חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ותובענות יצוגיות

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010 (2002)
תחום: ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ותובענות יצוגיות
כתובת: רח’ ויצמן 2, מגדל אמות השקעות,
תל אביב 6423902
טלפון: 03-6932077
פקס: 03-6932082
דוא"ל: office@cylaw.co.il
אתר החברה: http://www.cylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ז’ק חן, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  ז’ק חן

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  ז’ק חן
 • יצחק יערי, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  יצחק יערי

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  יצחק יערי
 • מיכל רוזן-עוזר, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  מיכל רוזן-עוזר

  שותפה

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  מיכל רוזן-עוזר
אייקון אודות

אודות חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

משרד עורכי הדין חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' עומד בשורה הראשונה של המשרדים המוערכים ביותר בישראל והוא חוד החנית בייצוג בהליכים משפטיים בעלי פרופיל משפטי גבוה.

לשותפי המשרד ניסיון מצטבר של עשרות שנות עיסוק בהתדיינות משפטית, הכוללות ניהול של מאות תיקים בבתי המשפט השונים, בתחום הפלילי בדגש על תחום הצווארון הלבן, וכן במשפט אזרחי ומסחרי.

חזון משפטי

משרד העוסק בליטיגציה, ובליטיגציה בלבד, עוסק בראש ובראשונה בניהול משברים.

לקוחות המשרד מגיעים אליו, על פי רוב, בשעתם הקשה: לאחר פתיחת חקירה פלילית, לפני הגשת כתב אישום, לאחר קבלת כתב תביעה או עם פרוץ משבר עסקי קשה. מרגע שרגלם דורכת בחן, יערי, רוזן-עוזר ושות', הם זוכים למעטפת צמודה, זמינה בכל שעה ומקצועית לעילא של עורכי דין מצטיינים, שמגנה עליהם ועוזרת להם לצלוח את המשבר תוך צמצום מירבי של הנזק, והכל ברגישות ובדיסקרטיות המירבית.

חזונו של המשרד הוא במציאת פתרונות יצירתיים ומיטביים עבור הלקוח, בעמידה איתנה לצידו, בתכנון אסטרטגיה משפטית ובלחימה על זכויותיו. מתוך אותה הבנה כי כל תיק הינו עולם ומלואו בעבור הלקוח, מוטלים הטיפול והאחריות המלאה לכל תיקי המשרד על השותפים. הגם שהתיקים מתנהלים בצוותים הכוללים עורכי דין בעלי ותק שונה, הטיפול בתיקים, הייצוג בפני בתי המשפט ובפני גורמים חיצוניים, נעשה באופן אישי על ידי עורך דין ותיק ובאחריות ישירה של שותף אחראי. 

מחלקת הצווארון הלבן

לאורך השנים הובילה מחלקת הצווארון הלבן במשרד חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' את הייצוג בפרשיות משפטיות מורכבות ובעלות פרופיל ציבורי גבוה, אשר עמדו לא אחת בראש סדר היום בישראל.

מחלקת הצווארון הלבן מתמחה ביצוג בתיקי עבירות על חוק ניירות ערך; הגבלים עסקיים; הלבנת הון על כל היבטיה כולל תפיסות וחילוטים; עבירות מנהלים בתאגיד; תיקי מרמה על כל גווניהם, ופשיעת סייבר.

השותפים במחלקת הצווארון הלבן מייצגים אישי ציבור ועובדי ציבור בעבירות מתחום טוהר המידות כגון שוחד, מרמה והפרת אמונים, וכן בהיבטים משמעתיים.

תחום נוסף בו מתמחה המחלקה הפלילית הינו עבירות בטיחות, בהן גרם מוות ברשלנות, עבירות בטיחות בעבודה וכיו"ב. בנוסף מייצגת המחלקה תאגידים זרים ורב-לאומיים, חברות ממשלתיות וחברות ציבוריות.

המשרד מייצג את לקוחותיו בכל ההליכים הנובעים מחקירות פליליות וכרוכים בהם, החל מליווי נחקרים לפני ואחרי חקירות; במגעים עם רשויות התביעה, בשימועים, בהליכים המתנהלים בפני רשויות שונות כגון מבקר המדינה, ועדות חקירה ממלכתיות, משרדי ממשלה, נציבות שירות המדינה, בתי דין למשמעת ועוד; וכמובן בייצוג בבתי המשפט, על ערכאותיהם השונות.

עברם המקצועי הבכיר של עורכי הדין ז'ק חן ומיכל רוזן-עוזר בפרקליטות המדינה בתיקים של עבירות כלכליות, וכיום כעורכי דין פרטיים, מקנה להם פרספקטיבה וייחודית, ראייה אסטרטגית חדה ותכנון מיטבי למול מורכבות הסיטואציה של כל לקוח ולקוח.

מחלקת ליטיגציה אזרחית ותובענות יצוגיות

מחלקת ליטיגציה אזרחית ותובענות יצוגיות, בראשות עו"ד יצחק יערי, מנהלת פרקטיקת ליטיגציה מורכבת בקשת רחבה של תחומי המשפט האזרחי.

המחלקה מייצגת בבתי משפט ובבוררויות תובעים ונתבעים בסכסוכים מסחריים עתירי ממון; בסכסוכי בעלי מניות; בסכסוכים חוזיים מורכבים, וכיו"ב. המשרד ייצג בהצלחה במשך השנים הן אנשים פרטיים והן חברות פרטיות וממשלתיות בענייני נדל"ן ותשתיות, מכרזים, איכות סביבה, בנקאות (עו"ד יערי, העומד בראש המחלקה אף כתב - בשיתוף עם עו"ד דורון תמיר - את הספר "דיני שטרות בפסיקת בתי המשפט", אשר ראה אור בשלוש מהדורות), ועוד.

תחום נוסף בו מתמחה המשרד הינו ענף התובענות היצוגיות. עו"ד יערי מוביל כמה מהתביעות היצוגיות הגדולות המתנהלות בישראל, בסכום מצטבר של מיליארדי שקלים, לרבות תביעה יצוגית כנגד השותפות במאגר תמר בעניין מחירי הגז הטבעי, ושורה של תביעות יצוגיות כנגד גופים מוסדיים בעניין הוצאות ניהול השקעות.

לקוחות המשרד

מלבד לקוחות פרטיים רבים מצמרת המגזר העסקי, הציבורי והפרטי, אילי הון ותושבי חוץ ובכירים ממדינות זרות בעלי זיקה לישראל, נמנים עם לקוחות המשרד חברות פרטיות וציבוריות מהגדולות ביותר במשק, ישראליות וזרות, חברות ממשלתיות וגופים מוסדיים מוכרים.

השותפים במשרד מופיעים דרך קבע בכנסים מקצועיים, מרצים באקדמיה ומעבירים השתלמויות בפני שופטים ועורכי דין.

תרומה לקהילה

השותפים בחן יערי רוזן-עוזר ושות' מקפידים, בין לקוחות המשרד, לכלול דרך קבע גם כאלה שידם אינה משגת לשכור שירותים משפטיים איכותיים. כמו כן, עו"ד ז'ק חן כיהן כחבר בוועד המנהל של עמותת טבקה, עמותה המסייעת להשתלבות עולי אתיופיה בחברה הישראלית ופועלת לשמירה על זכויות העולים.

שירות מילואים

עורך הדין ז'ק חן משרת בשירות מילואים במערך הייעוץ האופרטיבי בפרקליטות הצבאית, בדרגת סגן אלוף.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מסלול עוקף פלילי לתקופת הקורונה

  ייתכן ומשבר הקורונה יוביל להגברת השימוש בכלים המהווים תחליף למשפט הפלילי. להלן המסלולים האפשריים בחוק

  מסלול עוקף פלילי לתקופת הקורונה

 • קובי שטיינמץ: "כך ניתן להגדיל את הפיצויים לעסקים שנפגעו מהקורונה"

  רו"ח קובי שטיינמץ משטיינמץ עמינח ושות', סבור שרשות המיסים מתנהגת בחוסר הוגנות בחישוב הרווחים לצורך מענקי העסקים לקורונה. לפי קובי שטיינמץ, רשות המיסים שכחה שלמטבע יש גם צד שני, ורואה חשבון טוב יכול להגדיל את המענקים המשולמים, אם רק יחשוב בצורה יצירתית

  קובי שטיינמץ: "כך ניתן להגדיל את הפיצויים לעסקים שנפגעו מהקורונה"

 • אבני דרך חדשות למשרד הבינוי והשיכון

  אבן דרך ראשונה: לבטל לאלתר בהוראת שעה את מס הרכישה לכל הדירות

  אבני דרך חדשות למשרד הבינוי והשיכון

 • הקורונה לא לבד – על חגיגות יום העצמאות הלא שמחות של ארה"ב

  יום העצמאות של ארצות הברית עמד השנה בצל הקורונה, אך לא רק. המאבק מול הנגיף מצטרף לשורה של טלטלות אותן חווה הכלכלה הגדולה בעולם. מהמחאות החברתיות ועד הבחירות הקרבות, אמריקה עוברת שינויים שנראה שהם רק בתחילתם, וקשה לדעת לאן יובילו את המעצמה מספר אחת. על רקע ה-"4 בולי", יום העצמאות של ארצות הברית, DUN'S 100 בפרויקט מיוחד הסוקר את המצב הנוכחי במספר מדינות המציינות החודש את יום העצמאות שלהן, באמצעות עו"ד מובילים העובדים במדינה ונמצאים בקשרי עבודה עם ישראל. כתבה ראשונה בסדרה

  הקורונה לא לבד – על חגיגות יום העצמאות הלא שמחות של ארה"ב