יורו אפ בע"מ

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

יורו אפ בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2008
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: מנחם בגין 7 רמת גן, בית גיבור ספורט
טלפון: 03-5755941
פקס: 03-9594724
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.euroup.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אור שקד

  אור שקד

  מנכ"ל ובעלים

  יורו אפ בע"מ

 • אוהד דנוס

  אוהד דנוס

  ייעוץ וליווי שמאי

  יורו אפ בע"מ

אייקון אודות

אודות יורו אפ בע"מ

חברת יורו אפ הינה חברת יזמות נדל"ן העוסקת בתחום ההתחדשות העירונית ונחשבת לאחת מהחברות החלוצות בתחום. החברה הפרטית הוקמה בשנת 2008 על ידי מייסדה אור שקד ומראשית הקמתה פעלה בשיתוף קבוצת ההשקעות איבקו העוסקת בתחומי הנדל"ן, התעשיה ושוק ההון. החברה בונה פרויקטים במסלולי ההתחדשות העירונית בלבד קרי תמ"א 38/1(עיבוי בינוי), תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) ופינוי בינוי. החברה מתמקדת במרכז הארץ ומרבית הפרויקטים שלה מבוצעים בערים רמת גן וקרית אונו. התמקדות בולטת זו על שתי ערים אלו מעניקה לחברה ייתרון רב בהכרת דרישות הדיירים הקיימים כמו גם דרישות וועדות התכנון, מה שמקצר מאוד את זמני החתימה על החוזים ותהליך התכנון.

אור שקד, מנכ"ל ומייסד החברה

אור שקד הינו דור שלישי לקבלנים, מכיר מקרוב ונושם את תחום הבנייה, היזמות והביצוע מקטנות. אור בעל תואר אקדמי בהנדסת בניין. לאחר השלמת לימודי ההנדסה היה אחראי לביצוע מספר פרויקטים באפריקה. 

בוחרים כל פרויקט בקפידה

כחברת בוטיק בענף ההתחדשות העירונית בוחרת יורו אפ כל פרויקט בקפידה רבה. בשנים האחרונות היא נותנת עדיפות למתחמים (איחוד של כמה בניינים בהם אפשרות להשבחת המרחב הציבורי) במתכונת של פינוי בינוי. יחד עם זאת החברה בונה גם פרויקטים מסוג תמ"א 38 עיבוי בינוי כאשר הנסיבות מתאימות. עם היבחרו של פרויקט מקבלים הדיירים ליווי מלא ומסור ומאנשי החברה לאורך כל שלבי הפרויקט: התכנון, הביצוע וכלה במסירת המפתח לבעלי הדירות והרוכשים החדשים. בחברה מאמינים כי עסקאות התחדשות עירונית הן אינם עסקאות נדל"ן רגילות ומשכך מעניקים ללקוחותיהם יחס משפחתי וחם לאורך כל חיי הפרויקט. החברה מתייחדת גם בזמינותה המלאה עבור בעלי הדירות היודעים שיש להם כתובת אליה הם יכולים לפנות בכל רגע לשאלות והבהרות על סטטוס הפרויקט. החברה משתדלת כמו כן להיות גמישה עם בקשות כל אחד מהדיירים הקיימים תוך שקיפות מלאה לאורך כל התהליך ומתן תמורות שוות לכולם.

בניית איכות וסטנדרטים גבוהים

בכל הפרויקטים בהם לוקחת יורו אפ חלק היא מקפידה על סטנדרט איכות מוקפד החל משלב התכנון, דרך הביצוע בשטח וכלה במסירת הדירות ותקופת הבדק. לצורך ליווי הפרויקטים מעסיקה החברה יועצים, מהנדסים וקבלנים מהשורה הראשונה, כולם בעלי ניסיון וידע רבים. לחברה מוניטין רב של חברה אמינה העומדת בלוחות הזמנים, מקפידה על בנייה איכותית ומספקת שירות ליווי מקיף ללקוחותיה. החברה עומדת בתקני איכות מחמירים. מנכ"ל החברה אור שקד וחברי ההנהלה לצידו מקפידים לרדת לפרטים הקטנים בכל פרויקט ולהיות מעורבים בכל צעד במהלך הבנייה. לתפיסת החברה הערך החשוב ביותר הינו האיכות ורק עבודה מקצועית ומוקפדת לצד שימוש בידע מקיף ומומחים מהשורה הראשונה מביאים לרמת הבנייה הגבוהה ביותר.

מבינים את צרכי הרשויות 

בכל פרויקט אותו בונה החברה היא בודקת ראשית מהם הצרכים התשתיתיים התחבורתיים שהחברה תוכל להוסיף באזור על מנת לקדם את אישור הפרויקט. לעיתים מדובר על הוספת גן ילדים או בניית מעון ולעיתים על הרחבת כבישים והוספת נתיבים. ראייה נכונה זו המציעה ולוקחת בחשבון את צרכי הרשויות והדיירים המתגוררים באזור מהווה יתרון גדול עבור יורו אפ ומקצרת תהליכים.

חברת בוטיק פרטית

מתמקדת במגורים ובהתחדשות עירונית בפרט. פרויקטים של התחדשות עירונית הם פרויקטים שראשיתם בבעלי הדירות שהם בעלי הקרקע. זו עסקה שאדם פרטי עושה פעם או פעמיים בחיים לכן לאמון, לאמינות, למקצועיות ולנגישות הדיירים לבעלי החברה חשיבות עיקרית בהצלחת הפרויקטים.

פרויקטים נבחרים

מסלול תמ"א 38

שטרן, קרית אונו – פרויקט תמ"א 38/1 ייחודי אשר כלל שלושה מבני רכבת מתפוררים בעלי 72 יחידות דיור ישנות. במהלך 2016 הסתיים הבניין הראשון בפרויקט ואוכלס. הבניין השני אוכלס באוקטובר 2019. בניין שלישי נמצא בשלבי קבלת היתר. בסך הכל חוזקו והורחבו 48 יחידות דיור בכ-45 מ"ר כל יח"ד ובנוסף בשני הבניינים הראשונים נבנו 36 דירות חדשות.

יואב 34, רמת  גן – פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו הרסה החברה 12 יחידות דיור ישנות ובמקומן ייבנו 35 יחידות דיור חדשות. הפרויקט בשלב מסירת הדירות לדיירים.

ארנון 3, רמת גן – פרויקט תמ"א 38/2 הנמצא לקראת היתר. במסגרת הפרויקט על שטח קרקע של 1.7 דונם תפנה החברה 16 יחידות דיור ישנות ובמקומן ייבנו 58 יחידות דיור חדשות. בשיווק, עליה על הקרקע ברבעון הראשון 2021.

לב הזהב 23, ר"ג – פרויקט תמ"א  38/2 הנמצא בשלב בקשה להיתר. במסגרת הפרויקט יפונו 6 יחידות דיור קיימות ובמקומן ייבנו 18 יחידות דיור חדשות.

מסלול פינוי בינוי

החשמונאים פינת בועז, רמת גן – פרויקט פינוי בינוי א במסגרתו אוחדו שלוש חלקות בהם 42 יחידות דיור קיימות. הדירות הישנות ייהרסו ובמקומן ייבנו במגדל יוקרתי 107 יחידות דיור חדשות כמו גם שטחי מסחר. לאחר מתן תוקף לתבע.

באר אורה-ראש פינה רמת גן - פרויקט פינוי בו אוחדו חמש חלקות בהם 88 יחידות דיור קיימות ברחוב באר אורה וראש פינה  בר"ג. הדירות הישנות ייהרסו ובמקומן ייבנו בנייני יוקרה עם 250 יחידות דיור חדשות. הפרויקט בשלבי תכנון בוועדה המקומית רמת גן.

שלם, רמת גן – פרויקט פינוי בינוי במסגרתו יפונו 30 יחידות דיור קיימות ובמקומן ייבנו בנייני יוקרה עם 105 יחידות דיור כמו גם שטחי מסחר ומשרדים. 

חזון החברה

החברה שואפת להמשיך להיות חברת בוטיק משפחתית בעלת ערך מוסף מובילה בתחומה תוך התחדשות בלתי פוסקת, יצירתיות, אמינות ויושרה כלפי כל בעלי הדירות, הלקוחות, והספקים שלה.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • בין מגפה לתקנות חדשות: עולם המשפט מסתגל למציאות חדשה

  מיזוגים בין משרדי עו"ד, התמודדות עם השלכות משבר הקורונה והמעבר לשימוש תדיר באמצעים טכנולוגים היו רק חלק מהאתגרים איתם התמודדו משרדי עו"ד המובילים בישראל בשנת 2020. לרגל פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 (22.2.21) ורגע לפני פרסום דירוג משרדי עורכי הדין המובילים לשנת 2021, התייצבו כמה מבכירי הענף לסכם את 'שנת הקורונה' ולענות על השאלות המרכזיות המלוות בימים אלה את עולם המשפט

  בין מגפה לתקנות חדשות: עולם המשפט מסתגל למציאות חדשה

 • מחפשים את האיזון

  האם לעבוד מהבית או מהמשרד? האם יש להמשיך את השימוש בטכנולוגיות לטובת קידום הליכים משפטיים ועל חשבון המפגש הבין אישי? האם תקנות סדר הדין האזרחי החדשות יועילו או יזיקו למערכת המשפט? כיצד צריכה לנהוג המערכת על רקע ההתקפות החוזרות ונשנות עליה מצד גורמים פוליטיים? ענף המשפט נחשב כשמרן ועורכי הדין אינם אוהבים זעזועים ושינויים חדים, אולם השנה החולפת הייתה מלאה בהם. השבוע נפגשו בכירי עורכי הדין בישראל למפגש פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 בכדי להיחשף לדירוג של המשרדים המובילים בישראל, וגם כדי להבין לאן צועד הענף במציאות החדשה שנוצרה, ועודנה נוצרת, בעקבות תהליכים משמעותיים שהשפיעו על עולם המשפט בשנה האחרונה

  מחפשים את האיזון

 • 10 טיפים לכתיבת דו"ח ESG בעקבות פרויקט אימפקט ניישן

  מי שרוצה לשחק במגרש של הגדולים חייב להתנהג כמו הגדולים. עברי ורבין קורא לכל חברה שרוצה להנפיק, לפתח אסטרטגיה ודיווח על ESG

  10 טיפים לכתיבת דו"ח ESG בעקבות פרויקט אימפקט ניישן

 • כסאות מוסיקליים, מציאות רבודה ומפגשי תרפיה – מגמות בעולם העבודה החדש 2021

  עולם העבודה החדש מעסיק את כולנו. על פי מחקר שנעשה באוניברסיטת אוקספורד 45% מכלל המשרות המוצעות בשוק ייעלמו בעשור הקרוב. מהן המגמות ב-2021, מהם התפקידים החדשים שהעולם החדש מציע אילו מקצועות ללמוד, וכיצד המעסיקים מאמצים את השינויים?

  כסאות מוסיקליים, מציאות רבודה ומפגשי תרפיה – מגמות בעולם העבודה החדש 2021