חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ומינהלית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010 (2002)
תחום: ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ומינהלית
כתובת: רח’ ויצמן 2, מגדל אמות השקעות,
תל אביב 6423902
טלפון: 03-6932077
פקס: 03-6932082
אימייל: office@cylaw.co.il
אתר החברה: http://www.cylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • יצחק יערי

  יצחק יערי

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  יצחק יערי
 • ז’ק חן

  ז’ק חן

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  ז’ק חן
 • מיכל רוזן-עוזר

  מיכל רוזן-עוזר

  שותפה

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  מיכל רוזן-עוזר
אייקון אודות

אודות חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

עורכי הדין ז'ק חן ויצחק יערי שותפים מאז 2002. בשנת 2013 הצטרפה אליהם עו"ד מיכל רוזן-עוזר. ז'ק חן ומיכל רוזן-עוזר הם יוצאי פרקליטות המדינה: ז'ק שימש כסגן בכיר לפרקליט המדינה והתמחה בעבירות כלכליות, ומיכל כיהנה כממונה על עבירות כלכליות, והתמחתה בניהול תיקים כלכליים מורכבים. יצחק יערי הוא יוצא מחלקת הליטיגציה של משרד יגאל ארנון ושות'.

חזון משפטי

משרד העוסק בליטיגציה, וליטיגציה בלבד, עוסק בראש וראשונה בניהול משברים. לקוחות המשרד מגיעים אליו, על פי רוב, בשעתם הקשה: לאחר פתיחת חקירה פלילית, לפני הגשת כתב אישום, לאחר קבלת כתב תביעה או עם פרוץ משבר עסקי קשה.

מרגע שרגלם דורכת בחן, יערי, רוזן-עוזר ושות', הם זוכים למעטפת צמודה, זמינה בכל שעה ומקצועית לעילא של עורכי דין מצטיינים, שמגנה עליהם ועוזרת להם לצלוח את המשבר תוך צמצום מקסימלי של הנזק.

על אף הקושי הלוגיסטי הכרוך בכך, ומתוך אותה הבנה כי כל תיק הינו עולם ומלואו בעבור הלקוח, מוטלים הטיפול והאחריות המלאה לכל תיקי המשרד על השותפים.

הגם שהתיקים מתנהלים בצוותים הכוללים עורכי דין בעלי ותק שונה, הטיפול בתיקים, הייצוג בפני בתי המשפט ובפני גורמים חיצוניים, נעשה אישית על ידי עורך דין ותיק ובאחריות ישירה של שותף אחראי. 

התחום הפלילי

בתחום הפלילי מתמחה המשרד בענפים הכוללים הלבנת הון על כל היבטיה, לרבות ייצוג בהליכים הפליליים והאזרחיים (כולל חילוטים); עבירות ניירות ערך; הגבלים עסקיים; עבירות מחשב; עבירות מנהלים בתאגיד ותיקי מרמה על כל גווניהם.

כמו כן מייצג המשרד אישי ציבור, על העבירות המיוחדות להם, כגון: שוחד, הפרת אמונים וכדומה, וכן מעסיקים, בעבירות כגון גרימת מוות ברשלנות ובענייני עובדים זרים.

למשרד יתרון בולט בהיכרות המעמיקה עם מערכות אכיפת החוק והתביעה הכללית, ועם דרך קבלת ההחלטות במערכות אלה.

המשרד מלווה את לקוחותיו בחקירות; במגעים עם רשויות התביעה (לרבות בשימועים); בהתנהלות מול רשויות, כגון: מבקר המדינה, משרדי ממשלה, נציבות שירות המדינה, בתי דין למשמעת ועוד; וכמובן בייצוג בבתי המשפט. 

התחום האזרחי והמנהלי

משרד חן, יערי, רוזן-עוזר מספק שירותי ליטיגציה אזרחית במגוון תחומים.

בין היתר מתמחה המשרד בייצוג בסכסוכים מסחריים וחוזיים; דיני חברות; תובענות יצוגיות; דיני בנקאות (עו”ד יערי, העומד בראש המחלקה האזרחית, אף כתב – בשיתוף עם עו”ד דורון תמיר – את הספר “דיני שטרות בפסיקת בתי המשפט”, שיצא בשלוש מהדורות (הוצאת נבו); איכות סביבה; מכרזים ותשתיות; וכיו”ב. כמו כן מתמחה המשרד בייצוג בעתירות לבג”ץ ובעתירות מנהליות.

לקוחות המשרד

מלבד לקוחות פרטיים רבים נמנים עם לקוחות המשרד חברות פרטיות וציבוריות, ישראליות וזרות, חברות ממשלתיות וגופים מוסדיים מוכרים.

תרומה לקהילה

בין לקוחות משרד חן יערי רוזן-עוזר מקפידים השותפים לכלול דרך קבע גם כאלה שידם אינה משגת לשכור שירותים משפטיים איכותיים, והמשרד מייצג לקוחות במסגרת תכנית "שכר מצוה" של לשכת עורכי הדין. עורך הדין ז'ק חן אף מכהן בהתנדבות כנציג לשכת עורכי הדין בוועדה הסטטוטורית של הסנגוריה הציבורית אשר בראשה עומד שר המשפטים. כמו כן, הוא חבר בוועד המנהל של עמותת טבקה, עמותה המסייעת להשתלבות עולי אתיופיה בחברה הישראלית ופועלת לשמירה על זכויות העולים.

שירות מילואים

עורך הדין ז’ק חן משמש במילואים כסנגור בפרקליטות הצבאית.

עורך הדין יצחק יערי מייצג במילואים את צה”ל בסכסוכים אזרחיים המנוהלים בבתי המשפט.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • צריך לבנות כחול לבן

  הציניות ומדיניות בת היענה של ממשלת ישראל התבטאו בהחלטה המהפכנית לייבא לארץ חברות בניה זרות במטרה להוריד את מחירי הדיור.

  צריך לבנות כחול לבן

 • שומרי הסף – הישמרו לכם!

  המונח "שומרי הסף" בתחום האכיפה בעולם העסקי ובשוק ההון, מיוחס לרוב לעורכי הדין ולרואי החשבון. המסר ששואפות רשויות האכיפה, ובפרט הרשות לאיסור הלבנת הון ורשות ניירות ערך, להטמיע באמצעות "ייחוס" זה הוא, כי תפקידם של רואי החשבון ועורכי הדין הוא להוות 'מחסום מקצועי' לביצוע עבירות בידי לקוחותיהם

  שומרי הסף – הישמרו לכם!

 • המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

  השבוע אושרה בוועדת השרים לענייני חקיקה הצעת חוק של חבר הכנסת רועי פולקמן (כולנו) לפיה ועדות מקומיות תוסמכנה לאשר תוספת בנייה של עד 15% לפרויקטים של בניה למגורים, במקרים בהם רבע מהדירות בפרויקט יוקצו להשכרה לטווח ארוך (תקופת השכרה של 20 שנים) במחיר הנמוך ב- 20% ממחיר השוק. הדירות המיועדות להשכרה לטווח ארוך תוקצנה לזכאים, כאשר תנאי הסף לזכאות ייקבעו על ידי הממשלה.

  המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

 • האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?

  המרוץ אחר מקום ההתמחות של הסטודנטים למשפטים החל השבוע. גם השנה הסטודנטים משקיעים הרבה מאד מאמצים בבחירת המשרד בו יתמחו: קוראים חומר, מסיירים במשרדים, משוחחים עם עורכי דין, נפגשים עם מתמחים. מה באמת חשוב לבחור במשרד המתאים.

  האם שיטת ההתמחות תשפיע על הקריירה שלכם?