יהבים ניהול פרויקטים לבנייה בע"מ

יזמות נדל"ן

יהבים ניהול פרויקטים לבנייה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2005
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: קרית ענבים
טלפון: 03-6563911
פקס: 053-7978138
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.yehavim.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלי ביטון

  אלי ביטון

  שותף

  יהבים ניהול פרויקטים לבנייה בע"מ

 • מירב עדן

  מירב עדן

  מנהלת פרויקטים

  יהבים ניהול פרויקטים לבנייה בע"מ

 • אופיר יהלום

  עו"ד אופיר יהלום

  שותף

  יהבים ניהול פרויקטים לבנייה בע"מ

אייקון אודות

אודות יהבים ניהול פרויקטים לבנייה בע"מ

יהבים ניהול פרויקטים ובנייה בע"מ הינה חברת יזמות נדל"ן מובילה הפועלת מזה 15 שנה בשוק הבנייה. במהלך השנים צברה החברה ניסיון רב ביזמות נדל"ן מסחרי ומניב וכן בהקמה של מבני מגורים מורכבים. בשנים האחרונות מתמקדת החברה בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית – תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2 עם התמחות ייחודית בצפון תל אביב. החברה פועלת בשתי זרועות – זרוע היזמות אשר יזמה עד היום כ-15 פרויקטים שכבר הסתיימו ואוכלסו, חלקם בנייה רגילה וחלקם תמ"א 38, וזרוע שנייה של ניהול פרויקטים. במסגרת זרוע זו עוסקת החברה בניהול וליווי פרויקטים עבור חברות בת וכן עבור חברות יזמות חיצוניות. החברה בעלת איתנות פיננסית גבוהה והפרויקטים אותם היא בונה מלווים על ידי הבנקים הגדולים במדינה כמו גם קרנות השקעה מובילות בתחום הנדל"ן.

הנהלת החברה

בראשות יהבים ניהול פרויקטים ובנייה בע"מ עומדים שלושת השותפים אלי ביטון, עו"ד אופיר יהלום ומירב עדן. אלי מגיע עם 30 שנות ניסיון בבנייה כאשר ב-15 השנים האחרונות צבר גם ניסיון רב בתחום היזמות. הצלע השנייה בהנהלה היא עו"ד אופיר יהלום, משפטן וותיק בעל 30 ניסיון בתחום המקרקעין והנדל"ן אשר ליווה כעורך דין פרויקטים מורכבים בהיקפים של מיליוני שקלים. הצלע השלישית בהנהלה היא מירב עדן האחראית על ניהול מטה החברה. בחברה מועסקים 6 עובדים קבועים ועוד כ-20 עובדים חיצוניים הכוללים בין היתר מפקחי בנייה, עורכי דין, מהנדסים, רואי חשבון ויועצי מס. החברה מנוהלת כצוות הרמוני, מצומצם אך יעיל ממשרדי החברה בקרית ענבים, בסמוך לפרויקטים המסחריים המנוהלים על ידה.

כלים ביצועיים ומשפטיים תחת קורת גג אחת

בחוד החברה עומדים כאמור איש ביצוע בעל 30 ניסיון בקבלנות ויזמות נדל"ן לצד משפטן בעל מספר שנות ניסיון דומות בתחום המקרקעין. שילוב יכולות זה מעניק לחברה ניהול ביצועי ויעיל לצד חשיבה מחוץ לקופסא והגעה לפתרונות יצירתיים ומורכבים. יכולותיו המשפטיות של עו"ד יהלום מאפשרות לחברה לקצר תהליכים בירוקרטיים בצורה אופטימאלית וניסיונו רב השנים של מר ביטון בתחום הביצוע מאפשרים לחברה לפקח בצורה הדוקה על כל פרט ופרט בהליכי הביצוע עד לקבלת המוצר האיכותי ביותר.

יושרה, שקיפות ויחסי אנוש כערכים עליונים

העיקרון האסטרטגי המנחה את פעילות הקבוצה מיום הקמתה הינו ראיית בעלי הזכויות כשותפים לכל דבר ועניין בהצלחת הפרויקט, בטח כשמדובר בהתחדשות עירונית. אור לכך החברה משתפת את הדיירים לאורך כל התהליך ואלו יכולים לפנות למנהלי החברה בצורה ישירה ובלתי אמצעית בכל מקרה או צורך שעולה מהשטח. לאורך כל הדרך הדיירים מקבלים יחס לבבי וחם מאנשי החברה המיידעים ומעדכנים אותם בכל שלב תכנוני או ביצועי בפרויקט. החברה חרטה על דגלה לשמור על מוניטין ושם טוב ולשם כך היא פועלת על מנת לשדרג את רווחת ואיכות חייהם של הדיירים בכל פרויקט אותו לקחה על עצמה.

פרויקטים נבחרים

מסחר ושירותים

הרפת, קיבוץ קריית ענבים – הקמת מתחם בילוי ומסחר בשטח של כ-2500 מ"ר בנוי על גבי 7 דונם, בכניסה לקיבוץ קריית ענבים. במתחם זה פעלה הרפת הראשונה בישראל ובמסגרת הפרויקט הרפת הייחודית זכתה לשימור מוקפד. הבנייה במקום הסתיימה והוא פועל בהצלחה משנת 2014.
פארק כרמים, קרית ענבים - פרויקט לבנייה והקמה של מתחם מסחר ונופש בצמוד למחלף עין חמד. המתחם הוקם על שטח של כ-100 דונם והוא כולל שטחי מסחר, פעילות נופש חוץ ופנים ועוד. בניית המתחם הסתיימה.
קניון שאול המלך, באר שבע - מרכז מסחרי בשטח של כ-8,000 מ"ר בנוי על 5 דונם, בשכונת יא' בבאר שבע. הקניון מושכר ומנוהל על ידי חברת אריאל פרומול, אשר נכנסה גם כשותפה בפרויקט.
מלון דירות, שורש - פרויקט בנייה במסגרתו הוסיפה החברה אגף נוסף לבית דירות קיים ביישוב שורש. האגף כולל 66 יחידות דיור חדשות בשטח בנוי של כ-5000 מ"ר. כל היחידות נמסרו.

מגורים

טאגור 3-13, תל אביב – פרויקט תמ"א 38/1 (חיזוק ובנייה) הממוקם בשכונת נווה אביבים שבצפון תל אביב. במסגרת הפרויקט מחזקת החברה את הבניין הוותיק, מרחיבה 48 דירות קיימות ובונה 18 יחידות דיור חדשות כמו גם מרתף חנייה לרווחת הדיירים.
ברגסון 5, תל אביב – פרויקט תמ"א 38/1 הממוקם גם הוא בשכונת נווה אביבים שבצפון תל אביב. במסגרת הפרויקט מחזקת החברה מבנה קיים ומוסיפה 16 יחידות דיור חדשות.
ברגסון 7, תל אביב – פרויקט תמ"א 38/1 אותו יזמה החברה בבניין הסמוך לברגסון 5. הפרויקט כולל את חיזוקו של המבנה הקיים והוספת 16 יחידות דיור חדשות.
בראלי 14, תל אביב – פרויקט תמ"א 38/1 הממוקם בשיכון ל' בצפון תל אביב. במסגרת הפרויקט חיזקה החברה מבנה וותיק קיים והוסיפה 5 יחידות דיור חדשות.
מל"ן 24, תל אביב – פרויקט תמ״א 38/2 (הריסה ובנייה) בלב שכונת כרם התימנים בעיר, במסגרתו נהרס המבנה הקיים ונבנה מחדש בניין יוקרתי הפרויקט כולל 9 יחידות דיור על גבי קומת מסחר והוא הסתיים ואוכלס.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

  חברת המים משקיעה בחדשנות וטכנולוגיה כדי להפוך את משק המים ליעיל ומקצועי, כולל שת"פ עם בחברות הזנק לשכלול מערכות התפעול והאספקה. התוצאה: התמודדות טובה עם משבר האקלים והרחבת הפעילות בחו"ל

  חדשנות ודיגיטציה בקידום משק המים הישראלי

 • גילוי מרצון – קריפטו 2024

  בשורה לציבור המחזיקים במטבעות הדיגיטליים – נוהל גילוי מרצון על החזקה ורווחים שלא דווחו לרשות המיסים

  גילוי מרצון – קריפטו 2024

 • מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים

  במקום שבו נטענות טענות סף, מן הראוי להכריע בהן תחילה ואין מקום להתערבות בגרעין הקשה של שיקול הדעת של ועדת המכרזים

  מהי הכרעה "לפי הספר" ומהו "הגרעין הקשה" בשיקול הדעת של ועדת המכרזים

 • למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל

  נוכח קיומם של מספר צווארי בקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל הוקמה וועדת היגוי לצורך גיבוש פתרונות יעילים. עד כה גובשו מספר דרכי פעולה אך המלאכה עדיין לא תמה וטיפול עומק בסוגיות שצפות יביא לקיצור ניכר בהליך הפלילי בישראל

  למנוע עינויי דין ולהגביר אפקטיביות: זו הדרך להתמודד עם צווארי הבקבוק בהליך המשפטי פלילי בישראל