יין בעיר

רשת ארצית לשיווק ומכירת יינות, אלכוהול ומוצרי טבק

יין בעיר
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2008
תחום: רשת ארצית לשיווק ומכירת יינות, אלכוהול ומוצרי טבק
כתובת: רח' המלאכה 23 פארק אפק ראש העין
טלפון: 03-5629222
פקס: 03-7505616
אתר החברה: http://wine-direct.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון אודות

אודות יין בעיר

רשת יין בעיר הינה רשת החנויות המובילה בישראל לממכר משקאות אלכוהוליים, יין, מקררי יין, כלים, אביזרים וטבק ואף מהווה יבואנית בלעדית של מותגים מובילים.

סניפי הרשת מתפרסים בכל רחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, ומונים כיום 50 סניפים.

רשת יין בעיר, שהוקמה בשנת 2008, הינה הרשת הגדולה והזולה בישראל בתחום היין והאלכוהול, המתמחה במכירות, שיווק והפצה של מוצרי היין והאלכוהול ברחבי הארץ, ובנוסף, כיום היא אף יבואנית של המותגים הגדולים והמצליחים מכל רחבי העולם. רשת יין בעיר הוקמה מתוך מטרה להוות את הרשת הארצית המובילה והמקצועית ביותר בארץ, המציעה מגוון עצום של משקאות יינות ומוצרים נלווים במחירים המשתלמים בישראל. בין מטרותיה של רשת יין בעיר, ניתן למנות ייבוא יינות איכותיים ממיטב היקבים הטובים והייחודים בעולם, מעבר ליינות המוכרים והאהובים בארץ.

פעילות היבוא של הרשת עברה לאחרונה לחזקה משותפת עם יקבי כרמל, היקב הגדול והותיק בישראל.

בין לקוחות רשת יין בעיר ניתן למנות מסעדות רבות, ברים מובילים ומגוון רחב של לקוחות פרטיים.

איכות, מסירות ומקצועיות

ברשת יין בעיר שמה לנגד עיניה בכל עת הקפדה יתרה על טיב מוצריה, כמו גם על השירות האישי והמקצועי והדגש על חשיבותו של הלקוח. רשת יין בעיר ועובדיה פועלים במסירות ובמקצועיות, הנובעים מידע מעמיק ומראיית השירות המקצועי כערך עליון, תוך מתן דגש על איכות ללא פשרות של מוצרי הרשת. השילוב של המצוינות המקצועית והתמחור הנוח של המוצרים מהווה חוזקה ייחודית של הרשת.

רשת יין בעיר מציעה ללקוחותיה מגוון ענקי של יינות ישראליים לצד יינות יבוא איכותיים מכל אזורי היין הנחשבים בעולם. בנוסף, רשת יין בעיר מציעה מגוון גדול של משקאות ומוצרים ממותגי האלכוהול והטבק המובילים בעולם, לצד מותגי אלכוהול ייחודיים לרשת. הודות לכח הקניה הגדול של רשת בסדר גודל ארצי, והיותה של רשת יין בעיר יבואנית עצמאית בעלת חנויות משלה, ניתן למצוא בחנויותיה את המשקאות והיינות במחירים אטרקטיביים וייחודיים.

מחיר - לא על חשבון השרות

בכל אחת מחנויות רשת יין בעיר נהנים לקוחותיה מן השירות הטוב ביותר, המסור והענייני ביותר. עובדי הרשת המקצועיים שמחים להעניק עזרה בבחירת היינות והמשקאות המתאימים ביותר לטעמם, בהרכבת חבילות שי לאירועים מיוחדים או מארזים מן המגוון הענקי של הרשת, תוך התאמתם לצרכים ולתקציב הלקוחות.

אביזרים איכותיים ומקררי יין

גם בתחום אביזרי היין מציעה רשת יין בעיר מגוון גדול של פתרונות, הכוללים, בין היתר, פותחנים ומשאבות ואקום, דקנטרים ואביזרים אחרים לשימושים שונים. בנוסף, ניתן למצוא ברשת מקררי יין ביבוא עצמאי, בגדלים ונפחים שונים, בהתאם לצרכי הלקוחות, תוך הקפדה על מחירים ישירים ללקוחות, ללא פערי תיווך וללא תחרות.

מועדון הלקוחות של יין בעיר

כלקוחות קבועים, עשרות אלפי חברי מועדון הלקוחות של יין בעיר נהנים מתנאי רכישה מועדפים ומפעילויות המקנות להם הטבות מיוחדות. ללקוחות המתגוררים באזורים מרוחקים ניתנת האפשרות להזמין מוצרים באתר האינטרנט של רשת יין בעיר, שכתובתו wine-direct.co.il. באתר האינטרנט ניתן להתרשם ממגוון המוצרים העצום של הרשת ואף להזמין מהם עד הבית, מכל מקום בארץ. בנוסף, ניתן לבצע איסוף עצמי מאחד מהסניפים הקרובים למקום המגורים,  ולקבל מתנה בעת איסוף המשלוח בסניף.

בנוסף אולי יעניין אותך