חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ומינהלית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010 (2002)
תחום: ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ומינהלית
כתובת: רח’ ויצמן 2, מגדל אמות השקעות,
תל אביב 6423902
טלפון: 03-6932077
פקס: 03-6932082
אימייל: office@cylaw.co.il
אתר החברה: http://www.cylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יצחק יערי, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  יצחק יערי

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  יצחק יערי
 • ז’ק חן, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  ז’ק חן

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  ז’ק חן
 • מיכל רוזן-עוזר, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  מיכל רוזן-עוזר

  שותפה

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  מיכל רוזן-עוזר
אייקון אודות

אודות חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

משרד עורכי הדין חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' עומד בשורה הראשונה של המשרדים המוערכים ביותר בישראל והוא חוד החנית בייצוג בהליכים משפטיים בעלי פרופיל משפטי גבוה. עורכי הדין ז'ק חן ויצחק יערי שותפים מאז 2002, ובשנת 2013 הצטרפה אליהם עו"ד מיכל רוזן-עוזר.

ז'ק חן ומיכל רוזן-עוזר הם יוצאי פרקליטות המדינה: ז'ק שימש כסגן בכיר לפרקליט המדינה והתמחה בעבירות כלכליות, ומיכל כיהנה כממונה על עבירות כלכליות, והתמחתה בניהול תיקים כלכליים מורכבים. יצחק יערי הוא יוצא מחלקת הליטיגציה של משרד יגאל ארנון ושות'. עברם המקצועי הבכיר של השותפים בשירות הציבורי, והיותם עתירי ניסיון כעורכי דין פרטיים, מקנה להם פרספקטיבה רחבה וייחודית, כולל את זו של "הצד שכנגד", באופן שמעניקה להם ראיה אסטרטגית חדה ותכנון מיטבי למול מורכבות הסיטואציה של כל לקוח ולקוח.

חזון משפטי

משרד העוסק בליטיגציה, ובליטיגציה בלבד, עוסק בראש ובראשונה בניהול משברים.

לקוחות המשרד מגיעים אליו, על פי רוב, בשעתם הקשה: לאחר פתיחת חקירה פלילית, לפני הגשת כתב אישום, לאחר קבלת כתב תביעה או עם פרוץ משבר עסקי קשה. מרגע שרגלם דורכת בחן, יערי, רוזן-עוזר ושות', הם זוכים למעטפת צמודה, זמינה בכל שעה ומקצועית לעילא של עורכי דין מצטיינים, שמגנה עליהם ועוזרת להם לצלוח את המשבר תוך צמצום מקסימאלי של הנזק, והכל ברגישות ובדיסקרטיות ככל הניתן.

חזונו של המשרד הוא במציאת פתרונות יצירתיים ומיטביים עבור הלקוח, בעמידה עיקשת לצידו, בתכנון משפטי אסטרטגי מבריק עבורו ובלחימה ללא פשרות על זכויותיו. מתוך אותה הבנה כי כל תיק הינו עולם ומלואו בעבור הלקוח, מוטלים הטיפול והאחריות המלאה לכל תיקי המשרד על השותפים. הגם שהתיקים מתנהלים בצוותים הכוללים עורכי דין בעלי ותק שונה, הטיפול בתיקים, הייצוג בפני בתי המשפט ובפני גורמים חיצוניים, נעשה אישית על ידי עורך דין ותיק ובאחריות ישירה של שותף אחראי. 

התחום הפלילי

משרד חן, יערי, רוזן-עוזר נהנה ממוניטין אישי ומקצועי רב. לאורך השנים הוביל המשרד את הייצוג בפרשיות משפטיות מורכבות ובעלות פרופיל ציבורי גבוה, אשר עמדו לא אחת בראש סדר היום בישראל.

בתחום הפלילי מתמחה המשרד בענפים הכוללים הלבנת הון על כל היבטיה, לרבות ייצוג בהליכים הפליליים והאזרחיים (כולל חילוטים(; עבירות ניירות ערך; הגבלים עסקיים; עבירות מחשב; עבירות מנהלים בתאגיד ותיקי מרמה על כל גווניהם.

כמו כן מייצג המשרד אישי ציבור, לרבות מן המערכת המשפטית עצמה, על העבירות המיוחדות להם, כגון: שוחד, הפרת אמונים וכדומה, וכן מעסיקים, בעבירות כגון גרימת מוות ברשלנות ובענייני עובדים זרים. למשרד יתרון בולט בהיכרות המעמיקה עם מערכות אכיפת החוק והתביעה הכללית, ועם דרך החשיבה וקבלת ההחלטות במערכות אלה.

בין היתר, מלווה המשרד את לקוחותיו לפני ואחרי חקירות; במגעים עם רשויות התביעה (לרבות בשימועים); בהליכים מול רשויות, כגון; מבקר המדינה, ועדות חקירה ממלכתיות, משרדי ממשלה, נציבות שירות המדינה, בתי דין למשמעת ועוד, וכמובן בייצוג בבתי המשפט, על ערכאותיהם השונות.

התחום האזרחי והמנהלי

משרד חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' מנהל פרקטיקת ליטיגציה מורכבת ענפה בקשת רחבה של תחומי המשפט האזרחי.

בין היתר מתמחה המשרד בייצוג בסכסוכים מסחריים וחוזיים עתירי ממון ומרובי תובעים ונתבעים; דיני חברות; תובענות יצוגיות בהיקפים של מיליארדי שקלים; דיני בנקאות (עו"ד יערי, העומד בראש המחלקה האזרחית, אף כתב - בשיתוף עם עו"ד דורון תמיר - את הספר "דיני שטרות בפסיקת בתי המשפט" (הוצאת נבו), אשר ראה אור בשלוש מהדורות); איכות סביבה; מכרזים ותשתיות; וכיו"ב.

כמו כן מתמחה המשרד בייצוג בעתירות לבג"ץ ובעתירות מנהליות. איכותה של המחלקה האזרחית באה לידי ביטוי, בין היתר, ביכולות ההופעה בפועל ובניהול חקירות, הוכחות ודיונים בפני ערכאות שיפוטיות, ובהליכי גישור ובוררויות.     

לקוחות המשרד

מלבד לקוחות פרטיים רבים מן המגזר העסקי, הציבורי והפרטי, נמנים עם לקוחות המשרד חברות פרטיות וציבוריות, ישראליות וזרות, חברות ממשלתיות וגופים מוסדיים מוכרים.

תרומה לקהילה

השותפים בחן יערי רוזן-עוזר ושות' מקפידים, בין לקוחות המשרד, לכלול דרך קבע גם כאלה שידם אינה משגת לשכור שירותים משפטיים איכותיים. המשרד ייצג לקוחות במסגרת תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין. עורך הדין ז'ק חן אף כיהן בהתנדבות כנציג לשכת עורכי הדין בוועדה הסטטוטורית של הסנגוריה הציבורית אשר בראשה עומד שר המשפטים.

כמו כן, כיהן כחבר בוועד המנהל של עמותת טבקה, עמותה המסייעת להשתלבות עולי אתיופיה בחברה הישראלית ופועלת לשמירה על זכויות העולים.

שירות מילואים

עורך הדין ז'ק חן משמש במילואים כסנגור בפרקליטות הצבאית.

עורך הדין יצחק יערי מייצג במילואים את צה"ל בסכסוכים אזרחיים המנוהלים בבתי המשפט.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

  נישומים רבים מבצעים טעות קריטית כבר בשלב הראשון עם קבלת שומה מרשות המיסים עליה הם מבקשים לחלוק.

  ניהול השגה במס הכנסה ובמע"מ

 • DUN'S 100 2018 – דירוג משרדי עורכי הדין הגדולים

  במסגרת פורום בכירי ענף המשפט בישראל, הציגה אפרת שגב, סמנכ"לית הפיתוח העסקי של דן אנד ברדסטריט, נתונים אודות הענף ואת הדירוג של המשרדים הגדולים.

  DUN'S 100 2018 – דירוג משרדי עורכי הדין הגדולים

 • עו"ד גל שני: "השינויים בתחום דיני מכרזים אדירים; בודדים יודעים כיצד לעכל את הרגולציה החדשה"

  עו"ד גל שני, שותף מנהל במשרד יוסי לוי ושות' וראש מחלקת המכרזים במשרד בראיון אישי: "בשנותיי הראשונות במקצוע הענקתי שירות לרשות שדות התעופה ולחברת מע"צ ושם נדבקתי לראשונה בקסם האופף את ההליך המכרזי >> לדבריו: "עולם המשפט מעניק עבורנו ארגז כלים. רק המצוינים יפליגו במחשבה, מחוץ לארגז ויגבשו פתרון ההולם את צרכי הלקוח. אני סולד מטכנאות משפטית".

  עו"ד גל שני: "השינויים בתחום דיני מכרזים אדירים; בודדים יודעים כיצד לעכל את הרגולציה החדשה"

 • השקעת כספים עודפים של עמותה – האפשרויות והמגבלות

  האם עמותה, אשר הינה ארגון ללא כוונת רווח, יכולה להשקיע כספים בנכסים פיננסיים (אג"ח, מניות וכיו"ב); ואם כן – מהן אפשרויות ההשקעה והמגבלות החלות על העמותה בקשר לכך?

  השקעת כספים עודפים של עמותה – האפשרויות והמגבלות