דוד כהן
דוד כהן

כהן דוד

שותף מנהל

שנת לידה: 1962
דוא"ל: dudi@yaa-law.com
Linkedin: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: שוק ההון, מיזוגים ורכישות, משפט מסחרי.
תפקיד: שותף מנהל
ותק בתפקיד: 24 שנים.
השכלה: תואר ראשון, במשפטים, אוניברסיטת ת"א; תואר שני משפטים (משפט מסחרי), אוניברסיטת תל אביב בשיתוף עם אוניברסיטת ברקלי, קליפורניה.
פעילות למען הקהילה: פרו בונו – ליווי משפטי נט"ל, פרו בונו – ליווי משפטי לוטוס.
שפות: עברית, אנגלית.
דרגה צבאית: רס"ן (במיל').

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
נוכח ההתפתחות הרבה שמתרחשת בעצם ימים אלו בתחום אחריות הדירקטורים ונושאי המשרה בישראל אנו מובילים מהלך נרחב של העלאת המודעות בקרב דירקטורים ונושאי משרה, בחברות אותן אנו מלווים, תאגידים מסחריים וכן גופים המייעצים לדירקטורים ונושאי משרה, כגון בלשכת עורכי הדין ובמועדון הפיננסי של לשכת רואי החשבון. עיקרו של המהלך נעשה בדרך של מתן הרצאות וביצוע ימי עיון שבהם נידונים אספקטים חדשניים בתחום זה, תוך שיתופי פעולה עם מגוון מנהלים בכירים במשק הישראלי.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
מומחיות וניסיון רב שנים בעסקאות רכישה ומיזוג בסדרי גודל מהגדולים שהתרחשו בישראל, תוך ליווי אישי, הקשבה וזמינות של שותפי המשרד. אלו מאפשרים לנו למנף, באמצעות שימוש בהבנה עסקית ענפה ובסינרגיה מתמדת בין תחומי המומחיות השונים במשרד, את הניסיון והידע המשפטי והעסקי שצברנו, על מנת להבין באופן אמיתי את צרכיו ויעדיו העסקיים של כל אחד מלקוחותינו וליצור פתרונות מקוריים ודינמיים על מנת להשיג יעדים אלו.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
חיזוק מערך השותפים במשרד תוך שימת דגש לתחומי המומחיות בהם למשרד יש יכולות מוכחות.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
העולם עובד במחזורים של שפל וגאות שהם לא בשליטתנו. גם אם היום קשה הרי שככל שנתמיד ונהיה ממוקדים במטרה שאליה אנו חותרים הרי שבסופו של דבר יגיע הגל שיסייע לנו להגיע לחוף המבטחים.