צחי  דידי, יוסי אברהמי עבודות הנדסה אזרחית בע"מ
צחי  דידי

צחי דידי

מנכ"ל

יוסי אברהמי עבודות הנדסה אזרחית בע"מ
יזום, תכנון ובנייה של מגורי איכות ומגורי יוקרה באזורים נבחרים בארץ, בדגש על הערים אילת, חיפה ותל אביב וערי חוף נוספות ברחבי ישראל
שנת לידה: 1982
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: מנכ"ל
תפקידים קודמים: חשב קבוצת AFI Europe מקבוצת אפריקה ישראל
ותק בתפקיד: 4 שנים
השכלה: רו"ח, B.A. מנהל עסקים וחשבונאות מהמכללה למינהל, .E.M.B.A מנהל עסקים עם התמחות במימון מהאוניברסיטה העברית
חבר בארגונים: מועצת רו"ח, לשכת רו"ח ופורום CFO
שפות: עברית, אנגלית
דרגה צבאית: סמ"ר

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
אנו נמצאים בסיומו של תהליך ממושך, של הקמת חברה מלונאית מבית "יוסי אברהמי", שתנהל רשת של בתי מלון באילת ובתל אביב. בנוסף, החברה רכשה מספר קרקעות באיזורי ביקוש ואנו עובדים בימים אלה על הפיתוח של קרקעות אלה והוצאת היתרי הבניה.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
"יוסי אברהמי" היא חברת נדל"ן ותיקה, בעלת ניסיון של כ-42 שנה בתחום. לחברה התמחויות ויכולות שנדיר למצוא כיום בעולם הנדל"ן.  לחברה ניסיון רב בבניית מגורי יוקרה לאורך השנים, והיא אחראית להקמתם של פרויקטים כמו "מגדלי נאמן VIP", "פילהרמונית", "כוכב הצפון" ו"נוגה 1" בתל אביב.
יתרון נוסף הוא ההון האנושי של החברה: יוסי אברהמי, הבעלים והמנכ"ל של החברה, מתעקש לאורך השנים על כוח אדם האיכות הגבוהה ביותר, כמו גם על יחסים חמים בין כל עובדי החברה. העובדים המסורים עומדים לרשות הלקוח לאורך שנים, דבר שניכר בשירות שמקבל הרוכש מהרגע שנכנס למשרד המכירות וגם הרבה אחרי מסירת המפתח לדירתו.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
בתקופה האחרונה אנחנו פועלים לשדרוג משמעותי של  מחלקת הקיימות בחברה, וכן פועלים במרץ להקמת מחלקות חדשות, וזאת במטרה להרחיב את תחומי הפעילות שלה. בין היתר, הרחבנו משמעותית את מחלקת ההתחדשות העירונית, שכבר פעלה בעבר בפרויקט "איתמר 4" בר"ג, ופועלת כיום בחיפה בפרויקטים בהיקפים משמעותיים.
בעקבות הגידול במספר הפרויקטים שיוזמת ומקימה החברה והרחבת תחומי הפעילות שלה, אנו מגדילים את מצבת כוח האדם ומשדרגים את ההון האנושי של העובדים. במקביל, אנו ממשיכים לבדוק פעילויות נוספות בארץ ובחו"ל במסגרת תכנית אסטרטגית שהכנו עבור החברה לשנים הבאות.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
אחד האתגרים המשמעותיים הוא להמשיך ולהוביל את תחום מגורי היוקרה בישראל: מדובר בתחום שמשתנה ומתפתח במהירות לאור ההתפתחות הטכנולוגית, שינוי טרנדים והתאמה לצרכים של רוכשי דירות היוקרה. לכן על החברה להמשיך ולהתעדכן על פיתוחים טכנולוגיים חדשים וזאת במטרה להמשיך ולהוביל את התחום בישראל גם בשנים הבאות.

מהן המלצותיך למנהל מתחיל בתחילת דרכו?
לסמן יעד ולהסתער עליו. להבין שהדרך יכולה להיות קשה עם עלויות וירידות -ואסור לוותר. חייבים לעבור את כל התהליך והתפקידים כדי להכיר כל פרט בתהליך הייצור כשתהיה מנהל.

מה חשוב לזכור בימים קשים?
שתמיד יכול להיות יום קשה עוד יותר.