חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: מרכז עזריאלי 1, מגדל עגול, קומה 32, תל אביב 6702101
טלפון: 03-6081733
פקס: 03-6081732
אימייל: office@hbw-law.com
אתר החברה: http://www.hbw-law.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יצחק חג’ג’, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  יצחק חג’ג’

  שותף מייסד

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  יצחק חג’ג’
 • חן בוכניק, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  חן בוכניק

  שותף מייסד

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  חן בוכניק
 • יגאל ויינשטיין, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  יגאל ויינשטיין

  שותף מייסד

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  לפרופיל המלא

  יגאל ויינשטיין
 • נדב אברמוביץ', חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  נדב אברמוביץ'

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • עלא דיאב, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  עלא דיאב

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • תמיר רט, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  תמיר רט

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

 • גלעד אוחיון, חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

  גלעד אוחיון

  שותף

  חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

אייקון אודות

אודות חג'ג', בוכניק, ויינשטיין ושות'

חג‘ג‘, בוכניק, וינשטיין ושות’ (HBW) הנו משרד עורכי-דין מהבולטים והמובילים בישראל, המספק מגוון נרחב של שירותים משפטיים איכותיים, המבוססים על מומחיות, ניסיון וידע בין תחומי בנדל”ן ומקרקעין, מיסוי מקרקעין, משפט מסחרי, משפט בינלאומי, ליטיגציה מסחרית ואזרחית, בנקאות ופיננסים, טכנולוגיה, קניין רוחני ועוד. HBW נוסדה בתחילת שנת 2004 וכוללת כיום כ-35 עורכי דין ומתמחים בישראל, הפועלים יחדיו למתן שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיה השונים, בארץ ובחו”ל. משרדה הראשי של הפירמה ממוקם במרכז עזריאלי בתל אביב, ולפירמה שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים באוקראינה, רוסיה, בלרוס ואנגליה.

תחומי התמחות

נדל”ן בישראל: HBW הנה אחת מהפירמות המובילות והמקצועיות בישראל בתחום הנדל”ן, ומדורגת בקביעות על ידי דן אנד ברדסטריט כאחת ממשרדי עורכי-הדין המובילים והבולטים בישראל. מחלקת הנדל”ן, התופסת נתח נכבד מפעילות המשרד, עוסקת בכל תחומי הנדל”ן ודיני המקרקעין, על גווניו השונים, לרבות ניהול מו”מ חוזי ועסקי, עסקאות וליווי יזמים ופרויקטים, תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין, ליטיגציה, ייצוג בפני רשויות שונות ועוד. HBW מתמחה בליווי פרויקטים רחבי-היקף, החל משלב התכנון ועד למכירת היחידות הנבנות ורישומן על שם בעליהן. HBW מטפלת בפרויקטים רבים של נדל”ן בכל רחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, חלקם מהגדולים ומהמתוקשרים בישראל, ועוסקת בכל ההיבטים הכרוכים בפעילות של חברות קבלניות ויזמי נדל”ן, בעלי קרקעות ונכסי נדל”ן, מרכזי קניות ומרכזים מסחריים, איגודי מקרקעין, קבוצות רכישה, ונותני שירותים בתחומים אלו. לאור ניסיונה הרב בכל תחומי הנדל”ן, צברה HBW מומחיות ייחודית בתחום ליווי קבוצות משקיעים וקבוצות הרכישה, והנה מייצגת עשרות רבות של קבוצות כנ”ל, החל בשלבי רכישת המקרקעין, המשך בתכנונם ובבנייתם וכלה ברישום היחידות הבנויות על שם הרוכשים. בנוסף כוללת פעילות הנדל”ן של HBW ליווי שוטף בהיבטי מיסוי מקרקעין והיבטי התכנון והבנייה (כגון: ייצוג בפני מוסדות התכנון השונים, השגות על תוכניות מתאר, שינויי ייעוד של קרקעות, הפקעות ועוד), והפירמה נחשבת כאחת מהמובילות בישראל בתחומים אלו. הפירמה צברה ניסיון ומומחיות רבה בניהול עתירות מנהליות וערעורים על החלטות מינהל ורשויות, חלקם בעניינים מורכבים ביותר ובעלי חשיבות עליונה, והנה אחראית למספר לא מבוטל של תקדימים בהקשרים שונים. בהקשר זה HBW מדורגת על ידי דן אנד ברדסטריט גם כאחת מ"עשרת משרדי עורכי-הדין הבולטים בישראל בתחום התכנון והבניה. 

נדל”ן ו-M&A בינלאומיים: HBW מלווה את לקוחותיה הישראלים והזרים בכל הנוגע לעסקיהם בחו”ל, החל במשא ומתן עם אנשי מפתח בשוק הזר, המשך בתכנון והקמה של מבנה ההחזקות והניהול הנכון לפעילות העסקית הרלוונטית, וכלה בעריכת חוזים ועסקאות לניהול של הפעילות העסקית. למשרד ידע וניסיון נרחבים בניהול עסקאות וענייני מסחר מורכבים ביותר בארץ ובחו”ל, לרבות הקמת מיזמים משותפים ומבני חברות המתפרסים בכמה מדינות, מיזוגים ורכישות (M&A), הפצה, רישיונות, הסכמי ייצור, הסכמי שיתוף פעולה ועוד. HBW מנצלת לטובת לקוחותיה גם את מיומנותם וקרבתם של המשרד האוקראיני והמשרדים במוסקבה, מינסק ולונדון, לצורך הפעילות בארצות אלו. בשנים האחרונות, HBW הובילה מספר עסקאות M&A מהתקדימיות ומהמתוקשרות ביותר במדינות ה-CIS (ברה"מ לשעבר). 

מסחרי: HBW מספקת ייעוץ משפטי שוטף לתאגידים פרטיים וציבוריים בכל ההיבטים הנוגעים לפעילותם העסקית, משלב התכנון וההקמה, דרך הכנת מכלול ההתקשרויות החוזיות והעסקיות הנלוות לפעילות העסקית, וכלה בליווי שוטף של הפעילות העסקית עצמה. HBW הנה בעלת ידע וניסיון בטיפול בעסקאות ונושאים מסחריים מורכבים, כולל הקמת תאגידים ומיזמים משותפים, מיזוגים ורכישות, הסכמי שיתוף פעולה, הקצאות, הסכמי ייצור, הפצה ורישיון ועוד. 

ליטיגציה: HBW מייצגת בפני כל בתי המשפט והערכאות המנהליות בישראל, בכל תחומי המשפט המסחרי, האזרחי והמנהלי, ובכלל זה: דיני חברות, מקרקעין, תכנון ובנייה, משפט מנהלי, חוזים וחיובים, מכרזים, בנקאות, קניין רוחני, דיני עבודה ועוד. למשרד ניסיון מוכח בתביעות מורכבות ביותר, והוא אמון על יצירתן של מספר הלכות משפטיות חשובות, בין היתר בתחום דיני המכרזים, הסעדים הזמניים ותכנון ובנייה. 

טכנולוגיה: ל-HBW מומחיות וניסיון בייצוג משפטי של יזמים וחברות בתחומי ההיי-טק והטכנולוגיה, ובייצוג הן של יזמים וחברות המבקשים לגייס הון והן של משקיעים במגזר הטכנולוגי - ממשקיעי “סיד אנג’לס” פרטיים ועד למשקיעים מוסדיים כגון קרנות הון סיכון. המשרד מלווה חברות, יזמים ומשקיעים משלב ההקמה ועד להנפקה (או “אקזיט” אחר), והלאה. ליווי משפטי זה כולל פיתוח אסטרטגיה למסחור הקונספט, הקמת המבנה המשפטי הנכון לחברה, גיוס הון, הגנה על הקניין הרוחני של החברה וזיהוי תוכניות סיוע ומימון ממשלתיות מתאימות, כמו גם ליווי בפעילות העסקית עצמה, לרבות עריכת הסכמי רישוי, הפצה, ייצור ו-OEM. 

שוקי הון: HBW מספקת ייעוץ משפטי בנוגע לגיוסי הון מהציבור ומלווה באופן שוטף חברות נסחרות בישראל ובחו”ל. המשרד מסייע לחברות לזהות ולבצע את האסטרטגיה והטקטיקות המתאימות לגיוס הון, ובתוך זה בחירת השוק והמבנה הנכונים להנפקה, בדיקת “דיו-דיליג’נס”, עריכת תשקיפים והגשת מסמכים רשמיים עבור רשויות ניירות הערך בישראל ובחו”ל. שירותי המשרד כוללים גם הצעות רכש, הנפקות פרטיות, עריכת הדו”חות הכספיים לצד רואי-החשבון של החברה, ודיווחים שוטפים לרשויות. 

ספורט: HBW היא אחת הפירמות המובילות בישראל בתחום הספורט. HBW מייצגת גורמים שונים הקשורים לענף הספורט, כגון: מועדוני ספורט, שחקנים, נותני חסות, חברות מסחריות ועוד. כמו כן, ל–HBW ניסיון ומומחיות בעסקאות העברת שליטה במועדוני כדורגל, והייתה מעורבת בשנים האחרונות במספר עסקאות העברת שליטה כאמור.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • המכה שהמדינה לא מכירה (באמת) בקיומה

  בימים אלו, בהם חוזרים ומזכירים את עשר המכות, צריך לדבר דווקא על מכת מדינה, שלמרבה הצער עד לאחרונה המדינה כלל לא הכירה בקיומה.

  המכה שהמדינה לא מכירה (באמת) בקיומה

 • השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

  לא פעם בסכסוכי גירושין קשים, אנו נתקלים בתופעה חמורה במיוחד והיא תופעת ה"ניכור ההורי". מפתיע עד כמה מעט ידוע לציבור הרחב על התופעה ונדמה לי שיש חשיבות עליונה להכיר בתופעה הזאת לא רק על מנת להציף את הבעיה אלה גם מאחר וידיעה מסייעת במניעה. ומתוך תקווה כי גם אם מערכת היחסים של בני זוג שהינם הורים, הגיעה אל סופה לא יגררו אליה את ילדיהם.

  השימוש בילדים ככלי נשק בהליך הגירושין

 • סרבנות גט וסרבנות קשר בין ילד להורה

  סרבנות גט וסרבנות קשר בין ילד להורה

 • השקעת כספים עודפים של עמותה – האפשרויות והמגבלות

  האם עמותה, אשר הינה ארגון ללא כוונת רווח, יכולה להשקיע כספים בנכסים פיננסיים (אג"ח, מניות וכיו"ב); ואם כן – מהן אפשרויות ההשקעה והמגבלות החלות על העמותה בקשר לכך?

  השקעת כספים עודפים של עמותה – האפשרויות והמגבלות