חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ותובענות יצוגיות

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2010 (2002)
תחום: ליטיגציה פלילית (צווארון לבן), אזרחית ותובענות יצוגיות
כתובת: רח’ ויצמן 2, מגדל אמות השקעות,
תל אביב 6423902
טלפון: 03-6932077
פקס: 03-6932082
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.cylaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ז’ק חן

  ז’ק חן

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  עוד על ז’ק חן

  ז’ק חן
 • יצחק יערי

  יצחק יערי

  שותף

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  עוד על יצחק יערי

  יצחק יערי
 • מיכל רוזן-עוזר

  מיכל רוזן-עוזר

  שותפה

  חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

  עוד על מיכל רוזן-עוזר

  מיכל רוזן-עוזר
אייקון אודות

אודות חן, יערי, רוזן-עוזר ושות'

משרד עורכי הדין חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' עומד בשורה הראשונה של המשרדים המוערכים ביותר בישראל והוא חוד החנית בייצוג בהליכים משפטיים בעלי פרופיל משפטי גבוה.

לשותפי המשרד ניסיון מצטבר של עשרות שנות עיסוק בהתדיינות משפטית, הכוללות ניהול של מאות תיקים בבתי המשפט השונים, בתחום הפלילי בדגש על תחום הצווארון הלבן, וכן במשפט אזרחי, מסחרי ותובענות יצוגיות.

חזון משפטי

המשרד העוסק בליטיגציה בלבד ובמסגרת הזו מעניק ללקוחותיו מעטפת מלאה של ניהול משבר.

לקוחות המשרד מגיעים אליו, על פי רוב, בשעתם הקשה: לאחר פתיחת חקירה פלילית, לפני הגשת כתב אישום, לאחר קבלת כתב תביעה או עם פרוץ משבר עסקי קשה. מרגע שרגלם דורכת בחן, יערי, רוזן-עוזר ושות', זוכים לקוחות המשרד למעטפת צמודה, זמינה בכל שעה ומקצועית לעילא של עורכי דין מצטיינים, שמגנה עליהם ועוזרת להם לצלוח את המשבר תוך צמצום מירבי של הנזק, והכל ברגישות ובדיסקרטיות המירבית.

חזונו של המשרד הוא במציאת פתרונות יצירתיים ומיטביים עבור הלקוח, בעמידה איתנה לצידו, בתכנון אסטרטגיה משפטית ובלחימה עיקשת על זכויותיו. מתוך אותה הבנה כי כל תיק הינו עולם ומלואו בעבור הלקוח, מוטלים הטיפול והאחריות המלאה לכל תיקי המשרד על השותפים. הגם שהתיקים מתנהלים בצוותים הכוללים עורכי דין בעלי ותק שונה, הטיפול בתיקים, הייצוג בפני בתי המשפט ובפני גורמים חיצוניים, נעשה באופן אישי על ידי עורך דין ותיק ובאחריות ישירה של שותף אחראי. 

מחלקת הצווארון הלבן

לאורך השנים הובילה מחלקת הצווארון הלבן במשרד חן, יערי, רוזן-עוזר ושות' את הייצוג בפרשיות משפטיות מורכבות ובעלות פרופיל ציבורי גבוה, אשר עמדו לא אחת בראש סדר היום בישראל.

מחלקת הצווארון הלבן מתמחה ביצוג בתיקי עבירות על חוק ניירות ערך; הגבלים עסקיים; הלבנת הון על כל היבטיה כולל תפיסות וחילוטים; עבירות מנהלים בתאגיד; תיקי מרמה על כל גווניהם, ופשיעת סייבר.

השותפים במחלקת הצווארון הלבן מייצגים אישי ציבור ועובדי ציבור בעבירות מתחום טוהר המידות כגון שוחד, מרמה והפרת אמונים, וכן בהיבטים משמעתיים.

תחום נוסף שבו מתמחה המחלקה הפלילית הינו עבירות בטיחות, בהן גרם מוות ברשלנות, עבירות בטיחות בעבודה וכיו"ב. בנוסף מייצגת המחלקה תאגידים זרים ורב-לאומיים, חברות ממשלתיות וחברות ציבוריות.

המשרד מייצג את לקוחותיו בכל ההליכים הנובעים מחקירות פליליות וכרוכים בהם, החל מליווי נחקרים לפני ואחרי חקירות; במגעים עם רשויות התביעה, בשימועים, בהליכים המתנהלים בפני רשויות שונות כגון מבקר המדינה, ועדות חקירה ממלכתיות, משרדי ממשלה, נציבות שירות המדינה, בתי דין למשמעת ועוד; וכמובן בייצוג בבתי המשפט, על ערכאותיהם השונות.

עברם המקצועי הבכיר של עורכי הדין ז'ק חן ומיכל רוזן-עוזר בפרקליטות המדינה בתיקים של עבירות כלכליות, וכיום כעורכי דין פרטיים, מקנה להם פרספקטיבה ייחודית, ראייה אסטרטגית חדה ותכנון מיטבי למול מורכבות הסיטואציה של כל לקוח ולקוח.

מחלקת ליטיגציה אזרחית ותובענות יצוגיות

מחלקת ליטיגציה אזרחית ותובענות יצוגיות, בראשות עו"ד יצחק יערי, מנהלת פרקטיקת ליטיגציה מורכבת בקשת רחבה של תחומי המשפט האזרחי.

המחלקה מייצגת בבתי משפט ובבוררויות תובעים ונתבעים בסכסוכים מסחריים עתירי ממון; בסכסוכי בעלי מניות; בסכסוכים חוזיים מורכבים, וכיו"ב. המשרד ייצג בהצלחה במשך השנים הן אנשים פרטיים והן חברות פרטיות וממשלתיות בענייני נדל"ן ותשתיות, מכרזים, איכות סביבה, בנקאות (עו"ד יערי, העומד בראש המחלקה אף כתב - בשיתוף עם עו"ד דורון תמיר - את הספר "דיני שטרות בפסיקת בתי המשפט", אשר ראה אור בשלוש מהדורות), ועוד.

תחום נוסף בו מתמחה המשרד הינו ענף התובענות היצוגיות. עו"ד יערי מוביל כמה מהתביעות היצוגיות הגדולות המתנהלות בישראל, בסכום מצטבר של מיליארדי שקלים, לרבות תביעה יצוגית כנגד השותפות במאגר תמר בעניין מחירי הגז הטבעי, ושורה של תביעות יצוגיות כנגד גופים מוסדיים בעניין הוצאות ניהול השקעות.

לקוחות המשרד

מלבד לקוחות פרטיים רבים מצמרת המגזר העסקי, הציבורי והפרטי, אילי הון ותושבי חוץ ובכירים ממדינות זרות בעלי זיקה לישראל, נמנים עם לקוחות המשרד חברות פרטיות וציבוריות מהגדולות ביותר במשק, ישראליות וזרות, חברות ממשלתיות וגופים מוסדיים מוכרים.

השותפים במשרד מופיעים דרך קבע בכנסים מקצועיים, מרצים באקדמיה ומעבירים השתלמויות בפני שופטים ועורכי דין.

תרומה לקהילה

השותפים בחן יערי רוזן-עוזר ושות' מקפידים, בין לקוחות המשרד, לכלול דרך קבע גם כאלה שידם אינה משגת לשכור שירותים משפטיים איכותיים.

שירות מילואים

עורך הדין ז'ק חן משרת בשירות מילואים במערך הייעוץ האופרטיבי בפרקליטות הצבאית, בדרגת סגן אלוף.

בנוסף אולי יעניין אותך