יובל זמר, משרד עורכי דין

משפט פלילי

יובל זמר, משרד עורכי דין
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: משפט פלילי
כתובת: בית שערי משפט, שד' הפלי"ם 16, חיפה
טלפון: 04-8522255
פקס: 04-8555322
Twitter: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יובל זמר, יובל זמר, משרד עורכי דין

  עו"ד יובל זמר

  מייסד ובעלים

  יובל זמר, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות יובל זמר, משרד עורכי דין

יובל זמר, משרד עורכי דין הוא משרד בוטיק המתמחה בדין הפלילי על כל היבטיו.
המשרד מספק ללקוחותיו מטריית שירותים כוללת הנפרשת לכל אורכו של ההליך הפלילי החל מהשלבים המוקדמים, עוד בטרם נפתחה חקירה פלילית, מתוך ניסיון רב שנים ואמונה כי ייעוץ נכון בשלביו הראשוניים של ההליך עשוי למנוע עוגמת נפש רבה בהמשך, עובר דרך ייעוץ לאורך החקירה וייצוג בהליכי המעצר, שימוע בטרם הגשת כתב אישום וכמובן ייצוג בהליכים פליליים בפני כל הערכאות המשפטיות.
במרוצת השנים המשרד מיצב עצמו כמוביל בתחום המשפט הפלילי בישראל, כאשר הקו המנחה את צוות המשרד בראשותו של עו"ד יובל זמר הוא יושרה, שקיפות, אמינות ונאמנות מוחלטת ללקוח ולאינטרסים שלו ומאבק חסר פשרות למענו, כמו גם הטלת ספק בהנחות היסוד הבסיסיות ביותר בכל תיק ותיק.
למשרד ניסיון רב שנים מוכח ומוצלח בייצוג חשודים ונאשמים מול רשויות החקירה, התביעה והפרקליטות ובפני הערכאות השיפוטיות השונות.
לאורך השנים ייצג עו"ד יובל זמר חשודים ונאשמים בפרשיות הפליליות החמורות, המורכבות והמתוקשרות ביותר בישראל במגוון רחב של עבירות: סמים, אלימות קשה לרבות עבירות ההמתה (רצח, הריגה וגרימת מוות ברשלנות) אלימות במשפחה, עבירות מין (אונס, מעשה סדום ועד להטרדה מינית) ועבירות כלכליות בהיקפים נרחבים.
המשרד מנוסה ומיומן גם בטיפול בתיקים חוצי-גבולות בעלי היבטים בינלאומיים, תוך התנהלות מול צוותי חקירה רב-לאומיים, ובהתמודדות עם פרשיות בהיקף נרחב בעלות רמות מורכבות חקירתית גבוהות.
לצד ייצוג בפרשיות חמורות ומורכבות מייצג משרד עו"ד יובל זמר לא מעט חשודים ונאשמים אשר נקלעו להליך פלילי לראשונה בחייהם, תוך הבנה למצב הייחודי המאפיין לקוחות אלו והקשיים הרבים עמם הם מתמודדים.
במרוצת השנים פיתח ושכלל עו"ד יובל זמר מעטפת שירותים הוליסטית השמה במרכזה את הלקוח ואת צרכיו וכל תכליתה לסייע בידי הלקוח ומשפחתו "לחצות את הנהר בבטחה". המוטו מאחורי גישה זו הינו כי מאחורי כל תיק עומד אדם – עולם ומלואו.
יסודיות ושימת לב לכל פרט, ולו הקטן ביותר, מהווים הן את אחד מערכי הליבה של המשרד והן את המקור ליתרונו המשמעותי ויכולתו להגיע להישגים יוצאי דופן עבור לקוחותיו.
המשרד בקיא ומנוסה בתהליכי סינון ועיבוד חומר הראיות הגולמי על מנת לחלץ ממנו את אותן "פנינים" אשר מסוגלות להפוך את הקערה על פיה ולהוביל לניצחון בתיק, כמו גם בניהול המשפט באופן בו נבחנות לעומקן הנחות היסוד של צוות החקירה ושל כתב האישום ומודגשות כל אותן ראיות אשר חמקו מעיני החוקרים ואשר תומכות בעמדת הנאשם.
ניהול זה כולל בין היתר מיומנות גבוהה מאוד בהיבטים הטכנולוגיים של תהליכי איסוף וניתוח הראיות, לרבות התמודדות מוצלחת עם אתגרים והזדמנויות העולים מתוך הטכנולוגיות החדישות ביותר, תוך שימוש בשירותיהם של אנשי מקצוע בעלי התמחויות ייחודיות ונדירות למטרת אחזור, השגה, ניתוח ובחינת תוקפן של ראיות כאלו, והיכרות עם היכולות המקבילות של גופי האכיפה והתביעה, על חוזקותיהן ומגבלותיהן.
רוחב הראייה של המשרד יוצר לעיתים קרובות צורך במומחיות מתחומים משיקים, והמשרד מערב, לפי הצורך, מומחים מובילים מתחומי ראיית החשבון, הקרימינולוגיה, הרפואה, הפסיכולוגיה, הפסיכיאטריה, המיסוי, הסוציולוגיה והטכנולוגיה, על מנת לבסס את טענותיו ולהצביע על ליקויים אפשריים בטענות כנגד הנאשם. הניסיון והמחקר היסודי של המשרד מאפשרים היעזרות מיטבית במומחים כאלו לטובת הוכחת חפותו של הנאשם.

עו"ד יובל זמר, מייסד ובעלים

עו"ד יובל זמר הוא מבכירי עורכי הדין הפליליים בישראל. עו"ד יובל זמר צמח במשרדו של עו"ד משה גלעד, לימים שופט בית המשפט המחוזי בחיפה, במשרדו עבד בין השנים 2001-2007.
את משרדו ייסד עו"ד יובל זמר בשנת 2007, ובמהלך שנות הפעילות מאז ייצג תיקים מתוקשרים ומרכזיים רבים, וסיפק ייעוץ, תמיכה והגנה משפטית לאינספור לקוחות.
עו"ד יובל זמר מתמחה בייצוג בפרשיות חמורות כמו גם בסיוע לנאשמים הנתקלים לראשונה בחייהם במערכת אכיפת החוק.
לאורך כל שנות פעילותו הרבות מקפיד עו"ד יובל זמר לשמור על ההכרה שכל לקוח הינו אדם, עולם ומלואו אשר עתידו, חלומותיו ועצם קיומו עלולים להתערער מהאישום וההליך הפליליים. לפיכך, מקפיד עו"ד יובל זמר לספק לכל לקוח מעטפת מקיפה של טיפול הוליסטי, לרבות הכוונה מול סבך הגורמים, תמיכה מעשית, משפטית ורגשית לנאשם ולמשפחתו מול תהליכי החקירות והתביעה, והכנה נאותה להתמודדות הממושכת המצפה בהמשך הדרך, תוך חידוש התקווה והמוכנות של לקוחותיו לעמידה בהצלחה בשלביה השונים. ההכרה באנושיות ובחשיבות של כל לקוח קודם כל כאדם מובילה לתפיסה ש– "אין תיקים קטנים", ועו"ד יובל זמר מביא את מלוא מרצו, הצלחותיו וניסיונו בהתמודדות מול התיקים המורכבים ורחבי ההיקף ביותר לכל תיק ותיק.
אותה ההכרה גם משמשת כרוח גבית עבור עו"ד יובל זמר, הפועל ללא לאות וללא מורא לטובת כל לקוח אל מול רשויות החקירה והתביעה, תוך ערעור והטלת ספק תמידית בטענות והאשמות מצד רשויות וחוקרים מכל סוג ודרגה.
בהיותו של כל תיק פלילי ייחודי הן מבחינת האירוע והן מבחינת המעורבים, עו"ד יובל זמר מבצע תחקור ובחינה יסודיים על מנת לבנות תמונה מלאה ורחבה של התיק, לרבות מאפיינים אישיותיים כגון חוסנו הנפשי וניסיונו של הנאשם, מאפייני חיים כגון מצבו המשפחתי ועמדת הקריירה שלו, ומאפיינים משפטיים שונים. פעולה זאת, לצד ניתוח המצב הראייתי בתיק, מאפשרת את בניית האסטרטגיה המתאימה ביותר לנאשם, שתוביל לתוצאות הטובות ביותר עבורו.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • איך מייצרים מציאות חדשה ובונים עולם עסקים בריא ויציב יותר לאורך זמן

  מערכת היחסים בין עסקים לעסקים ובין לקוחות לעסקים נפגעה דרמטית עקב מחלת "חוסר האמון" השוררת במגזר העסקי בישראל. זוהי העת להביא לבנייתו של מגזר עסקי בריא המושתת על אמינות, הוגנות ואחריות חברתית אחד כלפי השני

  איך מייצרים מציאות חדשה ובונים עולם עסקים בריא ויציב יותר לאורך זמן

 • האם הקורונה תהפוך את הנדל"ן להייטק של העשור הקרוב

  הפתרון - הכשרת רבבות צעירים אקדמאים למקצועות ענף הבנייה

  האם הקורונה תהפוך את הנדל"ן להייטק של העשור הקרוב

 • קבוצת רכישה או יזמות בתחפושת?

  קניתם דירה בקבוצת רכישה? האם אכן מדובר ברכישה במסגרת קבוצת רכישה או שמא למעשה מדובר ברכישה מיזם? לאחרונה, חברת נדלן שארגנה קבוצת רכישה תהפוך ליזמית, והפרויקט יעשה באמצעותה ולא באמצעות חברי הקבוצה

  קבוצת רכישה או יזמות בתחפושת?

 • מהנדסים אזרחיים צעירים? חובת ההוכחה היא עליכם

  מהם האתגרים העומדים בפני מהנדסים אזרחיים צעירים. ניסינו לבחון את נקודת המבט של ספיר נעמן, מהנדסת אזרחית צעירה בעלת כשנתיים ניסיון, לבין נקודת המבט של עמי פורן, מנכ"ל משותף בחברת פורן שרים ומהנדס אזרחי בעל ותק של מעל ל - 20 שנות ניסיון בתחום

  מהנדסים אזרחיים צעירים? חובת ההוכחה היא עליכם