חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ומינהלית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010 (2002)
תחום: ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ומינהלית
כתובת: רח’ ויצמן 2, מגדל אמות השקעות,
תל אביב 6423902
טלפון: 03-6932077
פקס: 03-6932082
דוא"ל: office@cylaw.co.il
אתר החברה: http://www.cylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יצחק יערי, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  יצחק יערי

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  יצחק יערי
 • ז’ק חן, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  ז’ק חן

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  ז’ק חן
 • מיכל רוזן-עוזר, חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  מיכל רוזן-עוזר

  שותפה

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  לפרופיל המלא

  מיכל רוזן-עוזר
אייקון אודות

אודות חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

משרד עורכי הדין חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' עומד בשורה הראשונה של המשרדים המוערכים ביותר בישראל והוא חוד החנית בייצוג בהליכים משפטיים בעלי פרופיל משפטי גבוה. עורכי הדין ז'ק חן ויצחק יערי שותפים מאז 2002, ובשנת 2013 הצטרפה אליהם עו"ד מיכל רוזן-עוזר.

ז'ק חן ומיכל רוזן-עוזר הם יוצאי פרקליטות המדינה: ז'ק שימש כסגן בכיר לפרקליט המדינה והתמחה בעבירות כלכליות, ומיכל כיהנה כממונה על עבירות כלכליות, והתמחתה בניהול תיקים כלכליים מורכבים. יצחק יערי הוא יוצא מחלקת הליטיגציה של משרד יגאל ארנון ושות'. עברם המקצועי הבכיר של השותפים בשירות הציבורי, והיותם עתירי ניסיון כעורכי דין פרטיים, מקנה להם פרספקטיבה רחבה וייחודית, כולל את זו של "הצד שכנגד", באופן שמעניקה להם ראיה אסטרטגית חדה ותכנון מיטבי למול מורכבות הסיטואציה של כל לקוח ולקוח.

חזון משפטי

משרד העוסק בליטיגציה, ובליטיגציה בלבד, עוסק בראש ובראשונה בניהול משברים.

לקוחות המשרד מגיעים אליו, על פי רוב, בשעתם הקשה: לאחר פתיחת חקירה פלילית, לפני הגשת כתב אישום, לאחר קבלת כתב תביעה או עם פרוץ משבר עסקי קשה. מרגע שרגלם דורכת בחן, יערי, רוזן-עוזר ושות', הם זוכים למעטפת צמודה, זמינה בכל שעה ומקצועית לעילא של עורכי דין מצטיינים, שמגנה עליהם ועוזרת להם לצלוח את המשבר תוך צמצום מקסימאלי של הנזק, והכל ברגישות ובדיסקרטיות ככל הניתן.

חזונו של המשרד הוא במציאת פתרונות יצירתיים ומיטביים עבור הלקוח, בעמידה עיקשת לצידו, בתכנון משפטי אסטרטגי מבריק עבורו ובלחימה ללא פשרות על זכויותיו. מתוך אותה הבנה כי כל תיק הינו עולם ומלואו בעבור הלקוח, מוטלים הטיפול והאחריות המלאה לכל תיקי המשרד על השותפים. הגם שהתיקים מתנהלים בצוותים הכוללים עורכי דין בעלי ותק שונה, הטיפול בתיקים, הייצוג בפני בתי המשפט ובפני גורמים חיצוניים, נעשה אישית על ידי עורך דין ותיק ובאחריות ישירה של שותף אחראי. 

התחום הפלילי

משרד חן, יערי, רוזן-עוזר נהנה ממוניטין אישי ומקצועי רב. לאורך השנים הוביל המשרד את הייצוג בפרשיות משפטיות מורכבות ובעלות פרופיל ציבורי גבוה, אשר עמדו לא אחת בראש סדר היום בישראל.

בתחום הפלילי מתמחה המשרד בענפים הכוללים הלבנת הון על כל היבטיה, לרבות ייצוג בהליכים הפליליים והאזרחיים (כולל חילוטים(; עבירות ניירות ערך; הגבלים עסקיים; עבירות מחשב; עבירות מנהלים בתאגיד ותיקי מרמה על כל גווניהם.

כמו כן מייצג המשרד אישי ציבור, לרבות מן המערכת המשפטית עצמה, על העבירות המיוחדות להם, כגון: שוחד, הפרת אמונים וכדומה, וכן מעסיקים, בעבירות כגון גרימת מוות ברשלנות ובענייני עובדים זרים. למשרד יתרון בולט בהיכרות המעמיקה עם מערכות אכיפת החוק והתביעה הכללית, ועם דרך החשיבה וקבלת ההחלטות במערכות אלה.

בין היתר, מלווה המשרד את לקוחותיו לפני ואחרי חקירות; במגעים עם רשויות התביעה (לרבות בשימועים); בהליכים מול רשויות, כגון; מבקר המדינה, ועדות חקירה ממלכתיות, משרדי ממשלה, נציבות שירות המדינה, בתי דין למשמעת ועוד, וכמובן בייצוג בבתי המשפט, על ערכאותיהם השונות.

התחום האזרחי והמנהלי

משרד חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' מנהל פרקטיקת ליטיגציה מורכבת ענפה בקשת רחבה של תחומי המשפט האזרחי.

בין היתר מתמחה המשרד בייצוג בסכסוכים מסחריים וחוזיים עתירי ממון ומרובי תובעים ונתבעים; דיני חברות; תובענות יצוגיות בהיקפים של מיליארדי שקלים; דיני בנקאות (עו"ד יערי, העומד בראש המחלקה האזרחית, אף כתב - בשיתוף עם עו"ד דורון תמיר - את הספר "דיני שטרות בפסיקת בתי המשפט" (הוצאת נבו), אשר ראה אור בשלוש מהדורות); איכות סביבה; מכרזים ותשתיות; וכיו"ב.

כמו כן מתמחה המשרד בייצוג בעתירות לבג"ץ ובעתירות מנהליות. איכותה של המחלקה האזרחית באה לידי ביטוי, בין היתר, ביכולות ההופעה בפועל ובניהול חקירות, הוכחות ודיונים בפני ערכאות שיפוטיות, ובהליכי גישור ובוררויות.     

לקוחות המשרד

מלבד לקוחות פרטיים רבים מן המגזר העסקי, הציבורי והפרטי, נמנים עם לקוחות המשרד חברות פרטיות וציבוריות, ישראליות וזרות, חברות ממשלתיות וגופים מוסדיים מוכרים.

תרומה לקהילה

השותפים בחן יערי רוזן-עוזר ושות' מקפידים, בין לקוחות המשרד, לכלול דרך קבע גם כאלה שידם אינה משגת לשכור שירותים משפטיים איכותיים. המשרד ייצג לקוחות במסגרת תכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין. עורך הדין ז'ק חן אף כיהן בהתנדבות כנציג לשכת עורכי הדין בוועדה הסטטוטורית של הסנגוריה הציבורית אשר בראשה עומד שר המשפטים.

כמו כן, כיהן כחבר בוועד המנהל של עמותת טבקה, עמותה המסייעת להשתלבות עולי אתיופיה בחברה הישראלית ופועלת לשמירה על זכויות העולים.

שירות מילואים

עורך הדין ז'ק חן משמש במילואים כסנגור בפרקליטות הצבאית.

עורך הדין יצחק יערי מייצג במילואים את צה"ל בסכסוכים אזרחיים המנוהלים בבתי המשפט.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

  בחודש מאי האחרון נכנסו לתוקף תקנות הגנת הפרטיות-אבטחת מידע החדשות. מדובר על רפורמה משמעותית המהווה נקודת מפנה בכל הקשור לאבטחת המידע האישי בישראל ושמירה על פרטיותם של אזרחי מדינת ישראל.

  הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

 • האדם במרכז העשייה

  תנועת הבאוהאוס, שצמחה בגרמניה בתחילת המאה ה-20, התמקדה בביטוי חזותי של תפיסת עולם חברתית, פוליטית ותרבותית. המבנה עצמו, תוכנן, עוצב ונבנה סביב האדם הנמצא במרכז העשייה. מבנים שתוכננו על פי תפיסת עולם זו, הכניסו את רוח התקופה פנימה בארגון החלל נקי, זורם פתוח ופשוט ונתנו ביטוי החזותי לאסתטיקת המכונה המשילה מעצמה קישוטים מיותרים מתוך אמונה כי האדריכלות יכולה לשפר את פני החברה וליצור עולם חדש וטוב יותר.

  האדם במרכז העשייה

 • אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

  דירוג DUN'S 100 של חברת דן אנד ברדסטריט חושף מי הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק. מי שממשיך להוביל את הענף הוא משרד רואי החשבון 'EY ישראל' עם 1868 עובדים ו – 215 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריו ממוקם משקד רואי החשבון 'סומך חייקין' עם 1,189 עובדים ו – 89 חברות ציבוריות מבוקרות. אחריהם ממוקמים Deloitte, PwC ו – BDO. משרד בן דוד שלוי קופ ושות' נכנס לראשונה לעשירייה הראשונה בדירוג. חמשת משרדי רואי החשבון הגדולים מבקרים כ – 87% מהחברות הציבוריות המבוקרות בישראל. עליה עקבית במספר רו"ח המועסקים במשרדים הגדולים.

  אלה הם משרדי רואי החשבון המובילים במשק הישראלי בשנת 2018

 • ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה בעת נישואיכם, חשוב לדעת כי על אף שהיא רשומה על שמכם, בית המשפט עשוי לראות בה נכס בבעלות משותפת עם בן או בת הזוג | מהם הקריטריונים לקביעה שכזו וכיצד ניתן לפעול על מנת להתגונן מפניה?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?