טנוס עורכי דין

תובענות ייצוגיות, משפט מסחרי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1998
תחום: תובענות ייצוגיות, משפט מסחרי
כתובת: רח' אלמוג 20/1, חיפה 354004
טלפון: 04-8880860
פקס: 04-6801900
דוא"ל: Tannous.n@gmail.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • האני טנוס, טנוס עורכי דין

  עו"ד האני טנוס

  שותף מייסד

  טנוס עורכי דין

  לפרופיל המלא

  האני טנוס
 • ניזאר טנוס, טנוס עורכי דין

  עו"ד ניזאר טנוס

  שותף

  טנוס עורכי דין

  לפרופיל המלא

  ניזאר טנוס
 • נוהא טנוס, טנוס עורכי דין

  עו"ד נוהא טנוס

  שותפה מנהלת

  טנוס עורכי דין

  לפרופיל המלא

  נוהא טנוס
אייקון אודות

אודות טנוס עורכי דין

משרד טנוס הינו משרד בוטיק אשר מעניק שירותים משפטיים מקצועיים בתחום המשפט המסחרי ומעניק ליווי מקצועי ללקוחותיו במגוון נושאים. בין היתר מלווה יזמים בתחום ההיי טק בתחילת דרכם, דבר הכרוך במתן ליווי צמוד החל מהיווצרות הרעיון ועד לפעילות המלאה של המוצר הסופי.

כיום המשרד מונה 5 עורכי דין מן המעלה הראשונה המתמחים בתחומי משפט שונים ובעלי ידע משפטי ועסקי נרחב בשלל נרחבים. המשרד משלב מומחיות וניסיון רב בכל רבדי המשפט והליטיגציה המסחריים, וזאת במטרה לספק ללקוחותיו מענה משפטי מקיף ורב תחומי בפעילותם.

המשרד מספק ליווי צמוד על כל המשתמע מכך תוך מתן שירותים ללקוח והכל תלוי בנחיצות הדבר עבור הלקוח, שכן באופן ייחודי המשרד נוקט בעמדה לפיה יש להתייעץ גם עם גרומים אחרים הן מעולם הכלכלה והן מתחומים נוספים והכל בכדי לאפשר ללקוח את הייצוג הטוב ביותר.

משרד טנוס  צבר ניסיון מקצועי במשך שנים ארוכות של טיפול משפטי יסודי בשורה של עסקאות בתחום המסחרי, ניהול אלפי תיקים בתחומי המשפט האזרחי/מסחרי, בפני כל ערכאות המשפט הישראליות.

עורכי הדין במשרד רואים לנגד עיניהם, מעל לכל, את טובתו ומטרותיו של הלקוח, ומקדישים את מירב תשומת הלב והמשאבים לטיפול בכל לקוח באופן פרטני. לקוחות המשרד נהנים מליווי משפטי אישי, צמוד ומקיף על ידי צוות המשרד ובגיבוי צוות לוגיסטי מיומן המעמיד לרשותם אוזן קשבת ומציע את מירב הנגישות לצרכיהם.

המשרד דוגל בהתחדשות משפטית והתנהגותית באופן מתמיד, ואי לכך ישנה חשיבות מיוחדת לבחירת הלקוח, שכן האני מאמין של המשרד קובע במפורשות כי הלקוח אמור להרגיש חיבור רגשי לצוות המשרד אחרת לא ניתן יהיה להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורו.

המשרד החל בתקופה האחרונה להקים חממה משפטית אשר מיועדת ליזמים צעירים בתחום ההייטק ולשם כך מוקם בימים אלה מערך מלא של מומחים במגוון נושאים שיעניקו ליזם הצעיר את כל הדרוש הן בתחום המשפטי והן בתחומים אחרים אשר חיוניים לשם ההגעה להגשמת חלומו של היזם.

צוות המשרד מאמין שכל תביעה הינה סיפור בפני עצמה ולכן צוות המשרד מקדיש זמן רב ללימוד החומר המשפטי ואף לצורת הכתיבה יש למשרד דרך ייחודית בה הוא משלב את יכולותיו המשפטיות עם אהבת צוות המשרד לסגנון כתיבה ייחודי ומרתק, דבר שהקנה למשרד סגנון ייחודי בכל בתי המשפט.

תחום פעילות

תובענות ייצוגיות
משרד טנוס מתמחה בתחום התובענות הייצוגיות תוך הכרת עומק עם ידע רב בתחום וזאת מתוך ניסיון של שנים, אשר יצר למשרד טנוס מוניטין רב בארץ כמשרד ידוע ופעיל עד מאוד בתחום התובענות הייצוגיות.

בארבע השנים האחרונות המשרד פעיל בתחום התובענות הייצוגיות ולזכותו הישגים רבים בתחום אשר משפיעים בצורה ישירה על קהל הצרכנים במשק הישראלי, הוא מדורג כאחד המשרדים הידועים בתחום זה; בארבע השנים האחרונות המשרד הגיש קרוב ל 400 תובענות ייצוגיות ולזכות המשרד עומדים כמה תיקים פורצי דרך כמו למשל התביעה הייצוגית בעניין תנובה ופרשת אדום אדום שם הוכרה זכותו של צרכן ישראלי לתבוע את חברת תנובה בגין התעללות בבעלי חיים במהלך השחיטה  דבר שהביא את תנובה בסופו של הליך לשלם סכום של כחמישה מיליון ₪ פיצוי.

משפט כלכלי ומיסוי
המשרד מתמחה בתחום המשפט הכלכלי המסחרי והן הכלכלי הפלילי, בכך שהוא מעניק שירותים משפטיים בכל הנוגע לעבירות כלכליות הן במישור האזרחי והן במישור הפלילי, והטיפול המשפטי כרוך גם בליווי חשבונאי.

המשרד מאמין כי הענקת ליווי ראשוני ושירות משפטי ברמה מקצועית גבוהה הינו אחד הכלים החשובים ביותר לשם היחלצות הלקוח מאישומם רבים.

קניין רוחני
המשרד מעניק שירותים משפטיים בתחום הקניין הרוחני עם כל ההשלכות הרבות בתחום; דיני הקניין הרוחני הינו תחום מתפתח במשפט הישראלי והרבה מהפעילות המשפטית מתקבלת בהתנגשות עם תחום הקניין הרוחני ולכן מדובר בנדבך חשוב מאוד בפעילות המשרד.

דיני עמותות ודיני עבודה
המשרד פעילת בתחום דיני העבודה בכל הנוגע לייצוג מעסיקים והדבר כולל ייצוג מעסיקים ועמותת עם אוריינטציה של מוסדות חו"ל, והדבר מטופל ישירות ע"י עו"ד מהמשרד ועתה מוקמת יחידה במשרד בכדי לפתח תחום זה.

פרו בונו
משרד טנוס מעניק את שירותיו גם למעוטי היכולת וכן מנהל מספר תיקים בשנה כתיקי פרו בונו.

בנוסף המשרד מעניק תמיכה כלכלית ומעניק חסויות לאירועים חברתיים.

בנוסף אולי יעניין אותך