יורו אפ בע"מ

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

יורו אפ בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2008
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: מנחם בגין 7 רמת גן, בית גיבור ספורט
טלפון: 03-5755941
פקס: 03-9594724
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.euroup.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אור שקד

  אור שקד

  מנכ"ל ובעלים

  יורו אפ בע"מ

 • אוהד דנוס

  אוהד דנוס

  ייעוץ וליווי שמאי

  יורו אפ בע"מ

אייקון אודות

אודות יורו אפ בע"מ

חברת יורו אפ הינה חברת יזמות נדל"ן העוסקת בתחום ההתחדשות הראשונית ונחשבת לאחת מהחברות החלוצות בתחום. החברה הפרטית הוקמה בשנת 2008 על ידי מייסדה אור שקד ומראשית הקמתה פעלה בשיתוף קבוצת ההשקעות איבקו העוסקת בתחומי הנדל"ן, התעשיה ושוק ההון. החברה בונה פרויקטים במסלולי ההתחדשות העירונית בלבד קרי תמ"א 38/1 (עיבוי בינוי), תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) ופינוי בינוי. החברה מתמקדת במרכז הארץ ומרבית הפרויקטים שלה מבוצעים בערים רמת גן וקרית אונו. התמקדות בולטת זו על שתי ערים אלו מעניקה לחברה יתרון רב בהכרת דרישות הדיירים הקיימים כמו גם דרישות וועדות התכנון, מה שמקצר מאוד את זמני החתימה על החוזים ותהליך התכנון.

אור שקד, מנכ"ל ומייסד החברה

אור שקד הינו דור שלישי לקבלנים ובעל תואר אקדמי בהנדסת בניין ומכיר מקרוב ונושם את תחום הבנייה, היזמות והביצוע מקטנות. אור שקד לאחר השלמת לימודי ההנדסה היה אחראי לביצוע מספר פרויקטים באפריקה. 

בוחרים כל פרויקט בקפידה

כחברת בוטיק בענף ההתחדשות העירונית יורו אפ בוחרת כל פרויקט בקפידה רבה. בשנים האחרונות היא נותנת עדיפות למתחמים (איחוד של כמה בניינים בהם אפשרות להשבחת המרחב הציבורי) במתכונת של פינוי בינוי. יחד עם זאת החברה בונה גם פרויקטים מסוג תמ"א 38 עיבוי בינוי כאשר הנסיבות מתאימות. עם היבחרו של פרויקט מקבלים הדיירים ליווי מלא ומסור ומאנשי החברה לאורך כל שלבי הפרויקט: החל משלב התכנון והביצוע וכלה במסירת המפתח לבעלי הדירות והרוכשים החדשים. בחברה מאמינים כי עסקאות התחדשות עירונית הן אינם עסקאות נדל"ן רגילות ומשכך מעניקים ללקוחותיהם יחס משפחתי וחם לאורך כל חיי הפרויקט. החברה מתייחדת גם בזמינותה המלאה עבור בעלי הדירות היודעים שיש להם כתובת אליה הם יכולים לפנות בכל רגע לשאלות והבהרות על סטטוס הפרויקט. כמו כן החברה משתדלת להיות גמישה עם בקשות של כל אחד מהדיירים הקיימים תוך שקיפות מלאה לאורך כל התהליך ומתן תמורות שוות לכולם.

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים

בכל הפרויקטים בהם לוקחת יורו אפ חלק היא מקפידה על סטנדרט איכות מוקפד החל משלב התכנון, דרך הביצוע בשטח וכלה במסירת הדירות ותקופת הבדק. לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה יועצים, מהנדסים וקבלנים מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רבים. לחברה מוניטין רב של חברה אמינה העומדת בלוחות הזמנים, מקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות ליווי מקיף ללקוחותיה. החברה עומדת בתקני איכות מחמירים. מנכ"ל החברה אור שקד וחברי ההנהלה לצידו מקפידים לרדת לפרטים הקטנים בכל פרויקט ולהיות מעורבים בכל צעד במהלך הבנייה. לתפיסת החברה הערך החשוב ביותר הינו האיכות ורק עבודה מקצועית ומוקפדת לצד שימוש בידע מקיף ומומחים מהשורה הראשונה מביאים לרמת הבנייה הגבוהה ביותר.

מבינים את צרכי הרשויות 

בכל פרויקט אותו בונה החברה היא בודקת ראשית מהם הצרכים התשתיתיים התחבורתיים שהחברה תוכל להוסיף באזור על מנת לקדם את אישור הפרויקט. לעיתים מדובר על הוספת גן ילדים או בניית מעון ולעיתים על הרחבת כבישים והוספת נתיבים. ראייה נכונה זו המציעה ולוקחת בחשבון את צרכי הרשויות והדיירים המתגוררים באזור מהווה יתרון גדול עבור יורו אפ ומקצרת תהליכים.

חברת בוטיק פרטית

מתמקדת במגורים ובהתחדשות עירונית בפרט. פרויקטים של התחדשות עירונית הם פרויקטים שראשיתם בבעלי הדירות שהם בעלי הקרקע. זו עסקה שאדם פרטי עושה פעם או פעמיים בחיים לכן לאמון, לאמינות, למקצועיות ולנגישות הדיירים לבעלי החברה חשיבות עיקרית בהצלחת הפרויקטים.

פרויקטים נבחרים

מסלול תמ"א 38

שטרן, קרית אונו – פרויקט תמ"א 38/1 ייחודי אשר כלל שלושה מבני רכבת בהם 72 יחידות דיור ישנות. במהלך 2016 הסתיים הבניין הראשון בפרויקט ואוכלס, הבניין השני אוכלס באוקטובר 2019. והבניין שלישי נמצא בשלבי קבלת היתר. בסך הכל עד כה חוזקו והורחבו 48 יחידות דיור בכ-45 מ"ר כל יח"ד ובנוסף נבנו 36 דירות חדשות.

יואב 34, רמת  גן – פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו הרסה החברה 12 יחידות דיור ישנות ובמקומן נבנו 35 יחידות דיור חדשות. הבניין מאוכלס.

ארנון 3, רמת גן – פרויקט תמ"א 38/2. במסגרת הפרויקט על שטח קרקע של 1.7 דונם תפנה החברה 16 יחידות דיור ישנות ובמקומן ייבנו 58 יחידות דיור חדשות. התקבל היתר בניה.

לב הזהב 23, ר"ג – פרויקט תמ"א  38/2 הנמצא בשלב בקשה להיתר. במסגרת הפרויקט יפונו 6 יחידות דיור קיימות ובמקומן ייבנו 18 יחידות דיור חדשות.

מסלול פינוי בינוי

החשמונאים פינת בועז, רמת גן – אושרה תב"ע שבמסגרתה אוחדו שלוש חלקות בהם 42 יחידות דיור קיימות. הדירות הישנות ייהרסו ובמקומן ייבנו מגדל יוקרתי 107 יחידות דיור חדשות כמו גם שטחי מסחר.

באר אורה - ראש פינה , רמת גן - פרויקט שבמסגרתו  אוחדו חמש  חלקות בהם 40 יחידות דיור קיימות ברחוב באר אורה בר"ג וכן 48 יח"ד ברחוב ראש פינה בר"ג . הדירות הישנות ייהרסו ובמקומן ייבנו בנייני יוקרה עם 264  יחידות דיור חדשות.

שלם, רמת גן – פרויקט שבמסגרתו יפונו 30 יחידות דיור קיימות ובמקומן ייבנו בנייני יוקרה עם 105 יחידות דיור כמו גם שטחי מסחר ומשרדים.

חזון החברה

החברה שואפת להמשיך להיות חברת בוטיק משפחתית בעלת ערך מוסף מובילה בתחומה תוך התחדשות בלתי פוסקת, יצירתיות, אמינות ויושרה כלפי כל בעלי הדירות, הלקוחות, והספקים שלה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022