יוזמות נדל"ן

נדל"ן והתחדשות עירונית

יוזמות נדל"ן
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2008
תחום: נדל"ן והתחדשות עירונית
כתובת: מגדל השחר, רח' אריאל שרון 4, גבעתיים
טלפון: 072-2608080
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.yozmot.net
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עופר וינברג

  עופר וינברג

  בעלים משותפים

  יוזמות נדל"ן

 • מוטי מור

  מוטי מור

  בעלים משותפים

  יוזמות נדל"ן

 • מור חן

  מור חן

  בעלים משותפים

  יוזמות נדל"ן

 • יחיאל בן חמו

  יחיאל בן חמו

  בעלים משותפים

  יוזמות נדל"ן

אייקון אודות

אודות יוזמות נדל"ן

יוזמות נדל"ן הינה חברה מובילה המתמחה זה למעלה מעשור בתחום ההתחדשות עירונית ותמ"א 38. ליוזמות נדל"ן רקורד פעילות מוכח בפרויקטים רבים הממוקמים באזורי ביקוש בערים מרכזיות בארץ, בהם בתל אביב, ברמת השרון ובראשון לציון.

חברת יוזמות נדל"ן מתמחה בפרויקטי התחדשות עירונית תוך יישום המצוינות המקצועית בה היא ידועה לכל אורך הדרך, החל משלב הייזום ועד לבנייה. בשלב הייזום מאתרת החברה בניינים פוטנציאליים, עורכת בדיקת היתכנות של הפרויקט, ואמונה על חישוב זכויות על פי תוכניות בנייה עירוניות, התקפות בכל רשות מקומית. החברה עורכת בדיקה אדריכלית מול הועדות המקומיות לתכנון ובנייה, ומגישה הצעות מפורטות לדיירים. בהמשך, חברת יוזמות נדל"ן מקדמת את שלב התכנון באמצעות משרדי אדריכלים ייעודיים המתמחים בכל רשות מקומית. לאחר שמתגבש המיצג התיכנוני, מפיקה החברה כלים גרפיים והדמיות לצורך המחשה מקורבת לכל בניין.

חברת יוזמות נדל"ן מקפידה על סטנדרטים ראשונים במעלה של בנייה, ומציעה לבעלי הנכס מפרט עשיר ויוקרתי. לחברה צוות מקצועי, מיומן ומתוגבר של כ-40 עובדים בכל אתר בניה. הצלחותיה המוכחות של חברת יוזמות נדל"ן יעידו על משך הזמן הקצר בו היא משלימה ומאכלסת את הפרויקטים עליהם היא אמונה. בנוסף, בכל תהליך בנייה, מממנת החברה מפקח מצד הדיירים, תוך הקפדה יתרה על שקיפות, באמצעות שיתוף הדיירים בהתקדמות הפרויקט, על שלביו השונים.

עם הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית אותם מובילה החברה, נמנים פרויקטים הממוקמים בדיזינגוף 125 ת"א, שלומציון המלכה 42 ת"א, ויתקין 8 ראשון לציון,  קפלינסקי 14 ראשון לציון, ופרויקטים נוספים הנמצאים בתהליכי רישוי.

מודל יזמי-קבלני המעניק שקט נפשי ללקוחות

חוזקה משמעותית של החברה, המהווה יתרון מהותי ללקוחותיה, נובעת מכך שחברת יוזמות נדל"ן פועלת במודל יזמי-קבלני. משמעות הדבר היא שלקוחות הפרויקטים אותם מובילה ומנהלת החברה נהנים מטיפול מקיף, יסודי וכולל, החל משלב התכנון, דרך תהליך הבנייה, ניהול הפרויקט בפועל, ועד למסירת המפתח לרוכשים. הגב הפיננסי האיתן ממנו נהנית החברה מהווה ערך מוסף ללקוחותיה, המוסיף לשקט הנפשי הנובע מהיות חברת יוזמות נדל"ן הן יזמית והן קבלנית בפועל של כל הפרויקטים.

איכות ללא פשרות, אמינות ושירותיות

מכיוון שפעילות החברה מתנהלת כ-one stop shop,  חברת יוזמות נדל"ן אמונה על תהליכי התחדשות עירונית בלוחות זמנים קצרים, העומדים על ממוצע של 24 חודשים לפרויקט, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על הסטנדרטים הגבוהים של הבנייה בהם מוכרת החברה. חברת יוזמות נדל"ן רואה לנגד עיניה את לקוחותיה במרכז בכל עת, ולכן מציעה שירות ראשון במעלה בכל פרויקט, תוך יישום ערכי האמינות והשקיפות, העומדים כנר לרגליה.

פרויקטים נבחרים

דיזינגוף 125 תל אביב - פרויקט יוקרה ייחודי זה כולל בניית 9 דירות ופנטהאוז מיוחד. חברת יוזמות נדל"ן רכשה את הפרויקט ואושר לו ליווי ע"י בנק ירושלים. הפרויקט נמצא בשלבי בניה.

ישעיהו 21 תל אביב - פרויקט יוקרה ייחודי זה כולל בניית 2 דירות יוקרה.

שלומציון המלכה 42 תל אביב - פרויקט יוקרה ייחודי זה כולל 4 דירות ושני פנטהאוזים. הבניה החלה בחודש מאי 2021.

ויתקין 8 ראשל"צ - פרויקט בנייה הממוקם בלב העיר ראשון לציון, במסגרתו נבנות עשר דירות בנות 4 ו-5 חדרים מעל 16 דירות קיימות. הפרויקט מצוי בשלב קבלת טופס 4.

סמילצ'נסקי 29 ראשל"צ – הפרויקט, הממוקם באזור היוקרתי של מערב ראשון לציון, הסתיים ואוכלס.

קפלינסקי 17 ראשל"צ - בפרויקט זה, הממוקם באזור היוקרתי של מערב ראשון, נוספו 5 דירות מעל 14 דירות קיימות. הפרויקט הסתיים בהצלחה יוצאת דופן, הנכסים נמסרו לדיירים והאכלוס הסתיים במהלך שנת 2015.

קפלינסקי 20 ראשל"צ - פרויקט בנייה זה, הממוקם בראשון לציון, מציע תוספת של 8 דירות חדשות על 12 דירות קיימות. הפרויקט נמצא בהליך תכנון מתקדם.

קפלינסקי 21 ראשל"צ - פרויקט בנייה זה, הממוקם בראשון לציון, מציע תוספת של 10 דירות חדשות על 16 דירות קיימות. הפרויקט נמצא בהליך תכנון מתקדם, לאחר אישור ועדת פרה רולינג.

ויניק 36 ראשל"צ - פרויקט בנייה הממוקם במרכז ראשון לציון, ליד פארק המוזיקה וגינת כלבים. הפרויקט מציע תוספת של 9 דירות חדשות על 16 דירות קיימות. הפרויקט נמצא בהליך תכנון מתקדם, לאחר אישור ועדת פרה רולינג.

שביל החלב 8 תל אביב – פרוייקט בקומבינציה לבניית 15 דירות בבנין בוטיק בשכונתה נחלת יצחק המתחדשת.

בנוסף אולי יעניין אותך