חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ומינהלית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010 (2002)
תחום: ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ומינהלית
כתובת: רח’ ויצמן 2, מגדל אמות השקעות,
תל אביב 6423902
טלפון: 03-6932077
פקס: 03-6932082
אימייל: office@cylaw.co.il
אתר החברה: http://www.cylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • יצחק יערי

  יצחק יערי

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  יצחק יערי
 • ז’ק חן

  ז’ק חן

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  ז’ק חן
 • מיכל רוזן-עוזר

  מיכל רוזן-עוזר

  שותפה

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  מיכל רוזן-עוזר
אייקון אודות

אודות חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

משרד עורכי הדין חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' עומד בשורה הראשונה של המשרדים המוערכים ביותר בישראל והוא חוד החנית בייצוג בהליכים משפטיים בעלי פרופיל משפטי גבוה. עורכי הדין ז'ק חן ויצחק יערי שותפים מאז 2002, ובשנת 2013 הצטרפה אליהם עו"ד מיכל רוזן-עוזר.

ז'ק חן ומיכל רוזן-עוזר הם יוצאי פרקליטות המדינה: ז'ק שימש כסגן בכיר לפרקליט המדינה והתמחה בעבירות כלכליות, ומיכל כיהנה כממונה על עבירות כלכליות, והתמחתה בניהול תיקים כלכליים מורכבים. יצחק יערי הוא יוצא מחלקת הליטיגציה של משרד יגאל ארנון ושות'. עברם המקצועי הבכיר של השותפים בשירות הציבורי, והיותם עתירי ניסיון כעורכי דין פרטיים, מקנה להם פרספקטיבה רחבה וייחודית, כולל את זו של "הצד שכנגד", באופן שמעניקה להם ראיה אסטרטגית חדה ותכנון מיטבי למול מורכבות הסיטואציה של כל לקוח ולקוח.

חזון משפטי

משרד העוסק בליטיגציה, ובליטיגציה בלבד, עוסק בראש ובראשונה בניהול משברים.

לקוחות המשרד מגיעים אליו, על פי רוב, בשעתם הקשה: לאחר פתיחת חקירה פלילית, לפני הגשת כתב אישום, לאחר קבלת כתב תביעה או עם פרוץ משבר עסקי קשה. מרגע שרגלם דורכת בחן, יערי, רוזן-עוזר ושות', הם זוכים למעטפת צמודה, זמינה בכל שעה ומקצועית לעילא של עורכי דין מצטיינים, שמגנה עליהם ועוזרת להם לצלוח את המשבר תוך צמצום מקסימאלי של הנזק, והכל ברגישות ובדיסקרטיות ככל הניתן.

חזונו של המשרד הוא במציאת פתרונות יצירתיים ומיטביים עבור הלקוח, בעמידה עיקשת לצידו, בתכנון משפטי אסטרטגי מבריק עבורו ובלחימה ללא פשרות על זכויותיו. מתוך אותה הבנה כי כל תיק הינו עולם ומלואו בעבור הלקוח, מוטלים הטיפול והאחריות המלאה לכל תיקי המשרד על השותפים. הגם שהתיקים מתנהלים בצוותים הכוללים עורכי דין בעלי ותק שונה, הטיפול בתיקים, הייצוג בפני בתי המשפט ובפני גורמים חיצוניים, נעשה אישית על ידי עורך דין ותיק ובאחריות ישירה של שותף אחראי. 

התחום הפלילי

משרד חן, יערי, רוזן-עוזר נהנה ממוניטין אישי ומקצועי רב. לאורך השנים הוביל המשרד את הייצוג בפרשיות משפטיות מורכבות ובעלות פרופיל ציבורי גבוה, אשר עמדו לא אחת בראש סדר היום בישראל.

בתחום הפלילי מתמחה המשרד בענפים הכוללים הלבנת הון על כל היבטיה, לרבות ייצוג בהליכים הפליליים והאזרחיים (כולל חילוטים(; עבירות ניירות ערך; הגבלים עסקיים; עבירות מחשב; עבירות מנהלים בתאגיד ותיקי מרמה על כל גווניהם.

כמו כן מייצג המשרד אישי ציבור, לרבות מן המערכת המשפטית עצמה, על העבירות המיוחדות להם, כגון: שוחד, הפרת אמונים וכדומה, וכן מעסיקים, בעבירות כגון גרימת מוות ברשלנות ובענייני עובדים זרים. למשרד יתרון בולט בהיכרות המעמיקה עם מערכות אכיפת החוק והתביעה הכללית, ועם דרך החשיבה וקבלת ההחלטות במערכות אלה.

בין היתר, מלווה המשרד את לקוחותיו לפני ואחרי חקירות; במגעים עם רשויות התביעה (לרבות בשימועים); בהליכים מול רשויות, כגון; מבקר המדינה, ועדות חקירה ממלכתיות, משרדי ממשלה, נציבות שירות המדינה, בתי דין למשמעת ועוד, וכמובן בייצוג בבתי המשפט, על ערכאותיהם השונות.

התחום האזרחי והמנהלי

משרד חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' מנהל פרקטיקת ליטיגציה מורכבת ענפה בקשת רחבה של תחומי המשפט האזרחי.

בין היתר מתמחה המשרד בייצוג בסכסוכים מסחריים וחוזיים עתירי ממון ומרובי תובעים ונתבעים; דיני חברות; תובענות יצוגיות בהיקפים של מיליארדי שקלים; דיני בנקאות (עו"ד יערי, העומד בראש המחלקה האזרחית, אף כתב - בשיתוף עם עו"ד דורון תמיר - את הספר "דיני שטרות בפסיקת בתי המשפט" (הוצאת נבו), אשר ראה אור בשלוש מהדורות); איכות סביבה; מכרזים ותשתיות; וכיו"ב.

כמו כן מתמחה המשרד בייצוג בעתירות לבג"ץ ובעתירות מנהליות. איכותה של המחלקה האזרחית באה לידי ביטוי, בין היתר, ביכולות ההופעה בפועל ובניהול חקירות, הוכחות ודיונים בפני ערכאות שיפוטיות, ובהליכי גישור ובוררויות.     

לקוחות המשרד

מלבד לקוחות פרטיים רבים מן המגזר העסקי, הציבורי והפרטי, נמנים עם לקוחות המשרד חברות פרטיות וציבוריות, ישראליות וזרות, חברות ממשלתיות וגופים מוסדיים מוכרים.

תרומה לקהילה

השותפים בחן יערי רוזן-עוזר ושות' מקפידים, בין לקוחות המשרד, לכלול דרך קבע גם כאלה שידם אינה משגת לשכור שירותים משפטיים איכותיים. המשרד ייצג לקוחות במסגרת תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין. עורך הדין ז'ק חן אף כיהן בהתנדבות כנציג לשכת עורכי הדין בוועדה הסטטוטורית של הסנגוריה הציבורית אשר בראשה עומד שר המשפטים.

כמו כן, כיהן כחבר בוועד המנהל של עמותת טבקה, עמותה המסייעת להשתלבות עולי אתיופיה בחברה הישראלית ופועלת לשמירה על זכויות העולים.

שירות מילואים

עורך הדין ז'ק חן משמש במילואים כסנגור בפרקליטות הצבאית.

עורך הדין יצחק יערי מייצג במילואים את צה"ל בסכסוכים אזרחיים המנוהלים בבתי המשפט.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • אליפות של אישה

  רגע לפני שאלונה ברקת מקבלת את אות "אישה פורצת דרך" בטקס הענקת אותות המצוינות של דן אנד ברדסטריט, שיערך ב 28.5 במוזיאון תל אביב, האישה שמיישמת את חזונו של בן גוריון בבירת הנגב, מעניקה ראיון מיוחד לאתר 100 DUN’S ומספרת על ההצלחה המקצועית החברתית והקהילתית של קבוצת הפועל באר שבע.

  אליפות של אישה

 • חישוב שווי השימוש ברכב– נוסחת חישוב או חזקה הניתנת לסתירה

  השאלה כיצד לחשב את שווי טובת ההנאה הצומחת לעובד מרכב הצמוד לעובד שמעבידו מעמיד לרשותו לצורך עבודתו והמשמש אותו גם לצרכים פרטיים היא שאלה לא פשוטה, באשר לא תמיד קל לברר ולעקוב אחרי היחס בין מידת השימוש לצורכי עבודה ובין השימוש הפרטי.

  חישוב שווי השימוש ברכב– נוסחת חישוב או חזקה הניתנת לסתירה

 • DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

  דירוג Dun's 100: את ענף פירמות רואי החשבון ממשיכה להוביל EY ישראל במקום הראשון עם 1,988 עובדים ו-219 חברות ציבוריות מבוקרות; אחריה סומך-חייקין עם 1,197 עובדים ו-93 חברות ציבוריות; ובהמשך - Deloitte, קסלמן ו-BDO

  DUN'S 100 2017 – דירוג משרדי רואי החשבון לשנת 2017

 • זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד

  זכות השתיקה אינה עוד אמרת כנף סתמית, אלא זכות של ממש העומדת לצדו של כל אדם החשוד בפלילים הנמצא בחקירה. אף לאדם שאיננו בגדר חשוד הנמצא בחקירה פלילית בהיותו עד לאירוע נשוא אותה חקירה, עומדת הזכות, דומה אך צרה מזכות השתיקה, היא הזכות להימנע מפני הפללה עצמית. בכך, ככל והמדובר בעד שאינו חשוד, מצטמצמת קמעא זכות השתיקה לכדי הזכות להימנע מהפללה עצמית קרי, זכות שתיקה ביחס לתשובות שבכוחם להפליל את אותו אדם.

  זכות השתיקה – בין נחקר לחשוד