל”ן ומקרקעין, מיסוי מקרקעין, משפט מסחרי, משפט בינלאומי, ליטיגציה מסחרית ואזרחית, בנקאות ופיננסים, טכנולוגיה, קניין רוחני ועוד. HBW נוסדה בתחילת שנת 2004 וכוללת כיום כ-35 עורכי דין ומתמחים בישראל, הפועלים יחדיו למתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיה השונים, בארץ ובחו”ל. משרדה הראשי של הפירמה ממוקם במגדלי הארבעה בתל אביב, ולפירמה שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים באוקראינה, רוסיה, בלרוס, רומניה, גרמניה ואנגליה.

תחומי התמחות

נדל”ן בישראל

HBW הנה אחת מהפירמות המובילות והמקצועיות בישראל בתחום הנדל”ן, ומדורגת בקביעות על ידי דן אנד ברדסטריט כאחת ממשרדי עורכי-הדין המובילים והבולטים בישראל. מחלקת הנדל”ן, התופסת נתח נכבד מפעילות המשרד, עוסקת בכל תחומי הנדל”ן ודיני המקרקעין, על גווניו השונים, לרבות ניהול מו”מ חוזי ועסקי, עסקאות וליווי יזמים ופרויקטים, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, ליטיגציה, ייצוג בפני רשויות שונות ועוד. HBW מתמחה בליווי פרויקטים רחבי-היקף, החל משלב התכנון ועד למכירת היחידות הנבנות ורישומן על שם בעליהן. HBW מטפלת בפרויקטים רבים של נדל”ן בכל רחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, חלקם מהגדולים ומהמתוקשרים בישראל, ועוסקת בכל ההיבטים הכרוכים בפעילות של חברות קבלניות ויזמי נדל”ן, בעלי קרקעות ונכסי נדל”ן, מרכזי קניות ומרכזים מסחריים, איגודי מקרקעין, קבוצות רכישה, ונותני שירותים בתחומים אלו. לאור ניסיונה הרב בכל תחומי הנדל”ן, צברה HBW מומחיות ייחודית בתחום ליווי קבוצות משקיעים וקבוצות הרכישה, והנה מייצגת עשרות רבות של קבוצות כנ”ל, החל בשלבי רכישת המקרקעין, המשך בתכנונם ובבנייתם וכלה ברישום היחידות הבנויות על שם הרוכשים. בנוסף כוללת פעילות הנדל”ן של HBW ליווי שוטף בהיבטי מיסוי מקרקעין והיבטי התכנון והבנייה (כגון: ייצוג בפני מוסדות התכנון השונים, השגות על תוכניות מתאר, שינויי ייעוד של קרקעות, הפקעות ועוד), והפירמה נחשבת כאחת מהמובילות בישראל בתחומים אלו. הפירמה צברה ניסיון ומומחיות רבה בניהול עתירות מנהליות וערעורים על החלטות מינהל ורשויות, חלקם בעניינים מורכבים ביותר ובעלי חשיבות עליונה, והנה אחראית למספר לא מבוטל של תקדימים בהקשרים שונים. בהקשר זה HBW מדורגת על ידי דן אנד ברדסטריט גם כאחת מ"עשרת משרדי עורכי-הדין הבולטים בישראל בתחום התכנון והבניה.

נדל”ן ו-M&A בינלאומיים

HBW מלווה את לקוחותיה הישראלים והזרים בכל הנוגע לעסקיהם בחו”ל, החל במשא ומתן עם אנשי מפתח בשוק הזר, המשך בתכנון והקמה של מבנה ההחזקות והניהול הנכון לפעילות העסקית הרלוונטית, וכלה בעריכת חוזים ועסקאות לניהול של הפעילות העסקית. למשרד ידע וניסיון נרחבים בניהול עסקאות וענייני מסחר מורכבים ביותר בארץ ובחו”ל, לרבות הקמת מיזמים משותפים ומבני חברות המתפרסים בכמה מדינות, מיזוגים ורכישות (M&A), הפצה, רישיונות, הסכמי ייצור, הסכמי שיתוף פעולה ועוד. בשנים האחרונות, HBW הובילה מספר רב של עסקאות M&A ועסקאות נדל"ן מורכבות בגרמניה וברומניה. 

מסחרי

HBW מספקת ייעוץ משפטי שוטף לתאגידים פרטיים וציבוריים בכל ההיבטים הנוגעים לפעילותם העסקית, משלב התכנון וההקמה, דרך הכנת מכלול ההתקשרויות החוזיות והעסקיות הנלוות לפעילות העסקית, וכלה בליווי שוטף של הפעילות העסקית עצמה. HBW הנה בעלת ידע וניסיון בטיפול בעסקאות ונושאים מסחריים מורכבים, כולל הקמת תאגידים ומיזמים משותפים, מיזוגים ורכישות, הסכמי שיתוף פעולה, הקצאות, הסכמי ייצור, הפצה ורישיון ועוד. 

ליטיגציה

HBW מייצגת בפני כל בתי המשפט והערכאות המנהליות בישראל, בכל תחומי המשפט המסחרי, האזרחי והמנהלי, ובכלל זה: דיני חברות, מקרקעין, תכנון ובנייה, משפט מנהלי, חוזים וחיובים, מכרזים, בנקאות, קניין רוחני, דיני עבודה ועוד. למשרד ניסיון מוכח בתביעות מורכבות ביותר, והוא אמון על יצירתן של מספר הלכות משפטיות חשובות, בין היתר בתחום דיני המכרזים, הסעדים הזמניים ותכנון ובנייה.

טכנולוגיה

ל-HBW מומחיות וניסיון בייצוג משפטי של יזמים וחברות בתחומי ההיי-טק והטכנולוגיה, ובייצוג הן של יזמים וחברות המבקשים לגייס הון והן של משקיעים במגזר הטכנולוגי - ממשקיעי “סיד אנג’לס” פרטיים ועד למשקיעים מוסדיים כגון קרנות הון סיכון. המשרד מלווה חברות, יזמים ומשקיעים משלב ההקמה ועד להנפקה (או “אקזיט” אחר), והלאה. ליווי משפטי זה כולל פיתוח אסטרטגיה למסחור הקונספט, הקמת המבנה המשפטי הנכון לחברה, גיוס הון, הגנה על הקניין הרוחני של החברה וזיהוי תוכניות סיוע ומימון ממשלתיות מתאימות, כמו גם ליווי בפעילות העסקית עצמה, לרבות עריכת הסכמי רישוי, הפצה, ייצור ו-OEM.

שוקי הון

HBW מספקת ייעוץ משפטי בנוגע לגיוסי הון מהציבור ומלווה באופן שוטף חברות נסחרות בישראל ובחו”ל. המשרד מסייע לחברות לזהות ולבצע את האסטרטגיה והטקטיקות המתאימות לגיוס הון, ובתוך זה בחירת השוק והמבנה הנכונים להנפקה, בדיקת “דיו-דיליג’נס”, עריכת תשקיפים והגשת מסמכים רשמיים עבור רשויות ניירות הערך בישראל ובחו”ל. שירותי המשרד כוללים גם הצעות רכש, הנפקות פרטיות, עריכת הדו”חות הכספיים לצד רואי-החשבון של החברה, ודיווחים שוטפים לרשויות.

ספורט

HBW היא אחת הפירמות המובילות בישראל בתחום הספורט. HBW מייצגת גורמים שונים הקשורים לענף הספורט, כגון: מועדוני ספורט, שחקנים, נותני חסות, חברות מסחריות ועוד. כמו כן, ל–HBW ניסיון ומומחיות בעסקאות העברת שליטה במועדוני כדורגל, והייתה מעורבת בשנים האחרונות במספר עסקאות העברת שליטה כאמור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם הקורונה תחזיר את תושבי החוץ הביתה?

  עשרות אלפי ישראלים ויהודים מהתפוצות עושים את דרכם בימים אלה חזרה ארצה – כשהם מנצלים את משבר הקורונה כדי לשוב הביתה לישראל. שוק הנדל"ן בארץ חווה התעוררות מחודשת בזכות תושבי החוץ שהפכו שוב לקהל רלוונטי

  האם הקורונה תחזיר את תושבי החוץ הביתה?

 • בצל התפשטות הקורונה: נכון לעכשיו זכויות מעסיקים ועובדים

  מנסים לעשות "סדר בבלגן" בכל הקשור להמשך פעילות בשוק העבודה

  בצל התפשטות הקורונה: נכון לעכשיו זכויות מעסיקים ועובדים

 • ההשקעה הגרועה ביותר של סבא

  טיבה של השקעה שהיא כוללת בתוכה מרכיב של אי וודאות. ברוב המקרים יש קורלציה בין הסיכוי והסיכון. חוששים מהסיכון? שימו את הכסף בחיסכון, אנחנו בוחרים דווקא בסיכוי

  ההשקעה הגרועה ביותר של סבא

 • הברייק של כלכלות ה–BRIC

  היקף הפגיעה של נגיף הקורונה בברזיל רוסיה והודו, שיחד עם סין מרכיבות את מדינות ה BRIC, אינו ידוע במלואו, אולם כבר עתה ברור כי גם במדינות אלו ישנה פגיעה כלכלית משמעותית כתוצאה מהפסקת הפעילות השגרתית של השווקים שלהן. כיצד הפגיעה הזאת תשפיע על כלכלת המדינות? עו"ד מפירמות בינלאומיות הפעילות בישראל, מסבירים את הפעולות הממשלתיות בהודו, רוסיה וברזיל, ומפרטים על האתגרים וההזדמנויות שמשבר הקורונה יצר לישראלים בעלי אינטרס עסקי במדינות אלה

  הברייק של כלכלות ה–BRIC