יורו אפ בע"מ

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

יורו אפ בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2008
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: מנחם בגין 7 רמת גן, בית גיבור ספורט
טלפון: 03-5755941
פקס: 03-9594724
דוא"ל: office@euroup.co.il
אתר החברה: http://www.euroup.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אור שקד, יורו אפ בע"מ

  אור שקד

  מנכ"ל ובעלים

  יורו אפ בע"מ

 • אוהד דנוס, יורו אפ בע"מ

  אוהד דנוס

  ייעוץ וליווי שמאי

  יורו אפ בע"מ

אייקון אודות

אודות יורו אפ בע"מ

חברת יורו אפ הינה חברת יזמות נדל"ן העוסקת בתחום ההתחדשות העירונית ונחשבת לאחת מהחברות החלוצות בתחום. החברה הפרטית הוקמה בשנת 2008 על ידי מייסדה אור שקד ומראשית הקמתה פעלה בשיתוף קבוצת ההשקעות איבקו העוסקת בתחומי הנדל"ן, התעשיה ושוק ההון. החברה בונה פרויקטים במסלולי ההתחדשות העירונית בלבד קרי תמ"א 38/1(עיבוי בינוי), תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) ופינוי בינוי. החברה מתמקדת במרכז הארץ ומרבית הפרויקטים שלה מבוצעים בערים רמת גן וקרית אונו. התמקדות בולטת זו על שתי ערים אלו מעניקה לחברה ייתרון רב בהכרת דרישות הדיירים הקיימים כמו גם דרישות וועדות התכנון, מה שמקצר מאוד את זמני החתימה על החוזים ותהליך התכנון.

אור שקד, מנכ"ל ומייסד החברה

אור שקד הינו דור שלישי לקבלנים, מכיר מקרוב ונושם את תחום הבנייה, היזמות והביצוע מקטנות. אור בעל תואר אקדמי בהנדסת בניין. לאחר השלמת לימודי ההנדסה היה אחראי לביצוע מספר פרויקטים באפריקה. 

בוחרים כל פרויקט בקפידה

כחברת בוטיק בענף ההתחדשות העירונית בוחרת יורו אפ כל פרויקט בקפידה רבה. בשנים האחרונות היא נותנת עדיפות למתחמים (איחוד של כמה בניינים בהם אפשרות להשבחת המרחב הציבורי) במתכונת של פינוי בינוי. יחד עם זאת החברה בונה גם פרויקטים מסוג תמ"א 38 עיבוי בינוי כאשר הנסיבות מתאימות. עם היבחרו של פרויקט מקבלים הדיירים ליווי מלא ומסור ומאנשי החברה לאורך כל שלבי הפרויקט: התכנון, הביצוע וכלה במסירת המפתח לבעלי הדירות והרוכשים החדשים. בחברה מאמינים כי עסקאות התחדשות עירונית הן אינם עסקאות נדל"ן רגילות ומשכך מעניקים ללקוחותיהם יחס משפחתי וחם לאורך כל חיי הפרויקט. החברה מתייחדת גם בזמינותה המלאה עבור בעלי הדירות היודעים שיש להם כתובת אליה הם יכולים לפנות בכל רגע לשאלות והבהרות על סטטוס הפרויקט. החברה משתדלת כמו כן להיות גמישה עם בקשות כל אחד מהדיירים הקיימים תוך שקיפות מלאה לאורך כל התהליך ומתן תמורות שוות לכולם.

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים

בכל הפרויקטים בהם לוקחת יורו אפ חלק היא מקפידה על סטנדרט איכות מוקפד החל משלב התכנון, דרך הביצוע בשטח וכלה במסירת הדירות ותקופת הבדק. לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה יועצים, מהנדסים וקבלנים מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רבים. לחברה מוניטין רב של חברה אמינה העומדת בלוחות הזמנים, מקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות ליווי מקיף ללקוחותיה. החברה עומדת בתקני איכות מחמירים. מנכ"ל החברה אור שקד וחברי ההנהלה לצידו מקפידים לרדת לפרטים הקטנים בכל פרויקט ולהיות מעורבים בכל צעד במהלך הבנייה. לתפיסת החברה הערך החשוב ביותר הינו האיכות ורק עבודה מקצועית ומוקפדת לצד שימוש בידע מקיף ומומחים מהשורה הראשונה מביאים לרמת הבנייה הגבוהה ביותר.

מבינים את צרכי הרשויות 

בכל פרויקט אותו בונה החברה היא בודקת ראשית מהם הצרכים התשתיתיים התחבורתיים שהחברה תוכל להוסיף באזור על מנת לקדם את אישור הפרויקט. לעיתים מדובר על הוספת גן ילדים או בניית מעון ולעיתים על הרחבת כבישים והוספת נתיבים. ראייה נכונה זו המציעה ולוקחת בחשבון את צרכי הרשויות והדיירים המתגוררים באזור מהווה יתרון גדול עבור יורו אפ ומקצרת תהליכים.

חברת בוטיק פרטית

מתמקדת במגורים ובהתחדשות עירונית בפרט. פרויקטים של התחדשות עירונית הם פרויקטים שראשיתם בבעלי הדירות שהם בעלי הקרקע. זו עסקה שאדם פרטי עושה פעם או פעמיים בחיים לכן לאמון, לאמינות, למקצועיות ולנגישות הדיירים לבעלי החברה חשיבות עיקרית בהצלחת הפרויקטים.

פרויקטים נבחרים

מסלול תמ"א 38

שטרן, קרית אונו – פרויקט תמ"א 38/1 ייחודי אשר כלל שלושה מבני רכבת מתפוררים בעלי 72 יחידות דיור ישנות. במהלך 2016 הסתיים הבניין הראשון בפרויקט ואוכלס. הבניין השני אוכלס באוקטובר 2019. בניין שלישי נמצא בשלבי קבלת היתר. בסך הכל חוזקו והורחבו 48 יחידות דיור בכ-45 מ"ר כל יח"ד ובנוסף בשני הבניינים הראשונים נבנו 36 דירות חדשות.

יואב 34, רמת  גן – פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו הרסה החברה 12 יחידות דיור ישנות ובמקומן ייבנו 35 יחידות דיור חדשות. הפרויקט בשלב מסירת הדירות לדיירים.

ארנון 3, רמת גן – פרויקט תמ"א 38/2 הנמצא לקראת היתר. במסגרת הפרויקט על שטח קרקע של 1.7 דונם תפנה החברה 16 יחידות דיור ישנות ובמקומן ייבנו 58 יחידות דיור חדשות. בשיווק, עליה על הקרקע ברבעון הראשון 2021.

לב הזהב 23, ר"ג – פרויקט תמ"א  38/2 הנמצא בשלב בקשה להיתר. במסגרת הפרויקט יפונו 6 יחידות דיור קיימות ובמקומן ייבנו 18 יחידות דיור חדשות.

מסלול פינוי בינוי

החשמונאים פינת בועז, רמת גן – פרויקט פינוי בינוי א במסגרתו אוחדו שלוש חלקות בהם 42 יחידות דיור קיימות. הדירות הישנות ייהרסו ובמקומן ייבנו במגדל יוקרתי 107 יחידות דיור חדשות כמו גם שטחי מסחר. לאחר מתן תוקף לתבע.

באר אורה-ראש פינה רמת גן - פרויקט פינוי בו אוחדו חמש חלקות בהם 88 יחידות דיור קיימות ברחוב באר אורה וראש פינה  בר"ג. הדירות הישנות ייהרסו ובמקומן ייבנו בנייני יוקרה עם 250 יחידות דיור חדשות. הפרויקט בשלבי תכנון בוועדה המקומית רמת גן.

שלם, רמת גן – פרויקט פינוי בינוי במסגרתו יפונו 30 יחידות דיור קיימות ובמקומן ייבנו בנייני יוקרה עם 105 יחידות דיור כמו גם שטחי מסחר ומשרדים. 

חזון החברה

החברה שואפת להמשיך להיות חברת בוטיק משפחתית בעלת ערך מוסף מובילה בתחומה תוך התחדשות בלתי פוסקת, יצירתיות, אמינות ויושרה כלפי כל בעלי הדירות, הלקוחות, והספקים שלה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חדרי הישיבות ייהפכו לחדרי ביליארד ופינג פונג

  משבר הקורונה צפוי להטביע את חותמו הן על תכנון משרדים והן על המרחב הביתי

  חדרי הישיבות ייהפכו לחדרי ביליארד ופינג פונג

 • הקורונה לא לבד – על חגיגות יום העצמאות הלא שמחות של ארה"ב

  יום העצמאות של ארצות הברית עמד השנה בצל הקורונה, אך לא רק. המאבק מול הנגיף מצטרף לשורה של טלטלות אותן חווה הכלכלה הגדולה בעולם. מהמחאות החברתיות ועד הבחירות הקרבות, אמריקה עוברת שינויים שנראה שהם רק בתחילתם, וקשה לדעת לאן יובילו את המעצמה מספר אחת. על רקע ה-"4 בולי", יום העצמאות של ארצות הברית, DUN'S 100 בפרויקט מיוחד הסוקר את המצב הנוכחי במספר מדינות המציינות החודש את יום העצמאות שלהן, באמצעות עו"ד מובילים העובדים במדינה ונמצאים בקשרי עבודה עם ישראל. כתבה ראשונה בסדרה

  הקורונה לא לבד – על חגיגות יום העצמאות הלא שמחות של ארה"ב

 • האם בקרוב נראה זינוק במספר פרויקטי ההתחדשות העירונית בישראל?

  בימים אלו מקדם משרד המשפטים תיקון לחוק התמ"א לפיו יורד אחוז הדיירים המסכימים לביצוע הפרויקט ל-66% מ-80% כיום. המהלך המבורך צפוי להביא לקידומם של פרויקטים תקועים ולהגדלת היצע הדירות במרכז הארץ

  האם בקרוב נראה זינוק במספר פרויקטי ההתחדשות העירונית בישראל?

 • אורוגואי מציגה: כך נלחמים בקורונה

  עם שורה של פעולות החלטיות, היענות אזרחית גבוהה לסגר וולנטרי, ודוגמה אישית של ראשי המדינה והמגזר הציבורי – כולל הפחתה של עשרות אחוזים מהמשכורת, אורוגואי מתמודדת היטב עם איום הקורונה, על אף הגבול המשותף עם ברזיל וארגנטינה. רגע לפני חגיגות יום העצמאות, תמונת מצב כלכלית וכללית על מה שקורה במדינה שהפכה למודל המאבק בקורונה ביבשת דרום אמריקה, "יש כאן הרבה הזדמנויות עסקיות לחברות ואנשי עסקים ישראלים". כתבה רביעית בסדרה

  אורוגואי מציגה: כך נלחמים בקורונה