צחי  דידי, יוסי אברהמי עבודות הנדסה אזרחית בע"מ
צחי  דידי

צחי דידי

סמנכ"ל כספים

יוסי אברהמי עבודות הנדסה אזרחית בע"מ
תחום עיסוק יזום, תכנון ובנייה של מגורי איכות ומגורי יוקרה באזורים נבחרים בארץ, בדגש על הערים אילת, חיפה ותל אביב וערי חוף נוספות ברחבי ישראל
שנת לידה: 1982
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: סמנכ"ל כספים
תפקידים קודמים: חשב קבוצת AFI Europe מקבוצת אפריקה ישראל
ותק בתפקיד: 2.5 שנים
השכלה: רו"ח, B.A. מנהל עסקים וחשבונאות מהמכללה למינהל, .E.M.B.A מנהל עסקים עם התמחות במימון מהאוניברסיטה העברית
חבר בארגונים: מועצת רו"ח, פורום CFO
שפות: עברית, אנגלית

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
בחודשים האחרונים קיימנו הליך לרכישת אחת הקרקעות האחרונות ברחוב הירקון בתל אביב: מדובר ברכישת קרקע בשטח של 3.4 דונם ברחוב הירקון 7 בת"א בסכום של כ-250 מיליון שקל. נוכל לבנות על אחת הקרקעות היקרות והמבוקשות ביותר בתל אביב בניין מגורים של כ-15 קומות ובו כ-70 יח"ד יוקרתיות במיוחד, בהתאם לסטנדרט והמומחיות של חברת "יוסי אברהמי".

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
"יוסי אברהמי" היא חברת נדל"ן ותיקה ובעלת ניסיון של כ-40 שנה בתחום. לחברה התמחויות ויכולות שנדיר למצוא כיום בתחום. בין היתר, לחברה ניסיון  בבניית מגורי יוקרה בפרויקטים כמו "מגדלי נאמן VIP" , "פילהרמונית", "כוכב הצפון" ו"נוגה 1" בתל אביב.

יתרון נוסף הוא ההון האנושי של החברה: יוסי אברהמי, הבעלים והמנכ"ל של החברה, מתעקש לאורך השנים על איכות גבוהה של כוח האדם בחברה, כמו גם על יחסים חמים בין כולם. עובדי החברה המסורים עומדים לרשות הלקוח לאורך שנים , דבר שמתבטא בסופו של דבר בשירות שמקבל הרוכש מהרגע שנכנס למשרד המכירות וגם הרבה אחרי מסירת המפתח לדירתו.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
בתקופה האחרונה אנחנו פועלים לשדרוג משמעותי של  מחלקת הקיימות בחברה, וכן פועלים במרץ להקמת מחלקות חדשות בחברה במטרה להרחיב את תחומי הפעילות שלה. בין היתר, הקמנו מחלקת התחדשות עירונית שכבר פעלה בעבר בפרויקט "איתמר 4" בר"ג,  וכן פועלת בחיפה בפרויקט בהיקף משמעותי.

בעקבות הגידול במספר הפרויקטים שיוזמת ומקימה החברה והרחבת תחומי הפעילות שלה, אנו מגדילים את מצבת כוח האדם בחברה, משדרגים את ההון האנושי שלה ובוחנים במקביל פעילויות נוספות בארץ ובחו"ל במסגרת תכנית אסטרטגית שהכנו עבור החברה לשנים הבאות.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
אחד האתגרים המשמעותיים הוא להמשיך ולהוביל את תחום מגורי היוקרה בישראל: מדובר בתחום שמשתנה ומתפתח בכל כמה שנים לאור ההתפתחות הטכנולוגית, שינוי טרנדים והתאמה לצרכים מעודכנים של רוכשי דירות היוקרה. לכן על החברה לשמור על עדכנות וחדשנות, ללמוד על פיתוחים טכנולוגיים וכל זאת במטרה להמשיך ולהוביל את התחום בישראל גם בשנים הבאות.

מהן המלצותיך למנהל מתחיל בתחילת דרכו?
לסמן יעד ולהסתער עליו. להבין שהדרך יכולה להיות קשה עם עלויות וירידות -ואסור לוותר. חייבים לעבור את כל התהליך והתפקידים כדי להכיר כל פרט בתהליך הייצור כשתהייה מנהל.

מה חשוב לזכור בימים קשים?
שתמיד יכול להיות יום קשה עוד יותר.